לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2009, 23:33
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "ממש הפתעה שבצוללת יש טורפדו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי omry n
ממש הפתעה שבצוללת יש טורפדו ופריסקופ. גם עומק הצלילה של צוללת הוא לא סוד כזה גדול. להפך, הכתבה הזאת הייתה יותר מדי מעורפלת (ובצדק אגב) כדי שתצא לאור בכלל. הכתב בעיקר הפליג בדיבורי הסרק שמדברים על התפל ולכן הכתבה הזאת יותר דומה לסיפור לילדים.

ואתה יודע מה נכתב שם לפני שאתה קופץ שאין שם שום דבר "סודי/מסוכן"?

חשבת אולי שקיימים דברים שעדיף שהציבור לא ידע?! ומן הסתם אם אתה לא מכיר את הנושא אתה לא יכול לדעת מהם הסיכונים?

כשראש ממשלה לשעבר ( והיום בקומה ) גונב מסמכים והקלטות ומחביא אותם בחוותו ( ממש "במקרה" הם עלו באש...), כששני שרי ביטחון ( אחד בעבר ואחד בהווה ), הם נשואי אותו דו"ח, אז אני מבין טוב מאוד מה מסוכן בפירסום הדו"ח הזה, ומה מנסים להסתיר מהציבור.

גם אם הדו"ח הזה יתפרסם אי פעם, הוא חסר ערך, ובכך השיגו אותם קצינים בכירים בעבר, ופוליטיקאים בעבר ,בהווה ובעתיד את מטרתם: ערוותם לא תחשף, והם יוכלו לצחוק כל הדרך לבנק ( ספרים והרצאות ), או לקלפי.ותודה ל 3,000 ההרוגים ובני משפחותיהם, ששילמו, משלמים וישלמו כל יום את המחיר, תרתי משמע.

ולעניין הצוללת: למה שלא יכניסו עיתונאים גם למפעל טקסטיל בדימונה, לקווי הייצור בבאר יעקב, ולבסיס שלא קיים ( אבל כן קיים לפי מקורות זרים, ולפי לוויינים זרים ).

מילא שמפקד חיל הים מתפשט בבית זונות, אבל להכניס עיתונאים לצוללת? נו, טוף, כבר עשו פה כבר מספיק טעויות.

ומה אני יודע? לשמחתי כלום, וגם מה שידעתי אני משתדל לשכוח.אני מוותר על זכותי לדעת, ומשאיר אותה למי שצריך לדעת .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2009, 00:15
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
"עד שיעלה אזוב"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "יצא המחקר של מחלקת הסטוריה על מלחמת יום כיפור??"

תשובה (חלקית?) לשאלתך ניתנה במוסף "יומן" של המהדורה המודפסת של "מקור ראשון" מ-25/09/09.
במאמר של אמנון לורד שכותרתו מצוטטת לעיל, הוא מדווח על מחקר מעמיק בן 500 עמודים, של ד"ר עמירם אזוב, שסיים מחקרו לפני שנה. המחקר עוסק בימים 14-18/10/73 (מערכת הצליחה). להלן ציטוט מהכתבה שעונה לפחות חלקית לשאלתך (מתייחס למחקר שנגנז):

"... השערוריה המדהימה היא שרמ"ח הסטוריה בצה"ל, פרופ' אלון קדיש, החליט לגנוז אותו בנימוק שסגנון הכתיבה לא מוצא חן בעיניו. מדובר צה"ל נמסר שהמחבר התבקש לערוך שינויי נוסח, ומשסירב לעשות זאת המחקר נגנז. דובר צה"ל מדגיש כי אזוב הועסק במחקר ע"י צה"ל ואף קיבל על עבודתו תשלום מלא, ... ".

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 27-09-2009, 01:26
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב ""עד שיעלה אזוב""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ichpatli
תשובה (חלקית?) לשאלתך ניתנה במוסף "יומן" של המהדורה המודפסת של "מקור ראשון" מ-25/09/09.
במאמר של אמנון לורד שכותרתו מצוטטת לעיל, הוא מדווח על מחקר מעמיק בן 500 עמודים, של ד"ר עמירם אזוב, שסיים מחקרו לפני שנה. המחקר עוסק בימים 14-18/10/73 (מערכת הצליחה). להלן ציטוט מהכתבה שעונה לפחות חלקית לשאלתך (מתייחס למחקר שנגנז):

"... השערוריה המדהימה היא שרמ"ח הסטוריה בצה"ל, פרופ' אלון קדיש, החליט לגנוז אותו בנימוק שסגנון הכתיבה לא מוצא חן בעיניו. מדובר צה"ל נמסר שהמחבר התבקש לערוך שינויי נוסח, ומשסירב לעשות זאת המחקר נגנז. דובר צה"ל מדגיש כי אזוב הועסק במחקר ע"י צה"ל ואף קיבל על עבודתו תשלום מלא, ... ".

יצא לי לשרת שנים רבות במילואים עם חוקר במחלקת הסטוריה, הוא אמר כבר אז שפוליטיקאים בהווה וקצינים בעבר שמים רגל במתכוון ,ונוקטים בכל תרגיל אפשרי כדי למנוע את הפירסום, והתערב איתי שאנחנו נשתחרר מהגדוד ,נהיה זקנים עם שיער לבן, ודו"ח לא יהיה. היום, כשטילפנתי אליו, הוא צחק, והזכיר לי שאני חייב לו שתייה. אחרי החג אני אגיע אליו עם חבית בירה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר