לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2009, 14:46
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
טלוויזיה עדות מצולמת: עב"מ מיורט ע"י מטוסי קרב ומתרסק לים.

ע"פ בדיקות מיוחדות (סאונד ווידאו) שנערכו לסרטון, התברר כי לא מדובר בזיוף (היו שם מטוסי קרב, וכמובן מסוק).

כמו כן שמע האודיו תואם את כלי הטיס הללו.

*הסרטון פורסם לראשונה אתמול (29 לספטמבר), אל תופתעו אם הוא יוסר מהרשת כבר בימים הקרובים.

אם אכן לא מדובר בזיוף, אז הרי שקיבלנו עדות מוחצת לקיומם של עבמי"ם.

*לאחר העריכה: הוספתי גרסה של הסרטון, עם כתוביות.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

נערך לאחרונה ע"י AtlantisNumenor בתאריך 30-09-2009 בשעה 15:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2009, 14:59

הכל מחתרתי בינתיים...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "[QUOTE] ע"פ בדיקות מיוחדות..."

יש לי חברים בחו"ל שהריצו בדיקות, רק בימים הקרובים יתפרסמו תוצאות.

חשוב שתבינו שהנושא טרי, רק אתמול הוא פורסם.

שים לב שיש צנזורה על הגלגלי הצלה בספינה, הם לא רוצים להיחשף.

אגב ממה שהבנתי, המסוק אמר להם שיתרחקו מהאיזור (כנראה סכנה).

בהילוך האיטי, ניתן לראות שהעב"ם לא מתרסק, אלה מרחף מעל למים ונופל.

*אוליי מדובר בכלי נסיוני של הצבא הספרדי, באמת שאין לי מושג, אבל בחיים שלי לא ראיתי משהו שדומה לזה.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 30-09-2009, 15:53

שמע זה בנתיים מה שהופץ...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אני לא הייתי מגדיר זאת אפילו..."

אני מניח שככה זה התחיל:

הצוות בספינה שמע את מטוסי הקרב מתמרנים בעוצמה לא רגילה (אוליי בום על קולי), אחד מהבחורים הוציא מצלמה והתחיל לצלם, ואז הכל קרה.

יכול להיות שיש גרסא יותר ארוכה של הסרט, אם אני אמצא אני אביא קישור.

ישן 30-09-2009, 15:11

אני יודע מה הפירוש של עב"ם.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "עב''מ = עצם בלי מזוהה עם..."

ומכיוון שבאמת העצם בלתי מזוהה, אז לא כתבתי "חללית יורטה ע"י מטוסי קרב".

ועצוב שההסבר היחידי שלך הוא:"נראה די זיוף למען האמת", אם אין לך משהו חכם להגיד, עדיף שלא תאמר בכלל.

ישן 30-09-2009, 15:33

אם זה מבויים...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "לי זה נראה כמו קטע מבויים..."

אז זה מבויים ברמה גבוהה מאוד (עניין של עשרות אם לא מאות אלפי דולרים).

יכול להיות שיש כאן עניין של הדבקה (כלומר המטוסים והמסוקים אמיתיים, אבל העב"ם שנופל למים לא...).

אבל עדיין האיכות גבוהה.

ואגב, זה גם לא מסביר את העובדה שהמסוק ציווה על הדייגים לעזוב מיד את האיזור ולנוע לנמל.

ישן 30-09-2009, 16:52
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "עדות מצולמת: עב"מ מיורט ע"י מטוסי קרב ומתרסק לים."

לאחר שעברתי על הסרט כמה פעמים, החלטתי לנעול את האשכול מפאת כך שהוא מסתמן כזיוף.
עצמים שמרחפים באוויר לא נופלים כמו סלע למים כשיורים בהם טיל, הם מתפוצצים להרבה חתיכות.
בנוסף לזה, כל הפיזיקה של הנפילה של החפץ, נראת פשוט מגוחכת - ככה שלדעתי זה זיוף גמור.
יחד עם זאת, אם וכאשר יהיה ביסוס יותר משמעותי לסרטון הזה (כמו מקורות מידע מהימנים שמתייחסים אליו),
אז נא להגיש את זה אליי לפרטי, ואני אפתח את הדיון מחדש, אנחנו תמיד בעד לחשוף את האמת,
אבל אנחנו נגד להיות במה לכל הקשקשת הסטטית שעוברת ברשת, ויש המון כזו,
אני רואה לפחות 10 זיופים כאלה בשנה - וזה נראה כמו זיוף גמור ויש לי קצת הכרות עם התחום,
כך שזה בהחלט לא הרשים אותי כמוצר מוגמר, את הסרטון הסופי שמוצג אפשר להכין ברוב תוכנות העריכה בשוק היום ובקלות מאוד.
עצם העובדה שהבחור לא חושף את זהותו, רק מחזקת את חוסר האמינות של הסרט.

אטלנטיס, אם יהיה לך משהו קונקרטי לגבות איתו את אמינות הסרטון הזה, אנחנו נשמח לפתוח מחדש את הנושא לדיון.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 30-09-2009 בשעה 17:05.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:44

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר