לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2008, 18:11
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מן הסתם, חלק מראשי ממשלה הם..."

OMG... מה הקטע שלהם עם זה? מה הם מרגישים יותר מגניבים עם עצמם כשהם משוייכים לקבוצה סודית ולטקסים וכל השטויות הללו?
מרגישים מעל לאנשים הפשוטים? מיילא נתניהו אני לא מתפלא גם ככה הוא חש סוג של בן אצולה כזה.. חחחחח
אבל פרס ורבין? טוב נו גם זה לא ממש מפתיע אותי, פרס עוד קיבל "אבירות" השבוע.. יש משהו כנראה מאחורי כל זה..

משעמם לאנשים כמראה... מפחיד לדעת שאנשים כאלה מכתיבים לנו את הסדר המדיני\פוליטי\ציבורי..
לאן נעלמה השפיות?
מעניין מה יקרה אם יעלה מנהיג אחד עם קצת אומץ לשפוך את כל זה מול העם ככה שהעם ידע לא לבחור להבא מנהיגים עם קשרים כאלו ואחרים עם גורמים כאלה ואחרים...
מה כבר ביקשנו? ממשלה שפוייה ועצמאית? כזו שלא תהיה בובה על חוטים של גופים אחרים...
כנראה לא יקרה לעולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2008, 20:47
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "עד כמה עמוקה מידת מעורבותם של..."

אני לא רוצה להיכנס לפרטנות מלאה, כי אני לא בטוח באמיתות המידע ולא רוצה סתם להוציא דיבה על פוליטיקאים ישראלים.
בכל מקרה, אני יכול להגיד באופן כללי שכן. לפי בארי חמיש, רוב ראשי הממשלה של ישראל היו תלויים ישירות או בבונים החופשיים או ב-CFR (ועדת החוץ הבינלאומית).
היו שניים שהישתדלו להיות בלתי תלויים. אחד מהם נכנע לתלות הזאת אחרי תקופה מסויימת במהלך כהונתו. האחר הצליח להחזיק מעמד הרבה זמן.

קשה מאוד להיות פוליטיקאי רם מעלה בלי להיקשר לחברות סודיות בדרך כזו או אחרת.
הישארותם בעולם הפוליטיקה תלויה באותם גורמי כוח שיושבים למעלה.
מי שמנסה להיתנגד לזה, פשוט לא מצליח להחזיק מעמד בתפקידו הרבה זמן. במקרים קיצוניים הוא אפילו נירצח.
ג'ון קנדי היתנגד לחברות סודיות, והיה לו אפילו הנאום המפרוסם נגד החברות הסודיות. כניראה זה מה שהוביל לרצח שלו ועוד שורה של גורמים - הוא למשל איים לפטר את לינדון ג'ונסון ויו"ר ה-CIA שאני לא זוכר את שמו. אם אינני טועה, היו לו בעיות גם עם ניקסון. ג'ון קנדי גם היסתבך עם המאפיה בתקופת כהונתו.
מספר התיקים, שניפתחו נגד אנשי המאפיה בארה"ב, עלה ב-110% כאשר ג'ון קנדי היה הנשיא ואחיו (רוברט) היה התובע הכללי של ארה"ב.

אנשי המאפיה האמריקאית וה-CIA עבדו לא מעט פעמים בשיתוף (למשל בניסיונות החיסול של פידל קאסטרו). עם הזמן הם אפילו היתחברו והתחילו לעבוד ביחד בתוך המדינה.

כמובן כל הגורמים הרגישו נידפקים:
לינדון ג'ונסון קיבל איומי פיטורים מג'ון קנדי.
יו"ר ה-CIA קיבל איומים לפיטורים. ג'ון קנדי אפילו אמר שהוא ימנה את אחיו לראשות ה-CIA.
המאפיה הרגישה מאויימת בגלל מגמת העליה בתביעות נגדם. כאמור, גם ג'ון וגם רוברט קנדי אשמים במגמת העליה הזאת.

כל אחד הרגיש נידפק, והם חברו כולם ביחד נגד שני האחים המקוללים שמיתנגדים לחברות סודיות, ותוקעים מקלות בגלגלים שלהם.
ג'ון קנדי חוסל כביכול ע"י לי הארווי אוסוואלד העריק המעורער בנפשו.
רוברט קנדי חוסל ע"י סירחאן סירחאן הפלשתינאי, שהרגיש נפגע מהמדיניות הפרו ישראלית של רוברט קנדי.

אבל בינינו... כולנו אנשים אינטיליגנטים פה בפורום, ואנחנו לא עדר שאפשר לעבוד עליו בקלות כזו.
אנחנו יודעים שאוסוואלד וסירחאן סירחאן היו סוכנים של ה-CIA שהפעילו אותם בדרכים המקוריות שלהם (ע"ע פרוייקט MKULTRA).
מה גם שהווארד האנט (סוכן ה-CIA הדגול) הודה שהוא קיבל הוראה מלינדון ג'ונסון לפקד על מבצע החיסול של JFK בכבודו ובעצמו.

אני לא ממש יודע איך גלשתי לדיון על JFK ו-RFK. אני חושב שזה היה במטרה להראות לכם מה גורלו של פוליטקאי רם מעלה אשר מיתנגד לחברות סודיות.
בישראל זה קיים בעוצמה קצת יותר חלשה מאשר בארה"ב, אך זה בדיעבד (אני שונא לסייג דברים, אבל זה חובה במקרים של ישראל על פי חוקי הפורום ) קיים.

הכל מיתחבר לפאזל אחד גדול כמו שלאנס תמיד אומר.
"יד רוחצת יד" כמו שהוא אמר באשכול הזה, ואתם יכולים לראות את זה טוב מאוד בפרשות הרצח השונות של האחים קנדי (לינדון ג'ונסון-CIA-מאפיה).

נערך לאחרונה ע"י VCPA בתאריך 24-11-2008 בשעה 20:52.
ישן 25-11-2008, 19:11

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אתה צריך להבין שרוב רובם של..."

חחחחח טוווווב.. אז אני כבר לא ירוץ לפוליטיקה.. חשבתי אולי ביום מן הימים ארוץ לנסות את מזלי להשפיע ולהביא לאיכות חיים יותר תקינה במדינה שאני כ"כ אוהב... אבל מצד אחד העם טיפש מספיק כדי להבין מה הולך מסביב ומחוץ לעדר..
מצד שני אם אתה אומר שפוליטיקאי שלא ניכנס לתוך העולם הזה של החברות הסודיות לא מחזיק מעמד...
ומצד שלישי מי שיצא נגדם כנראה סופו כמו קנדי...

אז איזו ברירה נשארה לנו בעולם? לקוות שיהיו מספיק אנשים כריזמטיים כמו צ'ה גאוורה שיעירו את העיוורים ויפקחו להם עיניים?
או להצטרף לאחד מגופי הביון כי אם אתה לא יכול להתנגד להם תצטרף אלייהם.. ככה גם לא תהיה חלק מהעדר ותדע קצת יותר ובצורה חוקית..
או שפשוט לחכות שמשהו טוב יקרה?

טוב מכיוון שהעולם שייך לצעירים (ובתקופה שלנו זה הכי נכון שיש) כנראה הדור הצעיר יביא למהפך מסויים כלשהו,
אני לא אתפלא אם תהייה התאחדות האקרים כלל עולמית כדי לחולל תהפוכות וירטואליות, כי כל האנשים שבאמת נמצאים בממשלות רובם מבוגרים ואיך אומרים אבד עלייהם הכלח...
הם יהיו חסרי אונים אם כל מערכות המחשוב החשובות ומערכות הלווין והבנקאות יפלו איזה יום אחד כתוצאה ממתקפה כוללת..
לשום גוף בטחוני לא תהייה שום ברירה להתמודד עם זה.. גם אם בסי איי איי יושבים טובי האנשים בתחום, גם הם מוגבלים ומעטים..

אבל אני מניח שגם במקרים כאלה למרות שאין להם סיכויים, בטח יש להם תוכניות מגירה...
אבל יהיה מבדר לראות את רוב המדינות בעולם שורדות כמה ימים בלי רשתות, חשמל, וכל זה...
נקווה שלפני שדבר כזה יקרה, הממשלות יהיו מספיק חכמות לרדת מהרעיונות המוגזמים האלה שלהם..
ישן 09-11-2009, 23:56
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
יש לי שאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "האם היה קשר ושת"פ בין ראשיה של מדינת ישראל לבין החברות הסודיות ?"

אם JFK היה נגד כל החברות הסודיות , איך הוא הצליח בכלל להבחר לנשיאות ארצות הברית , הרי לא היו לו את כל הקשרים שהיו למי שכן בחברות הסודיות וכנראה היה יכול לקבל הרבה מימון ותמיכה רבה בכל החוגים הרלוונטים. דבר שני אתם באמת בטוחים שפרס הוא בדרגה 33 בבוני החופשיים? זו הדרגה הכי גבוהה שיש לה ממש כוח ויודעת הרבה הרבה הרבה דברים , מעניין אם זה קשור לעובדה שהוא חי כל כך הרבה זמן , יכול להיות שמטפלים בו בצורה הכי טובה שיש מתוקף מעמדו הרם בבונים החופשיים ואני מקווה שכבר מתישהו לאנס יתחיל לטףלטף לנו עוד מידע כי זה פשוט הדבר הכי חם מבחינת מדינת ישראל לדעת את האמת מאחורי שמעון פרס
ישן 10-11-2009, 18:40
  TheScope TheScope אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "האם היה קשר ושת"פ בין ראשיה של מדינת ישראל לבין החברות הסודיות ?"

דעתי האישית/חומר למחשבה:

הבונים הם יחסית אנשים טובים, למרות שהם רואים בעצמם אנשים שותפי סוד ולכן
הם מעל הרוב "אליטאיסטים" Elitests הם פועלים ביתר נחישות לגדילה מתמדת,
בין אם זה חברה או המדינה עצמה.

הבעיה שהבונים גם די גנבים, אולי למטרה נאורה אבל הם אחרים ל"קומבינה" הישראלית,
בעיקרון בדרגה X ישנם מנכל"ים של חברות ובדרגה Y ראשי ממשלה, זה לא רק עניין של
התקדמות בבונים אלא מיקום בסולם הכוחני "בכמה בני אדם אתה שולט או משפיע" וכן גם סטאטוס, רכוש או ידע אישי, ולכן בישראל לפחות הקומבינה תופסת מקום כאשר מנכ"ל של חברה א וחברה ב, הם באותה הדרגה יש להם חברות מעבר ליחס למנכ"לים של חברות אחרות אשר לא בבונים. זאת הקומבינה האמיתית עיסקאות של מיליונים בין חברים או "אחים" וזה בטח רק קצה הקרחון.

בסופו של דבר הם עצמם נשלטים ויש בהם שימוש עצום. בין אם זה קשור לאומונה הקשורה לתאוריית הכאוס. בפשטות: הבונים עושים טוב, אנחנו עושים רע.
וכן גם הכוח העצום שיש למי ששולט על הבונים ששולטים על אנשים חזקים בכל רמות האוכלוסייה.

השאלה, האם ישראל היא באמת מדינה יהודית? והאם יהודים מנהלים אותה?
אם כל ראשי הממשלה, נשיאים, מנהלי משרדי ממשלה, נשיאי בית המשפט, מנהלי המשק והגופים החזקים בכלכלה וכו כולם חלק מאמונה אחרת מאשר יהדות, אז האם הם פועלים בשביל העם היהודי?
ישן 16-11-2009, 11:38

האשכול הזה גרם לי לחשוב על משהו.. אולי יועיל לחלק מאיתנו שגם ככה משקיעים זמן ומאמצים רבים לקידום הפורום , המידע והפצתו..
אולי מלבד לעובדה שאנו מודעים לחדשות של מחר כבר עכשיו יתן לנו תועלת אישית (מלבד לידע שהוא כמובן ערכי מאוד) בחיים ובעתיד.
אני לא אומר חלילה להקים "חברה סודית" חח, אני די נגד קבוצות סוד ומאמין שכולם שווים ושחופש המידע הוא חשוב ושסודות זה משהו שהלוואי ולא הינו מתבססים עליהם.
אבל תחשבו על זה, אנחנו מודעים לדברים שהם כבדי משקל, מאוד מאוד מעניינים וגם מכריעי גורלות, מישהו חשב אי פעם לעשות בזה שימוש לצרכים האישיים שלו ולטובתו
האישית? הרי זה סוד ההצלחה של אותם המנכ"לים וכל אותם אנשי הצמרת, רק שההבדל הוא שהם עדיין בובות של כל מני גורמים גדולים יותר וכבדים יותר במעלה הפירמידה.
מה אם יכולנו לנהוג כמוהם ולעשות שימוש נאות במידע הזה לטובתנו האישית ולהצלחתנו האישית? (נשמע קצת אנוכי ומגעיל ודי דומה למה שאלו במעלה הפירמידה עושים,
אך בכל זאת אני מנסה לסלוד מזה). אחרי הכל המידע שזורם כאן בפורום נוגע במגוון רחב של תחומים: כלכלה, עסקים, הייטק, פיתוחים, פוליטיקה, רפואה, אקולוגיה, פסיכולוגיה.. הכל..

אפילו אלכס ג'ונס בחר לו דרך לעשות מזה כסף (למרות שאני רוצה להאמין שזו לא באמת המטרה שלו, אלא יותר להפיץ מידע ולהלחם ב"רוע"..)
למרות שבפועל הוא עושה עבודת קודש ולוקח סיכונים כי מצד העדר הגדול זה סתם עוד קוקו כזה, קונספירטור מפגר שמברבר הרבה והסיכון השני זה שאולי יום יגיע והוא לא יבוא טוב
למישהו בצמרת ויחליטו "לטפל" בו "בצורה נאותה".. כך או כך, האיש עושה מזה יופי של כסף, ככה שהוא דאג לעצמו לדרך מסויימת להפיק רווח מהתחביב הזה או מה שזה לא יהיה..
מלבד ללדעת, להיות עקבי ולהיות בעיניינים יש עוד צורות אחרות להפיק מזה תועלת לא?

סתם חשבתי לשתף אותכם, חשבתי על זה במהלך הקריאה באשכול, מה אתם חושבים חברים? אנוכי ומגעיל מדי או שיכול להועיל כאן לאנשים מבחינה עיסקית בעתיד?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-11-2009, 11:17
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
כל מה שאתה אומר נכון
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "האשכול הזה גרם לי לחשוב על..."

אני גם חשבתי על הדברים האלה וזה יכול לשגעון לחשוב האם באמת מי שפועל נגד הוא עושה את זה מאידלוגיה טהורה או גם כדי להרוויח כסף? מצד אחד אתה יכול להבין את אלכס גונס הוא בחר להתעסק בה ולהשקיע הרבה כוחות וזמן אז הוא גם חייב להתפרנס ממשהו אבל כן יש מצב שגם כל נעשה מאנוכיות.

השאלה הגדולה שעלתה אצלי מאס שתהחלתי להתעניין בנושאים הללו היא : אנחנו יודעים מה נעשה באמת , אנו רואים שזה קורה מול העיניים שלנו בכל רגע נתון , האם יש התנגדות? האם יש פתרון ? האם בכלל אפשר לעשות משהו? או שכל מה שנותר זה רק לדבר על זה , להוכיח שזה קורה ?. כי אם זה רק ככה אז יכול להיות שאתה צודק בטענה שלך אייסמן....
ישן 17-11-2009, 14:08

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "כל מה שאתה אומר נכון"

שמע אני לא רוצה שאנשים יקבלו את הרושם הלא נכון ממה שכתבתי, אם נחליט להתנהג בצורה אנוכית ונחשוב רק על עצמנו אז אנחנו נהיה דומים באופי לאותם האליטות האנוכיות.. האדם הממוצע לא שונא עשירים רק בגלל שהם מפונקים ויש להם הכל, הוא שונא אותם כי מעבר לכסף דפוס החשיבה וצורת ההתנהגות שלהם שונה.
אדם שרגיל לקבל הכל לא עוצר כשהוא כבר קיבל את מה שרצה, זה מוכח פסיכולוגית שאלו אנשים שתמיד במרדף אחר עוד ועוד דברים שהם רוצים להשיג. אז אני לא רוצה שנחשוב כמוהם ולא רוצה שמישהו יקבל את הרושם. כי אחרת מה עשינו בזה? יצרנו עוד תת תרבות שלא נבדלת בכלום מהם..

לגבי הפסקה שניה שלך, רובנו אולי כן יודעים מה נעשה באמת, אני רוצה להאמין שלכל אחד יש כאן סוג של תוכנית מגירה למקרה חירום אם וכאשר יגיע "יום הדין" אני מניח שכבסיס לעתיד שכזה אף אחד לא היה מתנגד כאן לאיזה בית קרקע עם מחסן או מרתף מאובזר היטב וממוגן, אני בטוח שאם החוק במדינה שלנו היה מאפשר
לנו כמו בארה"ב להצטייד בנשק למען הגנה עצמית לא היה מזיק גם להחיזק כמה נשקים במרתף שכזה. מלבד לציוד, אספקה וכו'.. אבל מה לעשות שאנחנו לא מפוצצים בכסף ולא לכולנו יש הדברים האלה.. אז מסתגלים, מאלתרים וכל אחד בדרכו.

עוד דבר שלעניות דעתי הוא טבעי מאוד זה שאף אחד מכל ה"משוגעים לדבר" (הקונספירטורים או איך שתקרא לזה) לא באמת 100% מזנו בדבר הזה, נגיד כמו אלכס ג'ונס שעיקר עיסוקו זה התחום הזה. אצל חלקנו זה בא בסה"כ כתחביב, כפנאי, כתחום עיניין וכו'.. זה לא שאנחנו כאן 100% מזמננו, גם לנו יש חיים..
אז בדיוק מהסיבה הזו אפשר להשתמש במידע הזה למען הצלחה או כמשהו חיובי שאפשר ללמוד ממנו ולהצליח בחיים.. הרי כל האנשים המצליחים יש להם סוד, דרכי הצלחה.. גם אלו שלא באמת מעורבבים בכל מיני חברות סודיות וכל מיני גופים כאלה..

עוד דבר שהוא חיובי לדעתי זה שכל המשוגעים לדבר (הקונספירטורים החובבים) לא באמת מאוגדים יחד, לא בעיר אחת, לא באזור אחד ולא במדינה אחת, כולם מפוזרים ונמצאים במקומות וחברות שונות, ככה שבמקרה האמת מספיק שכל אחד מיידע ומצליח איכשהו לשכנע את הסובבים אותו מה קורה ואנשים כבר ידעו להפיץ את המידע
כמו יונות דואר אפילו אם בקמרה הכי גרוע האינטרנט ואמצעי התקשורת יהיו מנותקים! אז לכל דבר יש צד חיובי ידידי, להתאגד יחד זה יכול להיות טוב, זה מראה על כוח, ארגון, התמסרות למען מטרה מסויימת ועל יציבות.. אך פיזור לעומת זאת גם יכול להיות יעיל בהתאם למצבים השונים.
אז לעשות משהו או לא לעשות כלום, לא יודע לענות לך - אצלי התחום הזה בגדר תחביב \ תחום התעניינות בלבד, אני מניח שיש כאן פעילים אקטיביסטים שמבינים בזה יותר ממני.. אם לא כאן אז בפורומים אחרים בחו"ל לדוגמא בטוח יש. כבר יצא לי לראות כל מיני סרטוני התנגדות מחתרתיים כאלו ביוטיוב של כל מיני חבר'ה
שאלוהים יודע אם הם רציניים או עושים צחוקים, מופיעים במסכות, חמושים בנשק וטוענים שהם יוצאי יחידות עילית, מנסים להעיר את העדר ובו בזמן מאיימים על כל מיני אליטות ותאגידים.. לא חושב שיש מה להאמין להם אך גם לא לפקפק בהם. סה"כ לדעתי אין מה לפחד ולהלחץ מכל דבר, ככה החיים יותר מעניינים מאתגרים ומרגשים..
גם אם לא היו אליטות, NWO וכל החרטה ברטה הזה אני מניח שאנשים היו מחפשים וממציאים משהו כזה סתם בשביל הקטע.. לך תדע חחחח אנשים זה אנשים. נקווה שיהיה טוב, סה"כ זה מחובתנו לעמוד על המשמר ולדאוג לעתיד שלנו, לא חושב שיש בזה משהו רע, לא חייבים להיות אנשי סוד או חובבי קונספירציה כדי לממש את הזכות הזו..
לכל אחד יש שאיפות לעתיד טוב יותר.. אני רק נוטה לחשוד שאני שומע את זה מפי פוליטיקאים חחחחח

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר