לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2009, 08:26
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
חיפושיות מפיסטוקים

את הרעיון הבא נתנה לי מישהי מהעבודה. היא ראתה עבודות שלי של מגנטים עם פיסטוקים, והיה אחד שהיה צבוע בוורוד ועליו נקודות בצבע בז'. ואז היא אומרת לי: "למה לא צבעת את זה באדום? זה היה יוצא כמו חיפושית".
רעיון גדול.

כל מה שצריך זה:
קליפות פיסטוקים
דאס
קיסם (במידה וצריך)
דבק UHU נוזלי לחיזוק
צבעים - אדום ושחור
מכחול דק מאוד מאוד (מכחול שבעזרתו צובעים דוגמאות עדינות לציפורניים - ניתן להשיג בזול ב-WOW או ליידי קר, ואם משתמשים במשהו מקצועי אז צריך מכחול מספר 1/3 או אפס, מקסימום מספר 1)
מקלון אוזניים

אופן ההכנה:
לוקחים את הקליפה וממלאים אותה בדאס. אם רוצים בסופו של דבר להעמיד את החיפושית הזו על קיסם, אז לוקחים קיסם עץ ומנקבים בעזרתו את הדאס. מניחים להתייבש. מכיוון שעשיתי הרבה חיפושיות, בשביל הנוחות לקחתי קרטון (אפשר גם נייר רגיל), שמתי עליו פסים של נייר דבק דו צדדי, ועליהם הנחתי את הפיסטוקים שייתייבשו. יותר נוח, לא מתפזר וחוסך מקום.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אחרי שהדאס מתייבש הוא מתכווץ, ולכן נופל/נפרד מהקליפה, אז אחרי הייבוש שמים בתוך הקליפה קצת דבק UHU, מצמידים מחדש ונותנים לדבק להתייבש. אני משתמשת בדבק UHU נוזלי כי הוא חזק ומתייבש מהר. מאוד נוח לשימוש.
עכשיו צריך לצבוע. הנחתי את הקליפות הפוך על נייד הדבק הדו-צדדי, כלומר עם הדאס כלפי מטה. בצורה כזו הרבה יותר נוח לצבוע - זה לא זז, לא צריך להחזיק בעזרת מכשיר עזר כדי לצבוע, וגם לא מסתבכים עם הנחת הקליפה לייבוש אחרי שצבענו (הכוונה אם תופסים ביד אז הצביעה מתקלקלת רק מהנגיעה שלנו). זה גם חוסך המון זמן צביעה.
צובעים את כל הקליפות באדום ומניחים להתייבש
אחרי שמתייבש, עם מכחול דק מאוד מציירים בשחור לפי הסדר הבא:
הראש - זה חצי עיגול בקצה קליפת הפיסטוק
הפס של הכנפיים
3 נקודות שחורות בכל כנף - את זה עושים בעזרת מקלון האוזניים: טובלים בצבע את המקלון ואז נוגעים בעדינות בקליפת הפיסטוק במקום המתאים
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
וזהו!
החיפושיות שלנו מוכנות!
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2009, 11:41
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "תודה על המחמאה"

אין בעד מה זה מגיע לך
ואני באמת מציע לך לקחת את הכשרון הזה לשלב הבא, לתרום אותו במקומות שונים

רק עכשיו אני חושב איך את יכולה לעשות פעילויות בקייטנות, גני ילדים ואפילו בתי ספר
את אפילו יכולה לכתוב ספר על מלאכת יד !!!
והתגובה של ההורה למעלה רק מחזקת את עמדתי

בהצלחה !
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 15-07-2009, 23:18
  מריאל מריאל אינו מחובר  

לגבי פעילויות
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "אין בעד מה זה מגיע לך ואני..."

אפשר לומר שזה קורה בעקיפין. יש לי חברה שהיא רכזת חברתית בתיכון מקווה ישראל, אז נתתי לה את הרעיון של הפרחים מבקבוקים (אלה הראשונים הקטנים), וגזרתי לה בערך 100 (אם אני זוכרת נכון), ולכבוד טו בשבט התלמידים ישבו ועיטרו אותם, ובין השאר קישטו את הבית ספר, והיא קיבלה הרבה מחמאות, והכי חשוב שהילדים די התלהבו ונהנו.
בנוסף האחראית שלי בעבודה מארגנת הרבה פעילויות לכיתות ולגנים שהילדים שלה נמצאים בהם, וגם ימי הולדת וסתם מפגשים מהנים, והיא נותנת להם גם מלאכת יד, אז אם יש לי רעיונות אני נותנת גם לה. בינתיים הם עשו את התיק מפלסטיקים (רק יותר קטן בחצי מהגודל שלי), והילדות מאוד התלהבו וגם הולכות איתו. את הפרחים מהבקבוקים היא עדיין לא עשתה איתם, אבל היא מתכננת.

ישן 16-07-2009, 09:51
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "לגבי פעילויות"

זה מבורך!
ואם את רוצה לקחת את זה צעד קדימה בזמנך הפנוי כמובן
את יכולה ליסוע לשדרות ולעשות עם הילדים שם יצירות, זה ממש ישמח אותם
ואני באמת הייתי בודק את האפשרויות לספר ילדים עם יצירות
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 15-07-2009, 12:15
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "חיפושיות מפיסטוקים"

קודם כל, זה נראה נהדר וזה רעיון מצוין. אפשר כמובן לשדרג בעזרת עיניים, כמו שנעשה פה וגם למצוא קצת
שדרוגים נוספים כדוגמת מחושים, רגליים וכן הלאה.
האת שחשבתי על זה ואפשר לבנות חיפושית בעזרת יותר מקליפת פיסטוק אחד, מה שייתן חיפושית עם כנפי
חפיה פתוחות.
אני גם חושב שזה רעיון לכתוב ספר מלאכת יד, וכשרון כתיבה בהחלט יש לך.
אמנם לא יודע מה תהיה ההצלחה המסחרית של ספר כזה, אבל זה בהחלט משהו שאפשר להתחיל בכתיבתו
ורק אח"כ לחשוב על פתרונות טכנים.

ואני חייב להיות קטנוני
פרת משה רבנו נקראת בשמה הרשמי - מושית השבע, על שם שבע הנקודות שלה. משמע חסרה לך נקודה
בגב כל חיפושית, נקודה המשותפת לשתי כנפי החפיה.

אשכול מוצלח

ישן 15-07-2009, 23:34
  מריאל מריאל אינו מחובר  

תודה רבה על כל המחמאות
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "קודם כל, זה נראה נהדר וזה..."

לגבי ספר מלאכת יד - אני לא חושבת שתהיה הצלחה מסחרית. זה יהיה להשקיע הרבה כסף, וההשקעה לא תכוסה. זה לדעתי.
בנוסף לזה ספר זה משהו שצריך להרגיש מבפנים. אני לא מרגישה את זה כרגע. מה שאני כן מרגישה זה לתת את הרעיונות שלי לאחרים שיוכלו להשתמש בהם, לעשות לעצמם או עם אחרים, עם ילדים, חוגים או משהו יותר גדול כמו פרוייקטים שקשורים למיחזור. בשיטוטי באינטרנט קראתי בין השאר על מישהי שהגיעה להודו לאיזה כפר מאוד עני, התאהבה במקום, נשארה, ולימדה את הילדים למחזר ולהפוך שקיות ניילון לפרחים והם מוכרים אותם ומרוויחים כסף.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר