לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2005, 16:21
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
נמרוד לב גמר עם הקריירה-יופיע בהפגנה נגד ההתנתקות

"אני חושב שנוצרה כאן אווירה של עליהום מצד אנשים שמתיימרים לקרוא לעצמם 'שלום עכשיו' ובפועל מחרחרים מלחמה"

אחרי אריאל זילבר: חיזוק תרבותי נוסף למאבק נגד ההתנתקות. הזמר נמרוד לב יופיע בהתנדבות בהפגנת הסטודנטים נגד ההתנתקות שתיערך ביום ראשון הקרוב באוניברסיטת ת"א. ההפגנה, שנועדה לתמוך בתושבי יש"ע, תצא מהפלנטריום שברחוב לבנון בשעה 18:30 כשהסטודנטים יצעדו לאורך הרחוב תוך כדי חסימתו. עם הגיעם לקמפוס האוניברסיטה יחלו נאומים ובסופם תיערך הופעה של הזמר.

"אני מזדהה עם האחים שלי, שהם חלק מהמשפחה שלי ולפני שאני תומך באויב נראה לי טבעי לתמוך בבני עמי. אני חושב שנוצרה כאן אווירה של עליהום מצד אנשים שמתיימרים לקרוא לעצמם 'שלום עכשיו' ובפועל מחרחרים מלחמה", אומר לב ומסביר, "הם אומרים שהם מוכנים לקרב ולמלחמת אחים ואני חושב שמי שדבק בשלום לא יכול לעשות מלחמה עם אחיו. לעשות שלום עם שכנים זה יופי, אבל כשבבית שלך אתה מרביץ לילדים ולאשה, אתה פשוט איש אלים. נקודה. אני לא מוכן לשבת ולא לפעול כשאני רואה שעושים דה-לגיטימציה לציבור שלם".

לב מוסיף ואומר: "חוזקו של עם ישראל היה תמיד ב'כל ישראל חברים', אבל השמאל משום מה מרגיש שהניו-יורקי או הלונדוני יותר אח שלו מאשר יהודי שחי פה לצדו. זו תפיסה מעוותת ולא בריאה. יכול להיות שהם פשוט לא יודעים מה זו אנטישמיות. מחקרים הוכיחו שהאנטישמיות המודרנית מצויה בשמאל העולמי לא רק באיסלאם".

על השתתפותו בהפגנה אמר: "אני הולך לשיר כי אני חושב שאנשים שכחו להרגיש מהמקום האנושי ומעדיפים שלא לחשוב על הטראומה הפסיכולוגית שתגרם למפונים. זה מוזר אבל לפני שמעבירים ילד בצפון תל-אביב מבית ספר אחד לאחר, חושבים מיליון פעם על ההשלכות. תהליך ההתנתקות יעקור ילדים מהסביבה שבה הם גדלו, יוציא חיילים שנפלו מהקברים שלהם ואנשים מהבית שבו הם חיים. זו לא שאלה של ימין או שמאל אלא של אנושיות ואני מזדהה עם האנשים האלה ברמה האנושית. זה אולי לא אופנתי להיות אידיאולוג בישראל של המאה ה-21, אבל כזה אני – לא יכול לראות עיוות ולטמון את הראש בחול".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3068359,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2005, 16:46
  אביב05 אביב05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
לא יודע מי זה נמרוד לב .אבל הוא לא גמר שום קריירה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "נמרוד לב גמר עם הקריירה-יופיע בהפגנה נגד ההתנתקות"

מהכתבה אני מבין שהוא זמר (אני חלש מאד בתחום זה) אבל הוא יכול להופיע איפה שהוא רוצה, ומשטרת המחשבות לא יכולה לסתום לו את המוח ,וודאי שלא את הפה.
סטאלין ולנין כבר לא כאן ואפילו פיו של מאו צה טונג מלחך עשבים מהשורש. פינושה כבר לא משהו ואסאד האב וסדאם לא מהווים גורם..
אריק שרון יסתום לו את הקריירה? גם הוא יעבור מן העולם לפני שהאדון לב יסיים את הקריירה -כך אני מניח כי אם אני לא מכיר אותו הוא כנראה אדם צעיר .
שיהיה בהצלחה לקריירה של נמרוד לב. מותר לך לשיר בכל מקום גם בעצרת הימין וגם בעצרת השמאל. וגם מותר לך לחשוב אחרת מכולם.כל זמן שאינך פוגע באיש -עלה והצלח.
ישן 05-04-2005, 16:57
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
כל הכבוד! +תגובות אופיינית מוואלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "נמרוד לב גמר עם הקריירה-יופיע בהפגנה נגד ההתנתקות"

.

1. נמרוד חמודי, ההתבטאויות הפשיסטיות האלה הם הטעות הכי גדולה שזמר כמוך יכול היה לעשות.
בעברית פשוטה, הלך עליך
יניב
2. טראומה פסיכולוגית למפונים? ומה אם הטראומה הפסיכולוגית שלמיליונים שחיים בתוך גטאות ונשלטים עי הצבא? מה עם הטראומה של החילים שהולכים לשמור על אנשים שגרים שם? אני המום שנמרוד לב מוצא לו בית עם אנשי תורת הגזע
אורן מתל אביב

3. בתור אבא לתינוק קטן...
אני לא מוכן לחתוף כדור בשביל משהו שרוצה לגור בתחת של הערבים

5. גם זמר גרוע , גם ימני ... פחד
איתי , ת"א

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 05-04-2005 בשעה 17:05.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:43

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר