לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2005, 16:36
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
מידע חבר יקר!.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי erandd שמתחילה ב "תגובות לדברים שכתבת על מחסום המשטרה הבריטית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי erandd
ליוסיפון
שמי ערן דמלין ואני אחיו של סגן דיוויד דמלין ז"ל שאת שמו ואת שמות חבריו שנהרגו איתו דאגת להכפיש כאן בפורום.
לא אכנס לכל מגילת הספקולציות והקונספירציות שפירסמת כאן.
רק שתדע שלא רק חבריך צמאי הדם קוראים את מה שאתה כותב, אלא גם משפחות שכולות.
קח את זה לתשומת ליבך.
אח של ראש נצנץ מת

ערן היקר,

אני מביע צער עמוק על נפילתו של אחיך בעת שהגן בכל גופו על מדינת ישראל ותושביה, הי"ד.

חברי הפורום הם אינם צמאי דם כפי שאתה טוען.

אני מאמין שיוסיפון ניסה להיצמד ככל שיכל לעובדות אך עם זאת גם אם הביע את דעתו זוהי זכותו המלאה שכן הוא ככל משתמש אחר רשאי להביע את דבריו כאוות נפשו גם אם הדברים לא היו לרוחו של משתמש אחר.

במקרה שלך אני מצר על הפגיעה שנגרמה לך ומקווה שתבין!.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 12-11-2005 בשעה 16:43. סיבה: ניסוח משפט כמו בן אדם ולא כמו אהבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2005, 16:52
  erandd erandd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.05
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "חבר יקר!."

קודם כל אתם מציגים פה את הרובה של כפיר וייס במין התעניינות חולנית באיך נראה הרובה שלו וספקולציות על איך נראו הפנים שלו אחרי שחטף את הכדור
שנית יוסיפון יוצא בכל מני קביעות על החיילות של אחי.
רק נתקן כמה עיוותים: אחי ז"ל לא ישו במדים כי הוא לא היה חלק מחולית כוננות באותו לילה ולכן לא היה חייב לישון במדים
הסיבה לכך שהוא לא בעט את הדלת פנימה היא שהדלת היא רב בריח מפלדה שזקוקים ללבנת חבלה כדי להעיף אותה.
הוא דווקא כן העלה חיילים לגבעה ואפילו העלה את דניאל רול במקרה לנקודה שממנה ירה הצלף. אך לא הייתה שום אפשרות להציב לכל אורך הגבעות חיילים למשך 24 שעות ביממה
לגבי זה שהוא היה צריך להיות נגר ולבנות סולם מעץ לקומה השנייה.
אני הייתי שם עם הסמח"ט של החטיבה האורגנית שלו שדיוויד הזניק מעופרה (שם הוא מתגורר) כדי שישיג לו את כל הציוד. לא היתה לו שום אפשרות לבנות באמצעים שברשותו סולם לגובה 8 מטר (זה בניין משטרה עם תקרות גבוהות).
הם בילו את כל שעותיהם במילוי שקי חול ופריסת טלטליות ולא הקטינו ראש כמו שהוא קובע.
חוץ מזה ההתראה הייתה שיחדרו למוצב (כמו שעשו בעין עריק) ולכן הם תירגלו בעיקר נושא זה.
דיוויד יצא להשיב אש למחבל ונורה אחרי שצעד שני צעדים.
אין שום נושא חיילות שהיה עוזר לו לצאת בחיים.
כל השכפצים הקרמיים היו בעמדת המחסום.
אין לי כח ורצון להמשיך להעלות את כל הנושא הזה עוד פעם.
תעשה עם מה שכתבתי מה שאתה רוצה (כולל לסתום לי את הפה)
רק שתדע שאותי ועוד כמה משפחות שכולות הצלחת להרוג את בני משפחתם פעמיים
ישן 12-11-2005, 17:05
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי erandd שמתחילה ב "כמה דברים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי erandd
קודם כל אתם מציגים פה את הרובה של כפיר וייס במין התעניינות חולנית באיך נראה הרובה שלו וספקולציות על איך נראו הפנים שלו אחרי שחטף את הכדור
שנית יוסיפון יוצא בכל מני קביעות על החיילות של אחי.
רק נתקן כמה עיוותים: אחי ז"ל לא ישו במדים כי הוא לא היה חלק מחולית כוננות באותו לילה ולכן לא היה חייב לישון במדים
הסיבה לכך שהוא לא בעט את הדלת פנימה היא שהדלת היא רב בריח מפלדה שזקוקים ללבנת חבלה כדי להעיף אותה.
הוא דווקא כן העלה חיילים לגבעה ואפילו העלה את דניאל רול במקרה לנקודה שממנה ירה הצלף. אך לא הייתה שום אפשרות להציב לכל אורך הגבעות חיילים למשך 24 שעות ביממה
לגבי זה שהוא היה צריך להיות נגר ולבנות סולם מעץ לקומה השנייה.
אני הייתי שם עם הסמח"ט של החטיבה האורגנית שלו שדיוויד הזניק מעופרה (שם הוא מתגורר) כדי שישיג לו את כל הציוד. לא היתה לו שום אפשרות לבנות באמצעים שברשותו סולם לגובה 8 מטר (זה בניין משטרה עם תקרות גבוהות).
הם בילו את כל שעותיהם במילוי שקי חול ופריסת טלטליות ולא הקטינו ראש כמו שהוא קובע.
חוץ מזה ההתראה הייתה שיחדרו למוצב (כמו שעשו בעין עריק) ולכן הם תירגלו בעיקר נושא זה.
דיוויד יצא להשיב אש למחבל ונורה אחרי שצעד שני צעדים.
אין שום נושא חיילות שהיה עוזר לו לצאת בחיים.
כל השכפצים הקרמיים היו בעמדת המחסום.
אין לי כח ורצון להמשיך להעלות את כל הנושא הזה עוד פעם.
תעשה עם מה שכתבתי מה שאתה רוצה (כולל לסתום לי את הפה)
רק שתדע שאותי ועוד כמה משפחות שכולות הצלחת להרוג את בני משפחתם פעמיים

לצערנו הרב לא היינו נוכחים בעת המקרה.

כל מסיקי המסקנות למיניהם מסיקים אותן על סמך ספקולציות ושלל מקרים ותיאוריות קונספריציה שונות שספק היו או לא היו.

אל לך להיפגע מדבריו של משתמש זה או אחר שכן הוא זה שהביע את נכונותו לפרסם ביקורת מסוימת שאולי נראית מקובלת ונכונה ולאחרים כמוך (אח שכול) נראית פוגעת ולא נכונה.

ישן 12-11-2005, 17:56
  מצוק מצוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי u5105 שמתחילה ב "אתה צודק במאה אחוז"

נורא קל-
נורא קל להטיח ביקורת. לא תמיד נכונה,לא תמיד מוצדקת, אך תמיד נכתבת בלהט רב ובבטחון מלא בנכונות הדברים. נורא קל לשבת בכורסה חמימה,לאחוז בכוס קפה משובח ולנתח סיטואציות מהקשות ביותר שמזמן לנו הגורל ולמתוח ביקורת ולהשמיץ ולבקר...

נורא קשה-
להתנצל.במלוא הכוונה והכנות. ביטיס- בתור נושא תפקיד פיקודי בפורום הייתי מצפה ממך להתנצל ולהביע סימפטיה,חמלה,השתתפות בצער ולא לתרץ ולהסביר מדוע מי שעושה מילואים רשאי להטיח ביקורת חריפה ופוגעת...

ולך , אחיו של דיויד ז"ל - תנחומי הכנים והשתתפות כנה בצערכם.

אמר פעם יאיר לפיד (או שלמה ארצי?) "ראוי שמי שכותב , יכתוב ברעד-כאילו כותב הוא על עצמו..."

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 12-11-2005 בשעה 18:20.
ישן 12-11-2005, 18:49
  אומי 5 אומי 5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי erandd שמתחילה ב "תגובות לדברים שכתבת על מחסום המשטרה הבריטית"

קודם כל ערן ,תרשה לי להשתתף בצערך העמוק .

נכון שאני לא יכול להבין עד כמה זה כואב לך ,ונכון שהצער שלכם על האח הוא קשה מנשוא.

נכון גם שלקרוא לחלל ראש נצנץ זה פוגע במשפחות .

אבל נכון גם לנתח את הטעויות של המתים ,נכון גם להביע ביקורת על תפקודם של חללנו ,ונכון גם לעסוק הלוך חזור בתחקירי ארוע ולהבין איפה הם לא ראו את העתיד.

לא הייתי במוצב ,ולא הכרתי את הכוח ,אבל כן למדתי כמה דברים איך לא לעשות ,אחרי עין עריק (חבר'ה מהגדוד שלי) והמשטרה הבריטית (וגם ארועים אחרים).

גם אם הלקח הוא שלא עושים שני צעדים בארוע בלי לזהות מקור ירי.
אני לא שופט את אח שלך ואין לי זכות לעשות את זה ,אבל אני כן ילמד את מה שעשה ,את התוצאה ,ועד כמה זה היה תלוי בו (מעט מאוד לדעתי) ,כך שבזמן אמת אולי אתפקד כך שהסיכוי לתוצאה טובה יותר יגבר .
כמו שכתבתי באחד השירשורים על המשטרה הבריטית ,בכוח שלי כבר היו מקרים שלמידה מטעויות הרות גורל של אחרים ניצלנו אנחנו.

ושוב ,אני מבין שכואב לך מה שנראה כמו הכפשת אחיך ,תהייה בטוח שלא זו הכוונה.
תהייה בטוח שכולנו כואבים מוות של כל חייל ואזרח ,ורוצים רק למנוע עוד כאלה.

ישן 12-11-2005, 20:31
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
המקור
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי erandd שמתחילה ב "ראשית הנה הדברים כפי שפורסמו..."

ציטוט:
הדבר לא נעשה למרות שהוספו לכח במקום שני חיילים נוספים לכל משמרת (בסה"כ שניים עשר חיילים במקום שמונה)!
בנוסף לפי פקודת האבטחה שבתיק המחסום קיום תצפית כזו היה חובה! החובה הזאת לא קויימה! סוג של ניצנוץ!
עוד חובה שלא מולאה היא קיום "שרשרת" - סריקה מקיפה סביב המחסום בפיקוד קצין ושני חיילים לאיתור מטענים ובדיקת נקודות שולטות לוידוא שלא משכיבים צלף נגד המחסום.
השרשרת לא בוצעה!!!
אם הם רק קצת היו עושים רק את הפקודות הם היו חיים! היום הם מתים ולצה"ל יש בעיה לומר שהם היו חיילים נצנצנים שלא הבינו מה הם עושים במקום וחשבו שהם ברווזים במטווח (ככה רובי דמלין מספרת שדייויד שהיה אמור לפקד על המחסום אמר לה יום לפני) ולכן לא עשו כלום כדי להגביר את ביטחונם.
מה זה "אני רוצה לשים תצפית על הגג אבל לא נותנים לי סולם ולא פותחים לי את הקומה השניה"???
מה קצין שלם בצה"ל לא יודע לבנות סולם מקרשים? לא יודע לבעוט בדלת ולפתוח אותה?
מה זה הזיבולי מח האלה?!
אתה חושב שאתה בסיכון? תמרוד! סרב פקודה ואל תעלה למחסום. אם כבר עלית נסה להגביר את אמצעי האבטחה סביבך. מלא שקי חול, פרוץ דלת.
לפחות תמלא את פקודת האבטחה הבסיסית של המקום.
ולא "אנחנו ברווזים במטווח"
ראש קטן,
ראש קטן ומת.

ישן 12-11-2005, 21:21
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
האמת שצריך להתמודד עמה

שלום ערן!

כעסך מובן לי, אך הטחת אמירות משתלחות ביוסיפון ובמבקרים אחרים - אינה הדרך, ואינה הוגנת.

איני בקיא בעובדות, ולא קראתי את התחקיר, וגם איני יודע עד כמה אותו תחקיר משקף את העובדות והאמת של ארועי אותו יום אומלל, ובכל זאת - אם הדברים הם אכן כמו שכתב יוסיפון - הרי שיש בדבריו מידה מסויימת של אמת.

העובדה כי אדם, קרוב ואהוב ככל שהיה, לא נהג כשורה, לא נהג מתוך מחשבה צלולה ומפוקחת - מותר שתאמר.

אם אדם נהרג פשוט מאד כי נהג בטיפשות - מותר שיאמר הדבר, ומותר שמשפחתו תחשף לכך מתוך הכרה שאדם, באשר הוא אדם - אינו מושלם.

יש אנשים שנהרגים בגלל טיפשות. בגלל אי הפנמת המצב (מציאות צלף בשטח למשל). בגלל שהסכימו בגלל סיבה כזו או אחרת - להתפשר על נהלים ובטיחות...

גם במשפחתי זה קרה, ואני יכול להגיד לך שהתגובה לדברים היתה קשה לא פחות מתגובתך. אבל "התחשבות" בצער המפחה - אינה עילה לטיוח המציאות.

אם הצלחת להגיע עד לכאן - אז חכה שנייה, ותראה במה מדובר:

בדף http://www.izkor.gov.il/izkor86.asp?t=93017 תמצא את סיפור חייו (ומותו) של סבי - יצחק חימו, שנהרג מירי צלף בתל-אביב.
כתוב שיצחק (על שמו אני נקרא) נהרג מפגיעת צלף לאחר שעסק בחילוץ ספרי תורה מבית בוער בתל-אביב, ואכן זו האמת....

יום אחד, טיילתי עם אבא שלי בשכונת שבאזי, בה גר בילדותו, ופגשנו את מי שהיה חברו שלי סבי, ועד לארוע. התברר שכאשר סבי ירד במדרגות - צעקו לו חבריו - "תיזהר מהצלף" (הצלף עמד על צריח מסגד חסן בק). במהלך הירידה במדרגות - החליט סבי להעיף מבט ולנסות לאתר את הצלף - ונפגע...

יהיה מי שיכתוב על כך בספרי ההיסטוריה - שסבי נהרג בעת חילוץ קשישים מבית בוער, ועל כך שמת על קידוש השם - כאשר עלה אל הבית הבוער - והציל מן האש ספרי תורה.

העובדה היא פשוטה - הוא נהרג בגלל טמטום!!!

מאז אותו יום - אבא שלי לא מדבר עם אותו אדם (עודו חי?) וגם לא נכנס אל מקום העבודה של בניו (למרות שהיו בקשרי עבודה). גם אבא שלי מרגיש שהרגו את אביו בפעם השנייה.
תגובתו אינה רציונאלית, ובוודאי שאינו מעידה על יכולת להתמודד עם האמת כפשוטה.

ערן - תגובתך דומה (ושוב - כל זאת מבלי לדעת את העובדות), ויוסיפון, מבחינתך, הוא לא יותר ממטרה רכה - אבל האם הוא באמת ראוי לאש?

שלך.

צחי

ישן 13-11-2005, 01:47
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...

ערן שלום,
אחיך הי"ד נהרג בקרב ע"י מחבל שפל. הדבר הגרוע ביותר מבחינתי לעשות עכשיו יהיה להתווכח איתך, כאח שכול. אין לי גם רצון להתווכח איתך, אף-על-פי שאיננו רואים עין בעין את העובדות. לא הייתה לי כל כוונה להעליב את אחיך, את זיכרו או אתכם, משפחתו.
ראוי לציין שבחרת להעלב מדברים שלא אמרתי, ואם אמרתי הרי שכיוונתי אותם לתופעה ולא לאדם ספציפי (ראה הודעה של צחי למעלה שהביא ציטוט מדוייק של דברי). אני מצר על עלבונך ומתנצל על כך שהובנתי כאילו אני מתכוון לפגוע בו או בכם.
כהצעתך, אתנצל גם בפני קברו של אחיך.

ישן 29-09-2009, 14:09
  strong1 strong1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.04
הקפצה אחרי 4 שנים לטובת ראיון ממוסף הארץ עם אמו של דיויד דמלין ז"ל

הקפצה אחרי 4 שנים לטובת ראיון ממוסף הארץ עם אמו של דיויד דמלין ז"ל, שנפל בפיגוע במחסום המשטרה הבריטית בואדי חרמיה. הפצע שהותיר בנו הילדון הפלסטינאי הארור הזה, נטול כל הכשרה צבאית אך בעל עיני נץ ועצבי ברזל, נותר מדמם וכואב גם מקץ שבע וחצי שנים. מזל רק שנשקו העתיק התפרק אחרי 25 כדורים ולא נגיד 100 אחרת נראה שהיה מחסל ללא מפריע את כל הנוכחים ואולי גם את המחלצים ובכך מעצים עוד יותר את מיתוס "הסרג'נט יורק הפלסטינאי",שאף קנה לו לאחרונה מקום של כבוד ברשימת 1000 המשוחררים העתידיים תמורת אחד גלעד שליט.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר