לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2009, 18:27
  oren22h oren22h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.09
בעיה עם אחד החברים הקרובים שלי..

שלום

שמי אורן ולא מזמן השתחחרתי מהצבא.. הבעיה של היא כזו..
יש לי מספר חברים מאוד טובים שאני כל הזמן איתם (חברים לא מהצבא) שאני מבלה איתם המון ואנחנו יוצאים המון ביחד, ממש חבורה טובה..
אבל יש חבר אחד שיש לי איתו בעיה, הוא אדם ללא זהות מלאה, הכוונה שהוא לא תמיד יודע מה טוב בשבילו והוא לרוב פשוט סתם בוחר דברים רק בגלל שאנשים אמרו לו. מה שמפריע לי מאוד זה הקטע שהוא פשוט מחקה אותי כל הזמן, כאילו אין לו דעות אלא הוא הולך לפי הדעות שלי..
לפני הצבא זה היה כבר ממש חמור כאילו כל דבר הוא עשה כמוני בכל תחום, אנשים כבר היו מתבלבלים בשמות שלנו ואני כבר ממש התייאשתי מזה, דיברתי על זה עם שאר החבר'ה הממש קרובים והם הסכימו איתי.
מחקה אותי - הכוונה בכל התחומים, אם זה בלבוש, כוונות פוליטיות, כוונות חברתיות, סגנון דיבור, אפילו הבעות פנים!
אני גם יציין שהוא לא שם לב שזה פוגע בי איכשהו, הוא פשוט המשיך בשלו..
לא הייתי מסוגל לדבר איתו על זה בגלל שזה היה פוגע בו ממש והוא גם לא היה מבין את הכוונה שלי (אני בטוח בזה).
בתקופה של הצבא הרגשתי הקלה מאוד חזקה בגלל שלא ראיתי אותו כמעט שלוש שנים למעט פעם\פעמיים בחודש בגלל ששתינו יצאנו יציאות גרועות..
ובתקופה הזאת הרגשתי שהוא מגבש לעצמו דעה וכוונות בחיים מבלי לחקות את הסביבה, התחלתי להתקרב אליו יותר ממש הרגשתי נוח להיות איתו מבלי שהנושא הזה יפריע לי..
לפני כמה חודשים אני והוא השתחררנו מהצבא וכל התקופה האחרונה אנחנו מבלים המון ביחד אני הוא ושאר החבורה..

ולאחרונה (בחודש האחרון) אני רואה שהוא שוב מתחיל לחקות אותי.. בדיוק כמו לפני הצבא..
לא השתנה שום דבר מבחינתי, שוב הוא הולך עם דעותיי האישיות, עם האמונות האישיות שלי לגבי כל מיני דברים, אפילו בנושאי מוזיקה שונים - מוזיקה שהוא שנא פתאום הוא אוהב רק בגלל שאני התחלתי לאהוב,
או לדוגמא (וזה מה ששבר את גב הגמל!) - אני התחלתי לנגן על כלי נגינה מסוים, כלי פשוט וזול פתאום הוא גם רצה להתחיל לנגן אבל על כלי שונה, בסוף הוא התחיל לנגן על כלי כמו שלי ולא מזמן אני קניתי את אותו כלי רק מקצועי יותר, והוא אמר לי לפני כמה ימים שהוא גם מעוניין לרכוש כלי מקצועי כמו שלי!

אני פשוט התחרפנתי ששמעתי את זה, פשוט כל דבר אני עושה הוא גם עושה, גם מחקה, לפעמים אני מרגיש כאילו אני בתחרות כלשהי ולא נעים לי בחברתו..
אני יציין גם ששאר החבר'ה לא גורמים לי אי נעימויות כאלו בכלל.. הם אנשים בעלי אופי חזק שהתפתחו ויודעים מה הם רוצים מעצמם והם לא גונבים לעצמם רעיונות לחיים מאנשים אחרים..

בתקופה האחרונה אני משתדל להתרחק ממנו כי קשה לי להיות לידו, פשוט לא מרגיש בנוח..

יש למישהו רעיון מה אני יכול לעשות כדי למנוע את זה??
נראה לי שרק התרחקות (כמו הצבא) תמנע המשך של התופעה הזאת..

תודה לכולם..

נערך לאחרונה ע"י oren22h בתאריך 12-09-2009 בשעה 18:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2009, 01:53

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "כמו שכתב הבחור מעלי,או שתדבר..."

חבר'ה תודה שאתם לוקחים חלק בזה באמת..

לנתק איתו את הקשר אי אפשר כי הוא חלק מהחבר'ה שלי אם אני מנתק איתו אז אני מנתק אם כולם..ולדבר איתו על זה בצורה ישירה.. זה נראה לי קשה מדי.. זה יגרום לאי נעימות ומתח בינינו הוא לא ירגיש בנוח להיות לידי אני בטוח בזה, אני חושב שהוא ירגיש מוגבל בדעות שלו אחרי זה.

לשאלה של סטודנט1 אז הוא מבין בדיחות הוא צוחק כל הזמן הוא בחור עם ראש על הכתפיים.. אבל הוא פשוט לא שלם עם עצמו כזה..
כל אדם בוחר לעצמו דרך חיים ומגבש לעצמו דעות בגיל ההתבגרות ואנחנו כבר אחרי זה, בגלל שהוא לא סגור על מי הוא ומה הזהות שלו הוא בוחר לחקות אותי.. ככה אני חושב.

חבר בא אליי לא מזמן ואמר לי "שמת לב שהוא עוד פעם מתחיל להתנהג כמוך כמו לפני הצבא, מה שאתה עושה גם הוא עושה.."
והחבר הזה גם אמר לי שהוא דיבר על זה עם חבר אחר וגם הוא הסכים עם זה.

אולי יש לכם איזו עצה באיזה דרך או צורה אני צריך לדבר איתו?
ישן 14-09-2009, 03:04
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oren22h שמתחילה ב "בעיה עם אחד החברים הקרובים שלי.."

אם אתה באמת חבר שלו (אמרת שהרגשת אתו ממש נוח בתקופה מסויימת) ואתה רואה שכנראה יש לו בעיה (ביטחון עצמי/ חוסר זהות/ אופי רעוע וכדו') - למה אתה כזה אנוכי בשביל לראות את הסימפטום (לענייננו - זה שהוא מחקה אותך) - ולבכות כל היום (ועוד לחברים שלך מאחורי הגב שלו) עד כמה זה מציק לך??! אתה באמת לא מרגיש פלוץ נפוח?

למה, למשל, לא תעזור לו בגיבוש זהות עצמית ע"י שיחות על דרך חיים, בחירת החלטות, משמעות החיים (הרי לפי מה שאמרת, לך יש הגדרה עצמית) וכדו' וכך תוכל לעזור לו בשורש הבעיה? הרי אתה קורא לעצמך חבר שלו..
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 15-09-2009, 00:02

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "אם אתה באמת חבר שלו (אמרת..."

תשובה לדני.

תבין רגע.. יש לו בעיה אבל תקרא את הכותרת למעלה זה יוצר אצלי בעיה אפילו יותר גדולה.
כנראה שמעולם לא קרה לך דבר כזה לכן אתה מגיב ככה.. ואתה חושב שזה פשוט לבצע שיחות כאלה ולשנות אותו? גם אם אני חבר שלו ואני באמת חבר שלו זה לא פשוט כמו שזה נראה להכנס לדיונים כאלה כי הוא מבחינתו יש לו זהות אתה מבין??? הוא חושב שהוא בסדר עם הדרך חיים שלו??? ואיזה פלוץ נפוח אני אצא אם אני יבוא אליו וידבר איתו על הנושא הזה?? זה לא פשוט לבוא ולדבר איתו על מה שמציק לי ועוד להתחיל לדבר איתו על גיבוש דרך חיים ומשמעויות החיים ישמע לו קצת דפוק וחשוד עד שאני יצטרך להסביר לו למה אני נוגע בנושאים האלה.. (אל תשכח אני מכיר אותו קצת יותר טוב ממך).

עוד דבר אני חייב לתקן אותך ואת הגישה ה"מיוחדת" שבה כתבת לי פה, אני לא בוכה לחברים שלי מאחורי הגב.. הם באו אליי ראשונים לומר לי שהם שמו לב לזה.. וגם ששאלתי לעצתם הם היו חסרי תשובה כי הם מכירים את הבן אדם.

את הסימפטום הזה חביבי מתקן הטבע, מתקנת הבגרות של בן אדם כשהוא מבין שהוא מושפע מהסביבה בה הוא חי.. זה לא התפקיד שלי בעניין הזה..

ודבר אחרון, אני כתבתי בפורום הזה על מנת לקבל יעוץ, אולי מאנשים שחוו דברים כאלה בחיים.. ונוח לי פה הרבה יותר מבמקום אחר כי הכל פה נייטרלי.. לכן אם אין לך ראיה מספיק רחבה בנושאים כאלה פשוט על תכתוב.. ואם אתה כבר כותב, אז גבר, תכתוב בצורה מנומסת ומכובדת אני לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי אנחנו זרים ואני באתי לפה לקבל עזרה לא באתי לפה לקבל ניסוחים שחצניים ומתנשאים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר