לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2009, 13:11
  maksimonet maksimonet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.09
מבולבל החלטות לשנה החדשה?

היי,
לכל הסביבה שלי נמאס לשמוע אותי מתבכיינת, אז החלטתי לבחור ב"קהל" חדש, אנונימי יותר שאולי יהיה לו יותר סבלנות אליי, שעזר למאות אנשים אחרים ושזה כיף לו לתמוך ולעזור גם אם הוא לא חייב.
אז ככה-
אתם בטח מכירים את זה שכל יומולדת ושנה חדשה עברית או לועזית עושים חשבון נפש, יעדים מטרות, דברים לשפר לשנות וכו’...אז אפשר להגיד שיש כמה דברים שהצלחתי לעמוד בהם כמו הרצון לעזור יותר לאנשים שמסביבי ולא להשאר בבועה הקטנה שלי, להתחיל ללמוד פסנתר ולנסוע לארה"ב בה מעולם לא הייתי...
הישגים לא רעים בכלל הייתי אומרת. אבל משהו אחד שנמצא ברשימה שלי מזה 3 שנים וכל פעם מחדש לא מושג- הרזייה. מה לא ניסיתי? קצרים תווי ההודעה מלהכיל את מסכת הסיוטים שעברתי. הצלחתי להרזות 20 קילו מתוך ה35 שרציתי אבל כל פעם מחדש אני נשברת ועולה שוב...נמאס לי, זה מייאש ומדכא. אני כבר שוקלת לעשות מתיחה ו/או שאיבת שומן, שזה הפתרון "הקל" אך הכואב והיקר. בטח שזה לא הפתרון המושלם אבל ברמת שכבר עשיתי הכל ולפני כמה ימים מישהי בעבודה שלי חזרה אחרי שעשתה שאיבה בכללית והיא נראית מדהים. אין צלקות כמעט...אז זהו, נראה לי שזה מה שאני רוצה אבל אין לי תמיכה מסביבי- כולם אומרים לי שזה מסוכן ויקר ושאחרי זה אפשר לעלות הכל חזרה... אני מודעת לזה אבל גם חושבת שאחרי שאני אגיע למשקל היעד שלי אני באמת אעשה הכל כדי לשמור עליו וגם תהיה לי מוטיבציה כי אני אחייך כל פעם שאני אסתכל במראה או אשים בגד ים או אלבש מיני חדש או ג’ינס בלא במידה אסטרונומית...
זה כל כך רע לרצות להרגיש טוב עם עצמי מהחיצוני לפנימי??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-09-2009, 15:03
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maksimonet שמתחילה ב "החלטות לשנה החדשה?"

אני מבקש מכולם פה לא לכתוב שום דבר אודות הליכים רפואיים. לא עד כמה הם (אם בכלל) מסוכנים, לא עד כמה (אם בכלל) הם מומלצים וכדומה. זאת בדיוק הסיבה מדוע אין בפרש פורום רפואה. אף אחד מאיתנו, למיטב ידיעתי, אינו רופא. ואם ישנו כאן אחד כזה - הוא צריך לדעת שלפי חוקי מדינת ישראל הוא יכול להתבע במקרה וקורה משהו למטופל או למישהו אחר שקרא את ההמלצה שלו.

חיצוניות. אנשים שונים נמשכים ליופי שונה. בניגוד למה שרואים בעיתונים או בטלויזיה - גם בחורות נמוכות הן יפות. אותו הדבר ישים גם לגבי בחורות מלאות ואף שמנות. סקסיות לא קשורה בכלל לחיצוניות. אני מכיר כמה בחורות עם גוף מדהים - שאין בהן טיפת סקסיות בגוף. בניגוד גמור אני מכיר בחורות שאין להן גוף מדהים - אבל הסקסיות נוטפת מכל תנועה שהן עושות. בשביל לסגור את הנקודה הזאת - לכל הבחורות שאני מכיר מהדוגמה הזאת - יש חבר / חיי סקס פעילים לבחירתן.

שומן. הצלחת לרדת 20 מתוך 35. זה המון. אבל, זה גם החלק הקל. לא נכנס לצד הרפואי של זה - אבל מספיק שאומר שהק"ג הראשונים הם יותר קלים וזה נהיה יותר קשה בק"ג האחרונים. כמו שגילית, הטריק הוא גם שמירה על המצב הרצוי ולא רק להגיע לשם.

בריאות. אם השאלה היא מה יותר בריא לגופך התשובה הברורה והמובנת מאליו היא: אכילה נכונה וספורט. לכל הליך רפואי (כולל נטילת אקמול... תבדקי) יש תופעות לוואי אפשריות ולפעמים גם השפעות ארוכות טווח לא רצויות. זאת החלטה שאת צריכה לקבל ביחד עם רופא ועדיף שלא רק עם אחד.

ועדיין, אני חושב שאת צריכה לדבר עם תזונאי, להרשם למכון כושר ולהתמיד. מעטים מאוד הדברים בחיים שהם גם חשובים וגם מגיעים משום מקום ולא דורשים תחזוקה. אהבה יכולה להגיע משום מקום... אבל גם היא דורשת תחזוקה. ולא רק אהבה כלפי אחרים... אלא גם כלפי עצמך.

את נשמעת חכמה, חמודה ובאמת... כמו הכינוי שלך: מקסימונת. אני פשוט חושב שהבעיה היא כוח רצון לאורך זמן וניצול מירבי של היכולות שלך. אגב, גם סביר להניח שתזונאי/ת יעלה/תעלה פחות מאשר שאיבת שומן... אם מסתכלים לרגע על הפן הכספי.

לסיום, לא פחות חשוב, שתהיה לך שנה טובה, בריאה ומלאת אהבה...

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 16-09-2009 בשעה 15:05.
ישן 17-09-2009, 16:23
  נסיכה בין ערביים נסיכה בין ערביים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.09
שאיבת שומן

יכולה להיות הפתרון רק אם ממש ממש נתקעת עם 3-4 קילו מיותרים שאת בשום אוף לא מצליחה להפטר מהם ואם את בטוחה שתוכלי לשמור על הגזרה הרצויה לטווח הארוך, אחרת סתם בזבוז אנרגיה וכסף. אחותי עשתה שאיבת שומן בכללית אסתטיקה לפני שנתיים והיא מצליחה (במאבקים יומיומיים) לשמור על התוצאה יפה. זה היה הליך לא פשוט ולמזלה לא התרחשו סיבוכים, שעלולים לקרות כמו בכל ניתוח, אבל פה את הולכת לניתוח מבחירה. באמת כמו שאמרו פה זה לא פורום רפואי ואת חייבת ללכת לפגישות ייעוץ עם רופאים כדי להבין את מלוא המשמעות של הניתוח הזה. אני חושבת שתנסי עוד קצת בדרך הטבעית ורק אם אחרי כל האימונים והתזונה תרגישי שזה לא משתנה תעשי את הניתוח. אם את רוצה להתייעץ עם אחותי ולשמוע ממנה ממקור ראשון תשלחי לי מייל ואני אקשר בינכן.
בהצלחה ושנה טובה!
ישן 18-09-2009, 14:40
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07

אני מחזקת את charm ואת Marabiosa ורוצה להוסיף שלדעתי את צריכה למצא סביבה תומכת שתעזור לך בתהליך ההרזיה.
כפי שפתחת את האשכול, הגעת לכאן על מנת למצא סביבה של אנשים שלא יגרמו לך להרגיש כמו בכיינית. אני משערת שהסביבה שלך לא נותנת לך את התחושה הכי תומכת אם זאת הסיבה שבגללה פנית לפורום הזה בצורה כזאת.
אני חושבת שאם תצטרפי לקבוצה של אנשים ששמים לעצמם ליעד לעשות שינוי בחשיבה ובאורך החיים בין השאר על מנת להרזות- את תרגישי הרבה יותר טוב, יהיו שם אנשים שיתמכו בך, יעזרו לך, ויזדהו איתך ולכן לא יחשבו (או יתנו לך הרגשה כזאת) שאת בכיינית.
אמא שלי הצטרפה לשומרי משקל וירדה במשקל בצורה מסודרת, נכונה, ובריאה. פה ושם באות תקופות שקשה לה יותר, ולא כל שבוע כשהיא עולה על המשקל היא רואה מספר נמוך. אך החוכמה היא לא לחיות מכישלון לכישלון, אלא מהצלחה להצלחה ובדרך ללמוד מהכישלונות. הקבוצה שלה היא חמה ותומכת, והם מבינים את מה שהיא עוברת.
שומרי משקל זאת רק דוגמא אחת, יש עוד אנשים רבים שאני מכירה שהלכו לקבוצות כאלה עם כותרות שונות. רובם הצליחו. לכן אני מציעה שתנסי קודם כל עזרה מהכיוון הזה.
בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר