לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לכל אדם יש בעולם מישהו שנועד עבורו, צריך רק לחכות בסבלנות, וכשזה בא, יש ללכת אחר הלב- מיכל שלו, "שבועת רחל" חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > גאווה בלי דעה קדומה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2009, 21:53
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "במיוחד לסטרייטים- האם נתקלתם בפלירטוטים מצד בן מינכם?"

מתחילים והתחילו איתי לא מעט.
בטיול לדרא"מ התחיל איתי סטייליסט ברזילאי ואחרי שהובהר לו שאני סטרייט עדיין יצאנו לבלות יחד.
מאוחר יותר הוא גם הזמין אותי לתצוגת אופנה ומסיבה שנערכה בנמל בלם (עיר מדהימה על שפך האמזונס)
וגם הכיר לי כמה דוגמניות ברזילאיות. (שווה )

בשבוע שעבר בסופר עשו לי קצת עיניים, זה נגמר רק בחיוך.

שני חברים טובים שלי מהצבא, שאחד מהם היה שותף שלי לחדר, התגלו כזוג לאחר השירות הצבאי.
לא הייתי מופתע לגלות שהראשון הומו, השני היה קצת יותר מפתיע כיוון שהוא התאמץ להסתיר את זה (כולל
סצינות פיקטיביות עם חיילות בבסיס).

חבר טוב שלי יצא מהארון לאחרונה, גם לא הפתיע אותי וגם לא היו לי יותר מדי שאלות לשאול. זה עניינו ועניינו בלבד.
מלכתחילה אין לי דעות קדומות לגבי הומואים ולסביות, ובטח שלא הייתי שואל שאלות מקשות או משנה את דעתי
עליו. הוא חבר טוב בזכות מי שהוא, לא בגלל נטיות אלו או אחרות, וחשוב לציין שגם ככה מספיק קשה להיות הומו
או לסבית במדינה שלנו, בטח חברים קרובים לא צריכים להערים עוד קשיים.
חזרה לפורום
ישן 17-10-2009, 14:14
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מתחילים והתחילו איתי לא..."

שים לב רק ששאלות לא תמיד רק מערימות קשיים, כמו שעלול להראות לך במבט ראשון.
זה דבר מאד טבעי וצפוי להסתקרן, ואולי אפילו להיות מוטרד משאלות מסויימות (מתי הבין שהוא הומו? יש לו חבר?). כשהוא יצא בפניך מהארון הוא בעצם חשף בפניך שיש דברים משמעותיים בחיים שלו שהוא הסתיר מפניך עד עכשיו, ועכשיו הוא סומך עליך מספיק כדי לחשוף אותם (חוויות, התנסויות, מקומות בהם הוא היה, דייטים וכ'ו). אם אתה נמנע מלשאול, הוא עלול לחשוב שאתה מעדיף לא לדעת על הדברים האלו.
ואז יהיה קשה לשני הצדדים להעלות את הנושא: להומו יהיה קשה להעלות את זה למשל כי "אולי הסטרייט לא רוצה לשמוע על זה", ולסטרייט... בדיוק מהסיבה שכתבת.

אל תחשוש להעלות את הנושא. תמיד אפשר לסייג ב"אם אתה מרגיש לא בנוח לענות לי עכשיו, אני אבין". אם הוא חבר כזה טוב, יתכן שהוא היה מעדיף אולי שכן תשאל אותו דברים שיטרידו או יסקרנו כשיעלו (או מטרידים או מסקרנים כרגע). בין היתר כדי שיוכל להסביר ואולי לתקן הנחות מוטעות, וכדי שאתה לא תרגיש מוטרד מהדברים (אם הוא חבר טוב, אמור להיות אכפת לו אם אתה מוטרד מהם, לא?). אבל לא פחות מזה, פשוט כדי לספק את הסקרנות. להכיר את העולם של אדם קרוב אליך.

ואני אוסיף משהו שאני לא יודע עד כמה הוא רלוונטי לקשר ביניכם, אבל נראה לי חשוב מספיק כדי להגיד בכל זאת:

אני מבין שגישה של "זה עניינו ועניינו בלבד" נובעת ממקום של רצון לעזור (או לפחות לא להקשות), אבל אני חושב שהיא גישה מוטעית. המיניות היא דבר שמוחצן כלפי חוץ כמעט בכל מקום. אם זה בתרבות (שירים, סרטים, טלויזיה וכ'ו - כמה יש שבהם לא מוזכרת משפחה או אהבה כלשהי?), בהתנהגות ברחוב (החזקת ידיים, מבטים בין בני זוג וכ'ו) ואפילו בפריטי לבוש לפעמים (ואני לא מתכוון לביגוד בעל אופי בוטה, אלא לדברים כמו טבעת נישואין). כשמדובר על נטיה מינית או זהות מגדרית להטב"ית, זה מאד בולט לאנשים, כי זה לא "מה שאנחנו רגילים אליו". אבל המיניות זה דבר שאנחנו, כבני אדם, נוהגים לשתף ולדבר עליו באופן די חופשי (ברוב המגזרים, בכל אופן).

ואם אתם חברים טובים מאד, ברמה שאתה משתף אותו למשל בנושאים שקשורים לזוגיות שלך (חברה אהבה וכ'ו), אז צפוי, ואולי גם רצוי, שתהיה איזשהי סימטריה כאן. בתור חבר טוב, דברים משמעותיים כ"כ שעוברים עליו, כמו דברים אחרים משמעותיים שעוברים עליו ועליך שעליהם אתם מדברים, בהחלט יכולים להיות עניינך.
ואם זה לא ברור לו שהוא צריך להרגיש חופשי לספר על דברים שעוברים עליו, כי אתה כן רוצה ולא חושש לשמוע, לפעמים צריך להגיד את זה במפורש.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

חזרה לפורום
ישן 19-10-2009, 09:34
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ג_ב שמתחילה ב "שים לב רק ששאלות לא תמיד רק..."

ב"זה עניינו ורק עניינו" התכוונתי שהוא יכול לבחור במה לשתף.
אני לא נוהג גם לשאול את החברות (על משקל ידידות) שלי על החוויות המיניות שלהן, אלא אם הן בוחרות לשתף ובאותה
מידה גם לא את החברים (הסטרייטים. לחלקם ממילא יש נטיה לרוץ ולספר). לכן גם לא מיהרתי לשאול אותו.

הוא בחר בעצמו במה לחלוק ולשתף, וכבר התפתחה שיחה סביב זה, שלא אני יזמתי, אלא הוא. עם זה הרגשתי הרבה
יותר בנוח. לא חושב שמיניות של חד-מיניים שונה מזו של סטרייטים. לא רואה לגיטימציה להתערב בחיי המין של החברים שלי,
הומואים, לסביות, סטרייטים או כל דבר אחר, אלא אם הם בוחרים לשתף.

בכל מקרה, הוא מכיר אותי מספיק טוב כדי לדעת שהנושא לא מרתיע אותי והכל מתוך כבוד לפרטיות שלו, כך שהכדור
לחלוטין בידיים שלו ואני בספק אם הוא מצא את זה פוגע או שהראתי חוסר עניין.
חזרה לפורום
ישן 13-10-2009, 20:50
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
לפני כמה שנים התחיל איתי מוכר בחנות מתנות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "במיוחד לסטרייטים- האם נתקלתם בפלירטוטים מצד בן מינכם?"

זה היה מתישהו ב- 2006.
האקסית שלי היתה בחו"ל ורציתי לקנות לה מתנה קטנה לקראת החזרה לארץ. נסעתי לגרנד קניון בחיפה וקניתי לה משהו באחת מחנויות המתנות שם.
המוכר שעזר לי לבחור את המתנה לא הפסיק לפרטט איתי, זה כולל שאלות כמו:
המוכר: אמרו לך פעם שאתה דומה לבן אפלק? אני: לא, זה טוב? המוכר: זה טוב מאוד.
המוכר: מה, נפרדתם? לא נורא. אה, אתה רוצה לחזור אליה? חבל...
המוכר: נכון שתבוא לקנות כאן שוב?

האמת שזה די החמיא לי

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 13-10-2009 בשעה 21:02.
חזרה לפורום
ישן 18-10-2009, 11:59
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
כשהייתי בצבא, היה נהוג שמי ששומר בלילה עושה לפני כן אבטחת טרמפידות

(שזה פשוט להסתובב מחוץ לבסיס עם חגור, נשק ולראות את החברים המניאקים שלך הולכים הביתה ).

באחת הפעמים התחיל לדבר איתי מישהו, חשבתי לעצמי, וכשאתה עומד משועמם במשך שעה ומשהו, כל בן שיחה נחשב לדבר חיובי (כמה מהשומרים, במקרים קשים, אפילו פיתחו שיחות נפש עם חתולים).

בשלב מסוים הוא התחיל לשאול אם לא כבד לי החגור והנשק, וציין שאם אני רוצה, אני יכול לבוא אליו אחר כך והוא יעשה לי מסאז', "אם אתה מבין למה אתה מתכוון".

אחרי הלם ראשוני, אמרתי לו שאנחנו לא משדרים באותו ראש והוא הבין את הרמז והלך.

חזרה לפורום
ישן 19-10-2009, 20:10
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06

התחילו איתי גברים פה ושם, ונראה שבניגוד לכל השאר בשרשור שנתקלו במיטב הומואי ארצנו, אני פגשתי בכאלה מתחתית החבית.

כשהייתי בן 10 איזה טיפוס שמן עם משקפיים עבים ושפם בר-מצווה הציע למצוץ לי. אני לא בטוח שהוא היה הומו ויותר נראה לי שהוא היה סתם מניאק וסוטה. ברור שסירבתי.

כשהייתי במועדון באמסטרדם (במסגרת טיול מאורגן שזכיתי בו באיזו הגרלה, אני לא טיפוס של מועדוני מוסיקת סמים מוזנחים) ניגש אלי איזה ברנש מדובלל עם שפם וזקן ושאל אם אני רוצה לרקוד איתו. אמרתי לו שלא, אבל בגלל שהייתי צרוד יצאה לי מין נהמה מאיימת והדבלול קפץ שני מטר אחורה ושפך על עצמו בירה.

כשעשיתי תואר ראשון וגרתי במעונות היה איזה ידיד של ידידה שלי שהודיע שהוא הומו, ובניגוד לסטריאוטיפ על הומואים אוניברסיטאיים הוא היה קיבוצניק שמן ומשלומפר שהסתובב בג'ינס וסנדלים. כנראה שבנוסף להיותו הומו הוא היה גם מזוכיסט כי הוא שאל אם אני רוצה "להתרשע בו כרצוני" ואמרתי לו שממש לא.

עם מחזרים מלבבים כאלה, מזל שאני לא הומו, אחרת חיי האהבה שלי היו נראים כמו משהו מסרט טורקי, בדגש על הפרקים של הכלא, כשאני בתפקיד הטורקי.

חזרה לפורום
ישן 26-10-2009, 10:30
  y-me? y-me? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
סיפור נחמד

האמת הרבה פעמים התחילו איתי ותמיד הייתי קלולס ולא קלטתי ואח"כ מישהו היה צריך להסביר לי.
אבל יש לי סיפור נחמד

יש לי חבר ממש ממש טוב שלצערי יוצא לנו להפגש רק לעיתים רחוקות ולכן כשזה מסתדר יוצאים בכל מחיר.

שבועיים בערך אחרי שאישתי ילדה, בדיוק בטו באב התפנה לשנינו זמן וקבענו בכל זאת להפגש בת"א במקס ברנר. ישבנו אכלנו צחקנו. ביציאה חילקו המארחות ורד לכל זוג שיצא מהמקום וכשאנחנו יצאנו לא קיבלנו. אני מייד חשבתי על אשתי וביקשתי גם פרח, המארחת פתאום קלטה את הסיטואציה וחשבה שאנחנו זוג ומייד התחילה להתנצל ולבקש סליחה ולהציע פיצוי על האפלייה והיה קצת לא נעים.

מובן שהסברנו לה בחיוך שהכל בסדר ויצאנו מחוייכים מהמקום.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:16

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר