לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2009, 00:13
  קרקליסט33 קרקליסט33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.09
"די, אני הולך הביתה" שירשור סיפורי נפקדויות

הרעיון שלי בהתחלה היה להרים את הדיון הזה בפורום מו"ס, אבל אז חשבתי לעצמי על כמות הסיפורים שאוכל לשמוע מהזקני השבט בצו"ב, ועל כן- ייפתח השרשור לאלתר!

פה תכתבו את סיפורי הנפקדויות הכי מוזרים/משעשעי שראיתם במהלך שירותכם הצבאי. אני אתן סיפתח:

סיפור ראשון: "הכל בגלל פיצה"

בתור מסלוליסט צעיר, קיבלתי ריתוק לאוגמ"ר 80, שם זכיתי לעשות- איך לא, 4-8, בכיף. באחד הלילות, העירו אותי באמצע הלילה ואמרו לי לעלות על ווסט ונשק, כששאלתי למה (הרי השמירה הבאה שלי עוד שעתיים), התשובה של הסג"מ החצי משועשע מולי הייתה "צייד עריקים".

נעבור קדימה כמה שעות, אחרי מרדף הזוי אחרי קו 397 ותקרית עוד יותר הזוייה בעצירת הביניים בת.מ דימונה, חזרנו בסופה, עייפים אך מרוצים, בתוספת של אחד, נקרא לו לצורך העניין, ד'. ומעשה שהיה, כך היה:

במהלך השמירה שלו בש.ג, ד', שהיה מאוד רעב, כי ישן בזמן ארוחת הערב, החליט שהוא מזמין לעצמו פיצה מאילת, אך לרוע מזלו, ברגע ששלף את המכשיר, מצא את עצמו עומד מול הקצינתו', שנתן לו תלונה על פלאפון בשמירה. חצי שעה אחרי זה, הפיצה מגיעה וד', ילד שלי מוצלח, דופק ארוחת שחיתות בעמדה, כדי להיתפס ע"י, איך לא, מפקד תורן. מבואס על איך שהמערכת הצבאית דפקה אותו, ד' מזמין מונית, מודיע לחיילת המבוהלת שאיתו בעמדה שהוא "חותך הביתה", זורק את הווסט בעמדה, ונוסע לאילת. יחד עם רוס"ק M-16 אחד ומחסנית. קצינתו' מקבל שיחת טלפון מחיילת היסטרית בעמדה, מקפיץ כיתת כוננות, אבל ד' הוא חלק מכיתת הכוננות, אז הוא מעיר את עבדכם הנאמן.

סיפור שני: "הבריחה הגדולה"

ביקרתי בחר"פ לפני כמה שבועות וכשסיימתי את הביקור ופניתי לעזוב, יחד עם זוג ידידות טובות שלי מהגדוד, היינו קהל לאחת הבריחות המתועדות הגדולות ביותר בשנה האחרונה: סג"מית ורס"ר עם תג של בה"ד 6, דולקים במרדף אחרי בחור על אזרחי עם (וזה החלק הגדול), כף רגל מגובסת, וזוג קביים (נקרא לו גבסו). גבסו נותן "אל הש.ג בדילוגים", ואיזה דילוגים, שלא יביישו איילה, בזמן שהקצינה והרס"ר רודפים אחריו, הם נעלמים אחרי הש.ג. אני והידידות שלי צוחקים קצת על הנושא ועוזבים את החר"פ, כשביציאה, אנחנו רואים את הרס"ר הנ"ל, עומד באמצע הכביש ומסמן לרנו קנגו שעמדה שם תוך כדי צרחות "תחסום אותו, תחסום אותו!" חריקת צמיגים אחת אחר כך, ואנחנו רואים סובארו פשע, מתקרבת בטיסה אל הקנגו שכבר התמקמה בכניסה לחניית החר"פ, כשנוהג בה, איך לא, גבסו!

בתמרון, שאין לי מושג איך הצליח לבצע, גבסו מצליח לחמוק מהחסימה של הקנגו ולדהור לו, חופשי ומאושר אל כיוון הש"ג של צריפין, ומאז לא ראיתי אותו יותר, אבל הרס"ר ההוא רשם מספר.

טוב, אני את שלי עשיתי. תורכם, צו"ב..
"וביום השמיני, ויברא ה' את הארוך וייתנו לעם. ויאמרו הלוחמים, מה לנו ולמטאטא הזה וייחר אפם. וייקח ה' את הארוך ויברא את גרסאות הקרביין והמוסב, ויפתח את עיקרון המכנס הפתוח והבול-פאפ ואת התבור הנגב וייתנם ללוחמים. ואת המטאטא נתן לג'ובניקים בזיקים וניצנים ודותן. וירא העם כי טוב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר