לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2009, 10:40
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=elvis1977]רק צריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שפני
אני בטוח כי לאור חילופי הדברים בינכם בזמן האחרון ולאחר שהוא יקרא את ההודעה הזו הוא ימלח בדעתו ויאמר אמן.

או שכן, או שלא, מה שבטוח אולי.

מה לעשות: לדעתי, הדיון ביכולותיו/אישיותו/נפשו של שר הביטחון שהוא ללא ספק אישיות פוליטית חיוני לדעתי, מכיוון שהוא זה אשר עליו לאשר פעולות צבאיות.

וכשמדברים כל הזמן על הפצצה באיראן, אז הדיון חורג מחישובי טווח/דלק/יכולת נשיאה, כי יכולת ההחלטה היא 50 אחוז לפחות מהיתכנות פעולה חיונית ( לדעתי ) שכזאת.

ועל זה הויכוח, הליגיטימי, שלי עם "ביטיס", ואין כאן שום דבר אישי ( כך אני מאמין לפחות ) , וזכותו כמנהל למחוק/לנעול לפי שיקול דעתו.

הרבה שנים טובות, לכולם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2009, 13:40
  lazio88 lazio88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "[QUOTE=שפני]אני בטוח כי לאור..."

עניין קבלת ההחלטות הוא הפקטור המרכזי ביותר לתקיפה כזאת...כי נניח שלחיל האוויר יש את היכולת להשמיד את כל האתרים ומטרות הגרעין של אירן .הרי שהבעיה היא באתרים ובמטרות שאנו לא יודעים עליהם ובטח שיש כאלה ובטח שקל להסוות כאלה במדינה גדולה כמו אירן.ובטח שלא נוכל להשמיד את הידע והמדענים האיראנים שיהיו מסוגלים להתחיל מחדש את הפרוייקט הזה בגם אם נפגעו כל המטרות ולהשמיד את פרוייקט הגרעין האיראני,כמו שבעירק השמדנו את פרוייקט הגרעין העירקי אבל יש עדויות שאם לא מלחמת המפרץ הראשונה העיראקים היו רחוקים כחודש מהשלמת בניית פצצה עיראקית ככה שלהרוויח זמן במבצע עם כל כך הרבה סיכונים ומורכבויות נראית אופציית הפעולה הצבאית כלא משתלמת
ישן 18-09-2009, 10:18

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "מעניין מי יהיה האידיוט התורן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NehemiaG
מעניין מי יהיה האידיוט התורן שיפרסם הודעה בפורום בשעה 2 לפנות בוקר:
"לפני חצי שעה המריאו 18 מטוסים מהבסיס שלי הבית שלי. הסתכלתי באמר"ל שהרמתי מהאמל"חיה, וזה נראה כאיל ושי להם דברים גדולים על הכנפיים, קרה משהו??"

להגיד על אחד כזה "אידיוט", זו מחמאה: מדובר בפושע, ולצערי הרב יש כאן הרבה כאלה, וכל אחד מספר בלי חשבון ובלי מחר על כל מערכת שמוזכרת כאן, על יכולותיה, ועל מגבלותיה. למה? כי אנחנו עם מטומטם שאוהב לירות לעצמו ברגליים, ולעיתים גם בראש.

אז לקציני המודיעין בסוריה/איראן/חיזבאללה אין צורך במזגנים: הם לא צריכים להזיע כדי להשיג מידע על מערכות של צה"ל, די להם לקרוא בעיון כאן בפורום, אפילו לא צריך להירשם ( אולי כדי להגיד לכמה פושעים כאן "שוקראן"?? ).

ואל תקפצו כאן ותגידו "אבל זה כבר פורסם", זה תירוץ עלוב, שרק מקל על אויבנו מעבר לגבול את החיים.

אגב: יש פורום צו"ב גם לנאסראללה? לאסד? לגמד המכוער?

ישן 18-09-2009, 13:24

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "לא. ביקורת היא לא רפש"

לא ראיתי שמישהו שמספר על עניינים רגישים נותן לינקים לפרסומים רשמיים. אנשים מברברים לא מרשעות, אלא מטיפשות ורברבנות, "אני יודע יותר טוב", אני היתי שם", וכדומה. שיהיו בריאים.

פוליטיקה? דיון על "האם שר ביטחון מסוגל לתת את הפקודה", איננו פוליטי: העניין כאן אינו דעותיו, אלא יכולתו לתת הוראות אמיצות, ולא חשש מועדת החקירה הבאה, ואני מדבר בכלל על שרי ביטחון, ועל יעדים בטחוניים כאלו ואחרים.

כשמבצעים מבחנים ליחידות כאלו ואחרות, מנסים לגלות במידה גדולה של ודאות האם אותו אדם לא יהסס ברגע האמת, ועל הנקודה הזו בדיוק אני מדבר, לא על דעת שר הביטחון בקשר לפיתרון פוליטי זה או אחר לבעיות בטחוניות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:28

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר