לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פרסום האשכולות בפורום זה יעשה רק לאחר אישרור המנהלים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > הצעות לפורומים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2009, 14:50
  משתמש זכר itzikg83 itzikg83 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.09
השאלה הגדולה- פורום פילוסופיה ותיק שמחפש בית חדש

מדובר בקהילה שקיימת ברשת החברתית "מקושרים" מאז מאי 2006 ומחפשת בית חדש, או לפחות בית שני, מהסיבה הפשוטה שהפלטפורמה במקושרים לא מאפשרת כלי ניהול בסיסיים, מה שפוגע בחוויה.

מדובר בקהילה הכי פעילה באתר ובה עשרות חברים פעילים (אל מול 1600 חברים רשומים), וזאת למרות סינון מאוד קפדני לגבי משתמשים ללא תמונה (דבר שלא יהיה בו צורך כאן שכן כאן אנומימיות מותרת).

לקהילה מספר מנהלים ותקנון ברור שמוסכם על כלל החברים בקהילה. כמובן שהוא תמיד יהיה נתון לביקורת מצד הגולשים וזה מבורך ורק תורם.

להלן הפתיח של הקהילה, לדעתי זה יספר טוב מכל מה המהות שלה:

"האם ישות כלשהי בראה את החיים? או שמה הכל עניין של אבולוציה?
כל שאלה שנוגעת לדת, אמונה, אתאיזם ומה שבניהם.

מטרת הקהילה להוות מקום לדיון בריא בין תאיסטים, אתאיסטים ואגנוסטים.
בין בריאתנים לתומכי האבולוציה וגם בין חסידי הדתות השונות.

הקהילה מהווה למעשה `צו פיוס` וגישור פערים. אנחנו לא מנסים להחזיר בתשובה או בשאלה, אלא להחכים ולהשכיל, להבין את הצד השני ולא לכפות עליו דבר.

הרי בשורה התחתונה, קשה מאוד לשכנע אדם מאמין שהדת היא שקר, ולהפך. אך ניתן בהחלט לגרום לו להבין את המניעים שהביאו אותי לאמונה שלי (אתאיזם, אגנוסטיקה או תאיזם), מה שיגשר בין הפערים.

"

אשמח להתייחסות מצידכם, מדובר בפורום רציני מאוד והנהלה רצינית לא פחות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2009, 18:35
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי itzikg83 שמתחילה ב "מה שאנחנו מנסים לברר מאוד..."

תשמע, אתה מגיע לאתר כגולש חדש, ואתה כבר רוצה גישות ניהול
שכוללות משאבי כח כלפי גולשים אחרים באתר, וזה קצת בעייתי, בעיקר משום שאנחנו לא מכירים אותך.

בעוד שהפורומים בפרש הם אוטונומיות בפני עצמן, הם עדיין חלק ממכלול שהוא אתר פרש,
וזה אומר שהפורומים כפופים לתקן הניהולי של האתר ובעליו, וזה גם אומר שמנהלים בפרש,
יכולים להשפיע בדרכים מרובות על פורומים וגולשים אחרים בפרש, מבלי להכנס כרגע לאיך ומה.

לכן, ההצעה היחידה שאפשר לדבר עליה כרגע לדעתי היא להשתלב בפורום הקיים בפרש,
עם קצת סבלנות, אתם תתמזגו איתנו ואנחנו איתכם, ואחרי תקופת הכרות, אפשר לשקול מינוי של מנהל כזה או אחר.

מה שאתה מצפה כרגע זה לקבל גישות ניהול מהרגע להרגע, לשנות את שם הקהילה וכו', זה לא הולך לקרות...

יכול להיות שתחפש מקום אחר לקהילה שלך, ואם ככה שיהיה לך בהצלחה,
אבל פרש הוא אתר חזק מוכר ותכניו מדורגים בצורה מעולה בגוגל,
לכן כאחד שייסד פה קהילה יש מאין, אני יכול להגיד לך שהתנאים לקהילה משגשגת בפרש, הם אופטימליים.
אתה רק צריך להעזר בסבלנות ולהשתלב כדי לצמוח פה,
אחרת יש סיכוי לא רע שהקהילה שלך תבלע ותלך לאיבוד במקומות אחרים (וגם כאן אני מדבר מתוך נסיון וידע אישי).

זכור שהחיפזון מהשטן, וקח רגע לחשוב...
השתלבות בקהילה הקיימת בפרש היא רק הכרות התחלתית,
ואני בטוח כמו שזיו אמר, שתקבלו את כל התנאים והעזרה כדי להתגבש מחדש ולהתבסס פה,
שינוי שם וניהול הפורום, זה דברים שיצריכו זמן לצורך היכרות - אם אין לכם אותו, אז "לא בכח" כמו שאומרים,
אבל אני במקומך הייתי שוקל את זה לחיוב - תדע לך, המאכלים הכי טעימים ומוצלחים, הם אלה שמתבשלים לאט על אש קטנה
ישן 11-10-2009, 22:40

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itzikg83 שמתחילה ב "השאלה הגדולה- פורום פילוסופיה ותיק שמחפש בית חדש"

תודה על ההיענות.

אם תרצו להכיר את הניהול או אופי הפורום תוכלו לגלוש בו במתכונתו הנוכחית, מבלי לדרוש תקופות מבחן ושאר ירקות. לא מדובר בבני נוער.

http://mekusharim.walla.co.il/Forum...spx?ForumID=527

אני מבין למה אתם באים בגישה חשדנית, אבל אל תפספסו את החלק החשוב לא פחות- אני פונה אליכם מטעמי נוחות: להיכנס למערכת קיימת שעובדת כמו שעון וללא עלות.
אתם מרוויחים לא מעט כניסות. נושאים מגיעים אצלנו לאלפי צפיות לעתים, כמה מאות זה "ברגיל". עשרות תגובות מינימום. לגבי תדירות הנושאים, זה תלוי בתקופות בשנה (לא מעט סטודנטים) ונע בין נושא ליומיים ועד מספר נושאים ביום, כל יום.
הסיבה היחידה שהפורום לא מתרחב היא חוסר ההיענות להירשם לרשת חברתית מסועפת וחודרנית כמו "מקושרים".

אגב, ארגנו לא מעט מפגשים והרצאות בעבר, זה חלק חשוב מההוואי של הפורום שלנו.

האלטרנטיבה היא לחפס אתר אחר כמוכם או להקים פורום עצמאי, שזה דורש יותר ממה שאני מוכן לקיים כרגע למרות התמורה הכלכלית.

באם יהיה שינוי בהחלטתכם, או באם תרצו ליצור איתי קשר בכלי תקשורת מחייב יותר, אני כאן.

נערך לאחרונה ע"י itzikg83 בתאריך 11-10-2009 בשעה 22:48.
ישן 12-10-2009, 14:41
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itzikg83 שמתחילה ב "השאלה הגדולה- פורום פילוסופיה ותיק שמחפש בית חדש"

מספר שאלות/תהיות

אני פשוט לא בטוח שהבנתי את הדברים, הכוונה שלכם לפורום "סגור" לקהילה שלכם, בו אתם מתעסקים בשלכם ואנחנו בשלנו?
כי כמו שכתבו כבר, להבדיל מ"אתרי קהילות", פה בפרש שמים דגש על קהילה רב-פורומית, כל הפורומים פה פועלים ביחד, וכל האתר הוא קהילה אחת גדולה.

לגבי הבקשה ל"אוטונומיה", תהיה לכם בעייה אם גם אחד "משלנו" ינהל שם?

בכמה מנהלים מדובר?

האם שם הפורום "השאלה הגדולה" הוא דבר קריטי לכם?

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 12-10-2009 בשעה 15:06.
ישן 12-10-2009, 15:30

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "מספר שאלות/תהיות אני פשוט לא..."

אשיב בשמחה.

הפורום יהיה פתוח ככל פורום אחר, למרות שכרגע הוא סגור לחברים בלבד.
אנחנו בהחלט מעוניינים לקחת חלק בפורומים אחרים (כפי שאני כבר עושה בימים הספורים שאני חבר כאן) ולהרחיב את מעגל החברים שלנו.

בהחלט לא תהיה בעיה שיהיו מנהלים נוספים משלכם, זה אפילו מבורך מבחינתי ויכול רק לתרום.

השם זה לא עניין של חיים ומוות אבל זה עניין של מסורת, נוסטלגיה, איך שתרצו. אין לי בעיה למצוא שם אחר שיתאים. תאולוגיה לא מתאים כי למרות שעוסקים בין היתר בתאולוגיה בקהילה, אין זה עיקרה.

מספר המנהלים תלוי במספר המנהלים שיחליטו להצטרף למעבר, וינוע בין מינימום של אחר (אני) לשלושה נוספים אלי. זה תלוי בכם כי אני מבין את ההשלכות של הענקת הסמכויות על יתר הקהילות. לא תהיה בעיה שרק אני אנהל יחד עם מישהו מכם בהתחלה, למרות שאתם יכולים לסמוך על המנהלים שלנו.

האחד לומד רפואה ברומניה, השני עו"ד לעתיד. אנשים מכובדים שחשוב להם לשמור על כבודם גם ברשת האינטרנט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר