לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2009, 21:57
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
ברוך שלא עשני יווני - יוון החליטה: חיסון בכפייה לכלל האוכלוסיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "התפרצות שפעת החזירים בארץ ובעולם - כל ההתפתחויות | אשכול מס' 2"

ביוון ממתינים לאישור האיחוד האירופאי, כדי להחל תקנה שתחייב מנדטורית
את כלל תושבי יוון לרבות אזרחים זרים, להתחסן בחיסון נגד שפעת החזירים.

ציטוט:
“We decided that the entire population, all citizens and residents,
without any exception, will be vaccinated against the flu,”
Health Minister Dimitris Avramopoulos said after a ministerial meeting.
“We are only waiting for the European Union’s approval to start vaccinating everyone,”
a Health Ministry official told Reuters.

על כוונה ליישם תוכנית דומה רמזו גם ארה"ב ואנגליה

ציטוט:
Health authorities in both the UK and the U.S. have implied that the upcoming
mass vaccination program against H1N1 will be mandatory, but no formal decision has
been communicated to the public. However, both countries are in the process of
purchasing enough doses to cover the entire population
.

ואם זה לא מספיק, בארה"ב נחתם מסמך סודי שיתן חסינות משפטית גורפת ליצרני החיסון
מפני כל אפשרות לתביעות משפטיות בעקבות שימוש בחיסון.

ציטוט:
“Vaccine makers and federal officials will be immune from lawsuits that result
from any new swine flu vaccine, under a document signed by Secretary of Health and
Human Services Kathleen Sebelius,” reported the Associated Press last month.

http://www.infowars.com/greece-to-e...lu-vaccinations

ולכל מי שמתרווח לו בכסא, תזכרו שכל תקדים עולמי שמחליטה מועצת העולם של CFR-בילדרברג,
ממש אבל ממש לא יפסח על ישראל, אז תתכוננו ליום שבו יחוקק בישראל חוק דומה.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 11-08-2009 בשעה 22:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2009, 17:06
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ברוך שלא עשני יווני - יוון החליטה: חיסון בכפייה לכלל האוכלוסיה"

אלוהים ישמור!!!

זה מסריח כ"כ שזה מדהים, עוד לא נוצר חיסון שנחשב לטוב, בטוח וללא תופעות לוואי, לא רק שהם ממהרים להזריק לכולנו את החומר המפוקפק הזה, אלא שגם מתנערים מכל אחריות ותביעות משפטיות? משהו ממש אבל ממש מסריח מתרחש שם!

מנסים לתפוס טרמפ על פאניקת הציבור, למזלנו לטוב ולרע הציבור לא נכנס לשום פאניקה ולא חושש להמשיך בשגרה, למה זה טוב? כי מי שתיכנן את הפצת הוירוס הזה וגרימת פאניקה בציבור נכשל קצת, למה זה רע? כי אם הציבור ימשיך בשגרה כרגיל הם יפלו קורבן לכל ניסיון הפצת הוירוס הזה במכוון במקומות ציבוריים ע"מ לגרום לכמה שיותר חולים! (דילול אוכלוסין כבר אמרנו?).

זוועה..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-08-2009, 17:13
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
התעמולה עולה כיתה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "התפרצות שפעת החזירים בארץ ובעולם - כל ההתפתחויות | אשכול מס' 2"

כנראה שההפחדות שהיו עד עכשיו בתקשורת האמריקאית מפני שפעת החזירים לא מספיקות,
עכשיו בכתבה מוזמנת, מציגה תחנת טלויזיה במיין איך המשמר הלאומי הצבאי מתרגל תרחיש של מהומות אזרחים
כביכול בגלל מחסור בחיסון היקר שלהם, עוד חתיכת פרופוגנדה מעוצבת היטב לפדלאת הספה הממוצעת...

לצערנו הליצן שהעלה את זה, "תיבל" את המסר החשוב עם מסר של איזו מליציה אידיוטית,
הרי מיליציות חמושות זה בדיוק המטרה שהסדר העולמי מנסה להשיג,
לא התנגדות משפטית ומחאתית, אלא אלימה ולא חוקית,
כזו שמהווה סיבה מעולה לחקיקת חוקים דרקוניים עוד יותר.

אבל בכל אופן הסרטון חשוב מדי, כדי לוותר עליו בגלל הסוף הדבילי שלו...

קורט נימו, מדבר בהרחבה על הכתבה:
http://www.infowars.com/maine-tv-st...pandemic-riots/
ישן 16-08-2009, 19:30
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "אבל אחלה מוסיקה בסוף..."

אני זוכר שאלכס ג'ונס סיפר על איך הוא "העיר" את ברוס וויליס, צ'רלי שין ואחרים,
והם אמרו לו, בנוסף לתסריטאים ומפיקים (האיש די מקושר להוליווד), שיוצרי הסרטים בהוליווד מקבלים המון רעיונות
מגופים ממשלתיים כמו ה FBI וה CIA, שמציעים להם (מיוזמתם) את כל הרעיונות הללו... עוד תוכנית שחבל שלא שמרתי

הבעיה היא שיש לו כל כך הרבה תוכניות, וכל פעם לערוך 10 דקות מתוכנית של 4 שעות, זה קצת בעיה
כי או שאין זמן, או שאתה מאזין לזה שהמחשב תפוס, ואז שוכחים מזה, ואז אתה כבר לא זוכר באיזו תוכנית זה היה... חבל חבל :\

בכלל, ג'ונס הזה יש לו מאסות של מידע שהוא זורק כל הזמן בשידור, אבל לא תמיד המידע הזה נשמר באתר שלו,
אני זוכר מקרה, שבו הוא שרבב שם מידע על עדות של מישהו בכיר בצבא, ומייד בדקתי את זה תוך כדי האזנה,
אבל לא היה לי זמן לעשות עם זה את מה שרציתי, אז בניתי על זה שהמידע יהיה באתר שלו, מה שהתברר כטעות מאוחר יותר..
ישן 17-08-2009, 10:12
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "התעמולה עולה כיתה"

בטטת הספה האמריקאית הצביעה לאובמה, מאז אין לי שמץ אמון באינטיליגנציה של יותר מ50% מהלאום האמריקאי.
לעומתם דווקא פה בארץ לא נתקלתי באיזו פאניקה משפעת החזירים. הישראלי, שכבר התמודד עם פיגועי טרור בכל יום וחמאסניקים משוגעים, לא נראה מוטרד מדי משפעת שכרגע לא נראת כקטלנית: כמעט כל מי שמת משפעת החזירים בארץ סבל ממחלה כרונית, כלומר השפעת הייתה יותר הדחיפה האחרונה מאשר מכת מוות בלתי נמנעת.
אני מציע שכל אחד מאיתנו יבהיר זאת למכריו ויציע להם להימנע מחיסון. למזלנו, פעם ראשונה שחוסר היעילות של הממשלה עושה טוב ונראה שיש עוד הרבה זמן לפני התחלת חיסונים בהיקף נרחב.

ישן 19-08-2009, 19:50

אלוהים ישמור!!!!!!! מה זה בדיחה חולנית?!??!?!?
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3764101,00.html

רק לא מזמן דיברנו על זה כאן, בצורה צינית כמובן, שמה שקרה בסרט "אני האגדה" זה תרחיש מחריד שלא הינו רוצים לראות במציאות.. אך ספק אם מישהו העלה על דעתו אי פעם שתרחיש בידיוני כ"כ כמו זומבים יבוא אי פעם בצורה רצינית בחדשות ועוד במדור "חדשות" ולא במדור תרבות או מדע? מה הולך כאן?
מישהו מנסה לרמוז לנו משהו או מה?

ציטוט:
החוקרים טוענים שהתרגיל יסייע למדענים לפתח מודל להבנת אופן הפצתן של מחלות לא מוכרות בקרב אוכלוסיה אנושית. (בי.בי.סי)

זה לא כ"כ מרגיע אותי שהם רוצים להבין את זה, כי אז איזה חולה נפש ישתמש בזה בדיוק בלהפיץ במכוון מחלות שכאלו בצורה הכי יעילה שיש! פשוט מחריד!
יש דברים שהאנושות לא צריכה להבין, להמציא ולא לחקור.. גם אינשטיין הצטער בליבו על האטום.. פשוט מפחיד!

ישן 24-08-2009, 19:59
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "אני חושב שכדאי להתחיל לתלות..."

עוד מוקדם מדי בשבילך להדיר רגליך מבית ספר, אל תעשה שטויות
תזכור שיש עוד זמן ושעדיין מדובר בתוכניות מגירה ולא באולטימטום ידוע מראש,
אנחנו יודעים דברים מסויימים, תוכניות מסוימות, אנחנו לא יודעים אם זה אי פעם יצא לפועל,
היו הרבה תוכניות False flag שבסוף לא יצאו לפועל מכל מיני שיקולים,
הדבר הכי נכון זה מצד אחד להמשיך בשיגרת החיים, ומצד שני להמשיך להתעדכן
בתוכניות ואתרים שמספקים חדשות אלטרנטיביות, בתנאי שמדובר במקורות אמינים!
חשוב מאוד לזכור! שמאוד מאוד קל להתפס לספקולציות והשערות ועד שקרים של ממש,
צריך להצמד למקורות כגון אתרים או גופי חדשות שהוכחו כאמינים באופם עקבי,
וגם כלפיהם, תמיד לקחת הכל בערבון מוגבל - ולהשאר עירני. אבל בנתיים, עשה לעצמך טובה, ותמשיך לחיות את חייך כרגיל.
ישן 25-08-2009, 00:50
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "מה העניין. ללכת לבית ספר..."

הדרך היחידה שלך להמנע מהידבקות בוירוס כלשהוא היא לחיות בבועה,
כי גם אם לא תצא מהבית אף פעם, עדיין בני משפחה או אחרים שגרים איתך,
או כל מגע עם בן אדם - בסופו של דבר ידביק אותך. אני ממליץ לך לקחת דברים בפרופורציה ולהרגע,
זה עדיין לא נגיף איבולה, ומה שאתה עושה זה להכנע לפאניקה המתוזמרת בתקשורת.

כבר הוכח שיותר ממקרה מוות אחד שיוחס לשפעת החזירים נבע מסיבות אחרות, יש פה ככל שנראה כך
מזימה עולמית להרגיל אותנו שזה דבר מפחיד וקטלני, אף על פי שבנתיים זה לא נראה ככה עפ"י הסטטיסטיקה.

אז לגבי הדבקות, אין לך מנוס מלהדבק לא משנה לאן תלך או לא תלך, זה א'.
ב', אתה צריך להפנים שהועידה היא צעד ראשוני, שהמסקנות שלה אינן מיידיות.
אין לך שום סיבה בנתיים לחבל לעצמך בחיים סתם, אין שום אינדיקציה לכך כרגע,
ומה שאתה עושה, זה בעצם ההיפך ממה שאנחנו קוראים לו פה בפורום - וזה אחראיות אישית.
אתה נכנס לפאניקה ללא שום סיבה מוצדקת, יש סיבה לדריכות, יש סיבה לעירניות, ויש סיבה למעקב אחרי התפתחויות עולמיות,
אני מאוד מקווה שלא יהיו כאלה, אבל גם אם כן, נחצה את הגשר הזה כשנגיע אליו.
בנתיים, עליך לסיים את הלימודים כרגיל ולהשאר אופטימי. זה לא יהיה מהלך כל כך קל ליישום,
מעבר לכך, אם תרגיש סימפטומים של שפעת, פשוט תעשה מה שאתה אמור לעשות כשאתה חולה,
קח לך כמה ימי מחלה בבית עד שזה יעבור, אבל להגיד "אני מפסיק ללמוד", ועוד בשנה האחרונה,
זה לא צעד חכם, מאוד לא אחראי ובהחלט לא משהו שיועיל לך אישית כרגע או בכלל.
ישן 25-08-2009, 10:50

הבלוגרית הגר צימרמן נכנסה חזק לקטע, עיזרו לה אם אתם יכולים

צריך לשאת עיתונאים עצמאיים כמואה על מזבח זהב, כי מעטים הם העיתונאים שמתעוררים יום אחד ומחליטים לנסות להעיר את העדר. אני עוקב אחרי הבלוג של הגר כבר זמן מה מאז שהיא וחבריה מנסים נואשות לטרפד את המאגר הביומטרי, רק שלאט לאט היא התעוררה עוד ועוד יותר בנוגע לחומר שאחרים החליטו לנדב אצלה בבלוג בנוגע לכל קשרי הון-שלטון, שפעת החזירים, מזימות של אנשי הצללים וכו'...

אני רואה שהרבה מנסים לקטול אותה בתגובות עדר שטחיות, מוזמנים לעזור לה בחיזוק הטענות שלה, למרות שיצויין לזכותה שהיא לא נכנעת בקלות

http://hashabak.org/blog/?p=644

ישן 25-08-2009, 23:14
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09

אני מנסה לגרום לעצמי לחשוב שזה לא אולי נכון. שאולי הם לא באמת רוצים להרוג אותנו. שאולי אנחנו מגזימים. אני מתפלל שיקראו לי משוגע אחרי כל העניין הזה. ואני מתפלל שזה לא נכון אבל פשוט אי אפשר

פתאום בתקשורת המרכזית בארה''ב ומודיעים ש90,00 אמריקנים הולכים למות מהנגיף? על מה נגיף שבשנה האחרונה הרג ברחבי העולם אלף ומשהו אנשים? פתאום איך שמזמינים את החיסונים הוא מחליט להיות אלים?

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

כאילו כמה שקופים אפשר להיות.עם החיסון הזה? אני רוצה לחשוב שהכל צירופי מקרים אבל אי אפשר פשוט. מה גם הם מעניקים חסינות לחברת התרופות. גם הוא לא נוסה במעבדות. גם העובדה שהולכים לחסן אנשים בכוח. עכשיו הם מודיעים. על סגירת נמלי תעופה. כבישים. כאוס מוחלט. מה כל זה בגלל למה? הרי שפעת החזירים כבר פגעה בעולם ושום דבר רציני לא קרה אז מאיפה מגיע הכאוס הזה פתאום? תרגולים של חיילים בבית ספר שעושים שם? WTF? רוצים לשלם לאנשים שם כדי שיקחו את החיסון? כמה שקופים אפשר להיות לעזעזל? הם רואים שאנשים מתחילים להיות מודעים לתוכנית שלהם והם כל פעם מנסים עוד גל הפחדה ועוד גל ועוד גל להפחיד את האנשים . להכניס להם לראש שהם פשוט חייבייייםםםם חיסון. כי שפעת החזירים זו פשוט מחלה כל כך קטלנית!!!!

נערך לאחרונה ע"י NWORESISTER בתאריך 25-08-2009 בשעה 23:18.
ישן 27-08-2009, 14:55

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אני חושב שהשיטה הטובה ביותר..."

אני חושב שאתה אופטימי כי הכוונה היא לדחוף חיסונים בכוח לכולם. ככה היה כתוב בתוכניות של הועידה העולמית וככה זה גם נראה עכשיו כי התקשורת מתחילה במסע ההפחדה שלה לקראת הסתיו שאז החיסונים יגיעו

http://news.walla.co.il/?w=/1/1544813&m=1&mid=74001

תראו איך כל הכבשים בתגובות דורשים חיסונים דחוף

זה גם מה שהם יקבלו. בכלל לא תהיה שום התנגדות וברגע שיחסנו את הרוב. המיעוט יהיה חייב גם הוא להתחסן בתירוץ שהוא עלול להדביק את השאר שוב

בקיצור אנחנו הולכים לתהום. אבל לדעתי אנשים צריכים להתחיל להתקשר למשרד הבריאות ולשאול אותם כמה שאלות רציניות שיתחילו לענות בתשובות

ישן 27-08-2009, 14:53
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
השפעת צוברת תאוצה בישראל...

http://news.walla.co.il/?w=/1/1544813

מלבד זאת עם שיחה שערכתי עם ידיד קרוב מארה"ב, הוא עידכן אותי שנערך ניסוי מטעם חברת "בקסטר" על כ 150 בני אדם, (כביכול "חיסון משודרג" לשפעת) וכ 123 בני אדם מתו לאחר 27 שעות, והשאר אושפזו במצב קשה, מן הסתם הידיעה הזו לא דווחה לכלי התקשורת.

כמו כן שוחחנו על כך שאוליי קיים קשר ישיר בין כינוס ועידת האליטות ביוון, לבין החלטת הממשלה היוונית לחסן בכפייה את כל אזרחיה.

כמו כן, כנראה שיש מספר סוגים של חיסונים.

כל חיסון מגיע עם "טיימר" שונה, אך המשותף לכולם זה שהחיסון הפך את הגוף לפגיע יותר, ומעלה את הסבירות למוות.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 30-08-2009, 14:45

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]מלבד זאת עם שיחה..."

חברים, השאלה מה עושים? אם מדינות המערב ארה"ב ואנגליה ואולי גם ישראל הטיפשה ינהגו כמו יוון מה כבר נוכל לעשות? לא יהיה אפילו זמן לחפור מנהרה כדי להתחבא בה חחחח. ואם רובנו נתנגד בגלל שרוב הציבור אדיש לבעיה ולא בפאניקה - בארץ לפחות, או אנשים כמונו שיודעים פחות או יותר מה מנסים לעשות לנו, יבואו וינסו להכריח אותנו, או לקחת אותנו למעצר ששם הזכויות שלנו לא מעניינות אף אחד! מה אפשר לעשות לעזאזל??? גם לברוח למדינה אחרת זה לא פתרון הגיוני כי לכו תדעו שלא יחייבו אותנו להשאר בהסגר מיד כשננחת באותה המדינה או אפילו יזריקו לנו בכוח כדי להכנס לאותה המדינה.

בקיצור חברים יש כאן בעיה רצינית ואני לא מדבר בכלל על הפאניקה של המחלה עצמה כי זה לא מעניין אותנו כאן, הפאניקה צריכה להיות מהחיסונים ומהמזימות של כל אותם מושכי החוטים הנבלים! השאלה מה עושים?
להפיץ את הסרטונים האלו ואת הבלוג של הגר צימרמן גם לא יעזור כי הישראלים אדישים להכל גם כשזה לטובתם! חוץ מזה המשחק של הממשלות לשווק משהו "לטובת" האזרחים הוא יותר טוב משל כמה חבר'ה "מטורללים" (כמונו) לפחות לדעת הציבור הרחב שחושב שהוא חי בבועה וורודה.

מה עושים?! נראה לי צריך לשריין כרטיסים למדינת עולם שלישי חחחח

ישן 01-09-2009, 10:14
  Cubex Cubex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.09
תבדוק את המקורות שלך קודם כל
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי djnush שמתחילה ב "השקר הגדול - שפעת החזירים"

ציטוט:
Israeli plan to colonize Iraq

In January of 2009, Madsen reported that Israel was secretly planning to colonize parts of Iraq considered part of a biblical "Greater Israel".
Israel reportedly has plans to relocate thousands of Kurdish Jews from Israel, including expatriates from Kurdish Iran, to the Iraqi cities of Mosul and Nineveh under the guise of religious pilgrimages to ancient Jewish religious shrines. According to Kurdish sources, the Israelis are secretly working with the Kurdistan Regional Government (KRG) to carry out the integration of Kurdish and other Jews into areas of Iraq under control of the KRG.[23]

Reacting to this report, columnist Andrew Sullivan of Atlantic Monthly described Madsen as a "conspiracy theorist", and raised the concern that "[Madsen's] rumors get reprinted in Arabic and there's enough paranoia in Kurdistan for these stories to affect politics - and the war".[24]

נו באמת. אני לא מישהו שמזלזל בנגיף הזה משום בחינה, אבל כשאתם רוצים להוכיח משהו - אל תקחו מטורף ותציגו אותו כאביר על שיריון נוצץ.
ישן 02-09-2009, 20:51

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "עוד זה מדבר וזה בא..."

כמה מהתגובות בכתבה

http://news.walla.co.il/?w=/1/1548457

''מי שכתב על הצעיר שמת משפעת החזירים שקרןןןןןןןןןןןן
הילה | 20:27 02.09.09

אני ידידה שלו והוא לא מת משפעת החזירים וכן היו לו מחלות רקע... אני לא אפרט מצנעת הפרט אבל באיזו זכות יש לאנשים לשקר במצח נחושה בשביל כמה קונים ... על המצפון שלכם השקרים שאתם מוכרים שאתם ולא ממה שאתם ממציאים איך אתם לא מתביישים לרשום בתקנון שלכם שאתם לא מסכימים להודעות לשון הרע ואתם בעצם עושים את זה.. על תחקיר שמעתם?????????????????''

''היה לו מום בלב והשתייך לקבוצת הסיכון, לא היה בריא! (ל"ת)
ציטוט ערוץ 2 | 20:10 ''

''הבחור סבל ממום בליבו
שימו לב! | 20:22 02.09.09

זה מה שהודיעו הרגע בחדשות ערוץ 10, הוא התאשפז הרבה פעמים בשנה הזאת בגלל הבעיה שהייתה לו בלב וכנראה שזאת הייתה סיבת המוות,לא שפעת החזירים.''

''
ל 60
אני | 21:33 02.09.09

הוא סבל מעודף משקל רציני. לגבי מחלות רקעא ידוע לי שהיה לו משהו רציני אבל אני יודעת שהייתה לו בעיה לנשום, חושבת שזה נבע מעודף המשקל''

''לירן היקר יהיה זכרך ברוך . היית אדם מיוחד.
ידידה טובה | 21:02 02.09.09

לירן, הכרנו השנה וגיליתי נשמה טובה ואדם מיוחד במינו. יהיה זכרך ברוך. אתה אדם מיוחד. אני בטוחה שאתה שם בגן עדן מסתכל עלינו ומבקש לא לבכות. יהיה זכרך ברוך. תחסר לנו. והערה לכל מי שקורא את הכתבה- לירן סבל ממום בלב. אני בטוחה שהוא לא מת משפעת חזירים אלא כתוצאה מתסביכים מהמחלה שהייתה לו מזה שנים רבות.''

הכותרת היא שלא היו לו מחלות רקע. מישהו שיש לו בעיות בלב ומאושפז שלוש שבועות יכול למות מכל פיפס. אז פתאום זה ''קורבן ללא מחלות רקע''

כן נכון....

''מצבו של הצעיר, שאושפז כבר לפני שלושה שבועות ב"בילינסון", הידרדר והרופאים קבעו את מותו. מדובר בקורבן ה-21 של הנגיף בישראל''

כן נכון... כאילו שאנשים ללא מחלות רקע יתאשפזו משפעת.... ממש.. איזה חרטא

צריך לציין שאנשים שסובלים מעודף משקל חמור. כאלו שהם עולים על 120 קילו כבר והם ממש שמנים הם בסיכון גבוה. כי קשה להם לנשום והלב שלהם מאיץ.

נערך לאחרונה ע"י NWORESISTER בתאריך 02-09-2009 בשעה 21:07.
ישן 07-09-2009, 15:43

המשטרה מתכוננת למהומות באוקטובר?

ציטוט:
''
כ-1,300 שוטרים מהמחוז הצפוני מקיימים מאז שעות הבוקר (שני) באזור צאלים תרגיל רחב היקף, שנועד להתמודד עם תרחישים הכוללים הפרות סדר מצד המגזר הערבי על רקע החלטות פוליטיות שונות ומצד המגזר היהודי, עקב מצוקה כלכלית.

במהלך התרגיל בוימו הפרות סדר בהן השתתפו שוטרים כמפרי סדר מול חבריהם שפעלו להדוף אותם. המשטרה השתמשה באמעצים טכנולוגיים חדישים שכללו הצבת בלון עם מצלמות אלקטרוניות, מסוק משטרתי ואמצעים שונים שהוצבו בשטח. הפרות סדר בכמה אירועים בו זמנית.

מפקד המחוז הצפוני, ניצב שמעון קורן מסר לוואלה! חדשות כי המשטרה לא התמודדה בתרגיל עם אפשרות של ירי בנשק חי לעבר כוחות הביטחון. "למשטרה יש מענה לכך ביחידות איכות ולכן הדבר לא בא לידי ביטוי בתרגיל עצמו. התרגיל נועד לבחון את היערכות המחוז במגוון רחב של תרחישים מורכבים ומתן מענה מבצעי כדי שניתן יהיה להפיק לקחים ולהתמודד כראוי במקרים של הפרות סדר אפשריות בעתיד".

http://news.walla.co.il/?w=/1/1550732

שאלתי את משרד הבריאות ואמרו שהחיסונים יגיעו באוקטובר אז מעניין מה פשר התרגיל יחד עם בתי העלמין וכו'

ישן 08-09-2009, 07:44
  Relert Relert אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.09
השפעת הזאת רווחית.

הבהלה לשפעת כבר התחילה להניב המון רווחים לייצרני תרופות והחיסונים, לבתי חולים פרטיים, לזכייני של משרד הבריאות.

מערכת הבריאות הופכת אם הזמן לשרות כמו טלוויזית לווין. אתה רוצה להיות בריא? תשלם כסף.

ויש לי סיפור קטן.
לפני כמה ייומים הגעתי למיון (בית חולים סורוקה באר שבע) אם תסמינים של שפעת ומיד עשו לי בדיקה לבדוק אם זה H1N1 , בסוף התברר שיש לי דלקת ריאות ושוחררתי הבית כי הרגשתי די טוב.
אבל לידי בתא השכן היה בן אדם שממש סבל מרוב כאב כל השתי שניות, השתעל, נאנח וגם הקיא כמה פעמים, ... ומה אומר לו הרופא?? "אני אתן לך אניטיביוטיקה ואשחרר אותך, אם תרגיש ברע תזעיק אמבולנס" ויש לכם מושג כמה עולה ביטוח לאמבולנס? אין לי מושג אבל הזעקה בודדת עולה בין 600 ל – 800 ש"ח תלוי בזמן והאזור בארץ. וממש לא נראה לי שיש לו ת'כסף להרשות לעצמו מותרות שכזאת. במדינה הנאורה שלנו אנשים בצבע שלו בקושי מתקבלים לבית ספר בפ"ת.

נכון שהעיקר הבריאות אבל איך שעושים קומבינה על הבריאות שלנו, הדבר הכי חשוב, זה נוראה.
ישן 12-09-2009, 17:10

אה אוקיי

ואחרי שחשבתי קצת הבנתי שעניין שפעת החזירים והחיסונים היא לא תוכנית לדילול אוכלוסיית העולם. אלה לשם מטרה הרבה יותר מתוחכמת

זה משבר שנועד לזרז את הכנסת המשטר הצבאי לארה''ב. זו המטרה. מה שקורה זה שהמשבר הזה גם יגרום לעוד משבר כלכלי מפני שעל פי תחזיות אנשים לא יגיעו לעבוד. וזה יפיל את המשק. בוואלה אפילו כתבו את זה.

פה בארץ אני לא חושב שיהיה בלאגן או משהו כזה.וגם ברוב העולם לא. עיקר העניין יהיה בארה''ב כנראה.

בארה''ב כל הסיפור הגדול של תרגולים צבאיים בבתי ספר,איומים על אנשים שיתחסנו,קמפיין הפחדה,וכל זה.

התכנון לדעתי הוא להשתמש במגיפה הזאת כגורם להכניס את הצבא לרחובות אמריקה ולהעביר חוקים פולשניים.

לדעתי החיסון כן יגרום למוות אבל לא לדילול אוכלוסין. העיתונות האמריקאית עצמה אמרה ש90,00 איש עלולים למות בחורף שם. מה שלא הגיוני בכלל שיקרה מהנגיף עצמו. ככה שכנראה שזה מה שישמש לפאניקה. הפאניקה שתהיה תגרום לצבא להיכנס,יש את המשמר האזרחי האמריקאי שמדברים עליו. וכו' וכו'

זו התוכנית לדעתי.

תאמינו לי עם ירצו לדלל את האוכלוסייה מתישהו פשוט יכניסו רעל למים וזה יהרוג את כולם הרבה יותר מהר. לכן אני לא חושב שלשם כך עשו את זה.

אני עדיין חושב שלהתחסן יהיה רעיון מטומטם מפני שהשפעת לא עושה כלום למי שלא חולה כרוני. והוכח שבחיסונים יש כספית שזה חומר שידוע שפוגע במוח.

הרופאים מעולם לא טענו שזה יהרוג אנשים. הם אמרו שהחיסון מסוכן אבל לא הזכירו שום דילול אוכלוסין זה כבר תעמולת הלחצה שדומה מאוד לתעמולת ההלחצה של התקשורת בנוגע לנגיף עצמו.

בקשר לכתבה על בתי העלמין הזמניים שהקימו פה שהבאתי. לדעתי עושים את זה למקרה של מלחמה וזה לא סוד ולא קונספירציה שכנראה תהיה לנו מלחמה בקרוב עם אירן ולכן יהיו כנראה המון קורבנות ולדעתי לשם כך הקימו אותם. לפי הפרסומים האחרונים אנחנו ממש בפתח.

ישן 14-09-2009, 09:44

בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "אה אוקיי ואחרי שחשבתי קצת..."

או שפשוט רוצים ליצור תלות בריאותי בכל האוכלוסיה כולה...
תחשוב, פיתחו נגיד מחלה כרונית, מחלה שאין לה שום תרופה (או לפחות זה מה שאומרים לציבור) משהו דומה לאיידס! שיהרוג מיליארדים, אלו שישארו יקבלו חיסונים ע"ב יומיומי, חיסונים עצמאיים כמובן, המצרך הבסיסי שלך להשרדות כבר לא יהיה מים או אוכל בעדיפות ראשונה! המצרך הבסיסי שלך יהפוך להיות החיסון הזה! בטח גם יגזרו קופון על זה, מחירים כמו מחיר חודשי לאינטרנט או לטלויזיה, מנוי שנתי או מנוי ארוך טווח אחר... חשבת איזה רווח זה לחברות התרופות, למשרדי הבריאות (אם בעתיד יהיה מטבע עולמי, משרד בריאות עולמי וכו') אנחנו נעשיר אותם עוד ועוד וזה רק יצור תלות של האוכלוסיה בממשל. זה גאוני אבל זה חולני, אבל מה לא חשבתי על זה לבד והכי מפחיד שלא רק אדם אחד חשב על זה, תאוריה שלמה מבוססת על זה ואפילו עשו על כך סרט קולנוע.
ראיתי איפשהו ברשת המלצה על הסרט אך לא מצאתי אותו, קראתי תקציר וזה נראה מתאים לתרחיש... Absolon

ישן 14-09-2009, 22:01
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
סרט תעמולה וולגארי לעידוד החיסון מתנגן לו בערוץ 2 ברגעים אלה

ראיתי כמה דקות וכבר התמלאתי בחילה.

גרפיקה מפחידה ומאיימת, מוזיקה דרמטית, ראיונות עם אמהות לילדים קטנים,
הא"ב של פרופוגנדה קלאסית - כשזה הגיע לראיונות עם הרופאים, התפלצתי לגמרי.

אחד מגדיר את מי שמתנגד לחיסון כפושע ומטומטם
ואחר, שעובד במשרד הבריאות, ושאני לא ארחיב ואומר איזה רופא אחר הוא מזכיר לי
עם המבט המזוגג ונטול הרגש שלו, מדבר גם הוא על החשיבות של החיסון.

כל העסק מנוצח ע"י קריינות חד צדדית של גלעד עדין (שכיהן קרוב לצלחת כמנכ"ל ועורך ראשי של "חדשות 10", רק נזכיר).

זה פשוט זוועה, הסרט הזה תעמולתי מאלף עד תו, בנוי ומעוצב לעמחה ישראל תפור למידותיו,
כמה רופאי מדינה בחלוקים, כמה אימהות והרבה תמונות של תינוקות ופעוטים,
ואה כן... מנכ"ל אחד שהחליט שבא לו לחזור להיות כתב שטח פתאום..

שלא לדבר על כך שמוקדם יותר, הציג אמנון לוי בסוף תוכניתו כתבה
על נער בן 17 שכל חטאו היה להצטנן באילת מהמזגן בחדר,
באוטובוס הוא השתעל כמה פעמים והתעטש, וכבר סומן ע"י הנהג כחולה בשפעת החזירים.
לילד המסכן הוזמנה ניידת משטרה שאסרה עליו לעלות לאוטובוס, והוא ננטש במדבר,
זוהי כוחה של הפחדה המונית חברים. וזה בדיוק, האירוע הקטן הזה, הוא בדיוק הסנונית שממנה אנחנו צריכים לחשוש.

החשש שלי הוא שהסרט הזה הוא איזה הכנה למשהו, התניית אוכלוסיה למשהו רע מאוד,
וזה הזמן להיות עם האצבע על הדופק, ולהלחם בשקרים האלה עם האמת וההוכחות על "החיסון" המיועד להמונים...

אסור להיות שאננים, יש פה מלחמה טקטית שמנוהלת נגדנו ונגד הבריאות שלנו,
וחייבים להפיץ מידע אלטרנטיבי שמוסתר מהציבור, לגבי הרעל ההרסני הזה שמנסים לדחוף לנו.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 14-09-2009 בשעה 22:07.
ישן 14-09-2009, 22:20

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "סרט תעמולה וולגארי לעידוד החיסון מתנגן לו בערוץ 2 ברגעים אלה"

זו היתה התוכנית הזאת שעשו לה פרסומת מוגזמת ומטומטמת ''איך ננצח את שפעת החזירים''?

את האמת. זה די מצחיק כל העניין. פשוט לראות ולהתפוצץ מצחוק מהתקשורת המפגרת הזאת עם הפאניקה שלה. ושהציבור הישראלי בכלל לא קונה את כל זה.

אני לא חושב שבארץ יהיה בלאגן. בניגוד לארה''ב לא שמעתי על שום בידודי ענק וצבאות שהולכים להציף את הרחובות. לעומת ארה''ב ששמה הכריזו על כך בחדשות שיהיה משטר צבאי. עם הייתי תושב ארה''ב הייתי משקשק מפחד.

אבל אסור להיכנס לפאניקה מיותרת. צריך להישאר עירניים וקשובים. ולחשוב תמיד בהיגיון. ולחשוב בהיגיון אומר לא להיכנס לפאניקה מכל ספין תקשורתי. בערוץ 2 עושים תכנית שמראה כמה השפעת הזו היא בדיחה. צריך לזכור שערוץ 10 הוא ערוץ של ליצנים עלובים שלא מבינים חצי דבר בתקשורת. עוד מעט יתנו לכוכבי ריאליטי להנחות שם את החדשות.

ישן 17-09-2009, 06:46

http://news.walla.co.il/?w=//1575584

יש סיבה לאופטימיות קטנה שהתקשורת מודה שהמחלה הזאת היא בלוף אחד גדול

יכול להיות שלמרות שהאליטות רוצות פאניקה ברחובות זה לא הולך להם כל כך טוב. כי יש אמנם פאניקה תקשורתית. אבל אין שום פאניקה ציבורית. הזאת אומרת הציבור העולמי פשוט לא קונה את הסיפור העלוב הזה.

אז הם נכשלים קשות אין ספק בכך בכלל.

עם אין פאניקה ברחובות זה אומר שהם לא יכולים ליישם שום דבר מהתוכניות שלהם. שזה להכניס משטר צבאי וכו' וכו'.

זאת השאלה. למה לקח להם כל כך הרבה זמן לעשות צעד כזה.

אולי בגלל שהם רק מנסים ולרוב זה לא מצליח להם

ישן 17-09-2009, 16:57

בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "ובנתיים בבוסטון, לפחות עפ"י..."

וואי זה מטורף

ואני כבר לא כזה אופטימי כמו היום בבוקר

החיסון בדיוק אושר

http://news.walla.co.il/?w=/18/1575126

כזאת ידיעה בזיונית הרבה זמן לא ראיתי. כל כך שקרנית ודוחה.

הבעיה היא שבמקביל קיבלתי דף הצהרת בריאות מהבית ספר שבין הדברים צריך להתחייב לבית ספר שאני מקבל על עצמי כל מסגרת של חיסון לפי תוכניות משרד הבריאות. ומתחייב לכל סוג של בדיקה בבית ספר.

הזמינו 1.3 מיליון מנות חיסון. לפי הכתבה בעיתון היום המחוסנים הראשונים יהיו אנשים בקבוצות הסיכון.

אני לא חושב שזו תוכנית דילול אוכלוסין אבל צריך להישאר עירניים ולשים לב מה קורה לאותם שפני ניסוי.

ישן 20-09-2009, 11:51
  nowdot nowdot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.09
כתבות מ 2005 - 2006

מצאתי כאן שתי כתבות הזויות לגמרי
ומה מ'שמענין' הוא שהם מ 2005-2006
הכתבות הן מהמגזין SCIENTIFIC AMERICAN מגזין מדעי מפורסם וותיק שיוצא גם בארץ:

גיליון אפריל - מאי 2005
המצוד אחר נגיף השפעת הרצחני

נגיף השפעת הקטלני ביותר בהיסטוריה הוקם לתחייה. מה יכול נגיף 1918 שהרג מיליונים לגלות לנו על מקור עוצמתו הקטלנית ועל מקומות המחבוא האפשריים לאחרים כמותו?

http://clickit3.ort.org.il/Apps/WW/...90-14674c7a6451

2006
מתכוננים למגפה
יבוא יום שבו זן קטלני ומידבק ביותר של שפעת ישטוף את האנושות ויגבה מיליוני חיים. אפשר שיגיע בתוך חודשים ספורים ואפשר שיתעכב עוד שנים, אבל המגפה הבאה היא בלתי נמנעת. האם אנחנו מוכנים לקראתה?

http://c3.ort.org.il/Apps/WW/Page.a...48-bbcf2426cdea

ישן 13-10-2009, 18:36

בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "גיא זהר מדווח: החלו חיסונים..."

ואם זה לא מספיק, הערב בתוכנית "שש עם" התראיין איזה דוקטור שלא קלטתי את שמו, סיוון רהב מאיר ריאנה אותו, נאמר שם שהחיסונים ההמוניים בארץ יחלו כבר בחודש הבא, הראשונים "לזכות" (כלשונם) בחיסון יהיו אלו שנמצאים בקבוצות סיכון מגילאים 3-63 (אם זכור לי נכון) ורק לאחר מכן המבוגרים יותר..

הדוקטור התפאר בחיוך ממזרי משהו כאשר הוא אמר לסיוון שהחיסונים יהיו חינם אין כסף וכל אחד יוכל לקבלם בקופות החולים ובמוסדות דומים.. סיוון אפילו התבדחה ואמרה "חינם? אז קחו שניים אפילו" ממש עושים צחוק מהציבור או שפשוט בעצמם לא מודעים? אני בספק שהמרואיין לא מודע.. אולי המחה באמת תמימה אך הדוקטור? חבל שלא קלטתי את שמו.
עוד נאמר שרופאים וצוותים רפואיים יזכו לקבל את החיסונים בגל הראשון!

מה שמפליא בכל זה הוא שאם באמת החיסון הזה נועד לדלל את האוכלוסיה \ לגרום לפחות ילודה \ לחסל ולהרוג המונים.. או כל זוועה אחרת, מדוע באמת מחסנים צוותים רפואים? כדי שלא יהיה מי שיטפל באחרים או מה? כי כידוע לי לפי תוכניות מגירה של ממשלות מסויימות בעולם, במקרים של אסונות קשים הראשונים שנמצאים בעדיפות עליונה בעיני כל ממשל הם רופאים, מדענים, פיזיקאים וכל אותם בעלי תארים משכילים שחשוב שיקבלו עדיפות להשרדות ביחס לשאר האוכלוסיה..
אז אני מנסה לחשוב ולהבין איזה היגיון יש כאן בהחלטה לחסן גם את כל הצוותים הרפואיים?
או שמא הכל הצגה לעיני המתבונן (כמו בכל דבר) וחיסון רופאים אמור להראות מהצד כמשהו פורמלי ומשמש דוגמא?

נדמה לי שהחודשים הקרבים הולכים להיות מחרידים עד מאוד! השאלה לאן אפשר לברוח? איזה מדינות לא החלו ולא חושבים לחסן? מחריד..

ישן 13-10-2009, 19:38

בתגובה להודעה מספר 127 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]מה שמפליא בכל זה הוא..."

מצד שני אין להסתמך על זה כי חיילים בצבאות העולם היו במהלך ההיסטוריה עכברי המעבדה הכי נוחים שיש.
שלא נזכיר את מקרה האנתרקס שקרה אפילו כאן בצה"ל שלנו.. חשיפתה של אילנה דיין.

אבל לך תדע לאנס, אולי באמת גרמניה זוממת משהו מסריח מאוד, כי גרמניה חסידה גדולה של NWO ומבססים את כוחם הצבאי בדומה לארה"ב, כך שמשטר צבאי במצב של מגפה שבה נפגעים רק אזרחים אך החיילים חסינים מפני המחלה\המגפה זה הפנטזיה של כל ממשל צללים..
אז צבא חיילים חסין שיתפעל את המשטר הצבאי ויארגן אולי מחנות ריכוז וריכוזי ערים של ניצולים נשמע פתאום הגיוני ונחוץ.. אין לדעת, נשמע כאילו לקוח מסרטי מד"ב ("28 שבועות אחריי" , "האוייב שבפנים" וכו'...) אבל מה כבר יפתיע אותנו?

ישן 13-10-2009, 19:42

בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "נורא עד כמה שזה יישמע, יש צד..."

השאלה מה מכל זה באמת יגיע לסדר היום התקשורתי ולא יצונזר, אך השאלה הכי גדולה היא מה מכל זה באמת יגיע לסדר היום של הכבשה העצלה בעדר?
כי אנחנו יודעים שרוב העדר רגיל לקבל את המידע ה"אמיתי" שלו מהטלויזיה ומערוצי חדשות כאלו ואחרים, אז מה מכל המידע הזה באמת יגיע לאותם פדלאות הטלויזיה? נכון שאנשים יתקשרו בנייהם כמו בעבר - טלפונים, אינטרנט וכו'.. אך תמיד ישאר אחוז גדול שלא מעודן ולא יודע מה הולך.. גרוע מכך - לא יודעים למי להאמין, לטלויזיה או לשכן שמזהיר את כל השכנים שבן דוד שלו מארה"ב סיפר שהמון מחוסנים מתו!?

ויכול להיות שהחיסון לא ישפיע מיידית, יכול להיות שיהיו תופעות לוואי לטווח הרחוק - בעיות פוריות, עקרות וכו'... לנשים וגברים כאחד, כך שגם ללכת לתרום זרע זה לא פרקטי.
זמנים יגידו כנראה

נערך לאחרונה ע"י iceman4ever בתאריך 13-10-2009 בשעה 19:45.
ישן 19-10-2009, 12:56

נכנסתי לאתר "אמת אחרת" לאחר המון חודשים שלא ביקרתי בו, הוא מביא המון מידע והתמקדות בשפעת החזירים! מומלץ שתבקרו ותקראו בעצמכם, ציטוטים מודגשים מהתקשורת של אנשים מקצוע רופאים ומדענים שמבינים דבר או שניים, הונאות של חברות התרופות ומה לא..
http://www.emetaheret.org.il/

שופט אמריקני מוציא צו מניעה נגד חיסון כפוי של עובדי מערכת הבריאות בארה"ב

אז מה אומר מורי ארקין, לשעבר הבעלים של חברת התרופות אגיס?

חוקר חיסונים בדימוס חושף את האמת מאחורי תעשיית החיסונים

זה כבר מתחיל להיות רציני יותר, אנא מכם, מי שיש לו טוויטר, פייסבוק וכל שאר האתרים, התחילו להפיץ! זה מידע שחשוב וראוי שהאנשים היקרים לכם יחשפו אליו. אולי אפילו עלול להציל חיים.

כל טוב.

ישן 20-10-2009, 17:01

ואו אתם חייבים לראות את זה, מדקה 2:40, קחו בחשבון שהסרט הזה צולם לפני כמה שנים, ככה שתרחיש
שפעת החזירים לא היה כ"כ רלוונטי אז. שימו לב מה הוא אומר לגבי מחנות פימא ותרחישים דומים!

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

להיות בשוק? לא.. אנחנו יודעים הרי שהחבר'ה האלה מתוכננים, הדברים האלו כנראה תוכננו כבר מזמן, עכשיו כבר החל הביצוע...
כפי קיסינג'ר אמר פעם, שכוח זה דבר נפלא, ניתן להסיק מכך שמה שמניע את האנשים האלה מאחורי הקלעים זה כוח כסף ושוב ושוב הרבה עוצמה... נראה שהם גם מתוגמלים היטב מדרכי הפעולה שלהם.. פשוט צוחקים עלינו, כנראה המשחק משעשע אותם.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:11

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר