לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2009, 22:04
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
צבאי ידיעה דרמטית בארה"ב - דיברנו על זה ועכשיו זה קרה! הצעת החוק להקמת מחנות ריכוז בארה"ב

הצעת החוק החדשה HR 645 שעלתה השבוע בארה"ב, בעצם מרסקת לגמרי את שרידיה האחרונים של החוקה האמריקאית.
החוק מאפשר הקמת אלפי מחנות ריכוז "לעיתות חירום" על אדמות ארה"ב, חלקנו כבר מנחשים
שזהו מן הסתם פריטקסט לאסון גדול שיהווה קטליזטור לשימושם הפעיל של המחנות כמתקני כליאה ענקיים לאוכלוסייה.

תזכורת למי שלא יודע מהם אלפי מחנות הריכוז של FEMA שנבנים בסודיות כבר למעלה מ 20 שנה:

ארונות הקבורה מפלסטיק שהוזמנו ע"י הממשל לשימוש במחנות ה FEMA, כפי שתיעד אלכס ג'ונס:

עכשיו לנו הישראלים נותר לתהות, האם רח"ל היא ה FEMA הישראלי
כשלב נוסף בתכנית המוסדרת של היטמעותה של ישראל אל ה NWO ההרסני?

ימים יגידו...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 06-03-2009 בשעה 11:46. סיבה: ניסוח מדויק יותר של הכותרת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-02-2009, 20:07
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
מחריד!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ידיעה דרמטית בארה"ב - דיברנו על זה ועכשיו זה קרה! הצעת החוק להקמת מחנות ריכוז בארה"ב"

אם דבר כזה יצא לפועל בארץ ספר אם תקום התנגדות כלשהי, האדישות והשאננות חוגגת כאן!
תן לאזרח הישראלי "חופש מדומה" וללכת לים בקיץ ככה בכייף להשתזף בשביל הפוזה ולאכול אבטיח והוא מפסוט, גם אם יבוא מישהו ויגיד לו שהמסחל עומד מאחוריו הוא יגחגך לו בפנים ולא יסתכל לאחור.

במקרה כזה אני מרחם על אותם תמימי הדעת.. כי לדעתי האישית זה יהיה הקש שישבור את גב הגמל ויגרום לרובנו לעוף לאיזה מדינה נידחת שלא מושפעת מגלובליזציה או אמריקניזציה כזו..
ההתלבטות זה אם להזהיר את הקרובים לך, כי מה שבטוח במקום לתודה תקבל גיחגוחים וליגלוגים.
בקיצור מחריד!
לאנס גם המוח היהודי כאן לא יעזור לצערנו, המוח היהודים ידע במהלך השנים הצלחות רק ע"י שמירת סוד והצלחה לבד... כי כשהיהודי מוצא דרך לקדם את עצמו ולהצליח בצורה מסויימת הוא שומר על זה בסוד ודואג רק לתחת של עצמו... אז מה לדעתך יקרה אם מבמידה ודבר כזה יקרה במדינה שלנו?
כל עשירי הארץ בני האליטות יברחו מכאן למקומות מפלט ומי שיפגע ויכחד בכל המצב הזה זה בני המעמד הנמוך והבינוני.
ואני מניח שלמנהיגי NWO אין בעיה עם זה כי הם בעצמם לא מעוניינים בהשרדות המעמדות הללו, ובפועל גם האוכלוסיה תעבור דילול מסויים אז הם יקבלו את העולם לפי השקפת עולמם.. בלי בעיות מיותרות כמו עוני ומחלות בשכבות החלשות..

אבל מצד שני - הם תלויים במעמד הביניים והמעמד התחתון, כי זה הצאן שגרם להם להתעשר ולהתעצם, על חשבון העדר הטיפש והבור המפרסמים וגדולי התאגידים התעשרו, על חשבונם הם נהיו מה שהם.. איך שרשרת המזון הזו תתנהל אם לא יהיו שכבות בניים ותחתונות בעולם?
לפעמים אני לא מבין את כל תסריטי הNWO האלה, מצד אחד זה נראה הגיוני מצד שני זה מעורר תהיות רבות גם נהפוכהו.

כך או כך המצב על הפנים לפי תכתיבי ארה"ב הנאורה..
ישן 01-02-2009, 23:12
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
דעה,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ידיעה דרמטית בארה"ב - דיברנו על זה ועכשיו זה קרה! הצעת החוק להקמת מחנות ריכוז בארה"ב"

חודשים כבר לא יצא לכתוב.

אני לא אפרט יותר מדיי את הדעה שלי לסרטונים, רק אומר שמדובר בקצה הקרחון.

חשוב שתדעו שאילומינטי (מנהיגי הNWO) הם רק בובות של כוח גדול הרבה יותר שקיים בעולם שלנו.

לצערי רמת התודעה וההבנה של מרבית האנשים היא עדיין נמוכה מדיי, ולכן אוליי רק בעתיד אחשוף עוד דברים,
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 02-02-2009, 20:59

הכוונה שלי:
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "חודשים לא כתבת כי חקרת את זה לעומק? חחח"

שאני עדיין לא מוכן לפתוח את זה בדיון פתוח,

בשביל לנסות ולהבין את החומר שאני חוקר כבר שנים, צריך לדעת הסטוריה ברמה גבוה, וללמוד על התקופות הקדומות (עד לפני 12,000 שנה).

סה"כ אם תשימו לב, כל הציווליזציה שלנו התפתחה מהמזרח (תרבות שומר->->בבל/אשור->מצרים->יוון->רומא->בריטניה/ספרד/צרפת->ארה"ב).

וקיימות מספר משפחות ש"שרדו" את כל השנים הללו, וממשיכות לשלוט על העולם שלנו עוד מתקופת שומר (ויותר מוקדם מזה).

בשביל לדעת מה הולך בעולם שלנו, צריך יותר מראש פתוח, צריך ידע במיסטיקה, ובעיקר צריך לדעת איך לקבל דברים קשים ולא מובנים.

לי זה היה מאוד קשה, ומלא פעמיים כמעט נכנעתי, אבל בסופו של דבר קיבלתי את זה.

אתם מתעסקים רק בקצה המזלג, באמת שאין לכם מושג מה יש מאחוריו.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 03-02-2009, 19:21

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "הכוונה שלי:"

לא יודע מה לגבי האחרים כאן, אבל אתה ממשיך למתוח אותי, אני חובב היסטוריה, חובב כל דבר שקשור בכלל לציבילזציה האנושית ולהתפתחות התרבויות שלנו, מיסטיקה אני פחות חובב אבל אני ממש אבל ממש לא שולל כלום,
נהפוכהו, יש כ"כ הרבה דברים בעולם, ביקום שלנו שטרם פתרנו, שאין שום סיבה לשלול משהו אם אתה בן אדם אינטילינגנט, לא חייזרים, לא רוחות, לא מזלות, לא צירופי מקרים ולא כלום! אני מודע לזה, ואם אני לא מאמין במשהו זה לא אומר שעליי לשלול אותו..
לדוגמא רוחות וכאלה, לא כולם מאמינים אבל מי ששולל על הסף הוא פשוט בור ובעל ראש אטום, לכן לדעתי
חשוב שכל אדם באשר הוא חשוב שיהיה בעל ראש פתוח ואינטילגציה בסיסית.

בכל אופן, מתי שתכתוב את זה אני אשמח לקרוא אז תיידע אותי,
רק עשה טובה תעשה את זה לפני 2012 כי אם אתה חקרת קצת יותר לעומק, עוד בתקופת בני המאיה ניבאו שדצמבר 2012 זה סוף העולם..
מה גם שנוסטרדמוס ניבא ואם תריץ חיפוש ביוטיוב תגלה כ"כ הרבה סרטים, סרטונים, הסברים ומחקרים בנושא שיש מצב שתשתכנע ש2012 זה הסוף..

יאללה חביבי, כל טוב, ואל תמתח אותנו יותר מדי..
ישן 03-02-2009, 23:17

אני אתחיל בשלבים,
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "לא יודע מה לגבי האחרים כאן,..."

שלב ראשון, אטלנטיס ולמוריה:

קודם כל חשוב לי להבהיר, שלא מדובר באגדה, יבשות אטלנטיס ולמוריה היו קיימות,

מיקומה של יבשת אטלנטיס היה בלב האוקינוס האטלנטי (בין מיצרי גילברטר לצפון אמריקה).

מיקומה של ויבשת למוריה היה באיזור האוקינוס ההודי.

מלבד אותן יבשות, היו עוד מספר איים גדולים בכל מיני נקודות בכדוה"א, כולם שקעו מתחת למים לפני 12,000 אלף שנה בערך.

הנה מפת האוקינוסים:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.uwsp.edu/geo/faculty/ritter/geog101/textbook/coastal_systems/oceans.jpg]

מפת אטלנטיס:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i143.photobucket.com/albums/r153/Drakuli_2006/atlantis_pashos.jpg]

מפת למוריה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ddg.com/LIS/InfoDesignF97/car/Lemuriamap2.JPG]

במהלך השנים אנשים רבים ניסו למצוא זכר לאותן יבשות, אבל אף אחד לא מצא, הסיבה העיקרית היא בגלל שאותן משלחות לא חיפשו באזורים הנכונים.

מרבית המשלחות שחיפשו את אטלנטיס, התרכזו בים התיכון (וחיפשו באיזור קפריסין), ובנגוע ללמוריה, למיטב ידעתי אף פעם לא ניסו למצוא אותה.

שימו לב לקישור הבא:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3650714,00.html

זה יעזור לכם להבין על מה אני מדבר,

ישן 02-02-2009, 21:26
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
סופרמן זה ארה"ב אם לא ידעת
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "חודשים לא כתבת כי חקרת את זה לעומק? חחח"

ציטוט:
איפה סופרמן כשצריך אותו שיגאל אותנו מכל הסרחון הזה?

ארה"ב "מצילה" את כל העולם - גם סופרמן עושה זאת.
בדגל של ארה"ב יש אדום וכחול - גם סופרמן לובש תחתונים אדומים על מכנסיים כחולים (ממש דגל ארה"ב מעופף). כמו כן, הוא עוטה גלימה אדומה.
ארה"ב מחריבה כל מה שנמצא מסביבה כשהיא מנסה "להציל" מישהו - גם סופרמן מחריב כל מה שמסביבו בשביל "להציל" מישהו.
למעשה הקומיקס הזה הוא תעמולה אמריקאית. סופרמן הוא ממש בבואה של ארה"ב.

בקיצור, סופרמן סתם שמוק.
אני דווקא מעדיף שספיידרמן יציל אותנו

נ.ב - לא חייבים להיתייחס להודעה הזאת ברצינות. כתבתי אותה מתוך שעמום.

נערך לאחרונה ע"י VCPA בתאריך 02-02-2009 בשעה 21:30.
ישן 03-02-2009, 21:54

משהו נחמד על סופרמן:
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "סופרמן זה ארה"ב אם לא ידעת"

איזו אות הוא מסמל?

"S"

תחקור קצת את הנושא, ותגלה שמאחורי האות "S" יש סיפור בפניי עצמו.

(S - מסמל את הנחש, שהוא בעצם יצור שהתפתח מלטאה/זוחל).

ישן 09-03-2009, 17:23
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
קבוצת הנחשים הזאת
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "איזה קבוצה, איזה נחשים?.. :)"

www.truthism.com

במקומות מסוימים באתר הייתי מוכן לשקול את הרעיונות שלהם- חייזרים ביקרו בכדור הארץ? בסדר, אני לא מתכחש לעובדה שיש סיכויי לחיים חוצניים תבונתיים ושאולי הם קפצו לביקור.
אך מכאן הם מידרדרים לשטויות שאני נדהם לעומתם- "משום שבהרבה תרבויות יש אנשי נחש אז זה סימן שנוצרנו על ידי חייזרים דמויי נחש" טיעון הגיוני, אם התרבויות האנושיות לא היו חולקות עוד כל מיני מוטיבים כמו נשרים, אריות ואפילו צלב הקרס. אז אולי הנאצים בסופו של דבר צדקו בנוגע לתיאורית אטלנטיס שלהם...
אגב, לפני שתכנסו לקישור הזה (אם ברצונכם לשרוף חצי שעה) אזהרה- הם משתמשים באחת השיטות הפסיכולוגיות היעילות ביותר לשכנוע: אם אתם מסרבים לקבל את מה שהם רושמים, או מעלים ספקות, הרי שאתם בעצם עדיין יותר מדי טיפשים ונשלטים על ידי האליטה בשביל לתפוס את עומק האמת שלהם.
נא להשתדל לא להיכנס למעגל החשיבה הזה כי אחרת לא תצאו ממנו, תודה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-02-2009, 19:18
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
כמה דברים

ראשית, H.R 645 היא כרגע הצעת חוק שהועברה לבדיקתן של שתי ועידות: אחת היא ועידת הקונגרס לתחבורה ותשתיות (Committee on Transportation and Infrastructure) והשנייה היא ועידת הקונגרס לשירותים מזויינים (Committee on Armed Services) לתקופת זמן לא מוגדרת בשביל בדיקת ההחלטה, כך שיש לנו עוד זמן עד שההצעה תגיע לשלב ההצבעה.

שנית, הצעת החוק דורשת את הקמתם של לפחות 6 מרכזי חירום לאומים על תשתית צבאית קיימת באזורי החירום של FEMA (לפירוט החלוקה ראה חלק שלוש, סעיף c), שצריכה להיענות לכמה קריטריונים (חלק 3). אינני בטוח שהתשתית הצבאית בארה"ב מספיק רחבה בשביל שאלפי בסיסים יהפכו למרכזים כאלה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-03-2009, 21:10
צלמית המשתמש של Lomez
  Lomez Lomez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.09
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "כי היום בצהריים"

אין מה להכנס לויכוחים, לכל אחד שמורה הזכות להביע דיעה כל עוד אין פגיעה באחרים, לדעתי מדובר בתרחיש אולי לא סביר אך אפשרי ולכן לדעתי הידיעה הזו מאוד רלוונטית לאשכול, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו תמיד לא רק מה קורה ואיך קורה אלא למה זה קורה - לכל פעולה יש סיבה ולא מחוקקים חוקים שכאלה סתם.
אנחנו כל הזמן דנים כאן על זמנים קשים שעלולים לבוא עלינו בתקופה הקרובה, משבר כלכלי, מלחמה עולמית ומה שבעצם אני רוצה לומר שאין עשן בלי אש ולסיכום אני מאוד מקווה שהחוקר הזה טועה ובגדול.

ישן 07-03-2009, 19:20

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "אני גם מקווה שהוא טועה"

הדבר היחיד שמפחיד אותי זה אם סין ורוסיה יצעדו יד ביד לזירה הבנלאומית..
אמנם ארה"ב שמייצגת את החופש והדמוקרטיה תביא עלינו מתישהו דיקטטורה, אבל סין ורוסיה יעשו זאת כ"כ מהר שאנחנו לא נספיק אפילו למצמץ!

אבל אישית לא היתי מתנגד למצב שבו ארה"ב לוקחת קצת פסק זמן מהנהגת העולם, מדוע זה חייב תמיד להיות כאילו מדינה אחת, ממשל אחד מכתיבים לכל העולם מה לעשות ואיך?
כפר גלובלי כן אבל למה בצורה הזו? אנרכיה זה משהו שהרוב מפחדים ממנו כי רק החזקים שורדים,
אבל לכו תדעו.. ד"א גם בסרט V For Vendetta מוצג מצב שאחריי נפילת ארה"ב.. אבל בסרט המצב בבריטניה מתחת לכל ביקורת..
אי אפשר לדעת ולנחש לאן מובילים אותנו, מה שבטוח שבגלל כל המשחקים והאגו המנופח שלהם תבוא עלינו רק אפוקליפסה מסויימת..

מפחיד? תלוי.. הכל יחסי בחיים..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:48

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר