לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2009, 14:27
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "פרס הזה לא נח לדקה... ועידת..."

תכלס, הוא מנסה להשאר בסוד העיניינים הקשיש הזה הא?
מעצבנים אותי כל אותם הקשישים האלה שלא יודעים את הגבול, שיפרשו לשחק ששבש עם חברייהם בהוסטל,
חלאס להתערב לנו בהווה ובעתיד, אם זה לא מספיק הם גם מספיק מקושרים וממומנים כדי להחליט ולקבוע לאן העתיד שלנו הולך.. די עברנו כבר את תקופת "זקני השבט החכמים" בימינו כבר לצעירים יש יותר ידע וניסיון כדי להוביל, חבל שגיל הפרישה מחיים פוליטיים זה לא 60. שיוציאו אותם לפנסיה ויחיו בשלווה... רוקפלר ופרס וכל הקשישים ה"חביבים" האלה לא נחים לרגע, רק אלוהים יודע מה הם באמת זומים לעתיד העולם..
לי אישית ממש לא נוח עם המחשבה הזו..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2009, 14:15
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי disclose שמתחילה ב "קראתי בהרבה פורומים בארץ ובחו"ל"

אני לא יודע מה קראת ואיפה, אצלנו אף אחד לא דיבר פה על ציונים... אנחנו לא מתעסקים באספקט הזה (אני לא, בכל אופן).

רוקפלר הוא נצר למשפחה ששינתה את חוקי המשחק בארה"ב, כשראש השבט שלה, ג'ון ד. רוקפלר
שכנע את הנשיא דאז, באמצעות הונו לבטל את חוקי התאגיד האמריקאיים שהיו קיימים עד אז, שאסרו על תעסוקת תאגידים,
אלא אם אלה הוכיחו שהם עובדים לטובת כלל הציבור, הצעד הזה גרם לכניסתם המאסיבית
של תאגידים לחייה של ארה"ב הצעירה, מבלי שהתחייבו עוד לפעול למען טובת הציבור,
מאז תאגידים גדולים עסקו בעיקר בצבירות הון לשם כח, ועיצוב העולם עפ"י עניינם הפרטי, אבל כל זה זה רק טיפה בים.

אם אתה רוצה לדעת עוד, אני ממליץ לך לראות את הסרט הזה שיצא רק לפני יומיים.
הוא לא מתעסק ברוקפלר, אבל הוא ייתן לך הבנה מעמיקה יותר, לגבי הרוקפלרים ואחרים כדוגמאתם.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 23-10-2009 בשעה 14:17.
ישן 21-10-2009, 22:39
  TheScope TheScope אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Joseph2 שמתחילה ב "ידעתם שדיויד רוקפלר נמצא בארץ ?"

ואו מעניין ביותר!
למה הפתיחה הפומבית?!? למה לא להסתיר את הכול? ולמה להציג סרט הסבר על ישראל? טוני עם האיפור המבחיל שלו אולי שכך אבל למה הבנקאים צריכים לראות את זה?
יתכן שיש כאן אג'נדה להגנת ישראל, לדעתי הכוחות הפיננסים האלה דווקא מאוד רוצים להגן על ישראל אבל מהצד הדתי, אטאיסטים (בונים חופשיים עד שלב X, מרקסיסטים, סינטולוגים וכו) ואנשי השטן (אלומנאטי/מוריה ועוד 1001) הם אנטי יהודיים ויעשהו הכול כדי להחליש את הדתיים בארץ.

למרות שאני אישית חילוני, רואה חשיבות ענקית בשמירה חזקה על הדתיות של המדינה, אחרת הם יעשהו מה שבא להם כמו מה שקורה בארה"ב, הם זרקו את הנצרות מהרכבת בהפרדת דת ומדינה (תודות לבונים החופשיים בעזרת וושינגטון וחבריו) וראו למה זה הוביל! ברק מרקסיסט-איסלאמי-שטאניסט חוססין אובמה..
ישן 22-10-2009, 12:17
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי TheScope שמתחילה ב "ואו מעניין ביותר! למה הפתיחה..."

ציטוט:
למרות שאני אישית חילוני, רואה חשיבות ענקית בשמירה חזקה על הדתיות של המדינה, אחרת הם יעשהו מה שבא להם כמו מה שקורה בארה"ב, הם זרקו את הנצרות מהרכבת בהפרדת דת ומדינה (תודות לבונים החופשיים בעזרת וושינגטון וחבריו) וראו למה זה הוביל! ברק מרקסיסט-איסלאמי-שטאניסט חוססין אובמה..

היי סקופ, כמה שאתה צודק.
בדיוק האזנתי (אחרי הפסקה ארוכה) לפני יום בערך לתוכניתו של ג'ונס,
הוא אירח שם את לינדזי ווילאמס (אם אני זוכר את השם נכון) שהיה איש סודו
של אחד ממנכלי חברות הנפט החזקים בעולם, מסוג האנשים האלה שאנחנו לעולם לא נפגוש,
והוא שיתף אותו בהמון המון אינפורמציה (באמת הייתה אחת מהתוכניות שחייבים לשמוע),
אחד מהנושאים שהוא דיבר עליהם זה התוכנית מראש לחסל את הדת במדינה,
מתוך העקרון שאדם שלא נאמן לאלוהים (או לעצמו) יהיה נאמן לממשלה שלו,
אני עושה פראפרזה לא כל כך מוצלחת כאן, הוא הסביר את זה הרבה יותר טוב...

יש לו גם סרטונים משלו, שמומלץ לראות לדעתי (למרות שטרם ראיתי )
ישן 22-10-2009, 16:13
  Josephus Flavius Josephus Flavius אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.09
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]למרות שאני אישית..."

שניכם שוכחים (או אולי לא יודעים?) שהדתות המונותאיסטיות כולן הן דתות איזוטריות פאגאניות, מה שנקרא Occult. דתות "האל האחד" מורכבות ממעגל פנימי ומגעל חיצוני, המעגל החיצוני מורכב מההמון הדתי והמאמין והמעגל הפנימי מורכב מקבוצה מצומצמת ובכירה של אנשים בתוך הדת והם אלה שיודעים מהי אותה דת מאחורי הקלעים ולמה ההמון והם סוגדים. המעגל החיצוני, ההמון הנבער מדעת, לא מבינים את זה.
המונותאיזם מתבסס על הפאגאניזם בסיפורי הדת, באמונות, בפולחן ובמנהגים. דתות אלה פאגאניות מעיקרן אבל הן מצליחות להסוות היטב את הפאגאניזם על ידי המונותאיזם, על ידי האשליה של המונותאיזם ובכך מחפה ומסתירה את הפאגאניוּת מהאדם המאמין בדת, מטעה ומוליכה אותו שולל. האדם הדתי המאמין לא מבין למה הוא סוגד מאחורי הקלעים. זה למה הדתות המונותאיסטיות הן למעשה Occult = מתבססות על הנסתר, החשאי, הסודי... מהרוב.

לאילומינטי ולאחוות הסודיות יש קשר לדתות המונותאיסטיות והם נוצרו על ידם. המונותאיזם שירת לאורך ההסטוריה את האינטרסים של האילומינטי ולדעתי גם היום זה ככה אם כי אולי בהיקפים נמוכים יותר מכיוון שיחסית בעבר במערב הדת היתה דומיננטית יותר. הם לא רוצים שהדתות האלה יצאו משליטה אז הם גם יתנגדו אם יש צורך כדי שזה לא יקרה והמטרה שלהם בסופו של דבר היא לאחד את דתות "האל האחד" (דתות הספר) ואת שאר הדתות לכדי דת עולמית אחת שהיא תהיה כמובן דת פאגאנית שתתבסס על הסגידה לאדמה, יתכן שזאת תהיה דת איזוטרית חדשה שההמון לא יבין במה מדובר. מה גם שצריך לזכור שלדת ולהמון הדתי יש אלמנט של עדריות וציות עיוור לדת עצמה ולנציגיה אנשי הדת מתוקף הדת עצמה, דת לפעמים יכולה לטמטם ולחסום את החשיבה החופשית והביקורתית.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
מתוך העקרון שאדם שלא נאמן לאלוהים (או לעצמו) יהיה נאמן לממשלה שלו

אדם שנאמן לאלוהים בהחלט יכול להיות נאמן גם לממשלה כי דת זה גם פוליטיקה. הדת גם מצווה להכנע לממשל, לדוגמא בברית החדשה באחת מאגרותיו של פאולוס כתוב שכל השלטונות נתנו מאלוהים לכן יש להכנע להם. בקיצור הנאמנות לשלטון קיימת בדתות, על אחת כמה וכמה ובמיוחד אם השלטון הוא דתי (תאוקרטיה; כמו שהיה בעבר) ואם הוא לא כזה אז יש לחתור כדי להופכו לדתי.

בכל אופן בדמוקרטיה אמיתית מוסדות הדת ומוסדות המדינה צריכים להיות מופרדים (ולא ממש נכנסתי פה לדברים שליליים שיש בדת עצמה וזה גם לא המקום). אין לי בעיה עם אנשים שבוחרים להאמין בדת אבל דת צריכה להיות עניינו של הפרט.

נערך לאחרונה ע"י Josephus Flavius בתאריך 22-10-2009 בשעה 16:19.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר