לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2009, 20:09
  hagamy1234 hagamy1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.09
מידע חשוב ביותר על איי נאפה!!!

מנהלים לא לנעול מידע שכזה לא תמצאו בשום אתר אני מבטיח לכם !!!!

חזרתי היום ב 7.7.09 מאייה נאפה בשעה 13.00 שבע לילות פשוט מטרף כמה שהיה כיף!

באשכול אני לא בא לספר לכם על החוייה! אלא מזהיר אותכם לפני שלא תוכלו להצטער.

ואני ייתן כמה טיפים כדי שאיה נאפה יהיה המקום בשבילכם.

כסף:

מבחינת כסף אני מציע לכול אחד לבוא עם 500 יורו אני חושב שהוא יסתדר מעולה

עכשיו זה מה שאני אומר באמת חשוב!

בגלל שאני פעם ראשונה באיה נאפה נפלתי בפח - כי איך שנחתנו יש אי וודאות לא משנה לאיזה מלון

אתם, יש אוטובוס חינם שחברת החבילת נופש שקניתם מממנת . שם נכנס התחסיס פתאום עולה בחור

בין 24 ככה עם אתם נוסעים בקרוב יקראו לו ( ספיר או רון או יובל ). עכשיו הם מסבירים לכם על איה

נאפה נראים נחמדים יודעים לדבר על תקשיבו לכלום!!! הכול שם אינטרס בבקשה תקשיבו לי אני לא סתם

כותב את זה .

דוגמא : יגידו לכם מחיר כניסה למועדון ויגדו זה עולה 10 יורו אנחנו בגלל הדיל יצא לכם 7 יורו וזה עולה

בכלל 5 יורו ועם צייסר עם אתה לא מאמינים תזכרו תשם (אקוה - זה אפטר פרטי ).יש עוד המון הדיל

שהוא ל5 דברים עולה 106 יורו לא לקנות ואת מה שכתוב לפרסם לכולם בטיסה אני מקווה שתיראו את זה

ואנשם לא ייפלו בפח לי אפח'ד לא דיבר.

* בקשר ליחצנים של מועדנים הם מחוץ למועדון

* כרטיסים של אפטר בתוך המועדון.

* מלון אנטאה - עם אתה ישראל ישימו אותך באגף רק עם ישראלים - יש כאלה שאומרים יתרון ויש חיסרון

* אני ממליץ על הדקה ה90 תשלמו יום לפני הטיסה ואתם תסעו בלי כסף פשוט חינם אני שילמתי מאתים

חמישים דולר ל-7 לילות! ועם היתי מזמין ביום הטיסה היתי משלם 200 דולר.

* יחצני חשפנות לא לקנות לא להקישב בכלל תקנו בכניסה למועדון יותר משתלם ובטוח אני מבטיח לכם.

*כול דבר שם יקר מים , אוכל , חלב ,ביצים . הכול ביורו להביא הרבה דברים מהבית לא עושיםשום בעיות

עם אומרים מש'ו תגידו אני אוכל כשר.

* מלון אנטאה יש לו שירות חדרים יום כן יום לא - מזגן בתשלום 8 יורו ליום.

*במועדון מחירי השתייה בשמיים לשתות בבר או בדירה ואחרי זה לבוא למועדון לדפוק גג שוט וקוקטיל .

*מבחינת טרטורונים מסוכן מאוד כיף מאוד ויש המון תקלות תהיו סבלניים ותדברו יפה . ותשמרו עליו כי קונסים.

* לא ממליץ ללכת להפלגת ישראלים לכול להפלגת אירופאים . לא ממליץ לכת למיסבת קצץ ישראלית לכול למסיבת קצף של רוסיות.( אני אומר את זה לטובתכם ישראליות בחו"ל לא רוצות לראות ישראלים וכך אין זרימה ).

טיפ אחרון והכי חשוב תצבעו תשיער לבלונד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולדעת אנגלית טוב.

כול שאלה באמת תשלחו לי בפרטי - אל תלכו בלי לדעת הכול אתם תפלו בפח והכסף ישאב לכם אני אומר לכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2009, 02:00
  www_roi www_roi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.09
איה נאפה העוקץ-היזהרו !!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagamy1234 שמתחילה ב "מידע חשוב ביותר על איי נאפה!!!"

העוקץ הקפריסאי על הישראלים באיה נאפה -מדובר בתופעה שלא קיימת בשום מקום בעולם !!!!
סוכן ישראלי בשם יובל שחבר לחברות תיירות
(איסתא השטיח המעופף,ארקיע ועוד..) ולבעל חנות להשכרת קטנועים בשם ויקטור ובעזרת חברות התיירות שמספקות לו מידע על כל ישראלי שמגיעה לעיירה הוא מוכר כרטיסים למועדונים ואטרקציות במחיר שעולה באלפי אחוזים !!!
הסוכן יובל גם דואג להעביר מסר להשכיר רכבים דרך
ויקטור -בעל עסק להשכרת רכבים .לפי שיחה עם מספר בעלי עסקים במקום קיימת שחיתות בין יובל לבין ויקטור
יובל מגיע מייד!! לצעירים למלון או מלווה אותם מהשדה תעופה ומסביר שאם ישכירו דרך אדם אחר יאלצו לשלם קנסות ...יובל ווקטור מנהלים מערכת שעוקצת ישראלים יום יום באלפי יורו !!!היזרו מהם !!!

מי שנעקץ מוזמן להצתרף !!!!

http://www.facebook.com/group.php?g...79065477&ref=ts
ישן 05-09-2009, 02:10

איה נאפה זהירותתתתתתתתתת!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagamy1234 שמתחילה ב "מידע חשוב ביותר על איי נאפה!!!"

העוקץ הקפריסאי על הישראלים באיה נאפה -מדובר בתופעה שלא קיימת בשום מקום בעולם !!!!
(איסתא השטיח המעופף,ארקיע ועוד..) ולבעל חנות להשכרת קטנועים בשם ויקטור ובעזרת חברות התיירות שמספקות לו מידע על כל ישראלי שמגיעה לעיירה הוא מוכר כרטיסים למועדונים ואטרקציות במחיר שעולה באלפי אחוזים !!!
אחרי שהוא רוכש את אמונם של הצעירים הוא גם מעביר מסר להשכיר רכבים דרך
ויקטור -בעל עסק להשכרת רכבים .לפי שיחה עם מספר בעלי עסקים במקום קיימת שחיתות בין יובל לבין ויקטור
יובל מגיע מיידלצעירים למלון או מלווה אותם מהשדה תעופה ומסביר שאם ישכירו דרך אדם אחר יאלצו לשלם קנסות ...יובל ווקטור מנהלים מערכת שעוקצת ישראלים יום יום באלפי יורו !!!היזרו מהם !!!
אל תשכחו כרטיס למודון עולה 2.5 יורו כולל שתיה
לעומת מחיר של 25 יורו אותו מוכר יובל לצעירים לדוגמא
פי 1000 אחוז על המחיר האמיתי !!!!
ישן 05-09-2009, 02:14

איה נאפה זהירותתתתתתתתתת!

יובל מגיע מייד לצעירים למלון או מלווה אותם מהשדה תעופה ומסביר שאם ישכירו דרך אדם אחר יאלצו לשלם קנסות ...יובל ווקטור מנהלים מערכת שעוקצת ישראלים יום יום באלפי יורו !!!היזרו מהם !!!
אל תשכחו כרטיס למועדון עולה 2.5 יורו כולל שתיה

אם נעקצתם פרסמו את הלינק והירשמו כדאי שנפסיק את השחיתות הזאת !!!
http://www.facebook.com/groups/edit...id=265079065477
ישן 08-10-2009, 12:12
  משתמש זכר itzikg83 itzikg83 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי www_roi שמתחילה ב "איה נאפה זהירותתתתתתתתתת!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי www_roi
יובל מגיע מייד לצעירים למלון או מלווה אותם מהשדה תעופה ומסביר שאם ישכירו דרך אדם אחר יאלצו לשלם קנסות ...יובל ווקטור מנהלים מערכת שעוקצת ישראלים יום יום באלפי יורו !!!היזרו מהם !!!
אל תשכחו כרטיס למועדון עולה 2.5 יורו כולל שתיה

אם נעקצתם פרסמו את הלינק והירשמו כדאי שנפסיק את השחיתות הזאת !!!
http://www.facebook.com/groups/edit...id=265079065477

בתור סוכן נסיעות שגם ביקר באיה נאפה (זה לא איי נאפה, אין שם שום אי!) אני תמיד ממליץ ללקוחותי לא לרכוש כרטיסים לאטרקציות במכירה מוקדמת דרך נציג ההעברות של הספק.

הסיבה העיקרית היא פחות העלות הגבוהה במעט (כן, במעט. אל תשווה את המחיר שרכשת למחיר שעם נותנים לקראת סגירה) ויותר חומר האנשים ואופי הארועים של הישראלים שם- לא מומלץ בכלל אלא אם אתם בקטע של מוסיקה מזרחית במועדון באיה נאפה ומכות ברחבת הריקודים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר