לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2009, 19:36
  שטורס שטורס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.07
שימו לב: ריתוק ממושך באש נק"ל, מקלעים, RPG כהכנה בלבד למנה העיקרית: משאית תופת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ארנבתול שמתחילה ב "תקיפת מוצב באפגניסטן"

כמה נקודות שתפסו את תשומת ליבי:
1. הם מנקים את סרטי כדורי המקלע עם מברשת שיניים בהכנה ליציאה. חיילות.
2. הם לא מהססים להצטלם בגלוי לפני הפעולה. יכול ללמד על "ההערכה" שהם חשים כלפי המודיעין האמריקני בארצם, וכלפי משתפי"ם אפשריים.
3. מסק"ר אפא'צי מופיע ונעלם, לא נראה שהיה יעיל בצורה כלשהי בדיכוי ההתקפה. אותו מסוק גם לא ניטרל את משאית התופת.
4. תנועה ליעד: אין ספק- מדובר באנשי שטח מעולים. איפה ההגנה על הבסיס? נראה שהוא בשטח נחות מאד.
5. לא נראה לי שהתוקפים חטפו אש מכיוון כלשהו. אני מנחש שהתרגולת האמריקנית במקרה הזה היא להשתבלל ולהתחבא עד יעבור זעם. מוזר מאד שהמסק"ר לא מחסל את הכוח התוקף או לפחות מעסיק אותו. ולא מחסל את המשאית המתקרבת.
6. איפה החברים שלהם? האם לא ניתן היה להזעיק סיוע אווירי קרוב בזמן שהמוצב הותקף?
7. הסרט מזכיר מאד סרטי תקיפת מוצבים דומים שהפיק חיזבאללה על חשבוננו בלבנון. אלא שפה הם הוסיפו אלמנט של משאית תופת עמוסה שבעצם מחסלת את המתקן (אני לא מקנא בחיילים שהיו קרובים אפילו לפיצוץ).

כמו שכתבתי אתמול: האמריקנים בחרא עמוק. ואם ככה הצבא שלהם מתנהג תחת התקפה - הם בחרא עמוק עוד יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2009, 21:29
  מ.ק. מ.ק. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שטורס שמתחילה ב "שימו לב: ריתוק ממושך באש נק"ל, מקלעים, RPG כהכנה בלבד למנה העיקרית: משאית תופת"

א. אני לא מבין את השבחים לטליבאן.
אם זה היה סרט של אימון חי"ר בארץ, כולם היו צוחקים על הצ'יקמוק של הלוחמים, על אי שמירת רווחים, על בלאגן בכוח. סך הכל אנשי שטח, אבל פלאנגה.

ב. לפני שבולעים כל מה שבסרט, אני רוצה להזכיר שהחיזבאלה היה מפיק סרטים שמיתוכם 9 וחצי דקות הם מצלמים את עצמם מתאמנים, מוסיפים לזה חצי דקה של תקיפת מוצב (וגם זה רק מזוויות שלא ברור מה קרה שם באמת), מוסיפים לזה מוזיקת של שלישיות גשר הדאחיה, וקוראים לסירטון "כיבוש מוצב דלעת" או "השמדת מוצב כרכום".
בקיצור, צפו ב"צפיה ביקורתית".

ג. מסוקים בארץ לא חוצים את הגבול לרצועה (עזה או ביטחון לשעבר) בלי להמטיר נורים כל הזמן.
המסוק בסרט לא ירה אפילו נור אחד.
אין לטליבאן sa-7/14/16/18?
או שלמסוק יש קלפים אחרים בשרוול?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:00

הדף נוצר ב 1.45 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר