לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2009, 18:39
  orenpl orenpl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי qqqqwwweee שמתחילה ב "שלום אנשים אני חדש בפורום יש לי שאלה לגבי הטכני של חיל האוויר"

עריכה: תבקש לא להתפנות לחיל אוויר.

אם תתפנה לטכני אין מצב בחיים שחיל האוויר מוותר עליך.

כשאני הייתי בבקו"ם היה אחד שלמד הנדסאי י"ג י"ד, והוא התגייס במאי, ועד אוגוסט היה בבקו"ם, ונתנו לו בסוף נח"ל. הוא ביקש גולני. הוא סירב להתפנות אבל לא ליד האוטובוס, הוא הצהיר שהוא מסרב ונתקע שם עד אוגוסט (גיוס קרבי).

אם תתפנה לחיל אוויר, אתה תגיע למצב שאתה ממתין חודשיים לתשובה לטופס 55 השלישי שלך (כי השניים הקודמים נעלמו לך גם הם אחרי איזה 40 יום כל אחד) רק כדי לגלות שהבקו"ם שלל את הבקשה כי חיל האוויר לא מוכן לוותר עליך...

זו ההזדמנות האחרונה שלך. אל תתפנה. גם לכאלה שלא למדו י"ג י"ד קשה לצאת משם, אם אתה נכנס לשם אפילו יום סיירות לא יתנו לך.
אני ראיתי הנדסאי שבא לשמירות בטכני והוא ביקש יום סיירות ושללו לו כי חיל האוויר השקיע בלימודים שלו כסף. וזה התנדבותי והיו חייבים לתת לו!
לחיל האוויר יש המון כוח.

אם עכשיו אתה תתפנה יבואו ימים שאתה תשב בכלא חודשים ולא תגיע לקרבי, בשביל מה שתוכל לעשות בבקו"ם ב-3 שבועות+ כלא קצר במקרה הגרוע, ורוב הסיכויים אפילו לא מעצר.
אני מוכן להתערב שלא יכניסו אותך למעצר. למעצר מכניסים כאלה שרוצים קרבי אחר . ייבשו אותך הרבה שם ואולי תעשה יומיות, עד לגיוס הקרבי הבא.

אתה תראה שלמרות האיומים אם יהיו בכלל, בסוף יבואו לקראתך בבקו"ם, הצוות שם לא מטומטם ויודע טוב מאוד שבן אדם בשנתיים יכול ומותר לו לשנות את דעתו. וכמו כן יודע כמה אבסורדי זה שבן אדם שרוצה בשביל הקריירה שלו להיות הנדסאי חייב בכלל משהו לחיל האוויר.
בבסיס הטכני בחיפה פגשתי בחלביה י"בניקים שחתמו על לימודים תיכוניים בטכני בגיל 14 ואפילו 13 הם מתחילים לימודים הרי בכיתה ט. הם אוכלים עכשיו את הלב למה הם חתמו על המסמך הזה הם מתים להגיע לקרבי ובונים על חובלים וימי סיירות. ותכלס, מה ילד בן 14 יודע על החיים שלו כשהוא חותם על מסמך כזה.

איתי בקורס המיועד שיהיה לי, פגשתי לפני הפיזורים מישהי שברחה מקד"צ, ודחו לה את הגיוס עד גיל 19 וחצי כל פעם כי היא לא חזרה, ובסוף גייסו אותה לחיל האוויר בלי קד"צ ישר לטכני. זו פשוט בושה וחרפה לעשות דבר כזה לבן אדם.

בקיצור אל תתפנה, אני חותם לך שאחרי היום הראשון שלא תתפנה לא ידרשו ממך יותר ללכת לטכני וישימו אותך בקרבי. בטוח. אתה לא יודע כמה מרחיקים לכת בשביל אנשים שרוצים רק קרבי. יכניסו אותך למעצר אולי אחר כך אם נגיד יתנו לך שריון ותרצה רק גולני.
אבל אם תרצה קרבי יבואו לקראתך.

נערך לאחרונה ע"י orenpl בתאריך 15-10-2009 בשעה 19:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר