לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2009, 21:08
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
דיסק מיקרוסופט משיקה את Microsoft Security Essentials

לאחר שהיתה בגרסת בטא בחודשים האחרונים, מיקרוסופט מודיעה היום (ג') כי תוכנת האנטי-וירוס שלה עבור לקוחות פרטיים - Microsoft Security Essentials - זמינה להורדה בחינם, עבור כל בעל תוכנת חלונות חוקית.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i762.photobucket.com/albums/xx266/binhpcworld1586/703_Microsoft_Security_Essentials_.jpg]

חבילת האבטחה של מיקרוסופט מוצעת כרגע למשתמשים חינם במסגרת בטא ותהיה זמינה במהלך היום. היא מבטיחה הגנה כנגד וירוסים, רוגלות ותוכנות מזיקות אחרות. לדברי חברה, החבילה בנויה על אותה טכנולוגיית כמו פתרונות האבטחה העסקיים שלה, ומגובה בצוות התגובה הגלובלי של מיקרוסופט. כמו כן, המערכת תשתמש בשרות החדש של מיקרוסופט, Dynamic Signature Service, הדואג לאבטחת המחשב בלי להמתין לשחרור חבילת עדכוני חתימות.
המוצר שכונה בזמן הפיתוח "מורו", פותח במרכז הפיתוח של החברה בישראל מדצמבר 2008. התוכנה מתאימה למערכות הפעלה XP, ויסטה ו-Windows 7 בגרסאות 32 ו-64 ביט, והיא ניתנת להורדה ב-19 מדינות, כולל ישראל. ניתן להתקין את התוכנה במחשבים בעלי מערכות הפעלה XP, חלונות ויסטה וחלונות 7. לצורך ההורדה יש להריץ בדיקת WGA - זאת כדי לוודא שמערכת ההפעלה אינה פיראטית

"מאות מיליוני משתמשים ביתיים בעולם משתמשים בחלונות, ולכ-60% מהם אין תוכנת אנטי-וירוס עדכנית, זאת בשנה שבה חל גידול של 23.5% במספר המחשבים שנפגעו ממתקפות זדוניות", אומר אריאל כץ, מנהל קבוצת הפיתוח של MSE בחטיבת מוצרי האבטחה של מיקרוסופט. "ההשקה הפתוחה והחינמית של פלתרון האבטחה למשתמש הפרטי יעצימו את האבטחה בכל האקו-סיסטם של עולם ה-PC מבוסס חלונות".

ואני אומר; קודם כל תייצרו מערכת הפעלה שאינה פגיעה לוירוסים ושאר רעות חולות. מי שאינו מסוגל למנוע ממזיקים לחדור למערכת שלו ברמה הבסיסית, שלא יבנה בית חולים מתחת לגשר, יפתח אותו חינם לקהל, ויצפה שמישהו בכלל יכנס לשם...

להורדה:
http://www.microsoft.com/security_essentials/
http://www.microsoft.com/Presspass/...sentialsPR.mspx

מקורות http://www.globes.co.il/news/docvie...0501473&fid=594 http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/947/767.html http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3782843,00.html http://www.haaretz.com/captain/spages/1117597.html

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 29-09-2009 בשעה 21:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2009, 09:07
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
לא כתבתי שזה "צער" אלא דווקא בחלוי מהנה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "משתתף בצערך שאתה תקוע עם ויסטה מאז 2007."

"תקועים" אלה החוששים לשדרג מ-XP אל VISTA או תקועים עם מערכת פרימיטיבית בלתי אפשרים ולא תואמת כלום כמו LINUX.
נתראה בעוד כמה חודשים על Windows 7.0 לאחר שהיא תרוץ קצת ותבריא ממחלות הילדות אפשריות !!
גם Google מתכננת מערכת הפעלה, נראה איך ייפול דבר ומי מהענקים יקח את הגביע. תמיד חשוב להתקדם ולא "להיתקע" ותמיד יהיה גם קולות "נגד" - אותם קולות שחששו בשעותו מ-XP ונתקעו על W2K . אותם קולות היושבים עדיין על IE6.0 כשכולם מזמן עם EI8.0 . יש גם המציירים עדיין עם "הצייר", כותבים עם WORD 2003, משתמשים ב-Outlook במקום ב-Windows Mail או דואר Walla או Hotmail במקום GMail, סורקים עם AVG במדום NOD32 או Kaspersky לא כי הוא יותר טוב אלא כי הוא "חינם", גולשים עם חבילות של 1.5 Mb או לא משדרגים את ה-RAM ליותר מ-512 M ( הכל כאילו מטעמי "חסכון" מילה נרדפת ל"קמצנות" ) אך בוכים נהי מרורים על איטיות הגלישה..
יש ויש. העיקר הודעותיהם הולכים ונאגרים באוסף הבדיחות של עולם המחשבים...

ישן 03-10-2009, 02:24
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "לא כתבתי שזה "צער" אלא דווקא בחלוי מהנה"

נעבור נקודה נקודה. אם אתה מתעקש לפתוח את זה.
לזיו אני יודע, שזה לא נושא הפורום, אך הבחור לא עובד אצל אנשים ולא מתקן תקלות ולכן הייתי חייב לתקן אותו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עדי-אילת
אני מעל 22 שנים רק על מערכות הפעלה MS ולא מוצא בזה שום חיסרון.
וגם פירמוט אני נוהג לעשות רק פעם אחת לפני התקנת כל מערכת חדשה, פעם אחרונה זה היה בנובמבר 2007 לפני התקנת VISTA אשר מאז מתפקדת ללא שום תקלה ללא שום צורך בפירמוט.

א, וינדוס ללא תקלה? אין כזה דבר צר לי לומר לך את זה.
הקרנל שלו יותר פגיע וזאת עובדה. שירות מרכזי של המערכת קרס? צריך לעשות ריסט ואל תגיד לי שאף פעם שירות כל שהוא מרכזי לא קרס לך.
ב, בסופו של דבר תהיה חייב לעשות ריסט, כי זה ידוע שויסטה אוכלת את הזיכרון.
הרבה אנשים עם ניידים ומחשב שולחני רגיל, הגיעו עם ויסטה אליי עם בקשה לחזור ל xp ואפילו רכשו רשיון ל xp בנוסף עקב זה שהויסטה אוכלת להם את הזיכרון. החלפתי להם ל xp, הפתעה הוינדוס הישן יותר לא זולל ככה זיכרון.

אפילו Sonic ReLoaDeD אמר זאת:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sonic ReLoaDeD
המחשב עבד, אחרי שקניתי עוד זיכרון (2 בכללי) הוא היה כמעט יופי טופי

נושא "התקועים"

ציטוט:
"תקועים" אלה החוששים לשדרג מ-XP אל VISTA או תקועים עם מערכת פרימיטיבית בלתי אפשרים ולא תואמת כלום כמו LINUX.

לינוקס תואמת את מרבית הדברים היום ואין לה בעיות, כמעט כל תוכנה שאתה רוצה יש תואמת לה בלינוקס. צא מהסרט חלונות היא בין המערכות הפעלה הפחות אמינות היום. בארה"ב ואירופה לא סתם התחילו לעבור למקינטוש ולינוקס. זה שבארץ אנשים נשארים מאחרונה זה משהו אחר, אך בעולם כבר התחיל השינוי. בגרמניה וצרפת למשל הממשל עובר ללינוקס בהדרגה. למה? יותר אמינות ועלויות יותר זולות ויש על זה כתבות אתה מוזמן לקרוא אותן.

ציטוט:
Google מתכננת מערכת הפעלה

גוגל בונה מערכת הפעלה קלה בלבד לא מלאה. המערכת הפעלה המלאה תגיע אחרי זה כנראה. יש עוד זמן לזה.

ציטוט:
אותם קולות שחששו בשעותו מ-XP ונתקעו על W2K

לא נכון, כאשר ה xp יצא sp 0, היו לו הרבה מאוד בעיות. מי שנשאר עם ה W2K עוד שנה/שנתיים עשה נכון וכאשר עבר קיבל xp יותר אמין מ sp0 זה בטוח. כל מערכת של וינדוס תן לה לרוץ שנתיים לראות איזה מחלות יש לה ואחרי זה תחשוב לעבור אליה או לא.
למקרה שלא ידעת לחלונות W2K יש יתרון על ה xp בתחום מסויים, אך לא נכנס לזה כבר.
לויסטה אין הרבה יתרונות על ה xp, היתרונות שלה לא באמת שווים את הכסף של מחשב חדש ורשיון חדש לויסטה. אין הרבה הבדל ענקי בין המערכות באמת. לכן מי ששואל אותי איזו מערכת הפעלה של חלונות לרכוש, אני עונה לו: xp sp3. היא יציבה יחסית לחלונות כמובן ולא תחייב אותך לרכוש מחשב יקר מדי בלי סיבה סתם.

ציטוט:
גולשים עם חבילות של 1.5 Mb או לא משדרגים את ה-RAM ליותר מ-512 M ( הכל כאילו מטעמי "חסכון" מילה נרדפת ל"קמצנות" ) אך בוכים נהי מרורים על איטיות הגלישה..

בחייך, זה מראה מה אתה יודע על אופן הפעולה של בזק והוט והספקיות בארץ.
הן חוסמות אותך עם QoS, אותי הן הספקית חוסמת מדי פעם, הם לעולם לא יגידו שהם עושים זאת כמובן. עם העזרה של שימי אחד האדמניים באתר הזה בדקתי את זה והם אכן חוסמים אותי בלי סיבה חוקית אז לשלם להם יותר?
אם היינו בחו"ל היית צודק. בארץ עדיף לשלם להן מינימום בלבד.
אתה לא מקבל 1/7 ממה שאתה משלם עליו בפועל, אז לשלם על זה עוד?

ציטוט:
משתמשים ב-Outlook במקום ב-Windows Mail או דואר Walla או Hotmail במקום GMail

זאת לא הסיבה. שהם משתמשים ב Outlook. הספקיות אינטרנט דוחפות את האנשים לזה.
אנשים שגילו כבר את המייל של יאהו וגימל למשל. לא חוזרים לרוב ל Outlook.
הבעיה כאן היא חוסר ידע של האנשים בעיקר.
זה אותו דבר כמו של ie רשום עליו אינטרנט. אנשים שלא מבינים חושבים שזה האינטרנט. הם לא מבינים שזאת רק תוכנה. ms לא אשמה בחוסר הרצון שלהם להבין, אותם אנשים אשמים בזה בלבד. פרט לזה שבדירוג בדיקות דפדפנים ה ie יוצא בדרך כלל אחרון מסיבה כל שהיא. תבין לבד למה.

ציטוט:
סורקים עם AVG במדום NOD32 או Kaspersky לא כי הוא יותר טוב אלא כי הוא "חינם"

לא כולם קמצנים, הרוב לא יודעים לבדוק ביקורות של תוכנות antivirus, למקרה שלא ידעת מרבית המשתמשים הולכים כמו כבשים עקב חוסר הבנה.
התקנתי למשהי מחשב. אמרתי לה לרכוש את אחד מה av הבאים של nod32,Kaspersky,webroot,bitdefender (הביקורות שלהן הכי טובות.) והיא מה עשתה? רכשה מנטויזאן אנטיוירוס של symantec ועוד ביוקר, למה? נטויזאן המליצה על המוצר של symantec. לא איכפת לי למען האמת. יהיה לי יותר עבודה בתיקון המחשב שלה ושל אחרים עקב אנטי וירוס כבד שלא עוזר מול מזיקים.
לידע כללי NOD32 או Kaspersky כבר לא לבד. יש עוד שני אנטי וירוסים בשוק, שמקבלים ביקורות טובות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 03-10-2009 בשעה 02:34.
ישן 03-10-2009, 09:18
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
כל מה שכתבתי למעלה זה רק מנסיון עצמי שלי על המחשב שלי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "נעבור נקודה נקודה. אם אתה..."

ומקריאת שאלות בעשרות פורומים בארץ וחו"ל בהם אני משתתף. כל מה שץוב כ"ידוע", "עובדה" ועוד באותו סיגנון ממש לא תופס, במיוחד אם הכוונה לאלה שלהם כלום לא ידוע והם הולכים אך ורק לפי המלצות אחיתופל אותן הם מקבלים מכאילו מומחים לעניין. לא כתבתי, כי לא היה קריסות ולא היו Restarts, כתבתי כי לא היה צורך ב-Format. ופה גדולתה של VISTA - ההפעלה מחדש מכניסה לבד את המצב האחרון שהיה בסדר, עידכוני המרכת בונים לבד נקודות שיחזור ולא משאירים את המרכת ללא מקום לאן לחזור, אפילו ה-IE8.0 חוזר ( אם תבקש אותו ) לבד אל הדפים האחרונים אשר היו פתוחים. היו גם הפסקות חשמל, תקלות בגלל התקנת צוכנות למנסיון שלא צלחו ( אגב מותקנות אצלי מעל 150 תוכנות ליד מערכת ההפעלה, החל ב-Office2007 ו-WMP 11 עד יישומונים שונים לכל מיני מטרות שונות ומשונות, ביניהם גם תוכנה דמויית Excel ו-QText מימי ה-DOS העובדות יפ גם על VISTA ( לל צורך ב"תאימות", כדי לטפל פה ושם במאות קבצים של אחרים ( של העבודה ) שנשארו במחשבים שונים מימי טרומפלדור. לכן אני נאלץ ( אולי פעם בחודש, לא יותר ) ל-Restart, הגוזל דקה, אך היות והמחשב מהיר, ממש לא מפריע לעבודה הסדירה.
מה שנוגע לתקשורת ( אני על חבילת 5Mb/שניה ) אי עם אצבע על הדופק וכל פעם כשנדמה לי המהירות ירדה אני בודק, אך אף פעם לא גיליתי מצב של Downkoad נמוך מ-500 KB לשניה ו"העלה" מנוכנה מ

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר