לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2009, 22:38
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "מה יגרום לנו להכניס לעצמו שבב RFID?"

יש שני תרחישים
הראשון זה יהיה בעולם יחסית חופשי. (יחסית לתרחיש השני)

ישווקו את זה כמו IPOD רק בחינם

יגידו לאנשים שזה טוב יתנו להטבות לכל מי שיקח את הצ'יפ הוא לא יצטרך לחכות בתור בסופרמרקט הוא יוכל לעבור דרך הסורק כמו בפרסומת של IBM.

יש כאילו כמו ''כוחות על'' כאלה. ראיתי אנשים שדלתות נפתחות להם אוטומטית. אלה דלתות שמותאמות לטכנולוגיה ונפתחות כנראה על ידי הגלי רדיו שיוצאים מהצ'יפ במרחק מסויים. אז כנראה מה שיקרה שליד כל הדברים הרגילים יהיו גם כאלה שמותאמים לצ'יפ. ארונות,דלתות,מכשירים טכנולוגיים שונים הכל. וישימו את זה ליד הרגיל. לא יכפו על האנשים את זה כמובן אבל האנשים יראו והם ירצו את זה כי זה יראה להם מגניב.

אנשים יאהבו את החרא הזה. לא יהיה אכפת להם שעוקבים אחריהם. אתה יודע מה הקטע יהיה? שמתי שהצ'יפ יבוא לאנשים כבר לא יהיה אכפת מה זה. הם כבר יהיו נשלטים לגמרי. מצלמות יהיו כבר בכל מקום. אפילו בבתים. כתירוץ שזה מונע פשע. כנראה יהיה איזשהו תרחיש מבויים. שיגרום לאנשים להסכים למצלמות ברחובות ובבתים (בבריטניה כבר פיצצו את הרחובות במצלמות אז הם כבר צעד לפני כולם) יגידו לאנשים שאם הם פושעים אין להם מה לחשוש. ועם יסכימו לזה כי הם טיפשים.

זה התרחיש היחסית טוב.

הנה התרחיש הגרוע

אחרי כאוס שפעת החזירים מיליונים מתים מהחיסונים. מספרים להם בתקשורת שזו המגיפה שעברה מוטציה והפכה לגרועה יותר. והם צריכים חיסון דחוף. האנשים ממשיכים לקחת חיסונים. הכל תחת משטר צבאי כבד שהכריזו כתוצאה מהמגיפה. בתוך 5-6 שנים אוכלוסיית העולם יורדת ל500 מיליון כצפוי. סוגרים אותם בערים. שלהם מ''חשש להתפרצות המגיפה''. כמובן העולם הוא כבר עולם אחד כמו בתוכניות. האליטות הפילו את השלטון ותפסו שליטה על העולם. משתילים לאנשים בכוח את הצ'יפ. מי שמסרב אוסרים אותו. מפה הם בונים עולם דיקטטורי חדש שבו כולם נשלטים ונראים . בערך כמו בתרחיש הראשון

השאלה היא עם החיסונים של שפעת החזירים יתגלו כאסון כמו שהרבה חוזים או שהם לא יזיקו בכלל.

בכל מקרה כך או כך הRDIF צ'יפ יבוא. אין על זה שאלה בכלל. השאלה הגדולה עם זה יהיה תחת מדיניות של דילול אוכלוסין וכאוס או בדרך של שטיפת מוח שהאנשים יאהבו את זה עד הסוף. בכל מקרה התוצאה תהיה אותו דבר. עולם של אלפי מיסים על כל דבר. תחת תירוץ של התחממות גלובאלית עם שליטה מוחלטת של הממשלה באנשים וצנזורה על כל דבר. בקיצור קומוניזם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2009, 12:09
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "[b] יש שני תרחישים הראשון זה..."

לדעתי המוח של האנשים האלו כ"כ מעוות שהם ינסו קודם כל את הדרך הראשונה או משהו דומה לה..
תבינו דבר אחד, כל הארגונים הסודיים האלו נהנים לשחק את המשחק, הם נהנים מזה כ"כ שזה מטפח להם את האגו, אחרת למה הם שותלים לנו רמזים וסמלים שלהם בכל דבר בחיים? העין הכל רואה בשטר הדולר, בלוגוים של חברות ענק, עניים שצופות עלינו מתוך כל לוגו של חברה שבבעלותם וכו.. הם פשוט נהנים מזה, זה משחק שהם המציאו הם מכתיבים את הכללים ומקדמים את זה בקצב שלהם. הם יודעים טוב מאוד שהעדר הוא טיפש ושהם ישיגו את המטרה שלהם ויהי מה (דילול האוכלוסיה בכ-80%) והם ממש לא מתרגשים מזה.
אז למה לעשות את זה הפוך ובצורה מלוכלכת שתעורר סערה (הרי הנאצים נכשלו בדיוק בנקודה הזו) הם מעדיפים לעשות הכל תחת מעטה של "מעשים טובים" בשליחות של "לטובת הציבור" לטובת הילדים, לטובת האזרחים וכל הבולשיט הזה! הם יודעים שהם מסוגלים וזה תמיד עובד להם, אז למה ללכלך את הידיים? הרי יותר קל קודם כל לתייג את כל הציבור בעולם כמו מוצרים על מדף בסופר, שכולם יהיו קודם כל מושתלי צ'יפ, תחת בקרה מלאה, תחת מעקב צמוד שאפילו לא יצטרכו להתאמץ בשבילו כי כיום כבר יש להם מערכות מחשוב שיודעות לעקוב ולנתח לבד מבלי להושיב ממש בן אדם מול המחשב ולעקוב אחר כל אדם ואדם..
אחרי זה שכולם כבר מנוטרים ומפוקחים יתחילו בתהליך ה"סינון" בטח יעלימו את ה"בעייתיים" אלו שמתנגדים וכל האנשים שעדיין חושבים קצת צלול מהכבשה הממוצעת בעדר.. לאחר מכן יתחילו לסנן את החולים, המצורעים, הזקנים, החלשים וכו'... ישאירו כוח עבודה זול, צעירים ואנשים בריאים (יחסית) שיהיו עבדים זולים.. ערים יהפכו להיות מגה ערים (מילה יפה לגטאות ענק) וכולם יהיו נטולי כל אינדיבידואליות ועצמאות, רק עבדים שיעשו את העבודה השחורה בכל העולם למען אותם האליטות והאנשים "הנאורים" שיהנו מכל טוב העולם הן מבחינת הטכנולוגיה, התרבות, הטבע ונפלאות העולם כולו.. הרי כסף כרגע זה רק אמצעי בידם שמפריד אותם מבחינת המעמד מהנחותים שבעדר (אנחנו) בעתיד הם כבר יהיו מופרדים מאיתנו מבלי התלות בכסף, אלא יותר באורך חיים, בתרבות, בתנאי מחייה טובים שלא ידרשו מהם לעבוד ולבזבז זמן יקר, אלא רק להנות מכל נפלאות העולם בזמן שהעבדים עושים את העבודה הקשה..

כן קצת הזוי אבל כנראה שזה מה שיקרה בסוף אם לא נתעורר ונגדע את ראש הנחש אחרת גמרנו כבר עכשיו.
כך או כך זה הולך להיות באמת מעניין ומהנה (לאחדים מאיתנו) לשחק איתם במשחק המלוכלך שלהם חחחח.. אחרת מה הטעם למות בשיעמום? כבר עדיף למות משיעמום לא? חחחחח

עכשיו ברצינות - זה מזעזע, סליחה על הציניות, פשוט לפעמים הדברים האלו באמת בלתי נתפסים! וידידי - NWORESISTER אני מציע לך לצפות בסרט ABSOLON כדי להבין איך תרחיש כמו של חיסון כנגד שפעת החזירים יכול להוות אמצעי נפלא לממשלות ולחברות התרופות ליצור תלות ציבורית רחבה בחיסון למחלה שאין לה חיסון! סרט מעניין!

http://www.imdb.com/title/tt0300902/

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-08-2009, 23:21
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "נור, צריך לזכור שמדובר בכל..."

אני לא קורא קבוע אז אני לא עוקב ממש אחרי המשתתפים פה (יצא לי משפט מצחיק...).
העניין הוא כזה - מי יכול להוכיח לי שמה שאומרים פה זאת האמת? ז"א, למה לי לבחור להאמין למה שאומר אלכס ג'ונס בסרטונים ביוטיוב, למשל?
אני מודע לעניין הבעייתיות שיש במאגרים ביומטריים, צמידים מחשמלים בטיסות, מאגרי מידע וכו', אבל ארגון ממשי כמו שאמור להיות קיים ב-NWO נראה לי כמו רעיון מאוד קשה לביצוע, ואם הוא כן קיים והוא כזה טוב, אז דברים לא היו אמורים לצאת החוצה.
(אגב, אם אתה שואל אותי לגבי שפעת החזירים - זאת פיקציה אחת גדולה היסטריה תקשורתית ותו לא, אבל זה כבר נושא אחר, וקטונתי - מבחינת השכלה אקדמית ותארים וכו' וכו' - מלהגן על זה בצורה ממשית).
ישן 25-08-2009, 23:25
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "אני לא קורא קבוע אז אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
אני לא קורא קבוע אז אני לא עוקב ממש אחרי המשתתפים פה (יצא לי משפט מצחיק...).
העניין הוא כזה - מי יכול להוכיח לי שמה שאומרים פה זאת האמת? ז"א, למה לי לבחור להאמין למה שאומר אלכס ג'ונס בסרטונים ביוטיוב, למשל?
אני מודע לעניין הבעייתיות שיש במאגרים ביומטריים, צמידים מחשמלים בטיסות, מאגרי מידע וכו', אבל ארגון ממשי כמו שאמור להיות קיים ב-NWO נראה לי כמו רעיון מאוד קשה לביצוע, ואם הוא כן קיים והוא כזה טוב, אז דברים לא היו אמורים לצאת החוצה.
(אגב, אם אתה שואל אותי לגבי שפעת החזירים - זאת פיקציה אחת גדולה היסטריה תקשורתית ותו לא, אבל זה כבר נושא אחר, וקטונתי - מבחינת השכלה אקדמית ותארים וכו' וכו' - מלהגן על זה בצורה ממשית).

או... שאלה מצויינת.

ההוכחות באות בד"כ מכתבות בעיתונים מוכרים, גם שאני נותן לינק לאתר של אלכס ג'ונס,
הכתבה באתר שלו מביאה סימוכין מעיתונים מוכרים וגדולים, הוא לעולם לא מצפה שמישהו יסתמך על המילה שלו,
ותמיד מפנה את הקוראים לביבליוגרפיה שממנה הוא מביא את דבריו. הכל מתועד.

ככה שההוכחות בפורום, מסתמכות על ידיעות מגופי חדשות גדולים, עדויות של אנשי אוטוריטה חשובים,
כמו שרים לשעבר, מנהיגים, מדענים בכירים, יש כל מי סוגים של הוכחות לכל נושא ונושא כאן.

אם תתעמק תוכל למצוא, ואם לא, תוכל לשאול ולקבל
ישן 25-08-2009, 23:33
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE=נור]אני לא קורא קבוע..."

אני מצטער שאני עקשן אבל איך אפשר לבחור למי להאמין?

אתן לך דוגמא מהתחום שקרוב אליי, וזה הנושא של שפעת החזירים והחיסונים.
נניח שבאמת יש משהו בכל תוכנית החיסונים, ושמאחוריה עומדת איזושהי תוכנית לפגוע בגוף בזמן כלשהו.
הדבר הזה הוא למעשה לומר לדורות שלמים של כל מי שעוסק ברפואה, בעולם, ש-2+2=5. כי למעשה, אתה אומר ש-X עושה Y, וזה הייעוד הבלעדי שלו, מבחינה כימית, ביולוגית, וואטאבר, בזמן שאתה מסתיר שבין היתר הוא גם עושה Z, בלי שאף אחד שם לב.
הרעיון הזה מציב בפניי שתי בעיות:
א. איך אפשר לשמר סוד גלובלי כזה?
ב. אם המצב ככה, איך אפשר להאמין למישהו, בכלל? הרי גם בעלי האוטוריטה הם למעשה לא אמינים בעליל.

הספר האהוב עליי זה האלכימאי, של פאולו קאולו, הוא פותר את כל החיים האלה במילה אחת - מכתוב.
וזהו, לא צריך להסתבך
ישן 26-08-2009, 02:07
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "אני מצטער שאני עקשן :) אבל..."

ציטוט:
אני מצטער שאני עקשן אבל איך אפשר לבחור למי להאמין?

אפשר לבחור להאמין למי שאינו משוחד. בוא נשאל את עצמנו דבר כזה:
בעולם שבו תאגידים (והכוונה לתאגיד, זה קבוצה או קונצרן שבבעלותו עשרות ואפילו מאות חברות),
הם בעלי המדיה האלקטרונית, האם באמת יש עיתונות חופשית? או, שהעיתונות שהיא בעצם רכוש פרטי,
היא כלי לאותם תאגידים, להדגיש או להצניע לציבור את המסרים השונים, בהתאם לצרכים שלהם.

אנחנו הבאנו בפורום עדויות של עיתונאים עצמאיים, של מדענים (אנשי רפואה),
שחקרו וניתחו את וירוס ה H1N1, והתוצאה היתה שהוירוס הזה מלאכותי, מעשה ידי אדם.
הוא הורכב מכל מיני וירוסים שונים, שאין שום דרך אפשרית שהיו מתחברים זה לזה באופן טבעי.

עכשיו נשאלות כמה שאלות, אם יוצר וירוס מלאכותי, מה המטרה שלו. למה העיתונות העולמית
דיווחה באפריל באופן מסונכרן ברמה עולמית על נגיף שפעת עם אחוז תמותה אפסי שכזה?
והמסקנה שמגיעים אליה, היא החיסון. ליצור פאניקה עבור החיסון, כדי שכשיגיע אנשים יריבו עליו.
לא כל המדינות סומכות על האופציה הזו, ויוון למשל כבר הכריזה שהחיסון ינתן בכפייה לכל אזרח,
אזרח שיסרב מן הסתם ייעצר ויועבר למתקני הסגר - ארה"ב, אנגליה, ומדינות אחרות, רומזות על תוכניות דומות.

בנוסף לכך, נחתם חוזה בין גורמי ממשלו של אובמה לבין חברות התרופות,
אשר מקנה להם חסינות משפטית מפני כל תביעה פלילית או אזרחית
כתוצאה מנזקים שייגרמו מהחיסונים שלהם והם יודעים למה.
כל הדברים האלה שאני אומר לך דווחו בעיתונות המיינסטרימית ומתועדים ברשת.

ואז אתה שואל:
ציטוט:
הרעיון הזה מציב בפניי שתי בעיות:
א. איך אפשר לשמר סוד גלובלי כזה?
ב. אם המצב ככה, איך אפשר להאמין למישהו, בכלל? הרי גם בעלי האוטוריטה הם למעשה לא אמינים בעליל

א. יש תהליך בכל היררכיה קבוצתית שנקרא "מידור" (compartmentalize באנגלית),
וזה בעצם אומר שכל אחד מקבל אינפורמציה בהתאם לתפקידו, אחיות רופאים מנהלי מחלקות, מנהל בית חולים, משרד הבריאות וכו' וכו'..

כל תפקיד בסדר עולה, מאפשר לך טיפה יותר מידע, אבל אף אחד מה"אנשים הפשוטים" לא באמת יודע הכל,
זה מאוד יעיל, כי ככה אין דרך כמעט להבין במה מדובר. אז בעצם זה לא סוד
שחולקים מאות אלפי אנשים כמו שניתן לחשוב, אלא במקרה הטוב אולי רק מאות אנשים.
רוב הרופאים והאחיות ממלאים אחר הנחיות בית החולים, בית החולים ממלא אחר הנחיות משרד הבריאות,
ושם פחות או יותר נעצרת האינפורמציה לגבי מה שבאמת הולך כאן.
שיטה אגב שיושמה בהצלחה במשטרים כמו הנאציזם והקומוניזם, אבל זה כבר עניין אחר...

ב. נקודה כואבת אך נכונה, מצד שני חשוב לזכור שזה לא אשמתם של אחיות ורופאים,
הם גם נמצאים במצב של מידור, ומוגבלים לגבי מה שמשרד הבריאות מנחה אותם לעשות.
מעבר לזה, אם רופא בכיר או מנהל בית חולים יודע את האמת, הוא לא יוכל לפרסם אותה מבלי שזה יעלה לו במוניטין שלו ובקריירה שלו,
רופא כזה, יהפוך כמעט בין לילה למטרה לחיסול קרייריסטי, הוא יוכל לשכוח ממענקים למחקרים,
עבודה במתקנים ממשלתיים, וכו' וכו' - לכן כשזה נוגע במקצועות שכאלה, אני סבור שהבכירים שכן יודעים במה מדובר, מעדיפים לשתוק.

בסופו של יום, אתה יכול להאמין למה שנראה לך.
אבל לפני כן אתה צריך לשאול את עצמך 3 שאלות בסיסיות.

1. על סמך מה אני יודע מה שאני יודע
2. האם הגוף שמספק לי מידע הינו גוף עצמאי שחף מאינטרסים או שיקולים זרים
3. האם ניתנת במה בתקשורת הציבורית למידע אחר שסותר את המידע שקיבלתי

אם תרצה באמת, אתה תגיע לבד לאמת.
בהעדר תקשורת חופשית, המקום היחיד שיש לה הוא באינטרנט,
אבל אם לא, זו זכותך, תוכל לעצום עין, לחייך ולעבור לעניינים אחרים.
בסופו של יום, זו החלטה אישית של כל אחד ואחד מאיתנו
מה שנחליט לא ישנה את המציאות שמחכה לנו מעבר לפינה, או את האמת שתמשיך לחכות לנו
לפחות כל עוד האינטרנט הוא מקום חופשי שאינו נתון לרגולציה וצנזורה ממסדית - אם כי גם זה בדרך...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 26-08-2009 בשעה 02:15.
ישן 25-08-2009, 23:34

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "נור, צריך לזכור שמדובר בכל..."

האמת אני בן 18

אבל מה שאני אומר זה. שעם אומרים לך בגלוי. אל גור, והאנשים שאחראים על עניין ההונאה הגלובאלית. ואומרים לך דוחות של נאסא שהשמש מתחממת ושקרח נמס על פלוטו.

אז זה כבר לא קונספירציה זו פשוט עובדה. הרי הם מודים בלב שלם שזו המטרה. עולם עם מיסים על כל דבר. פעם אולי אהבו לקרוא לזה קונספירציה כי לא שמעו על זה. אבל עכשיו זה כבר מוכח

כנ''ל לגבי צנזורה. הרי אומרים לנו בגלוי שאינטרנט 2. אינטרנט מצונזר ומוגבל זה העתיד. מורידים פוסטרים נגד אובמה ולוקחים אנשים למעצרים. עצרו פה אנשים שתלו שלטים בגנות האפיפיור למרות שלא היו בהם שום הסתה לאלימות. ושום דבר שמפר את החוק.

אז איך בדיוק צנזורה ומיסים שכל הזמן מכריזים על עוד מיסים ועוד מיסים שמתכננים בשביל האנשים איך זה קונספירציה? זו עובדה מוכחת

ומבחינתי גם הצ'יפ זו עובדה מוכחת מפני. שעם IBM עושה פרסומת לכלל הקהל שבוא היא מראה להם איך זה הצ'יפ יושתל לכל אחד ובעזרתו הוא יקנה. וככה יתנהל הכסף שלו. ואז הם אומרים שזה העתיד. זה קונספירציה? זאת עובדה. ושמכריזים בקונגרס האמריקני שהם מבטיחים שבעתיד ישתילו לאנשים שבב לאתר אותו בכל מקום ויעשו סריקות מוח לאנשים כדי לקבוע עם הם מועדים לקרימינליות או לא ואומרים להם בוודאות ''אנחנו מבטיחים לכם שבתוך עשר שנים זה כבר יקרה''

איך זה קונספירציה?

אז אתה בא ומטיח בי שאני לא יודע מהו קומוניזם כאילו שזה מה שחשוב שאתה קורא לדברים מוכחים. שבאים האנשים ומודים בהם.קונספירציות.

ישן 26-08-2009, 00:08

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "קונספירציה - קשירת קשר, לאנס..."

תראה אני מכיר את הפירוש של הקונספירציה. אבל הבעיה היא שאני נגיד המילה הזו בגלל שהפירוש שלה התעוות לגמרי בגלל התקשורת העולמית.

אבל אתה מדבר על מכוניות מעופפת. שזה מדע בדיוני כי זה לא היה קיים אף פעם. הצ'יפ? קיים ועוד איך. כבר השתילו אותו באנשים שהתנדבו. במהגרים במקסיקו השתילו אותו. זאת אומרת זה קיים זה הומצא וזה גם יצא לפועל

כנ''ל. סריקות מוח. נכון יש את הסרט הזה עם טום קרוז? דו''ח מיוחד. כאילו שאתה רואה איך הם כאילו רואים שהוא פושע לפני שהוא ביצע את הפשע. והכל נראה רחוק מדע בדיוני כזה אולגרמות ממוחשב. שלמעשה זו טכנולוגיה די פשוטה.

במציאות סריקות מוח לבחינת הקרימינליות של בני אדם. זה טכנלוגיה שקיימת הרבה זמן. יש חלקים במוח שמעידים על רמת הקרימינליות של בני אדם. עכשיו אל תיקח אותי כמומחה. כי זה נושא של חוקרים של רוצחים סדרתיים שמבינים בזה. אנשים שחקרו במשך שנים מוחות של פושעים שונים והם יודעים בדיוק איך זה נראה. אני לא מדען אני רק אומר לך מה ששמעתי. יצא לי לראות כמה תוכניות בענייני משטרה בדיסקברי. וקרימינולוגים,אנשים שמבינים בזה אמרו שיש חלקים במוח של הפושע שיכולים להעיד על מידת היצר שלו לפשוע. לאנוס,לרצוח,לגנוב,וכו'. אז זה לא מדע בדיוני כבר. אתה יודע הכל. כל הדברים האלה בהוליווד תמיד כזה עוטפים אותם במין אווירה כזו של עתיד. הכל כזה נוצץ. אולוגרמות וזה. אבל במציאות זה מאוד פשוט.

עכשיו משהו בנוגע לשפעת החזירים שהזכרת. בוא נעזוב לרגע את תאוריית דילול האוכלוסין שנראית מיום ליום יותר מפחידה ואמיתית. אבל בוא נעזוב את זה לרגע.

אתה קראת מה התוכנית לעניין השפעת הזאת? מודיעים בארה''ב עכשיו שהולכים לקחת לאנשים את הרכבים,לסגור נמלי תעופה,מודיעים לך בעיתון פה אפילו שצופים שכל מקומות העבודה יתרוקנו והכלכלה תיפגע קשות.

כאילו. הנגיף הוא חרטא כולנו יודעים את זה שהוא לא יותר גרוע משפעת רגילה.מה שמפחיד פה זה העניין הזה של הכאוס. והפאניקה וזה שכולם ישארו בבתים. ויתחילו לבודד אנשים. וזה יהיה ממש סיוט. לסגור מקומות. כאילו. זה לא שהחיסון קשה. זה שהם יוצרים פה את הבעיה אז שוב אתה חייב לשאול את עצמך למה כל זה עם הוכח שהוא לא פוגע?

ושוב. בוא נגיד שאין שום קונספירציה לדילול אוכלוסין. מעולם לא שמעו על דבר כזה. מעולם זה לא עלה אפילו לאף אחד בראש

באים ממשלת ארה''ב ומודיעים. אנחנו מעניקים חסינות מלאה לחברות התרופות מתביעות נזיקין. גם עם לא שמעת שום קונספירציה בחיים שלך. זה צריך לעורר אצלך נורה אדומה. זה אומר שהכל על אחריותך בלבד. אתה מסיר כל אחריות מהם למה שיקרה.

באים ואומרים לך שהחיסונים לא הולכים לעבור את הבדיקות הרגילות שכל החיסונים עוברים במעבדות לפני הפצתם. זאת אומרת שברגע שלקחת את החיסון אתה גם לקחת את זה על אחריותך המלאה וגם אתה עכבר מעבדה בעצם. אומרים לך חיסון. - קח. ואתה לוקח.

עכשיו עזוב דילול אוכלוסין. בלי קשר. אתה תהיה מוכן לקחת את זה? עם אומרים לך את זה ברור שלא

אבל מודיעים בועידת העולמית לנגיף שהכוונה היא לחסן את כולם בכפייה.

אתה מבין למה יש הרבה ממש לפחד? כי עם יכולנו שלא לקחת אותו. אז לא הייתי נלחץ. אבל מעצם הידיעה שהולכים לכפות עליי לקחת משהו שלא נבדק. על אחריותי בלבד. ובכפייה. כן יש הרבה ממה לפחד. מעולם לא פחדתי מהנגיף. מה שמפחיד זה תמיד היה הממשל.

ישן 19-09-2009, 15:46
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "היי, ברוך הבא לפורום...."

מזמן רציתי להגיב לסרטון הזה ושכחתי, לפני כמה ימים ראיתי סרטון מ1993 שהזכיר לי שהתכוונתי להגיב פה

לדעתי אתה דיי מוציא את הפרסומת מההקשר שלה. בגלל שהיא ערוכה בצורה מסויימת אז זה בהחלט נותן נופח דרמטי לכל הסרטון, אבל מדובר סך הכל בפרסומאי שהכניס את הדרמה כדי שהצופה יחשוב שמדובר בגניבה, ורצה להדגיש את מימד הפשטות והמהירות אז גם בזה הוא הגזים.

אי אפשר להתייחס לכל קידמה טכנולוגית כדרך להשתלט על העולם, אין שום סיבה הגיונית שאם תוכל להימנע מלהוציא את כל המצרכים מהעגלה תהיה זאת התקדמות חיובית. היום הקופא היא צוואר הבקבוק של כל חנות גדולה בעולם, פתרון שם יביא ליותר קונים (כמה פעמים נמנעת מללכת לסופר מסויים רק בגלל שהתור שם זה תמיד סיוט?), זה יחסוך לבעל המקום העסקת קופאיות (לא משהו חיובי מבחינת מקומות עבודה, אבל זה גם צעד טבעי שקורה כל הזמן) דבר שיעלה לו את הרווחים בצורה משמעותית.
בנוסף ניתן יהיה בכל רגע נתון לדעת מה מצב המוצרים שעל המדפים : חוסרים, פגי תוקף, נקודות עיניין לצורך פרסום. יש פה עיניין גדול של יכולת להרוויח כסף, לא בהכרח חדירה לפרטיות.

החלק היחידי שכאילו אמור להלחיץ בסרטון הוא העובדה שהבחור עובר דרך מכשיר וזה מזהה אותו ישר ללא צורך בשום פעולה מצדו - זה נראה לי לא יותר מניסיון של המפרסם להראות שהתהליך הוא מאוד פשוט ולהוסיף פן "עתידי" לכל הסיפור, במציאות זה יכול להיות סתם כרטיס אלקטרונים שבמקום בצורה מגנטית הוא עובר בשיטה אלחוטית - עדיין תדרש חתימה או אישור לביצוע הפעולה.

ומה הסרטון מ93 שהזכיר לי את הסרטון הזה? הנה הוא:

גם הפרסומות שם עלולות היו להיתפס כדבר מאיים ביותר, במציאות אין שם שום דבר שלא מיושם שם היום בצורה כזאת או אחרת.

ישן 19-09-2009, 21:44
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מזמן רציתי להגיב לסרטון הזה..."

ציטוט:
לדעתי אתה דיי מוציא את הפרסומת מההקשר שלה. בגלל שהיא ערוכה בצורה מסויימת אז זה בהחלט נותן נופח דרמטי לכל הסרטון, אבל מדובר סך הכל בפרסומאי שהכניס את הדרמה כדי שהצופה יחשוב שמדובר בגניבה, ורצה להדגיש את מימד הפשטות והמהירות אז גם בזה הוא הגזים.

עשית ממני סתום לגמרי, תן קצת קרדיט אחינו
לא יודע מאיפה הגעת למסקנה שלא הבנתי את המסר של הפרסומת, הבנתי אותה בדיוק כמוך.
הדאגה שלי באה מהמסר הכללי בסוף, ומ"החיוביות" של הסוף, בדיוק כמו שאתה מציין.
אין שום דבר חיובי וחיוני בהזרקת שבב לגוף שלנו כמו איזה חבורת עכברי מעבדה,
או בכרטיסי RFID שאוגרים עלינו מידע, וזה מה שהדאיג אותי בפרסומת, אם זה איכשהוא לא הובן...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 19-09-2009 בשעה 21:48.
ישן 20-09-2009, 00:15

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מזמן רציתי להגיב לסרטון הזה..."

לצערי אתה לא מודע לשליש מהדברים שאנחנו מודעים להם ולכן אתה לא ממש מבין את הפרסומת הזאת. ומי זאת IBM.לפי ההודעה שלך נראה שבכלל לא הבנת למה מיועדת הפרסומת הזאת. ולמה היא נוצרה. אתה כנראה עוד לא ממש נחשפת לאמת הגדולה. ברגע שתיחשף תבין את מה שאנחנו מבינים.

ובכלל אתה מדבר על ''המפרסם'' איזה מפרסם? זה תאגיד וזה האג'נדה הממשלתית שהוא מעביר. אין פה שום עניין של מפרסם כזה או אחר. העניין הוא שאתה חושב ככה מכיוון שאתה לא יודע כמעט דבר ממה שקורה. ככה שזה לא מתחבר לך עם שום דבר.

זו פרסומת של IBM. חברה שההתמחות שלה היא זיהוי,תגיות וכו' של בני אדם. לשם כך היא נוצרה. כמובן שהיום אתה רואה אותה כחברת מחשבים. כי הם הרחיבו את עצמם גם לתחום הזה עם השנים. אבל במקור החברה הזו, המומחיות שלה היא פיתוח דרכי מעקב וזיהוי של בני אדם. וככה הם גם עשו בשואה שהם פיתחו את מערכת הכרטיסיות שתייגה יהודים. וככה הם עושים גם עכשיו.

ובכלל. היית צריך לבדוק יותר לעומק על הצ'יפ. היית רואה שזו לא קונספירציה אפילו. זה לא מדע בדיוני. ולא סרט,או פרסומת סתמית, זו אג'נדה שכבר יצאה לפועל. על מהגרים,יש מועדונים שמשתילים צ'יפים בידיים.אנשים שמתנדבים שינסו עליהם את זה,וכו' וכו'. זה מאושר, התקשורת המרכזית עשתה לכך מסע פירסום להראות שזה טוב ומגניב.אומרים לך גם בפרסומת שזה מה שיהיה. ה והפרסומת הזאת היא גם כן. להראות שזה טוב ומגניב. זו שטיפת מוח במיטבה.

בבקשה הכל מוכח.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ועם תחקור תגלה עוד יותר.אז אומרים לך שזה מה שיקרה. מראים לך.ואתה חושב שזה סתם פרי המצאה תקשורתית או משהו כזה? הרי אתה אומר שזה טריק פרסומי נכון? למה? מה נראה לך שהפרסומת הזאת מפרסמת? הרי היא לא מפרסמת סופרים או שוטרים או את מה שהוא גנב. אלה את הצ'יפ. תקשיב טוב לקריינית בסוף. ''בדיקות בקופה מי צריך אותם''. ואז ''IBM זה העתיד של העסק'' ולא שום דבר אחר. איך אפשר להיות כל כך עיוור? וזה כולה עוד בורג שמתחבר להכל. זה מה שאתה צריך להבין לגבי כל העניין. זה פאזל עצום. וכל דבר מתחבר לשני. אין צירופי מקרים. האנשים האלה מתמחים בפסיכולוגיה האנושית. הם גאונים.

זה מאושר,מוכח,התקשורת המרכזית מחדירה לאט לאט לאנשים לראש שזה טוב. שיהיה לך ברור. לא יהיו לך צ'יפים שיוכנסו בכוח ושאנשים יתנגדו. זה לא עובד ככה באג'נדת האליטות. הם משתמשים בשטיפת מוח כדי שהאנשים יבקשו את זה. וברגע שזה יתחיל תהיה בטוח שככה זה יקרה. הטבות,דברים מגניבים שימשכו את הנוער,שיווק מאסיבי של התקשורת. אתה יודע כמו כל ג'אגדט בעולם שלנו.

אנחנו לא מגזימים בדבר.

ובנוגע לפרסומת שהבאת. הפרסומת הזאת באה להראות לאנשים אז מה יהיה להם בעתיד שזה מה שאנחנו חווים עכשיו. אינטרנט,שיחות וידאו,פלאפונים משוכללים,SMSIM GPS, DVD

עם זה מאיים? תלוי איך אתה מסתכל על זה. עם אתה מסתכל על זה כמשהו מגניב וטוב כמו הרוב כי הרי זה כיף ומגניב זה. או שאתה מסתכל על כך שזה מסרטן,שזה מעוקב. פלאפונים כיום במעקב מתמיד, GPS זה מכשיר לוויני ואפשר הוא פועל באמת בשני הכיוונים. הלווין נותן לך את הכיוונים והכל ואתה נותן לו לעקוב אחרי המכונית שלך לכל מקום שהיא נוסעת. כל הדברים האלה עם אתה לא יודע. הכל מעוקב. מחשבים,פלאפונים. הכל. אז זה מותרות וזה גם חובה. וזה גם מה שיהיה עם הצ'יפים. ימצאו דרך כדי להפוך את העניין לג'אגדט מגניב.

בפרסומת של IBM. אומרים לך ישירות שזה העתיד. ארון רוסו שהתראיין בנוגע לפגישות שלו עם ניק רוקפלר והדברים שהוא סיפר לו על המשפחה שלו והתוכניות שלהם. הפרסומת מתארת בדיוק מוחלט את המידע שהוא קיבל מניק רוקפלר. צ'יפים שיוכנסו לאנשים שבהם הכסף ממוחשב לגמרי וככה העולם פועל. וזה פשוט מאוד. בהתחלה זה יהיה מותרות מגניבה. אחר כך יבנו את הכל ככה שיותאם לזה. כל הקניות יתבצעו דרך זה מה שיכריח את העולם להשתיל לעצמם את הצ'יפ.

הנה הראיון איתו. עם אתה רוצה לראות

ישן 20-09-2009, 14:00
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "[b]לצערי אתה לא מודע לשליש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NWORESISTER
[b]לצערי אתה לא מודע לשליש מהדברים שאנחנו מודעים להם ולכן אתה לא ממש מבין את הפרסומת הזאת. ומי זאת IBM.לפי ההודעה שלך נראה שבכלל לא הבנת למה מיועדת הפרסומת הזאת. ולמה היא נוצרה. אתה כנראה עוד לא ממש נחשפת לאמת הגדולה. ברגע שתיחשף תבין את מה שאנחנו מבינים.

אתה באמת רוצה שאני אתייחס ברצינות לטענה הזאת? מאיפה אתה יודע מי אני? מה אני יודע? אולי באמת יש משהו במה שאומרים - מסתבר שאתה יודע עליי הרבה דברים למרות שלא סיפרתי לך, בטח אתה מהNWO.

אני תומך גדול מאוד בלבקר, לשאול שאלות, ולדעת להצביע על פגמים בשיטה (כמו הדוגמא שאתה הבאת על אנשים שמוכנים שישתילו להם שבב כדי לקבל משקאות בפאב - הם סתם מטומטמים)
אבל אני בניגוד עלייך יודע פי 3 (סתם הערה צינית, בצחוק) לבקר גם את המבקרים.

אינטרנט הוא מקור טוב, אבל הוא לא מקור ש"חושף את האמת", אתה לא יכול לטעון שאתה יודע את כל האמת על אבטחת מידע בגלל שאתה מסתמך על וידאו מyoutube שחושף בפנייך את האמת. אם זה מעניין אותך אז אתה צריך ללמוד לעומק מה זה אבטחת מידע, איך עובדת הצפנה, איך ניתן לשמור על מאגר בלי שניתן יהיה לפרוץ אליו ולהשיג את כל המידע (זה בהחלט דבר אפשרי, בניגוד למה שרשום באתרים מסויימים).

אתה לא יכול להסתכל רק על אתרים עם אג'נדה מסויימת ולקבוע שרק מה שנאמר בהם הוא האמת. שימוש בהתקן פנימי כדי להיכנס למקומות הוא בהחלט דבילי. אבל אצל אנשים ברמת סיכון גבוה צ'יפ כזה יכול להיות מציל חיים (חולי אלצהיימר ומחלות שדורשות טיפול מיוחד), אולי מבחינתך פרטיות היא ערך עליון מעל חיים, אבל תפתח קצת מודעות ותראה בעיתונים על משפחות שלמות שדואגות לבן משפחתם שנעלם, גם אם ימצאו אותו לא בטוח שיוכלו לאתר שום מידע עליו, מה שיגרום לו למות בסופו של דבר כחסר בית אלמוני על אף שיש משפחה שדואגת לו ולא יודעת על מצבו.

תאר לך גם מצב של אדם שיש לו איזה שהיא מחלה שדורשת ממנו לקחת תרופות מיוחדות (לדוגמא, מדללי דם) והוא חס וחלילה מעורב בתאונת דרכים או פיגוע ובשעות הראשונות מתקשים לזהות אותו - אותו אדם מסוגל לקבל טיפול שיכול להרוג אותו או לדרדר את מצבו לנזק בלתי הפיך רק בגלל שאין הסטוריה רפואית ברגע שהוא מגיע.

ישן 25-08-2009, 11:51

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "מה יגרום לנו להכניס לעצמו שבב RFID?"

ברוך הבא

בקצרה - אין משהו שהם יעשו מתוך הכרח וחובה בהתחלה, למזלם הגדול נורא קל לתכנת את העדר, יוצרים בעיה מטופשת, מוצאים לה פתרון מטופש עוד יותר והציבור בולע את זה כל פעם מחדש! האם התרמית הכי גדולה של "ההתחממות הגלובלית" מספיק גדולה בשבילך כדי להבין עד כמה הציבור בכל העולם מאמין מבלי לבדוק בעצמו על מה מדובר? כשזה הופך לעיניין שבשגרה כבר לא ישארו כמעט אנשים שיקחו את זה כמשהו מוזר וגם לא יתנגדו למה שכבר מונהג כמשהו שבשגרה! אז אוקי אולי בעוד 100 שנה יתעורר לא איזה כבש בעדר ויגיד "מה זה? למה יש לנו צ'יפים? פעם אחרונה שהשתנתי מישהו עקב אחריי" אז אולי הוא יתנגד ואולי הוא יעשה משהו בנידון, אבל האחרים יראו בו כבשה שחורה וינדו אותו ישר.. בערך כמו בני נוער בבית הספר.
אתה ראית מישהו קם ואומר בשיא הרצינות "מדוע יש צורך בחוק ביומטרי" ? תלמיד כזה ינודה ישר מהחברה.. אז ככה לצערנו הולכת להיות החברה שלנו בעתיד, טיפשה , מתעסקת בשטויות כאשר הם משאירים את כל ההחלטות מרות הגורל בידי מעטים שישלטו בנו, יכתיבו לנו את כל הסדר הציבורי ויקבעו לנו מה לעשות איך ואיפה. הכל עיניין של זמן עד שהכל יכנס לשגרה מסויימת שבה כבר הכל יהיה חובה מבלי שמישהו יפקפק. אבל שמישהו יתעורר? חלילה וחס, שמישהו יתנגד למדיניות האח הגדול? חלילה וחס, כבר ראינו מה קורה למדינות שסרבו לקבל על עצמן את הגלובליזציה והבולשיט של האמריקניזציה.. רובן מוכרזות כמדינות טרור ואוייבים של ארה"ב והעולם החופשי (חופשי? כן בטח).

ישן 25-08-2009, 20:20

אל תמהר כ"כ לזלזל בהם
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "NWO"

נדמה לי שהיה זה נפוליאון שאמר שאסור לזלזל באוייב...
אז גם כאן (למרות שאני לא יודע אם אפשר להחשיב אותם כאוייבים כי כוונותייהם מוטלות בחשכה) אך כל גוף או אדם שיעשו משהו כנגד האנושות (גם אם המטרה העתידית היא לטובת האנושות) מבחינתי זה פשעים כנגד האנושות, כך שנכון לכרגע מבחינתנו (הרוב פה) אפשר לקרוא להם האויב

ולגבי תגובתך, צ'יפ RFID אומנם זה דבר מיושן ודי פרימיטיבי שקל מאוד לגרום לו לא לשדר, קל מאוד ליירט את התשדורת ואפילו לזייף את התוכן שצרוב עליו.. הם יודעים את כל זה, אך זהו קרש הקפיצה שלהם לפלוש לגוף של האנשים, לפלוש לנשמה שלנו, לפלוש בסופו של דבר גם למוח שלנו גם אם זה נשמע לך כרגע הזוי... יש דיווחים שהצ'יפים העתידיים יכילו בתוכם עוד ועוד פיתוחים חדשים, כמו לדוגמא לשלוח אלקטרו-שוק בעוצמה שמסוגלת לשתק או לעלף את האדם לכמה שעות טובות, נגיד ושדדת חנות, ברחת ובמקום לרדוף אחריך החליטו "לנטרל" אותך זמנית, מספיק לחשמל אותך קצת דרך הצ'יפ ואתה תשמש דוגמא לדורות הבאים למה הפשע לא משתלם ובעצם גם בלתי אפשרי! ככה שזה ישמש דוגמא לדיכוי, לשיעבוד ולשליטה מוחלטת שלהם כלפייך! ככה שלא אתה ולא אף אחד אחר ינסה יותר לשדוד או להרביץ לאיזה שוטר חמוש או בכלל לנסות להערים על אותם הגופים שמעלנו!

דבר שני גם אם לא יוכנס בזה שום אמצעי שליטה וריסון זה עדיין יעשה את שלו בכך שיותר מ95% מהמושתלים ידוכאו בצורה פסיכולוגית! כי מחקרים הוכחיו שאנשים שפולשים להם לפרטיות ולחיים שלהם סובלים מבעיות פסיכולוגיות ובעיות פרנואיה קשות ביותר! מה שמוכיח בלי כל צל של ספק שכל אדם זקוק למשבצת הפרטית שלו ולפרטיות שלו! (מה שתוכניות הריאליטי מנסות להלעים מהמודע שלנו).

דבר שלישי גם אם לא יהיה צ'יפ לכולם ואנשים ירדו למחתרת, יש להם צעצועים מגניבים בשביל לנטרל כל מיני "גופים בעייתיים וארגוני טרור" (בטח ככה יקראו לכל המתנגדים) החל מHARRP ועד לחימוש החלל שיש אומרים שארה"ב כבר חזק בנושא רק שאי אפשר לאמת, זה אומר שאם יש להם איזה צעצוע נחמד בחלל (לוויין בעל יכולת יירוט מהחלל) אפשר ליידה שכונה שלמה של אנשים שמהווים בעיה מבחינת השליט העולמי הבא.. אבל אלו כבר ספקולציות שלא נכנס אלייהם כי לצערנו מרוב שארה"ב מסתירה סודות ונשקים מהעולם כולו אי אפשר לדעת מה הזוי ומה לא..

ישן 26-08-2009, 14:37
  Relert Relert אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.09
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אל תמהר כ"כ לזלזל בהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iceman4ever
נדמה לי שהיה זה נפוליאון שאמר שאסור לזלזל באוייב...
אז גם כאן (למרות שאני לא יודע אם אפשר להחשיב אותם כאוייבים כי כוונותייהם מוטלות בחשכה) אך כל גוף או אדם שיעשו משהו כנגד האנושות (גם אם המטרה העתידית היא לטובת האנושות) מבחינתי זה פשעים כנגד האנושות, כך שנכון לכרגע מבחינתנו (הרוב פה) אפשר לקרוא להם האויב

ולגבי תגובתך, צ'יפ RFID אומנם זה דבר מיושן ודי פרימיטיבי שקל מאוד לגרום לו לא לשדר, קל מאוד ליירט את התשדורת ואפילו לזייף את התוכן שצרוב עליו.. הם יודעים את כל זה, אך זהו קרש הקפיצה שלהם לפלוש לגוף של האנשים, לפלוש לנשמה שלנו, לפלוש בסופו של דבר גם למוח שלנו גם אם זה נשמע לך כרגע הזוי... יש דיווחים שהצ'יפים העתידיים יכילו בתוכם עוד ועוד פיתוחים חדשים, כמו לדוגמא לשלוח אלקטרו-שוק בעוצמה שמסוגלת לשתק או לעלף את האדם לכמה שעות טובות, נגיד ושדדת חנות, ברחת ובמקום לרדוף אחריך החליטו "לנטרל" אותך זמנית, מספיק לחשמל אותך קצת דרך הצ'יפ ואתה תשמש דוגמא לדורות הבאים למה הפשע לא משתלם ובעצם גם בלתי אפשרי! ככה שזה ישמש דוגמא לדיכוי, לשיעבוד ולשליטה מוחלטת שלהם כלפייך! ככה שלא אתה ולא אף אחד אחר ינסה יותר לשדוד או להרביץ לאיזה שוטר חמוש או בכלל לנסות להערים על אותם הגופים שמעלנו!

דבר שני גם אם לא יוכנס בזה שום אמצעי שליטה וריסון זה עדיין יעשה את שלו בכך שיותר מ95% מהמושתלים ידוכאו בצורה פסיכולוגית! כי מחקרים הוכחיו שאנשים שפולשים להם לפרטיות ולחיים שלהם סובלים מבעיות פסיכולוגיות ובעיות פרנואיה קשות ביותר! מה שמוכיח בלי כל צל של ספק שכל אדם זקוק למשבצת הפרטית שלו ולפרטיות שלו! (מה שתוכניות הריאליטי מנסות להלעים מהמודע שלנו).

דבר שלישי גם אם לא יהיה צ'יפ לכולם ואנשים ירדו למחתרת, יש להם צעצועים מגניבים בשביל לנטרל כל מיני "גופים בעייתיים וארגוני טרור" (בטח ככה יקראו לכל המתנגדים) החל מHARRP ועד לחימוש החלל שיש אומרים שארה"ב כבר חזק בנושא רק שאי אפשר לאמת, זה אומר שאם יש להם איזה צעצוע נחמד בחלל (לוויין בעל יכולת יירוט מהחלל) אפשר ליידה שכונה שלמה של אנשים שמהווים בעיה מבחינת השליט העולמי הבא.. אבל אלו כבר ספקולציות שלא נכנס אלייהם כי לצערנו מרוב שארה"ב מסתירה סודות ונשקים מהעולם כולו אי אפשר לדעת מה הזוי ומה לא..

ודבר רביעי זה שהצ'יף "החכם" יהפוך גם לכרטיס האשראי שלנו הכסף המזומן ככל הנראה יעלם ולא נוכל לקנות או למכור שום דבר בלי הצ'יף הזה... נדמה לי זה לקוח מהברית החדשה "Number of the Beast" 666 ועניינים כאלה....

אבל למרות שמדבור במקור לא אמין, הפונקציה של כרטיס האשראי מאוד חשובה לצ'יף הזה ולאדונים שלנו.
ישן 26-08-2009, 23:08
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "הכוונות של FEMA עדיין בערפל,..."

ציטוט:
מישהו יודע מה הגוף שיהיה אחרי על השתלת השבבים, כלומר איך יגידו לנו ואיך ובאיזה מקום ונסיבות תתבצע ההשתלה?
בבית חולים או בתחנת המשטרה? תסכימו שיש הבדל.

כמו כל דבר שמיועד לאוכלוסיה המונית, גם כאן מן הסתם יהיו פרוטוקולי "idiot proof",
שזה אומר תקני עבודה שכל קוף מטומטם יכול לבצע, למשל ההזרקה תהיה באמצעות אקדח הזרקה אוטומטי,
לגבי המיקום בגוף, סביר להניח יהיה מלא בסחוס כדי למנוע חסמים של כאב מצד האוכלוסיה, אז אפשר להניח שזה יהיה בכתף.

מעבר לכך, ברגע שזה יהפוך לחוק, כמו תעודת זהות, זה ייכנס במעגל הראשוני אצל הגורמים הכי כנועים למדינה:
חיילים, שוטרים, אנשי מד"א, עובדי מדינה וגם כמובן תינוקות חדשים שנולדים,
זה יהיה חלק ממגוון החיסונים שתינוקות מקבלים היום (ואלוהים רק יודע מה הם מזריקים להם בימינו),
כרגע בארה"ב, שוטרים כבר מוסמכים לקחת ממך דם בכפייה בצד הכביש, באמצעות צווים חתומים מראש, כמו צ'ק פתוח,
אז אפשר להניח שככה יתבצע השלב הראשוני של ימי השבב, זה יתחיל עם הזמנה לבוא לקבל את השבב,
מי שיסרב יקבל ביקור מנומס של עובד סוציאלי, שיבקש להזריק לילדים, במקרה של סירוב, הילדים ילקחו עקב "הזנחה" או שקר כלשהוא,
והמבוגרים ייעצרו, בשלב כזה הזכויות אזרח של עציר מוקפאות ממילא, זה יהיה הזדמנות להזריק להם את השבב.

אחרי תקדים שילווה במחאות שונות, אנשים יתרגלו למציאות הקיימת, וישלימו עם זה כמו כבשים.
בשלב העתידי יצוצו כבר שבבים מזוייפים, ומי שראה בחודש קונספירציות של ערוץ 8 את התוכנית ההיא שביקשתי מגולשים להקליט,
הראו שם באיזה קלות אפשר "לסרוק" אותך, ואז להעתיק את המידע לשבב ריק - ככה שזה לא ימנע שום זיופים.

על כל טכנולוגיה נגד זיוף, תמיד תצוץ טכנולוגיית נגד - לכן מה שלא יעשו לנו בשם "טובת הכלל" זה תמיד יהיה שקר,
לא מצלמות, לא מאגרים ביומטרים, לא שבבי RFID עם GPS, שום דבר מאלה מעולם לא הומצא לטובתנו,
אבל אני חושש שעד שרוב העגלים בעולם הזה יבינו את זה, אם אי פעם בכלל, כבר נחיה בעידן החושך הבלתי הפיך הזה...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 26-08-2009 בשעה 23:15.
ישן 27-08-2009, 13:14

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "הכוונות של FEMA עדיין בערפל,..."

הסיבה שהקימו מתכני כליאה בארצות הברית היא בגלל ששמה יש המון מתנגדים לNWO

ופה בישראל אין סיבה לעשות את זה כי אין שום התנגדות לNWO מלבד מעטים שפשוט אפשר לירות בהם במקרה הצורך.

בארה''ב אתה מדבר על מיליונים שיודעים

פה אתה מדבר על כמה? אלף פחות אפילו בכל הארץ

העם פה יאכל את התוכניות שלהם וישב בשקט בגלל זה אין שום סיבה להקים פה מתקני כליאה

התוכנית הזאת עולמית. וישראל היא אחת המרכיבים הגדולים שלה. תהיה בטוח שכל מה שירצו לעשות פה אנשים יצייתו. אני מכיר ישראלים. הם מאמינים לכל מניפולציה תקשורתית קטנה. יוכלו למכור להם סיפור אחר דרך התקשורת בקלות.

בחו''ל לעומת זאת מלבד בארה''ב. בבריטניה וצרפת ברוב אירופה. ששמה יש המון מתנגדים. הולכים להפוך את כל התאטרונים,איצטדיונים, כל המבני ענק למתקני כליאה בעצם. זו התכנית.

אין שום הסבר למחנות FEMA. אפילו אחד. הם מודים שהם קיימים זו כבר עובדה יש תמונות יש הכל. אבל הם לא מסבירים למי אף פעם. הם מתחמקים מתשובה. ככה שלא קשה להבין למי הם מיועדים. למה הם פרוסים בכל רחבי ארה''ב.

ישן 27-08-2009, 17:15

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "[QUOTE=NWORESISTER] התוכנית..."

לכל המדינות החברות באו''ם יש חלק בעניין הסדר העולמי החדש. ישראל מוזכרת תמיד בתפקיד בכיר בכל העניין בגלל כל האליטות שהיא קשורה אליהם. כמו משפחת רוטשילד. שידוע שהיא אחת המשפחות החזקות בכל העניין. הכנסת ובית המשפט העליון, הוקמו מכספי קרן רוטשילד.כל המדינה שלנו ומצער להגיד את זה. בלי האליטות האלה. אנחנו לא היינו פה היום. הם מימנו פה המון דברים. ואומרים שהם שולטים למעשה בכל המערכת. ראשון היא ממש עיר שסוגדת למשפחת רוטשילד כי הלורד רוטשילד פיתח אותה לפני שהוא הגיע כל העיר היתה חולות.

מוזיאון רוקפלר בירושלים. הוקם על ידי ג'ון די רוקפלר בשנות ה30. זה אבא של דויד רוקפלר. כידוע משפחת רוקפלר שולטת במועצה ליחסי חוץ ועוד המון תאגידים אחרים בארה''ב ובעולם. ויש להם תאווה לשליטה באוכלוסייה. דיויד רוקפלר דיבר על זה בפומבי כמה פעמים. כל מי שמכיר את המערכת יודע שהוא אחד מהאנשים שמושכים בחוטים ביחד עם עוד אנשים מהמשפחה שלו.

יש תאוריות שאליטות מבחוץ עושים כסף מהסכסוך פה כי הם מוכרים נשק לחמאס וכל הארגוני טרור האחרים.

המאגר הביומטרי אנחנו אחת המדינות הראשונות שמתכננים מערכת כזאת. תסתכל גם על המגמה הקרובה של מצלמות ברחוב ובאוטובסים שגם את זה דוחפים עכשיו חזק. בקיצור תהיה בטוח שברגע שהמדיניות הזו תתחיל אנחנו מהראשונים שיאשרו את זה

ההבדל בין פה לארה''ב. ששם מלא אנשים יודעים על כל העניין ופה לעומת זאת הכל בצללים. אף אחד כמעט לא מודע.

נערך לאחרונה ע"י NWORESISTER בתאריך 27-08-2009 בשעה 17:18.
ישן 20-09-2009, 07:51
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Relert שמתחילה ב "מישהו שמע אולי על מתקנים כאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Relert
מישהו שמע אולי על מתקנים כאלה בארץ?

נכון שאין הרבה אנשים שמודעים למצב אבל מספר יכול לגדול במהירות האור וזה רע בשבילם.

אני שמעתי רק על הכלא הפרטי ליד באר שבע שמשום מה לא מאכלסים אותו באסירים, והוא עומד ריק מאדם. יש סיכוי שהתאים מחכים לנו ונוכל להיפגש במסדר בוקר??

תודה על פריט המידע הזה. פעם ראשונה שאני שומע על בית כלא פרטי בישראל.

מתוך NRG:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/868/009.html

מה שמדאיג במיוחד זה מה שרשום בסוף הכתבה. ראו איך האליטות, תאבי הבצע, וחברות אמריקניות קשורות לנושא:

החברה, א.ל.א ניהול והפעלה בע"מ, היא תאגיד משותף לחברת אפריקה-ישראל של לב לבייב, חברת מנרב-הנדסה וחברת אמראלד האמריקאית, המפעילה בתי סוהר פרטיים בארצות הברית. בית הסוהר הפרטי הראשון בישראל צפוי לאכלס 800 אסירים ברמת סיכון נמוכה ובינונית, שהעונש על העבירות שביצעו הוא עד שבע שנות מאסר.

יש לי הרושם שכל מדינה מרכזית ב NWO נבחרה לבצע פיילוט מסויים או כמה. אצלנו - המאגר הביומטרי, אנגליה - מיליוני מצלמות "אבטחה", ארה"ב - מחנות FEMA, השתלת RFID.

ישן 20-09-2009, 08:56
  spi spi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.09

בהעדר ארוע מזרז, לפי דעתי יתחילו להשתיל צ'יפם באוכלוסיה שפשוט "חייבת" אנשים חולים (שזה כבר התחיל בחולי לב וכו)אסירים (יתחילו בביטחוניים יעברו לאנסים ואח"כ פשוט יגידו "רוצה ניכוי שליש רק בתנאי שתשתיל צ'יפ") קשישם חולי אלצהיימר, חיילי צה"ל (חטיפות וביטחון אישי) ואז שזה כבר יהיה בתודעה של אנשים שמותר וחיובי להשתיל צ'יפים בבני אדם יתחילו עם האוכלוסיה הרגילה :הורים שמפחדים על ילדיהם ,בקבלה למקומות עבודה (כמו שתנאי לקבלת עבודה היום זה להסכים לעבור פוליגרף ,להביא תעודת יושר שזה לא חוקי אבל כולם דורשים את זה ,לעבור בדיקה של כתב יד ) צעירים שחושבים שזה מגניב .אלה שיתנגדו ישאלו אותם את השאלה הכי מטומטמת "מה יש לך להסתיר"? ויחשבו שהם פרמיטיביים ומגזימים.זה יכנס בהדרגה אך מהר בערך כמו הפאלפונים .תהליך שיקח משהו כמו 10-15 שנים והלך עלינו

נערך לאחרונה ע"י spi בתאריך 20-09-2009 בשעה 08:59.
ישן 22-09-2009, 18:46
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
לשאלה המקורית באשכול

היה פרק נחמד של CSI ווגאס שהציג שימוש ב RFID בגופן של בחורות צעירות בלבוש מינימלי
שבאו לבלות בפאב.
כך הן לא היו צריכות לשאת עימן ארנק הכולל תעודה מזהה וכרטיס אשראי

בכניסה לפאב השומר סרק אותן לצורך אימות הגיל
וכאשר הן רצו לשלם עבור שתיה הברמן רק היה צריך לסרוק את השבב ולקבל את מספר כרטיס האשראי.

אני לא חושב שיהיה באמת קשה לשכנע בליינים צעירים בכך שהשבב יעניק להם חופש מהצורך לשאת עימם ארנק לבילוי.

במיוחד לגבי נערות צעירות שמעדיפות להשתמש בכמה שפחות בד...
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:01

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר