לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2009, 08:47
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
הם לא מגיבים טוב לחלב, זה בטוח :)
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אוקי, זה מה שאמרתי, הנטייה..."

אגב, גם יהודים לא מגיבים טוב לאלכוהול, וזה מה ששמר אותנו יחסית לא אלכוהוליסטים במזרח אירופה, שם אחוז האלכוהול בדם גבוה מאחוז החמצן.

אלכוהול זו בכלל בעיה מוזרה. מצד אחד מדובר בסם מסוכן, הן מבחינת האפשרות להתמכרות והן מבחינת הנטיה לאלימות ופראנויה במינונים מספיק גבוהים, מצד שני יש לו מקום בחיי החברה ובפולחן דתי, ומצד שלישי המדנה מרוויחה עליו הון עתק במיסים (יש כ-200% מכס על יבוא אלכוהול לארץ. לפני מספר חודשים ביום הולדתי קיבלתי הנחה בקניה מקוונת במזקקת הוויסקי LAPHROAIG וכמובן שעיני צדו וויסקי מצוין שלהם בן 40 שנה שעולה בימים כתיקונם 500 פאונד ואחרי ההנחות השונות הייתי יכול לרכוש אותו ב-400 פאונד - הנחה של 600 ש"ח. הבעיה היא שעל הוויסקי עצמו הייתי משלם 2400 ש"ח ועל המכס 4800 ש"ח, משמע, עדיף לי לוותר על ההנחה, ובטיסה הבאה לחו"ל לרכוש אותו ולהביא אותו ללא מיסים כחלק מהמדיניות המאפשרת לך להכניס עד ליטר אלכוהול ללא מיסים בכניסתך לארץ), כך שכל הטיפול בבעיית האלכוהוליזם נראה כפול גז בניוטרל כי הפחתת צריכת האלכוהול משמע אובדן הכנסות מצד המדינה.

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 09-10-2009 בשעה 08:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2009, 23:06
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "[QUOTE]אפשר לחוש רחמים..."

[שונאת שאני רוצה ללחוץ קונטרול+B להדגשה, ובטעות לוחצת קונטרול+R ומרפרשת את העמוד אחרי שכתבתי חצי תגובה!]

אפשר לחוש רחמים כלפיו, בהחלט. אני לא אומרת שצריך לשחרר אותו, אבל בהחלט אפשר לרחם עליו. אני אישית מרחמת על כל בנאדם שהוריו היו אלימים/אלכוהוליסטים/מסוממים. לא כל שכן אם הוא לא הצליח לצאת מהמעגל, זה מאוד עצוב וקשה.

אני דווקא לא מסירה אחריות מן הפרט, אבל אני מוכנה להכיר בנסיבות.
אני מאמינה שכל אחד בעולם הזה מקבל נסיונות קשים, וצריך לעמוד בהם. הקושי של הנסיונות לא מפחית מהחובה לעמוד בהם, והחובה לעמוד בהם לא מפחיתה מהטוב שנזקף לזכות האדם כשעמד בנסיון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:36

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר