לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2009, 20:07
  מנגו בננה ומלון מנגו בננה ומלון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.09
מועקה בלב כבר תקופה ארוכה

אני לא יודעת איפה להתחיל.. אני רואה כאן אשכולות של חבר'ה שיצאו מקשרים ומתארים תקופה קשה שאחריה מגיע האור וזה מעלה לי בכל פעם מחדש את השאלה אם זה גם מה שאני צריכה לעשות.
הקשר שלנו התחיל עם הרבה בעיות, זהו קשר ראשון רציני עבור שנינו. הפכנו לחברים ולאחר כמה חושים נפרדנו.. וחזרנו שוב.. מתחילת הדרך אנחנו שנתיים יחד. בתקופה האחרונה אני מרגישה שזה כבר לא כמו פעם, שאני כבר לא נהנית כמו פעם, שאחנו רבים על שטויות, שאין לי כבר חשק להפתיע אותו ולרגש אותו כי בכל פעם אני מתאכזבת מחדש.. אני לא יודעת אם הדרישות שלי גבוהות, או שאני מצפה ליותר מידי, אבל אני מרגישה וחושבת שגבר צריך לפנק את חברה שלו, להראות השקעה, ליזום, להפתיע..אני בחורה רומנטית ואני גם מצפה למחוות שכאלה מהגבר שלי.. הערתי לו על זה כמה פעמים אחרי שראיתי שזה לא בא ממנו לבד.. והוא מראה השתדלות, אבל בסופו של דבר כלום לא יוצא מזה.. במהלך כל השנתיים ראיתי זר פרחים פעם בחיים שלי.. בשום יום האהבה או הוולנטיין לא קיבלתי כלום בתמורה להשקעה שלי, גם לא מכתב.. ותמיד זה "רציתי אבל לא היה לי זמן" או תירוצים אחרים שלכל אחד מהם הייתה לי תשובה. אז הייתי סבלנית שנתיים, וברוב הפעמים האשמתי את עצמי שאני רוצה יותר מידי והכי חשוב שהוא אוהב אותי ואני יודעת שהוא אוהב אותי..אבל כנראה שהוא לא בנאדם כזה.חשבתי שאני אוכל להסתדר עם זה שהוא לא בדיוק כמו שאני רוצה ואני אצליח לגשר על זה,אבל זה חסר לי כ"כ ואני פעם מתאכזבת מזה מחדש, במיוחד כשהבן-זוג של החברה הכי טובה שלי מתנהג בדיוק כמו שהייתי רוצה ששלי ינהג כלפיי.. ודיברתי איתו על זה, והערתי לו, והוא מודע לזה, אבל פשוט שום דבר לא קורה. אני כבר לא יודעת אם אני מבקשת יותר מידי והיום זה כבר לא עובד ככה, לא יודעת אם התחושה שיש לי בזמן האחרון כלפיו והירידה בחשק לקשר הזה קשורה לאכזבה שיש לי ממנו או לדברים אחרים.. אבל כבר לא כייף לי. אני לא יודעת מה לעשות. באמת.
מקווה שלמישהו תהיה איזו מילת עידוד או עצה בשבילי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר