לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2010, 07:22
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הפורום הזה מעולם לא נועד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
הפורום הזה מעולם לא נועד ל"כיף וצחוקים", ואם זה הרושם שקיבלת מהפורום הזה, אז זה כשלון אישי שלי כנראה,
הפורום הזה הוא פורום אינפורמטיבי ובמה לדיונים רצינים על נושאים רציניים,
ומי שרואה בנושאים שמדוברים כאן, ובהוכחות שמוצגות כאן, סוג של בידור או שעשוע, צר לי עליו.

כן, זה הרושם שקיבלתי. רוב האשכולות פה(כמו האשכול הזה) הם פשוט צחוק.
כל פעם אתה, או שאר הפעילים בפורום כותבים על כמה נורא שמידע כזה או אחר נגיש לאנשים כאלה ואחרים, או כמה שתסריט מסויים מזכיר את אחרית הימים בה בני האדם יהיו כבולים בבית שלהם בלי זכויות. אבל בתכלס, אתם אף פעם לא מראים את הסכנה שבתסריט מסויים. למה זה רע שיהיה מאגר ביומטרי? למה זה רע שגוגל ידע עלי דברים?
אתם רק דואגים לספר כמה הרבה יודעים עלי, אבל לא באמת מה זה יפריע לי.
צר לך עלי? לי צר עליך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אף אחד לא מבקר את החשיבות בלהגן עלינו,
אני כן מעלה דאגה באופן שזה מתחיל לקבל,
ומי שחושב שהמכונות הללו לא יתפתחו לניידות שיטור מחומשות
שיפטרלו ברחובות שלנו, כדאי שיילך וילמד קצת היסטוריה,
כל דבר שמתחיל כפיתוח צבאי, עושה דרכו בסוף כפיתוח אזרחי.

אוקיי, כי ניידות עם שוטרים חמושים זה בסדר, אבל כשהניידת עצמה חמושה זה לא?
"כל דבר שמתחיל כפיתוח צבאי, עושה דרכו בסוף כפיתוח אזרחי.". מה עם טנקים? הרי טנק זה גם סוג של ניידת ממוגנת חמושה... למה עד עכשיו לא פחדת ועכשיו פתאום כן? כי מעכשיו זה יהיה רובוט שיעשה עבודה של בני אדם? או שאתה באמת חושב שיגיע זמן שבו יסעו ניידות וירו בכל אחד?
ואני רוצה לראות אותך יושב מול מערכת כזאת, וברגע שבא מחבל אז שתגיד "לא, אני לא רוצה להשתמש במערכת הזאת, היא יותר מדי מזכירה לי תסריט של אחרית ימים... אני מעדיף לקחת את הm-16 שלי ולהוריד את המחבלים לבד".
חוץ מזה תמיד אפשר להקצין את זה עוד יותר. למה שתשתמש בנשק? הרי זה מפחיד כמה מכני נהיה כלי רצח, לא? עדיף להשתמש בסכין... בעצם גם סכין נועדה לרצח, אז בוא נשתמש באבנים פשוט, לא? כדי שלא נפחד חס וחלילה שתסריט אחרית הימים יתממש. אופס... הגענו לתקופת האבן. למה? כי פחדנו מכלים שנוצרו למטרה מסויימת, כמו המערכת הממוחשבת הזאת לניטרול מחבלים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2010, 08:21
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "[quote=Lance] הפורום הזה..."

אף אחד לא מכריח אותך לגלוש כאן. אם הדיונים מעל לתפיסתך, וזה נראה שכך העניין,
אז "לא בכח" כמו שאומרים - אתה מוזמן להשאר בקרנבל ה"הכל סבבה" של משב"ר ולחזור לטמון את הראש בחול.

הפורום הזה היווה וממשיך להוות במה להבאת הוכחות לכך שהסטטוס בעולם משתנה, ולא לטובה.
מי שכיף לו עם הכיוון שאליה האנושות צועדת בעיוורון גמור, אין לו מה לחפש בפורום הזה,
זה כמו שמי שלא מתעניין בלהיות קרבי, אין לו מה לחפש בצנחנים או בסיירת מטכ"ל.

הפורום הזה יש לו מטרה אחת ויחידה. לתת במה חופשית למידע חשוב שלא מתפרסם,
מי שלא חפץ במידע הזה, טוב יעשה אם ישתדל להמנע מללעוג לכאלה שכן.

אני גאה בעבודה שעשינו כאן, ובמידע האדיר שהצטבר כאן,
ושאנשים כמוך בעצלנותם מעדיפים שלא לעבור עליו ויש לקפוץ ולהגיד
ציטוט:
"אבל בתכלס, אתם אף פעם לא מראים את הסכנה שבתסריט מסויים"

זה שקר בוטה, הראנו בהרבה מקרים את הסכנות, בין אם זה בכתבות בסרטים דוקומנטריים עדויות וכו'...
אבל כנראה שיותר קל להמציא דיעה יש מאין, מבלי באמת לבדוק את הקהילה והשגיה.

בכל מקרה, אם לא לטעמך, אז לא בכח.
אף אחד לא גרר אותך לכאן.
ישן 07-03-2010, 14:26
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אף אחד לא מכריח אותך לגלוש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
הפורום הזה מעולם לא נועד ל"כיף וצחוקים", ואם זה הרושם שקיבלת מהפורום הזה, אז זה כשלון אישי שלי כנראה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אף אחד לא מכריח אותך לגלוש כאן. אם הדיונים מעל לתפיסתך, וזה נראה שכך העניין

אז תחליט... כישלון שלך או חוסר תפיסה שלי?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אז "לא בכח" כמו שאומרים - אתה מוזמן להשאר בקרנבל ה"הכל סבבה" של משב"ר ולחזור לטמון את הראש בחול.

הפורום הזה היווה וממשיך להוות במה להבאת הוכחות לכך שהסטטוס בעולם משתנה, ולא לטובה.
מי שכיף לו עם הכיוון שאליה האנושות צועדת בעיוורון גמור, אין לו מה לחפש בפורום הזה,
זה כמו שמי שלא מתעניין בלהיות קרבי, אין לו מה לחפש בצנחנים או בסיירת מטכ"ל.

דבר ראשון "קרנבל ה"הכל סבבה" של משב"ר"? מה לעזאזל הקשר?
דבר שני, אני לא טומן את הראש בחול... עובדה שאני קורא את רוב האשכולות בפורום.
ואני דווקא חושב שאתם אומרים דברים חשובים מפעם לפעם... לעיתים רחוקות אפילו נכונים!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
הפורום הזה יש לו מטרה אחת ויחידה. לתת במה חופשית למידע חשוב שלא מתפרסם,
מי שלא חפץ במידע הזה, טוב יעשה אם ישתדל להמנע מללעוג לכאלה שכן.

שוב, אני כן חפץ במידע הזה... עובדה שאני פה. אבל רוב הזמן כל מה שאתם עושים פה נראה כאילו בא במטרה לזעזע את הגולשים ולא באמת במטרה לשנות משהו
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אני גאה בעבודה שעשינו כאן, ובמידע האדיר שהצטבר כאן,
ושאנשים כמוך בעצלנותם מעדיפים שלא לעבור עליו ויש לקפוץ ולהגיד
"אבל בתכלס, אתם אף פעם לא מראים את הסכנה שבתסריט מסויים"

זה שקר בוטה, הראנו בהרבה מקרים את הסכנות, בין אם זה בכתבות בסרטים דוקומנטריים עדויות וכו'...
אבל כנראה שיותר קל להמציא דיעה יש מאין, מבלי באמת לבדוק את הקהילה והשגיה.

אתה ואני לא מגדירים סכנה בצורה שקולה. אתה מגדיר סכנה זה כשהזכויות שלך נפגעות או כשמישהו יכול להשיג מידע אישי עליך באמצעות פירצות אבטחה כאלה ואחרות.
אני מגדיר סכנה כמשהו שיכול לפגוע בי פיזית ונפשית.
אתם פה בפורום נהנים לצעוק "זכויות זכויות" למרות שרוב התאוריות, גם אם יתגלו כנכונות לא באמת יפגעו בכם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
בכל מקרה, אם לא לטעמך, אז לא בכח.
אף אחד לא גרר אותך לכאן.

אף אחד גם לא גרר אותך להגיב לי... ואם התגובות שלי לא לטעמך, אז לא בכח

אני לא יודע איך הגענו לוויכוח הזה, אבל בהקשר של האשכול, יש לי קטע מסרט שכדאי שתראה

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
ישן 08-03-2010, 11:18
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "[QUOTE=Lance] הפורום הזה..."

לצערי אין לי זמן פנוי היום לשחק בפינג פונג ציטוטים אז אני אענה בקצרה.

אני גם נכשלתי בזה שיש אנשים שחושבים באמת ובתמים שזה פורום מסוג בידורי,
וגם בלי שום קשר לדעתי הדיונים הם מעל לתפיסתך, כי אתה מסרב להביט מעבר לפני השטח.
או שאולי אתה בעד עתיד פשיסטי לכולנו, אולי אתה בעד להיות עכבר מעבדה ולחיות בעולם מעוות,
שבמקרה הזה לא אני כשלתי, ולא אתה "לא תפסת" - אלא פשוט שאתה בעד לחיות כמו חית מעבדה, שזה זכותך.

מעבר לזה, אם אתה לא מבין איך איבוד זכויות מתורגם לסכנה פיזית,
אז פתח ספר היסטוריה, וחפש את המושג "חוקי נירנברג", להיסטוריה יש קטע מצחיק כזה,
היא נוטה לחזור על עצמה, בעיקר בגלל שלאנושות יש זיכרון של יתוש.
ישן 02-03-2010, 22:08
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "Ynet: "רואה-יורה", צפו כיצד חיילת חביבה מחסלת מחבל מבלי לצאת מהחמ"ל"

יש לך גבול ארוך שאתה צריך להגן עליו, יש לך תקציב מוגבל וסיבות אחרות כך שאתה לא יכול לצור גבול שלא ניתן להסתנן דרכו, הסתננתו משמעותה פגיעה באזרחים שלך, יש לך כמות מוגבלת של חיילים שיכולים להגן על הגבול (מהמון סיבות - תקציבית, משימות אחרות, שחיקה של הכוח וכו...), כיום המצב הוא שלוקח זמן להגיע לאירוע והמשמעות של הזמן הזה שבינתיים המסתננים מסוגלים להיעלם או לבצע כבר פיגוע במקום סמוך.

המערכת הזאת פותרת צורך קיים שעד היום המחסור בפתרון הזה הביא לפגיעה באזרחים וחיילים, כמו במקרים אחרים שכבר הערתי בפורום, נראה שיש פה עיניין של התנגדות אוטומטית לכל ניצול של התקדמות הטכנולוגיה - מפה אני מבין שהעולם טעה כשהחליט לעבור מתשלום בצורת "קח-תן" להמצאת המטבעות והשטרות, או שבכלל היה עדיף לחיות בעידן האבן - אם יש לך צורך באוכל תצוד אותו, אם יש צורך באש אז תיצור בעצמך, כל התקדמות מעבר לזה היא ניסיון של האח הגדול לשלוט בחיינו.

ישן 03-03-2010, 16:16
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אז אוקיי, יש אפשרות לירות..."

הבעיה היא שאתם מתעסקים יותר מדי באופן ספציפי במקרה הזה
ולא חותרים להבין את הנקודה שאני מנסה להבהיר.

אני לא מדבר על המקרה הספציפי הזה או על החיילת הלא חביבה (טוב?),
אני מדבר על מגמה מפחידה שבה מחמשים מחשבים בנשק חם.

עדיין יש הבדל תהומי, גם בין מטוס קרב שהוא למעשה מחשב עם כנפיים (ובטח לבטח בין חייל בשטח),
לבין מערכת אלחוטית שמקבלת פקודות מאיזה חדר ממוזג לפתוח באש.

מי שלא משכיל לראות מעבר לסנונית הראשונה הזו, או שחפץ בעתיד סטייל "הטרמינייטור",
אז באמת שדבריי כן עלולים להשמע בעינייו מוגזמים. אבל מי שיש בו הגיון בריא,
ומסוגל לצייר ציר לינארי של ההתפתחות הגלובאלית הן מבחינת שחיקת זכויות אדם (כמו זיהוי ביומטרי והגבלות חופש ביטוי),
לבין הסבה של כוחות שיטור מקומיים לכוחות שיטור פארא-מילטריים (והדוגמא הכי חדה לכך קורמת עור וגידים בארה"ב),
יכול בנקל לראות, איך מכונות הרג אלחוטיות כאלה, ובלימפים עם מצלמה תרמית שמרחפים מעל תל אביב,
וחוקים דרקוניים של זיהוי ביומטרי בכל חור וסורקי גוף בעירום מלא, או דיווח למס הכנסה על כל עסקה מעל 5000 ש"ח,
מי שמחבר את כל החלקים הקטנים מפה ומשם, את כל הכתבות, הציטוטים והדיווחים, ולוקח 2 צעדים אחורה,
רואה ציר זמן שבו האנושות עוברת לאט לאט מהפכה שקטה לכיוון משהו שעד שנקלוט את היקפו, כבר יהיה מאוחר לעצור את זה.

כן, העניין הזה הוא פיסה קטנה בים של חלקי פאזל שונים בפורום הזה
שמתחברים לתמונה אחת ברורה של מדיניות גלובאלית מאוד ברורה.
ופרויקטים כמו ה"רואה יורה", הם צמתים בהיסטוריה, רגעים מכוננים
שעליהם ההיסטוריה יודעת להצביע כאלה שבהם הייתה תפנית חשובה.

לאדם מן היישוב זה נראה עניין של מה בכך, ובטח לימני כמוני
(כן אני קצת יותר מורכב מהשבלונות הקבועות של "ימני" "שמאלני") הרי זה משובח,
אבל היום, כשאני יודע דברים שבדיעבד לא הייתי מודע להם כמו 99 אחוז מהאוכלוסיה בעולם,
אני יודע דבר ברור אחד. אני יודע שמה שעובר ניסוי בטא על השנואים עליי, יהיה מחר כלי שיכוון על האהובים עליי.

הרואה יורה יוכל להיות הכלי הבא למידור התנגדות בפינוי ישובים, או לפיזור הפגנות,
ומה הלאה? למה לשים חיילת על ג'ויסטיק, כשאפשר להתקין מערכת ביומטרית חכמה, איפה כבני אנוש נמתח את הגבול?

אולי בדור העצלן שלנו שרוצה שהכל יוגש לו בכפית מתומצת מסוכם וישר לפה כאן ועכשיו,
דברים כאלה נתפסים כפלספנות לא מובנת, אבל למרות זאת הם חייבים להאמר ובקול גדול,
כי אנחנו בצומת דרכים בעשור הזה, ואיך שזה נראה כרגע, אנחנו חוצים בדרך תלולה תלולה אל התהום של עצמנו.
ישן 04-03-2010, 22:01
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הבעיה היא שאתם מתעסקים יותר..."

החלק הראשון של הודעתי עסק בדיוק בנושא אליו כיוונת. חבל שבחרת להתעלם ממנו ולהגיב למה שבא לך.

לעניין; בתגובתך לקחת את הנושא צעד אחד קדימה, ובצעד הזה אין אפילו חיילת חביבה, אלא המחשב מחליט מה לעשות. מערכת כזו לא נמצאת בשימוש. בקצה כל המערכות תמיד יש אדם, והמערכת לא מקבלת פקודות מאיזה "חדר ממוזג" כדבריך. (למרות שהטכנולוגיה מאפשרת. בסרטון שבלינק רואים איך קצינה מסכנה מנסה לשוא לטווח במחבל, בעוד שכל ילד ששיחק במשחק מחשב פעם או פעמיים היה עושה את זה טוב ממנה. אין ספק שגם המחשב היה עושה את זה טוב יותר) ותזכור שהטכנולוגיה לא חשובה. חשובים האנשים שעושים בה שימוש. ומה גם שבסה"כ אין במערכת הזו חידוש טכנולוגי גדול במיוחד. מכוניות עם שלט המציאו כבר בשנות השמונים. הילדים של אז פשוט הגדילו לעצמם את הצעצוע.

אגב, טילים חכמים שבהם באמת אך ורק המחשב מתביית על המטרה (ובמקרים מסויימים גם מחליט מה המטרה מבין מבחר מטרות) קיימים כבר מספר שנים. לא נראה לי שהעניין הפריע לך עד היום.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 04-03-2010 בשעה 22:14.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:08

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר