לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2011, 13:24
  סלעי סלעי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי גיל חזקיה שמתחילה ב "אין לי קישור ליעף ריקוט עצמו..."

יש לי תחושה שקפצתי מהר מדי עם הכותרת בלי לעצור לרגע ואולי אף הטעיתי את הפורום הנכבד - התנצלותי. לדעתי מה שקרה כאן הוא דבר כזה: חה"א הסיני פרסם על ירי רקטות ראשון של המטוס. אתרי אנטרנט בסין ומחוצה לה לקחו את הדברים כפי שהם ופרסמו אותם הלאה. הבעייה: אכן מדובר על ירי רקטות ראשון אבל לא על ירי רקטות ראשון של המטוס אי-פעם אלא על ירי רקטות ראשון מהמטוס במסגרת קורס טיס. באתרים הסיניים אין הרבה פירוט וקשה לדעת אם זה בדיוק המצב, אבל אני מעריך שבסבירות גבוהה בכך מדובר. בקורס הטיס הסיני לא השתמשו במטוס זה עד כה לירי רקטות (הם טוענים שמדובר בהליך מסוכן מאוד לטייס, וגאים בכך שהמדריכים חיברו חוברות הדרכה שמדגישות זהירות מירבית בתפעול), וכעת הם החליטו לערוך שינוי, שהוא שינוי תפיסתי לטענתם בהכשרת הטייסים. נשאלת עדיין השאלה אם היה צורך בשינוי מטוסי האימון הסיניים לטובת העניין או שלא (כלומר, וזה לא ברור לחלוטין ממגוון גרסאות המטוס, האם בכל וורסיות המטוסים - כולל אלה שבהדרכה נטו - הייתה קיימת האופציה לריקוט).
בכל אופן, כאשר אוספים את המקורות השונים יחד כנראה שנורו 88 רקטות עם דיוק של 92.4 אחוז (לשיטתם).
שוב - התנצלותי ותודה לגיל שאילץ אותי לבדוק את הדברים יותר לעומק. אני מקווה שהפעם פגעתי טוב יותר, ואם אווכח שלא - לא אהסס לתקן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2011, 17:42
  סלעי סלעי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.09
אם כבר בענייני מטוסי אימון סינים עסקינן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סלעי שמתחילה ב "ניסוי ראשון בירי רקטות ממטוס האימונים הסיני JL-8"

אז שווה להזכיר שבחודשים האחרונים נראה שסין מעדיפה את ה JL-9 כמטוס אימון מתקדם, וייתכן שאף מתכוונת (או כבר משתמשת) להשתמש בו לטובת אימון לצרכי הנומ"ט המתממשת - מטוס עם וו צולם לאחרונה.

ה JL-9 נמצא בתחרות מול ה JL-15 היקר יותר, אך ככה"נ האחרון לא זוכה לעדנה רבה בקרב מקבלי ההחלטות הסינים. לגבי מטוס זה (JL-15), אגב, הוצע לארה"ב לרכוש אותו כמטוס אימון. (באותה ידיעה, מ JANES, נטען שהסינים גם מתחרים במכרז על המסוק הנשיאותי האמריקאי הבא...)

הידיעה מ JANES:
http://www4.janes.com/subscribe/jdi...a+%3CIN%3E+body))))

ה JL-15:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ה JL-9 עם הוו:

JL-9:
בין דגמים שונים של ה JL-15 ל JL-9:
מגוון ה JL-8:

מקורות נוספים:
http://www.network54.com/Forum/2118...rier+Operations
http://www.china-defense-mashup.com...operations.html
שתי התמונות האחרונות מתוך מאמר על "מסלול הפיתוח של מטוסי אימון סילוניים בסין" (בסינית) שהתפרסם בג'ונג-גואו האי-ג'ון (הצי הסיני), אפריל 2009, עמ' 18-38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר