לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2009, 01:03
  roycegracie roycegracie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
וואו האתר שלהם בנוי ממשממש רע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cooldba שמתחילה ב "עזרה דחופה לגבי פיתוח תבנית בלוגר על מנת פיתוח תרבות מוטורית בארצנו"

ראית כמה זמן לוקח לו להטען ? יש שם קוד תיכנותי כל כך ארוך כמו שלא ראיתי בחיי !

בכל מקרה, לא סביר שתמצא טמפלייט (עיצוב) זהה לאתר הזה שהצגת פה שיתלבש על מערכת BLOGGER...

סביר להניח שמדובר פה באיזושהי מערכת שהם בנו בעצמם, או מערכת מוכנה כמו WORDPRESS (אבל קשה לי להאמין כי האתר בנוי גרוע)

אני מציע לך לשלוח להם מייל ולשאול אותם איך הם בנו את האתר, במידה ואכן מדובר על סוג של טמפלייט שאפשר לקנות או למצוא באינטרנט- אז מה טוב- ותוכל להלביש אותו על המערכת הייעודית שלו.

במקביל, אני מציע לך לכתוב בגוגל WORDPRESS THEMES
ולהתרשם ממגוון עיצובים שמותאמים למערכת WORDPRESS- במידה ואתם רציניים - חבל לאחסן את האתר שלכם על BLOGGER אלא לפתוח בלוג עצמאי על שרת משלכם שהקבצים שלו נמצאים אצלכם בלי להיות תלויים באיזה גורם חיצוני.

אם אתה צריך הסבר מפורט יותר בנושא אתה מוזמן לשאול
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2009, 18:37
  cooldba cooldba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי roycegracie שמתחילה ב "וואו האתר שלהם בנוי ממשממש רע"

ראשית אני מודה לך על התגובה.
אינני מעוניין להקים את הבלוג על שרת פרטי לפחות בשלב הראשוני מכיוון שאני מעוניין להריץ את האתר ולראות ביקוש. אם ובמידה האתר יהיה פופולארי יותר אשקול השקעה כספית בשרת.
אתר CARSCOOP זהו אתר שגולשים בו עשרות אלפי גולשים והוא תמיד נטען מהר כיוון שהשרתים של גוגל עושים עבודתם נאמנה..

אגב טיילתי באתר של WORLDPRESS שעד עכשיו לא הבנתי עם זו תבנית שיושבת על BLOGSPOT או חבילה בפני עצמה לשרת פרטי.
בכל אופן אם זה יושב על בלוגספוט, ניתקלתי באתר שמועצב דומה לרעיון שלי, ניתן להעתיק את התבנית שלו? קישור: http://www.thefordstory.com/

בכל אופן תודה..
ואשמח אם מישהו כן יוכלבכל זאת לעזור לי לפתח תבנית תואמת לזו של CARSCOOP.

נערך לאחרונה ע"י cooldba בתאריך 24-09-2009 בשעה 18:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר