לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2009, 20:28
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
הומור לסופ"ש: לבנון נבחרה כחברה במועצת הביטחון של האו''ם

לבנון נבחרה היום (חמישי) כחברה בלתי קבועה במועצת הביטחון של האו"ם. בין המדינות שעוזבות את המועצה לאחר שסיימו תקופת חברות של שנתיים, נמצאת לוב שביקשה באחרונה דיון מיוחד בדו"ח גולדסטון על המבצע ברצועת עזה. אחת לשנתיים מתחלפות במועצת הביטחון חמש מ-10 החברות הבלתי קבועות.בהצבעה שהתקיימה היום במליאת העצרת נבחרו חמש חברות חדשות. בנוסף ללבנון נבחרו ברזיל, ניגריה, בוסניה-הרצוגבינה וגאבון. חמש החברות החדשות יימלאו את מקומן של לוב, קוסטה ריקה, קראוטיה, ויטנאם ובורקינה-פאסו. לבנון, שחברותה במועצה תתחיל ב-1 בינואר 2010, תייצג ליד שולחן הפרסה של מועצת הביטחון את קבוצת הארצות הערביות באו"ם.

מועצת הביטחון היא הגוף היחידי במסגרת האו"ם שלהחלטותיו תוקף אופרטיבי והיא מוסמכת לאכוף את החלטותיה גם בכוח. ענייניה של לבנון נמצאים באופן קבוע בסדר יומה של מועצת הביטחון, ושורה של החלטות המועצה נוגעות ישירות ללבנון, ובהן הצעות 1701, 1680 ו-1550. כמו כן צפוי בית הדין הבינלאומי בהאג להתחיל לדון בעניין רצח רפיק אל חרירי, ראש ממשלת לבנון לשעבר.

"חברה במועצת הביטחון נדרשת לגלות אחריות מיוחדת", נאמר בתגובה של משרד החוץ בירושלים. "ניתן לקוות שעל רקע האירועים החמורים שאירעו באחרונה בדרום לבנון, כחברה במועצה לבנון תקפיד על מחויבויותיה ליישום מלא של החלטות מועצת הביטחון".

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1121378.html

אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2009, 04:35
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
קטעים ולמען האיזון... קצת הומור... ישן, אך טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "הומור לסופ"ש: לבנון נבחרה כחברה במועצת הביטחון של האו''ם"

מטוס C-130 היה טס בכבדות, כאשר מטוס F-16 הבזיק על ידו.
טייס הF-16 החליט להשוויץ. הוא אמר C-130 הטייס: "תביט על זה!" ומיד נכנס לגלגל חבית ואחריו עבר לטפוס תלול וסיים בבום על קולי.
טייס ה-F-16 שאל את טייס C-130 מה הוא חשב על זה?

טייס ה-C-130 האמר, "זה היה מרשים, אבל תביט על זה!"

ה-C-130 טס באופן חדגוני לאורך כ5 דקות ולאחר מכן טייס ה-C-130 חזר ואמר: 'מה חשבת על זה?"

תמה, טייס ה-F-16 ושאל, "מה לעזאזל עשית?"

טייס ה-C-130 צחק. "אני קמתי, מתחתי את הרגליים שלי, ניגש אל אחורי המטוס והשתנתי, ואז לקחתי כוס קפה ועוגית קינמון."

ובשפת המקור:
ציטוט:
A C-130 plane was lumbering along when a F-16 flashed by.
The jet pilot decided to show off. He told the C-130 pilot : 'watch this!' and promptly went into a barrel roll followed by a steep climb. He then
finished with a sonic boom as he broke the sound barrier.
The F-16 pilot asked the C-130 pilot what he thought of that?

The C-130 pilot said, 'That was impressive, but watch this!'

The C-130 droned along for about 5 minutes and then the C-130 pilot came back on and said: 'What did you think of that?'

Puzzled, the F-16 pilot asked, 'What the heck did you do?'
The C-130 pilot laughed . 'I stood up, stretched my legs, walked to the back, took a leak, then got a cup of coffee and a Cinnamon roll.'

ואם עדיין לא מצחיק! תנסו גם אתם תרגום של גוגל... ולאחר שתסיימו להתגלגל מצחוק... תעריכו את השיפוצים

נערך לאחרונה ע"י 2liviu בתאריך 16-10-2009 בשעה 04:40.
ישן 16-10-2009, 09:47
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "ולמען האיזון... קצת הומור... ישן, אך טוב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Google
C-130 המטוס היה בכבדות לאורך כאשר מטוסי F-16 על ידי הבזיק.
הטייס מטוס החליט להשוויץ. הוא אמר C-130 הטייס: "השעון הזה!" ומיד נכנס לגלגל חבית ואחריו לטפס תלול. לאחר מכן הוא
נגמר בבום קוליים כפי שהוא שבר את מחסום הקול.
ה-F-16 הטייס ביקש C-130 הטייס מה הוא חשב על זה?

ה-C-130 הטייס אמר, "זה היה מרשים, אבל לראות את זה!"

ה-C-130 בקול חדגוני לאורך כ -5 דקות ולאחר מכן ה-C-130 הטייס חזר ואמר: 'מה חשבת על זה? "

תמה, ה-F-16 הטייס שאל, 'מה לעזאזל עשית? "
ה-C-130 הטייס צחק. "אני קם, התמתח הרגליים שלי, ניגש אל גב, לקח דליפה, אז יש לי כוס קפה גליל קינמון."
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 16-10-2009, 19:49
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "OK, אז עוד אחת לאיזון:"

אז הנה עוד אחת חביבה:
בתקופת הנשיאות האחרונה של בוש, הוא נפגש פעם אחת עם נשיא איראן אחמדיניג'אד וסיפר לו על חלום שחלם לילה לפני:
"בחלום", מספר בוש, "נסעתי ברחובות טהרן לאחר מלחמה בין איראן לישראל והרחובות היו מלאים בשלטים ודגלים המברכים על הניצחון האדיר בקרב".
עונה לו אחמדיניג'אד: "ומה היה כתוב בשלטים? על איך שמחצנו את טנקי הציונים? על איך שאוגדות שלמות של צבא הציונים נכנעו בפנינו? על איך שהשמדנו את חיל האויר הציוני בלי אבידות כלל"?
"מצטער - אין לי מושג", ענה לו בוש במבוכה, "אני לא יודע לקרוא עברית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:08

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר