לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2009, 00:43
צלמית המשתמש של dbrecher
  dbrecher dbrecher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בעיה עם החברה, בבקשה תעזרו לייי

אני בן 18 עוד מעט, יש לי חברה כבר כמעט שנה ואני אוהב אותה יותר מהכל. הבעיה היא שאני לא בטוח שגם היא אותי, לא באותה מידה לפחות.

מצד אחד, אנחנו ביחד שנה אז היא "חייבת" לאהוב אותי, כי זה לא הגיוני להיות עם מישהו כל כך הרבה זמן ולא לאהוב אותו, אבל מצד שני, ההרגשה שלי בהרבה מהפעמים היא שהיא לא ממש.. למשל, כמעט כל פעם שאני רואה אותה אני אומר לה שאני אוהב אותה ונותן לה מחמאות על המראה שלה.. אבל היא לא. אני לא זוכר אפילו פעם אחת שהיא אמרה "אני אוהבת אותך" על דעת עצמה, רק "גם אני אותך".. לי זה ממש מציק, אבל חברים וידידות אומרים שאין מה לעשות "זה בנות. וזה 'התפקיד של הגבר' לומר את זה", אבל לדעתי זה חרטה. ומחמאות על החיצוניות בכלל אני לא שומע ממנה.. דבר שמאוד פגע לי בביטחון העצמי, במיוחד שאני איתה. אבל על אחרים אין לה בעיה לזרוק מחמאות.. נגיד שיושבים אני היא והחברים והבנות תמיד מתחילות לדבר על בנים חתיכים וכל השטויות האלה, היא מאוד פעילה בשיחה ואני תמיד שומע אותה: "זה חתיך וגם זה וגם ההוא.." אתם מבינים למה אני מתכוון.. זה נותן הרגשה שאני לא מושך בעיניה, ונכון שזה לא הכל.. אבל זה דיי חשובב בתכלס
יש לה גם קטע כזה שכל אחד שקצת מצחיק אותה או משו היא ישר זורקת "אין הוא קורע.. אני מתה עליו", וזה יכול להיות מישהו שהיא בקושי מכירה או מכירה כל החיים, עדיין.. לי היא לא אומרת את זה, לא משנה מה אני אעשה. וגם נגיד לפני יציאה עם כל "החבר'ה" היא לא ממש מודיעה לי שיוצאים.. תמיד אחד החברים, שגר לידי, פשוט מתקשר לשאול מתי אני יוצא כי אני גר לידו ורק ככה אני יודע שיוצאים, כי אפחד לא חושב שצריך להודיע לי כי כולם מניחים שהיא כבר דיברה איתי.. (מה שגם לדעתי אמור להיות, תאמת) אבל לא, פשוט קצת לפני היציאה היא מתקשרת ושואלת איפה אני והיא ניפגש ואיך נגיע.. היא פשוט מניחה שאני יודע שיוצאים, איכשהו..

אני חושב שהיא לוקחת אותי כמובן מאליו ואני לא יודע מה אפשר לעשות "נגד" זה.. אני הרבה פעמים רוצה לדבר איתה על זה, לשאול אותה מה היא מרגישה/חושבת אבל כשאני רואה אותה אני שוכח מזה ואם אני מעלה את זה, בקטנה, הדיון נגמר מאוד מהר כי אני פוחד לפתוח את הנושא יותר מידי - שלא יתפתח ריב או משהו וניפרד בסוף (מניסיונות אחרים הדברים האלה מתפתחים ותמיד יושבים על הלב ובסוף גם גורמים לפרידה..)

אז השאלות שלי הן בעצם מה אתם חושבים על זה?
אני צודק? היא לוקחת אותי כמובן מאליו?
או שבכלל הבעיה אצלי ואני מגזים?
או שזה משהו בין לבין? שילוב? חחח
ומזה אני יכול לעשות?!!?!

אני משתגע מזה ולא יודע מה לעשות בבקשה תעזרו ליי..
תודה מראשש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2009, 13:08
  מנגו בננה ומלון מנגו בננה ומלון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dbrecher שמתחילה ב "בעיה עם החברה, בבקשה תעזרו לייי"

הפיתרון הטוב ביותר הוא לדבר איתה על זה.
אתה אמנם פוחד שזה יוביל לפרידה, אבל אולי(!!!) זה הדבר הנכון. אם התחושות שלך נכונות והיא לא אוהבת אותך אז עדיף לשניכם לסיים עם זה עכשו ולא למשוך את זה סתם, בהמשך יהיה הרבה יותר קשה להתנתק (כמו שזה נראה, במיוחד לך). מצד שני, אולי מספיק שתשב את תשומת לבה לזה, אולי היא לא מודעת לזה שאתה מרגיש ככה, היא לא שמה לך שהיא לא מפגינה כלפייך אהבה, לא מחמיאה מספיק, וברור לה שאתם יוצאים יחד ואתה כבר יודע על זה.
אני מציעה לך לדבר איתה פתוח על הכל ולא לאגור את הרגשות שלך כל פעם כדי לפחד מפרידה. תדבר איתה על כל מה שאתה מרגיש.
ישן 26-09-2009, 04:16
  Avinoam666 Avinoam666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מנגו בננה ומלון שמתחילה ב "הפיתרון הטוב ביותר הוא לדבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מנגו בננה ומלון
הפיתרון הטוב ביותר הוא לדבר איתה על זה.

אני ממש לא מסכים שזה הפתרון.

אני בן 21 עברתי כבר כמה 3 מערכות יחסים בעלות אורך של שנה ומעלה ויש לי די הרבה ניסיון יחסית לגילי עם בנות.

תקשיב.

אני בדיוק בצד השני כרגע שחברה שלי כל הזמן אומרת לי כמה היא אוהבת אותי ואני גם לא אומר לי "אני אותך" אלא כלום, אני באמת מת עליה אבל קשה לי לדעת בדיוק מהי אהבה וכל זה ואני לא נוהג לזרוק דברים כאלה באוויר.

אתה צריך לתת לה יותר מרחב, תן לה לרדוף אחריך קצת, פעם הבאה גם כשבא לך אל תגיד לה שאתה אוהב אותה... תן לה לעשות את זה.

הדבר שהורס הכי הרבה מערכות יחסים זה כשאחד מבני הזוג לוקח את השני כמובן מאליו... ולמה זה קרה? כשאתה נמרח או נדבק לבן הזוג שלך וכל שניה טורח להזכיר לו כמה הוא מאמי ומותק וחמוד וכפרה וכל השטויות האלה.... קח דיסטנס ותראה איך היא באה לך על ארבע... כרגע זה פשוט לא מאוזן.

עריכה: כמובן ברגע שהיא מתחילה להחזיר פידבק אז תדאג גם להגיד לה שאתה אוהב אותה וכל הדברים האלה... פשוט מה שחשוב זה שיהיה איזון ביניכם. החוסר איזון הזה פוגע במערכת יחסים, אתה צריך להוריד את המינון של הקוצי' מוצ'י עד שהיא תגביר אצלה ואז אתם תתאזנו.
ישן 18-11-2009, 07:41
צלמית המשתמש של קנדהדהדה
  קנדהדהדה קנדהדהדה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dbrecher שמתחילה ב "קודם כל תודה לכם..."

לדעתי הבעיה בך ולא בה.

"אני חושב שהיא לוקחת אותי כמובן מאליו ואני לא יודע מה אפשר לעשות "נגד" זה"

נשמע כאילו אתה מוכן להישאר ביחס ולא משנה מה יקרה, מה היא תעשה
ֿיש רק דבר אחד לעשות כדי לפתור את הבעיה ולשמור שזה לא חוזר בעתיד. אתה צריך לשפר הביטחון עצמי שלך

למה אתה מוכן להישאר עם מישהו קר.. שלא משקיעה ביחס שלכם? אתה לא ראוי ליחס שגורם לך לשמוח? ושלא גורם לך לסבול ככה?

למה אתם עדיין ביחד אם היא לא רוצה לעשות כלום לנחם אותך? מה, זה לא חשוב לה שאתה לא בטוח ביחס?? אני חושב שהמעשים שלה תגיד לך איך היא מרגשה

אם הייתי אתה, אני אלך לה, אגיד לה "את לוקחת אותי כמובן מאליו, אני לא ראוי ביחס כזה, זה נגמר. אני אמצא מישהו אחרת שלא כמוך"

אתה יכול למצא מישהו שרוצה למשקיע ביחס ושלא רוצה לוקחת אותך כמובן מאליו. ביחסים טובים האנשים עובדים כדי לבנות משהו בריא.. זה לא שהאחד מנסה והשני לא עושה כלום.. זה לא בריא

מקווה שזה ברור למרות העברית שלי

נערך לאחרונה ע"י קנדהדהדה בתאריך 18-11-2009 בשעה 07:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר