לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2009, 17:05
צלמית המשתמש של MiG29
  משתמש זכר MiG29 MiG29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
אנשים מעצבנים באוטובוס

היום נסעתי באוטובוס בחזרה הביתה מהבסיס האוטובוס היה כמעט ריק התמקמתי לי מאחורה במושבים הכי אחרונים סגרתי את הוילון עד הסוף והלכתי לישון (שעה וחצי נסיעה אז היי למה לא?) באיזשהו שלב עלתה אישה די שמנמנה..טוב נו דבה שמנה אש והתיישבה דווקא מושב מלפני (שוב אני מזכיר האוטובוס כמעט היה ריק היה בלחץ 20 איש) הבלגתי בקטע שהיא כמעט מחצה אותי למוות כשהיא החליטה לכוון את המושב שלה אחורה..טוב האוטובוס מתחיל לנסוע היא נרדמת ישר וגם אני מחליט לעצמי יאללה לישון...היא מתחילה לנחור אני שם אוזניות ונהנה לי משינה רגועה עם מוזיקה בערך 35 דק' אחרי תחילת הנסיעה האישה הנורא חביבה הזאת החליטה לא יותר ולא פחות להרים את כל הוילון עד הסוף כששאלתי אותה מה נסגר היא עושה: נמאס לי לישון אני רוצה לראות נוף אמרתי לה שאני רוצה לישון ואז הגיעה ההפתעה "לא אכפת לי אני רוצה לראות נוף אני לא כמוך כן שילמתי על הנסיעה"....באותה שניה חטפתי עליה התקף עצבים ואמרתי לה שאם היא רוצה לראות נוף שתטוס לחו"ל (אההמ השתמשתי בצורה יותר גסה ממה שכתבתי אבל הבטחתי למנהל כלשהו שאני לא אקלל יותר ע"ג הפורום) וכמובן שגם צרחתי עליה שהיא בן אדם נורא נחמד ושנורא אכפת לי שהיא שילמה על הנסיעה והזכרתי לה שמקום עבודתי האהוב וההגיוני משלם לחברת האוטובוסים עליי...אני בא להוריד לפחות לחצי את הוילון והיא מתחילה להתעצבן ומעלה אותו בחזרה חבל שהיא לא יודעת שאני נורא עקשן ובשלב כלשהו היא נכנעה ועברה למושב אחר...אני מרגיש טוב עם עצמי עכשיו

חחחחח סורי על החפירה הייתי חייב לשחרר קיטור
I'm a selfish prick. A hot, rich, pampered intellectual with a big dick and a marathon tongue. I'm young enough to do it often and old enough to do it right. I don't have time for petty drama or emotional hysteries. I do what I want, when I want.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2009, 17:18
צלמית המשתמש של MiG29
  משתמש זכר MiG29 MiG29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "במקומך הייתי פשוט אומרת לה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
במקומך הייתי פשוט אומרת לה שהצבא משלם עלי ועל חיילים אחרים המון כסף, וזה שזה לא בא מהכיס הפרטי שלי (שהוא לא כזה גדול מהצבא במילא) לא אומר שיש לי פחות זכויות כנוסע משיש לה.
ואז פשוט הייתי עוברת למושב רחוק ממנה.

אני מבינה שזה מעצבן, אבל כנראה שיש לה דעה שלילית על חיילים ועל איך שהצבא נראה, והתגובה שלך אליה לא עזרה. אל תשכח שבתור אדם על מדים אתה הוא זה שאמור לשמש דוגמה.

למה שאני יעבור? הייתי שם לפניה ישבתי לבד מאחורה כל האוטובוס היה מקדימה והיה ים מקום היא פשוט בחרה להתיישב שם..בסוף היא עברה קדימה
I'm a selfish prick. A hot, rich, pampered intellectual with a big dick and a marathon tongue. I'm young enough to do it often and old enough to do it right. I don't have time for petty drama or emotional hysteries. I do what I want, when I want.

ישן 06-10-2009, 17:29
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MiG29 שמתחילה ב "[QUOTE=Seo]במקומך הייתי פשוט..."

יש משפט חכם שאומר שעדיף להיות חכם מלהיות צודק.
במה זה תורם שרבת איתה ושניכם התעצבנתם? אז יופי בסופו של דבר היא עברה מקום ואתה הרגשת ש"הראת לה מזה" וואלה יופי. אתה יודע מה היא חושבת? שאתה חייל אידיוט ושכל הצבא שלנו נראה ככה. היא לא למדה שום דבר מזה והיא תמשיך להתנהג ככה. זה לא המקום לריב מי צודק כמו בגן. אתה על מדים, ואתה הוא זה ששייך למערכת הצבא שאמורה להגן עליה, לכן החובה עליך להימנע מריבים והתנגשויות עם האוכלוסייה האזרחית.
אם היית אומר לה בשקט מה שהיה לה להגיד לה ועובר מקום אז המצב הזה היה נמנע. ויכול להיות שבפעם הבאה היא הייתה מתנהגת אחרת.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 06-10-2009 בשעה 17:33.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:57

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר