לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2009, 02:45
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
איך 600 ש"ח על שימוש באינטרנט?!

הייתי בפולין ואוקראינה שבוע. ולא גלשתי אפילו פעם אחת באינטרנט! בואורנג' טוענים שגלשתי
ויחיבו אותי בסוף החודש ב600 ש"ח! אתם מאמינים? לא גלשתי בכלל!
ידעתי שהאינטרנט יקר וגם היה לי מחשב של המלון עם אינטרנט בכמעט כל מלון ששהיתי בו אז בשביל מה לי?

רבתי עם הנציגים כבר בכמה שיחות ארוכות ומעיקות ושום דבר לא עוזר...

בקיצור נראה לי שאשלם כי אין טעם לתבוע על סכום כזה.. ואחזור לחשבון העסקי של אבא שלי בחב' "פלאפון" שם על כל חיוב הזוי שעתיד לבוא - לאבא שלי לקוח עסקי יהייה הרבה יותר כח מול חברות הפלאפון
הסחטניות לעומתי.

נ.ב

אורנג' אני איתכם סיימתי. הלוואי ויבוא יום ותפשטו רגל. ראו הוזהרתם אנשים מהחברה הזו!
ובכל מקרה אני בחיים לא אקח יותר פלאפון לחו"ל .

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 20-10-2009 בשעה 02:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2009, 00:58
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
שמע
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "גם הרבה פעמים הלקוח לא צודק.."

היו שני דברים מאוד מוזרים עם אורנג:

דבר ראשון לפני הטיסה הם נתנו לי תעריף מוזל במיוחד של שני שקלים בלבד לדקת שיחה בחו"ל. כן , כן הזוי נכון? שאלתי אותם : "יש מילכוד ? זה אמיתי?" הם אמרו לא מילכוד ולא בטיח , יש מבצע לכבוד החגים ואתה קיבלת אותו במתנה בתור לקוח שלנו.

טוב , אז אני מבסוט ומתקשר בתעריף "מוזל" בזמן שאני בחן"ל. מה שכן לפני שאני מחייג את מספר הנמען אני צריך להוסיף : *00* כדי שהתעריף המוזל יעבוד. עככשיו , לאחר שעשיתי את זה וחייגתי כל פעם לפני שהצלצול המתנה התחיל הייתי רואה מסך לבן בפל' עם המילה connect שהופיע הכמה שניות ואחריה connected והצליל המתנה נשמע.

מה שנראה שביצוע התעריף המוזל כנראה היה כרוך בחיבור לאינטרנט אני חושש. מה שהם לא ציינו וגם הכחישו שטענתי זאת מולם. אז האם יכול להיות שהייתה התחברות לאינטרנט בזמן החיוג וזמן השיחה וזה מה שיצר את החיוב הגבוהה כל כך?

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 27-10-2009 בשעה 01:00.
ישן 20-10-2009, 10:59
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אתה צריך להתיחס לכך באותה צורה שהיית מתיחס לחיוב על שיחות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "איך 600 ש"ח על שימוש באינטרנט?!"

כלומר, לבקש פירוט על מנת לגלות במה מדובר.

הסיבות האפשריות לכך הן (בהנחה שאתה עצמך לא גלשת במודע):
א) מישהו השתמש לך במכשיר ללא ידיעתך.
ב) תוכנה או שירות כלשהו במכשיר אשר השתמשו ללא ידיעתך ב-DATA. גם כאן ניתן לחלק לשני מקרים: תוכנה שאתה התקנת, או תוכנה או שירות שבאו עם המכשיר והותקנו ע"י חברת אורנג'.
ג) טעות כלשהי אצל אורנג' או אחת מספקיות הסלולרי בחו"ל שהתארחת אצלן.

לפי הנתונים שתקבל באורנג' יהיה ניתן לנסות ולהתחקות אחר מקור הבעיה. ככל שהתוצאה תראה על אחריות אורנג' לחיוב, כך הסיכוי לקבל זיכוי עליו גדלה. וגם אם מדובר ברשלנות (ישירה או עקיפה) שלך, יהיה ניתן לנסות ולהוריד את החיוב אם כי לא לבטלו כליל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר