לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2009, 07:37
  דג שמן דג שמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.09
אבל ממתי נהוג שארגון דתי מחליט ללא ידיעת המשפחה לתרום, ע"מ להיות פופוליסטי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי gindim שמתחילה ב "זה נהוג בכל מקום שמשפחה שכולה..."

כפי שצייןיוספון, וכפי שניתן לראות בתמונות ולהסיק ממקום הכנסת הספר, הספר הוכנס למקום לו יועד כבר חודשים רבים אך משום רצון מוזר(אשר אני יכול לתרצו רק כ'פופוליסטיות' הוקדש לזכר אסף רמון ז"ל.

למה לרמון ולא לחצרים?
למה ללא ידיעת המשפחה?
איך תוך 10 ימים?(רק אישורי הכניסה וארגונים האחרונים לוקחים זמן רב יותר)

ולגבי הערתו של ikonimim,
לפני כשנתיים הוכנסו 6 ספרי תורה לזכר הרוגי מלחמת לבנון השניה(ע"י אדם שאינני זוכר את שמו התורם 12 ספרים בשנה), לא נפתח אשכול, לא ע"י קורא מזדמן שלא הכיר את האנשים שלזיכרם הוכנסו הספרים, ולא ע"י מכרי ההרוגים החברים בפורום(והם קיימים)*
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2009, 07:15
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "התרגשות: הוכנס ספר תורה לזכר אסף רמון ז"ל"

הנסיון לתפוס טרמפ לזכות בנקודות של פופלאריות על חשבונו של חלל מפורסם הואאומלל ומיותר.
הזמן שצריך כדי לכתוב ספר תורה נמשך הרבה יותר מעשרת הימים שחלפו מאז שאסף רמון נהרג (וזה בלי לקחת בחשבון שבעשרת הימים הללו היו רק שישה ימי עבודה), גם אם נניח שהצילחו לגייס את הכסף בדך נס תכף ומיד.

אם הספר באמת הוקדש מלכתחילה לעילוי נשמת אסף רמון מדוע להכניס אותו לבסיס רמון ולא לנבטים או חצרים? איך לא נוצר קשר עם המשפחה והם לא הוזמנו אל הטקס? מדוע אין נציגים מהטייסת שלו בתהלוכה ובנאומים?
למה אין כיתב כזה על הפרוכת?

כמו שזה נראה מהתמונות מדובר בספר תורה שכבר היה מיועד אל בסיס רמון ואינו מוקדש לע"נ אסף רמון. יכול להיות שהכתב של "שטורעם" קיבל תמונות ומידע על "הכנסת ספר תורה" ו"רמון" והתלהב קצת יותר מידי בנסיון לייצר כותרת אטרקטיבית גם אם לא ממש קשורה למציאות.

פניתי לתגובת שטורעם.
אם וכאשר היא תגיע אפרסם אותה כאן.

אגב, מעניין ואפילו עצוב שבבסיס רמון יש חמישה ספרי תורה בבית הכנסת בעוד שבבסיסים אחרים בצה"ל של גדודים ואפילו חטיבות אין אפילו ספר אחד.

ישן 24-09-2009, 08:53
  גיל חזקיה גיל חזקיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "מעבר להערותיך בנושא המשפחה שלא משתתפת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YHS
ואולי הכתב (הזעצר?) ראה "רמון" וכבר קישר על דעת עצמו לאסף רמון ז"ל?

זה בהחלט נראה כך.
לאור הנסיבות, לא נראה לי שהמב"ס היה צוהל ורוקד לעיני המצלמות. (ובכלל).

זו חובבנות עיתונאית הגובלת בביזוי כבוד המת ומשפחתו.

רא"ל רפאל איתן במברק אל שר ההגנה הדרום אפריקני מגנוס מאלאן מיד לאחר תקיפת הכור בעיראק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר