לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2009, 19:05
  comp 1 comp 1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.06
הפן המיסטי של הסדר העולמי

אני קורא בפורום הזה כבר כמה זמן ומנסה להבין משהו... כשמדובר על סדר עולמי חדש בהקשר של עשירים ובעלי הון שמנסים לתפוס את השליטה בעולם, זה משהו שעם קצת מחשבה אפשר לתפוס. בנאדם עם כח רוצה יותר כח, ככה זה.. גם אם אני אהפוך למיליארדר אני אולי לא אחשוב שזה ממש רע לתפוס שליטה בעולם.. אבל שמתי לב שבפורום הזה הקונספירציה של סדר עולמי חדש מתקשרת לא רק לקטע הזה אלא לצד מיסטי יותר של תקשורים עם השטן ועבודת אלילים של המושכים בחוטים ופה מגיע הקטע שכבר נראה לא הגיוני בכלל. אז אני מנסה להבין האם באמת יש ביסוסים לכל הדברים האלה. למשל נכתב פה על זה שהאילומינטי נשלטים על ידי השטן ועל ידי חייזרים ומה לא.. ובלי ביסוסים הדברים האלה בעצם הופכים את התיאוריות האלה למשהו שלא נראה כמו יותר מתיאוריה. אז למה בעצם נכנס הקטע המיסטי הזה לתמונה ואיפה אפשר לקבל ביסוסים לדבר הזה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2009, 21:50
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי comp 1 שמתחילה ב "הפן המיסטי של הסדר העולמי"

היי קומפ, כדי להבין את הקשר בין הסדר העולמי החדש לשטאניזם משמע פאגניות צריך ללכת הרבה אחורה.

מה שמעניין זה, שאותם בעלי הבית של הגלובוס המוצללים,
התעסקו במאות השנים שבהם ניהלו מאחורי הקלעים מלחמות בין מדינות ומשברים כלכליים,
גם בטקסים פולחניים ופאגניים, כל הרעיון של הסדר העולמי מושתת על אמונה פגאנית,
סגידה לאדמה ולטבע, ביטול ערך האדם לעומת ערך הקוסמוס וכדור הארץ,
זה הולך עוד הרבה אחורה בימים שבהם היו מקריבים אותם מלכי הארץ בני אדם לצורך הפולחנים שלהם.

בעידן המודרני זה קצת יותר בעייתי לביצוע (אם כי לא בלתי אפשרי), אז מקריבים בובה בדמוי אדם,
למפלצת המכונה "מולך" שהוא כביכול השטן, זה נשמע הזוי ופסיכי, וזה באמת הזוי ופסיכי,
ומה שיותר הזוי ופסיכי זה שהכל אמת - אנשים כמו ג'ורג' בוש והנרי קיסינג'ר וריצ'ארד ניקסון,
ואינספור נשיאי ארה"ב ואנשים בעמדות כח בעולם, היו ועדיין חלק מהחברות הסודיות שעוסקות בפגאניות,
במשך מאות השנים הם התרברבו באופן מוצפן בפגאניות שלהם,
בכך ששזרו סמלים פגאניים בלוגואים של חברות ענק, שטרות כסף,
בכך שהפגינו מדי פעם למצלמה תנועות יד מסוניות שמיוחסות להם.

וכל זה מתנקז לסרט אחד של אלכס ג'ונס שנוצר בעקבות חדירה מאוד מאוד נדירה
למתחם מבוצר ומבודד שבו התכנסו ומתכנסים כל האנשים החזקים ביותר בעולם,
כדי לעסוק בפגאניות ובטקסים הפולחניים - אם אתה באמת רוצה ללמוד עוד על הקשר הפגאני,
מומלץ לך בחום (להתחיל בכל אופן) מהסרט הזה של ג'ונס שנקרא: Inside Bohemian Grove
בו אלכס ג'ונס מתעד במצלמה נסתרת באופן נדיר למדי, את אחד מטקסי השטניזם הקבועים.

הבוהימיין גרוב הוא מקום המפגש המודרני לעיסוק הזה בפגאניות, מקום מבודד
שמאפשר (עפ"י עדויות ראייה) לחברים המיוחסים בו להשתחרר מעט ולעסוק באובססיה שלהם בלי מפריע,
יש גם עדויות גם על פעילות הומוסקסואלית ענפה שהיא הנאה מועדפת בקרב הקשישים בעלי הכח,
עדויות על בחורים צעירים שמובאים באוטובוסים לחווה על תקן זונות ממין זכר לרווחתם של האורחים המכובדים.

זה נושא אפל וקשה לעיכול, אבל אם אתה בשל לצלול אליו - אז הסרט הזה, הוא ממש קצה המזלג.

לצפייה בסרט המלא:
http://video.google.com/videoplay?d...095917705734983

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 30-07-2009 בשעה 21:54.
ישן 31-07-2009, 01:37
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
בעניין מולך:
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "היי קומפ, כדי להבין את הקשר..."

הוא היה אל כנעני קדום, והפלא הפלא - גם שלמה המלך סגד לו, והקריב לו קורבנות אדם...

לאנס, אני מקווה שאתה יודע שהפגאניות לא סתם "נולדה", חייב להיות "מקור" ראשוני, (אשר במקרה שלנו הוא גם דיי קדום),
למען הסר ספק - זה בלתי אפשרי להבין הכל, הסודות הכמוסים מחולקים כמו פאזל ענק, וצריך להקדיש לא מעט שנים בשביל להרכיב אותו, ולנסות לראות את התמונה הכוללת.

אגב, לא הרבה אנשים יודעים את זה, אבל מתחת לכותל המערבי, ישנם שרידים מתקופות קדומות יותר, ואבניי ענק במשקל של עשרות טונות (בדומה לבעל בק בלבנון), אבל לא נכנס לזה עכשיו (בדיוק כמו שאני לא רוצה להרחיב על "שלושת הרגלים", שזה למעשה משהו אחר לגמריי, וגם כן מתקשר בצורה ישירה למולך...).
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 31-07-2009, 10:31
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי comp 1 שמתחילה ב "זה פתרון שנראה לי הגיוני, אבל..."

המשפחות העשירות הם משפחות תעשיתיות ומשפחות מלוכה. את העושר שלהם רובם עשו במאה הקודמת למשל הברון רוטשילד והמשפחה שלו שעכשיו הצאצאים שלו נהנים מכל העושר. השליטה מועברת מהאב לבן וזה בחיים לא יגמר. אלה משפחות כל כך עשירות שהם דור אחר דור אחר דור ממשיכים לשלוט. למשל משפחת רוקפלר,או משפחת המלוכה הבריטית. הבנים לא צריכים להתאמץ. האב ימות והם ירשו את הכסף והשליטה במקומו וככה זה ממשיך עד היום. את הקשרים שלהם עם עשו עם השלטון מזמן.וזה אף פעם לא יפסק.

עכשיו כל העניין עם השטן וה666 ודברים שאתה קורא בטח ביוטוב. זה כבר עניין רוחני. אתה לא יכול להצביע על זה שהשטן מנהיג אותם או משהו כזה. אני גם לא חושב שהם סוגדים לשטן וכאלה דברים. אני חושב שהם פשוט אנשים מניאקים,חולי כסף ושליטה והבוהימן גרוב זה מקום שהם מממשים את זה.

אפשר להאמין שהשטן שולט עליהם אבל זה עניין אמונתי. אני לא חושב שמעניין אותם לא שטן,לא דת,לא לאום ולא כל הדברים האלה. הם יודעים טוב מאוד שאלו כלים שהם משתמשים בהם כנגד האנשים הפשוטים בשביל לסכסך וליצור מלחמות. אתה תראה שם יהודים,ערבים כולם יושבים ביחד זה בכלל לא משנה. שם המשחק פה זה כסף,קשרים,ושליטה.
ישן 02-08-2009, 09:58
  TheScope TheScope אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09

לצערי הם כן מאמינים בהרבה מאוד דברים:
כל הארגון הנ"ל הינו מאמין בלוצ'יפר בתור המושיע שלהם.
זה נכלל בהרבה מאוד שירים וסרטים מארה"ב ולא תאמינו.. כן כן כן, גם בארץ!

תנגנו את STAIR WAY TO HAVEN ותשמעו במקום זבל רגיל בקטע מסויים, בשמיעה בהפוך תשמעו
כמה משפטים על סגידה לשטן. או לוצ'יפר.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
כדי להוכיח שזה כן נעשהישנו שיר של פינק פלויד EMPTY SPACES
ותשמעו אותו אומר בהפוך בקטע מסויים:עליתם על השיטה או משהו כזה

מי שבקודקוד הפרמידה "מועצת ה-13" ומתחתם מספר משפחות ועוד משהו מסויים,
כולם משתתפים באירועים מאסיביים כמו שנראה אצל אלקס ג'ונס, זה אמיתי.
רק צריך לראות את התמונה של רוטשיל עומד בין ניקסון לרייגן.
יתכן וישנם טקסים דומים כמובן קטנים יותר בארץ.

כל הארגון מלא במועצות המבצעות דברים שטניים, כמו מועצת המכשפות הצעירות ואז יש מבוגרות
http://www.newworldordercafe.com/Pa...natiPyramid.htm

יש לזכור שיש 3 פרמידות כאלה בעולם, ו3 הכוחות שנלחמו ב-WW2. תחשבו על זה...

קוספיקציות זה מילה שקרית, משום שאנחנו לא מקנספרים לבצע משהו, אנחנו רק גילינו "קצת" מהאמת של העולם, ויודעים שיש יותר, אני יותר קורא לזה "תאוריות העולם האמיתי"
יש שילטון מעל השילטון זה 100% בטוח.

אוי, אופס... ווואי מקווה שהוא עדיין בחיים.

הסיבה שתראו עוד ועוד אנשים מדבים על הנושא זה בגלל שהם רוצים את זה כך,
אולי אנחנו מתקרבים לאירוע מסויים שיקרה בעתיד והם מנסים להיכנס לתודעה לפני כן.
תראו את הספרים של דן בראון "צופן דה וינצ'י" הספר מכניס את המילה illuminati לסדר היום
אבל לא מגלה את האמת האמיתית, גם הסרט החדש "TREASURE NATIONAL"
אוצר לאומי או TRANSFORMERS הכול מלא בקשרים לארגון

תבקרו באתר הזה, הוא מראה את הנושא בלי להיכנס לשטויות וקונספירציות, הוא פשוט מראה תמונות אמיתיות על הנושא ומסביר מה קורה שם.
vigilantcitizen.com

נערך לאחרונה ע"י TheScope בתאריך 02-08-2009 בשעה 10:04.
ישן 02-08-2009, 14:58

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי TheScope שמתחילה ב "לצערי הם כן מאמינים בהרבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TheScope
לצערי הם כן מאמינים בהרבה מאוד דברים:
כל הארגון הנ"ל הינו מאמין בלוצ'יפר בתור המושיע שלהם.
זה נכלל בהרבה מאוד שירים וסרטים מארה"ב ולא תאמינו.. כן כן כן, גם בארץ!

תנגנו את STAIR WAY TO HAVEN ותשמעו במקום זבל רגיל בקטע מסויים, בשמיעה בהפוך תשמעו
כמה משפטים על סגידה לשטן. או לוצ'יפר.

כדי להוכיח שזה כן נעשהישנו שיר של פינק פלויד EMPTY SPACES
ותשמעו אותו אומר בהפוך בקטע מסויים:עליתם על השיטה או משהו כזה

מי שבקודקוד הפרמידה "מועצת ה-13" ומתחתם מספר משפחות ועוד משהו מסויים,
כולם משתתפים באירועים מאסיביים כמו שנראה אצל אלקס ג'ונס, זה אמיתי.
רק צריך לראות את התמונה של רוטשיל עומד בין ניקסון לרייגן.
יתכן וישנם טקסים דומים כמובן קטנים יותר בארץ.

כל הארגון מלא במועצות המבצעות דברים שטניים, כמו מועצת המכשפות הצעירות ואז יש מבוגרות
http://www.newworldordercafe.com/Pa...natiPyramid.htm

יש לזכור שיש 3 פרמידות כאלה בעולם, ו3 הכוחות שנלחמו ב-WW2. תחשבו על זה...

קוספיקציות זה מילה שקרית, משום שאנחנו לא מקנספרים לבצע משהו, אנחנו רק גילינו "קצת" מהאמת של העולם, ויודעים שיש יותר, אני יותר קורא לזה "תאוריות העולם האמיתי"
יש שילטון מעל השילטון זה 100% בטוח.

אוי, אופס... ווואי מקווה שהוא עדיין בחיים.

הסיבה שתראו עוד ועוד אנשים מדבים על הנושא זה בגלל שהם רוצים את זה כך,
אולי אנחנו מתקרבים לאירוע מסויים שיקרה בעתיד והם מנסים להיכנס לתודעה לפני כן.
תראו את הספרים של דן בראון "צופן דה וינצ'י" הספר מכניס את המילה illuminati לסדר היום
אבל לא מגלה את האמת האמיתית, גם הסרט החדש "TREASURE NATIONAL"
אוצר לאומי או TRANSFORMERS הכול מלא בקשרים לארגון

תבקרו באתר הזה, הוא מראה את הנושא בלי להיכנס לשטויות וקונספירציות, הוא פשוט מראה תמונות אמיתיות על הנושא ומסביר מה קורה שם.
vigilantcitizen.com

שוב. לא שללתי את הסדר העולמי החדש והאילומניטי כי אני יודע שהם קיימים. רק אמרתי שלדעתי הם לא סוגדים לאל מסויים

והמשפטים ההפוכים גם אני חשבתי על זה אבל אין בזה כלום בת'כלס. אתה פשוט הופך משפט ואתה מקבל משהו לא מובן שנדמה לך שנשמע כמו משהו אחר.

הרי גם עם תעשה REVERSE לכל בן אדם שאומר YES WE CAN תקבל THANK YOU SATAN. ולא רק פה

אני גם ניסיתי להפוך עם כל מיני נאומים של רוקפלר קיסינג'ר ועוד ויצא לי %^$%^#$%@#%$@ משהו כזה.
ישן 05-08-2009, 16:36
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
הם לא צריכים להאמין...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי TheScope שמתחילה ב "אתה צודק, קשה להאמין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TheScope
אתה צודק, קשה להאמין שהלומנאטי מאמינים באמת באלים כאשר הם יודעים את האמת וכל האמת...

הם מנוהלים ע"י "אלים" (או לפחות חלק מהם), בכלל, כל ההגדרה הזו של המונח "אל" היא מצחיקה.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 26-08-2009, 00:20

זה החלק שאני לוקח אותו הרבה פחות ברצינות אניין האמונה שלהם. המטרה. הרוחניות. כי אין לו ממש הוכחות ועדויות. יש את עניין הבוהימן גרוב ומסדר הגולגולות. ואתה לא יודע עם האנשים האלה באמת מאמינים בלוציפר או סתם אוהבים להשתעשע.

הבעיה הגדולה היא הותיקן. כולם יודעים שיש להם איזשהו קשר. אבל הכל בגדר הנחות. פירמידת העין פשוט בכל מקום בכנסיות בותיקן והסמלים שלהם. מעלי הזית שאומרים שזה איזה סמל של הבונים החופשיים. הפנתגרם. אנשים-חיות שהם סמל ללוציפר. ויש את עניין מסדר הישועים. אבל קשה מאוד להוציא משם מידע. ולא ראיתי אף אחד שהצליח לעשות את זה. אלכס ג'ונס לא מתייחס לותיקן ואומרים שהוא סוכן שלהם ובגלל הוא לא מזכיר את זה. אני חושב שזה בגלל שפשוט אין שום הוכחה שקושרת אותם לעניין. כנראה הם נפגשים במרתפים ומקומות כאלה שאף אחד חוץ מהם לא ידע על העניין.

יש מליון תאוריות ביוטוב על מעורבות הכנסייה ומדברים שם גם על מעורבות של הציונות יש אנשים שאומרים שהציונות שולטת בזה. לא יודע. כל מיני דברים . אבל אין שום הוכחה,מסמך,הדלפה,עדות,כלום.אף אחד לא הצליח להוכיח את הקשר שלהם וזאת הבעיה פה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:04

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר