לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2005, 10:52
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "Canon 350D בסקירה מקיפה ב-dpreview"

האם זה רק אני, או שמא התמונות בגלריה של פיל נראות משום מה "לא מספקות" עבור המצלמה?

עברתי על 30 מן התמונות בגלריה וגם על גלריית המבחנים ולא ממש הצלחתי להבין על מה המהומה...
לרוב, אני בעד קאנון (וזאת למרות היותי משתמש ניקון)... אבל הפעם אני לא מבין איפה ה"וואו"...

אגב, יש לפיל טעות שהטעתה גם אותי בהתחלה
http://www.dpreview.com/reviews/canoneos350d/page21.asp

בהשוואה בין המצלמות, גם לD70 יש נעילת מראה (Mirror lock-up).

היא עדיין ברת-השוואה בהחלט לD70 - ויש מאפיינים בהם הD70 עולה עליה בהרבה - (מאפיינים סופר-חשובים) - כגון: סינכרון פלאש בD70 של 1/500 ומהירות תריס של 1/8000 (!)
(ב350D - סינכרון פלאש של 1/200 + מהירות תריס של 1/4000 (שזה אמנם סטנדרטי, אך לא תמיד מתאים לצילומים מול תאורה חזקה ו/או במצבים קשים אחרים).

כמו כן, ההשוואה ל20D נראית לי מעט תמוהה - שכן על-פי כל הנתונים שקראתי בביקורת ומהירות עבודה של 3 פריימים בשנייה בBuffer... יש לא מעט חסרונות גם ל350D - כלומר אם תשאלו לדעתי, הם מיהרו להוציא אותה (ואולי מהר מדיי...)

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 07-04-2005 בשעה 11:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2005, 13:00
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "האם זה רק אני, או שמא התמונות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg
היא עדיין ברת-השוואה בהחלט לD70 - ויש מאפיינים בהם הD70 עולה עליה בהרבה - (מאפיינים סופר-חשובים) - כגון: סינכרון פלאש בD70 של 1/500 ומהירות תריס של 1/8000 (!)
(ב350D - סינכרון פלאש של 1/200 + מהירות תריס של 1/4000 (שזה אמנם סטנדרטי, אך לא תמיד מתאים לצילומים מול תאורה חזקה ו/או במצבים קשים אחרים).

היי רועי.
מהירות התריס של 1/8000 היא יותר טריק שיווקי של ניקון - אמנם מדובר במהירות אבסולוטים גבוהה יותר, אך בפועל אין לה שימוש ברוב המכריע של המקרים (תנסה להיזכר מתי בפעם האחרונה צילמת משהו במהירות המקסימלית הזו). חוץ מזה, ה-350D בקלות מבטלת את היתרון הזה של ה-D70 ע"י ירידה ל-ISO 100 - חשיפה במהירות של 1/4000 ב-ISO 100 שווה לחשיפה של 1/8000 ב-ISO 200.

לגבי מהירות הסנכרון של הפלאש - אתה צודק, זהו אכן יתרון. צריך רק לזכור שהמספר הנקוב הוא המספר המינימלי ולא האבסולוטי, כאשר בפועל יכול להיות מצב שמהירות הסנכרון תהיה גבוהה יותר. לגדוגמא, ב-10D שלי הפלאש החיצוני מסתנכרן גם במהירויות גבוהות יותר.

ישן 07-04-2005, 14:04
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
הפלאש החיצוני מתכמן...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי idanst שמתחילה ב "בפלאש החצוני FL-50 למשל לפי..."

מהירות הסינכרון היא המהירות המקסימלית שמאפשרת בודאות לאות האלקטרוני של הפלאש להשתלב בזמן שהתריס פתוח. פלאש רגיל לא יעבוד במהירויות תריס גבוהות יותר. בפלאשים מתקדמים יש מצב של סנכרון מהיר ששולח צרור של הבזקים, כך שבודאות יכנס אחד לפחות בזמן החשיפה. התשלום על השימוש במצב הזה - עוצמה מקסימלית נמוכה יותר ביחס למצב הרגיל של הפלאש. תשלום כבד, במיוחד בהתחשב בשימוש העיקרי של מהירות גבוהה+פלאש, שזה צילום באור יום להאיר צללים בתאורה קונטרסטית.
לא נראה שלקנון יש כרגע אפשרות לסנכרון מעל 1/250, גם בדגמים המקצועיים זו המהירות. הסיבה לכך היא שימוש בלעדי בתריס לקביעת החשיפה. בD70 ניתן לשלוט בחשיפה מהחיישן, מה שנקרא סגר אלקטרוני. אחד היתרונות של CCD.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר