לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2009, 13:11
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ske1etoN שמתחילה ב "כרטיס ביקור + לוגו + סתם עבודה"

היי...
לצערי יש לי בעייה דיי גדולה עם העבודה שלך ואני אסביר:

ראשית מדוע העיצוב מתאים יותר לחברה של דודי שמש מאשר למעצב גרפי..?
הקו שיוצר מעין צורה שלי אישית הזכירה מאוד דוד שמש לא מתאים וגם לא ברור לי למה הוא משנה את הצבע שלו מספר פעמים.., גם הצבע הירוק ושלו קצת מתחבר לכל הקטע שדודי שמש הם ירוקים לסביבה כיוון שלא פועלים על אנרגיה מזהמת וכו' וכו'...
הNN במרכז ה"דוד" משום מה מעלים לי אסוציאציה של הסמל של חברת החשמל שבנוי מהאות ח' פעמיים כששתיהן יוצרות ברק... גם כאן נוצרת איזושהי צורה של ברק וקשה לי לחבר התאמה לעיצוב גרפי...
מיותר לציין ששמים ועננים רק מחברים אותי יותר לכל מה שהסברתי לפני כן..

הטיפוגרפיה הראשונה שהצגת מאוד משעממת מילה מתחת לשם ואין שם כלום יותר מזה - הן אפילו לא מיושרות אחת יחסית לשנייה בצורה שיכולה ליצור עניין או עיצוב נכון...

הכרטיס השני הוא כבר יותר מעניין אבל יש עוד הרבה מה לעבוד עליו...

** לאחר שהגדלתי את התמונה לתצוגה מלאה אני מתקן ואומר שיש עוד הרבה..!! מה לעבוד עליו - ויש להוריד את כל האפקטים שמיושמים על הטקסט שם כי זה מאוד מפריע וגם הכל מאוד גדול... אני אפילו אשתמש במילה ענק... **

למה הלוגו הוא באנגלית כשכל שאר הדברים בעברית, למה לא ליצור משהו מהאות העברית נ'..?
אפשר לנסות לשים נ' בתוך נ' גדולה יותר עם רווח קטן מאוד בין השתיים או להשתמש בו כחלק מאימג'...

לגבי ה"סתם עבודה".. נחמד מאוד, צבעוני מאוד אוליי זה דווקא (בשילוב שאר הפרטים בצורה צבעונית וציורית) יכול להיות כרטיס הביקור שלך... ובשינוי גודל יכול גם להיות חתימה מאוד נחמדה פה בפורום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2009, 16:38
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Ske1etoN שמתחילה ב "לא ציפיתי רק לתגובה אחת :\\..."

אל תהיה חוצפן.

הבנאדם ישב והגיב לך על עבודה. ולא נגיד סתם תגובה של "לא משהו, תתאמן עוד קצת...." אלא תגובה מושקעת עם פירוט של מה הוא אהב ומה הוא לא אהב, מה נכון מקצועית ומה טעות.

ובלי קשר, אם תסתכל חצי ס"מ מתחת לכינוי שלו תראה שבלול כחול. השבלול הכחול הקטן הזה, צל"ש אנחנו קוראים לו, מראה שיש לבנאדם מושג בגרפיקה והוא יודע על מה הוא מדבר. ובלי קשר, כל משתמש כאן שנותן הערות עניניות יודע על מה הוא מדבר.

ובמקום להתייחס ברצינות לתגובה ולנסות לעבוד על תיקונים, שאני מחזק כל שורה שורה בהודעה, אתה מתייחס רק לכמות התגובות שקיבלת על האשכול.

במקומך, הייתי שותק. כי תגובה אחת טובה עדיפה על 10,000 תגובות של שורה.

תחשוב על זה,
ואולי באשכול הבא גם תתייחס לתוכן ההודעות ולא רק למונה שסופר אותן.

בהצלחה

ישן 08-10-2009, 23:17
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ske1etoN שמתחילה ב "כרטיס ביקור + לוגו + סתם עבודה"

תודה לכולם על הפרגון...

אגב, ניר... אם תשים לב ההודעה שלך קיבלה מעל 100 צפיות אחרי שכתבתי לך תגובה ואף אחד לא הוסיף משהו, אני לא אומר שזה כי כולם מסכימים איתי אבל אתה לא יכול לחייב אנשים להגיב לך בפורום...
קיבלת תגובה ממני תוך 33 דקות מרגע הפרסום הראשון שלך... שזה כלום זמן יחסית לתגובות בפורום ועוד בשעות הצהריים, ובחרת להתעלם ורק אחרי יומיים כתבת משהו, שאני לפני כן בחרתי פשוט להתעלם ממנו...
קח לתשומת לבך שזה שאתה מפרסם משהו לא מחייב קבלת תגובות ואם אתה לא מסכים עם דעה של מישהו אתה יכול להגיד את זה אבל תשתדל לא לבטל ולהתעלם לגמרי

שיהיה לך בהצלחה, עכשיו כשאתה יודע מה התיקונים שצריך לעשות בעבודות שלך... אתה מוזמן להציג עבודה מתוקנת ואני יותר מאשמח לתת ביקורת
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר