לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2009, 20:11
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
שיפוט שערורייתי של בוכבוט במשחק של בית"ר נגד הפועל חיפה דעתכם?

אנחנו לא מיליארדרים, לכן אני לא מצפה שכולכם רואים את המשחק (מה גם שתקצירי ליגת העל עברו מישום מה לספורט 5+) אבל אני מסתכל על המשחק וצוחק...

אני לא אוהד בית"ר או חיפה (לפחות לא האדומה) ומה שאני רואה על כר הדשא הוא מופע סטנדאפ מפחיד... זה התחיל בגול של הפועל חיפה בו לוי הרים קרן, הכדור חזר מהקורה של השער ישירות אליו מבלי ששחקן אחר נגע בו... לוי הרים ושחקן של חיפה דחק הכדור לרשת, 1:0 לעולה החדשה. חדי העין יזכרו כי השער אמור להיפסל כי מרים הקרן המשיך עם הכדור מבלי ששחקן אחר נגע בו... מתברר שהשופט נזכר בחוק רק בזמן המחצית כי אח"כ השיפוט די התהפך... השופט שרק לצהוב שני לשחקן של חיפה שרטן (לא בפני השופט) על עבירה של שחקן בית"ר והגיע לשיא בפנדל שנשרק אחרי הצגה ברורה שבוצעה ספק על קן הרחבה (הרבה פחות ספק שמבחוץ...). תוך כדי שאני כותב, טוטו תמוז כובש בנבדל ברור - שחקן של ביתר בועט מחוץ לרחבה, ותמוז, שבנבדל של מטר וחצי, ספק מסתיר ספק מסית את הכדור לפני שהוא נכנס.

מאיר איינשטיין ברקע עם ניצן שירזי טוען כי "בוכבוט שובר את כל השיאים"....

ועדכון קטן - דקה 82 - שריקת פנדל נוסף, הפעם - חוקי למהדרין, אני מחכה לבעיטה- אולי אחרי 2 שערים תבקיע ביתר את השער החוקי הראשון במשחק (אחרי 3 לא חוקיים... שבסיכום - 1 מחוק שקשה לשים לב אליו, והשניים האחרים הם שערים שילד בן 6 היה פוסל... )

אז זהו, אמנם אנו משלמים ביוקר כדי לצפות בכדורגל בשבת, אבל דפדוף ערוץ אחד מטה (למשחק של מנצסטר) יניב תמונה של כדורגל מושלם עם שיפוט טיפה יותר נייטרלי...

דעות?

חזרה לפורום
ישן 01-11-2009, 17:13

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אוהדי בית"ר בכו במשחק נגד באר..."

לגבי הצהוב השני, לא שמתי לב שהוא בעט בכדור... בטלויזיה ראו כאילו השחקן רוטן לעצמו על העבירה... בכל מקרה תנסה להיזכר מתי ראית צהוב שני קטנוני כזה... כל שופט תמיד עושה חשבון פשוט לפני שהוא שולף צהוב שני כי הוא יודע מה ההשלכות של זה. כולם היו בהלם ולא סתם, כי זה היה ברור שבוכבוט לא היה נותן צהוב שני כזה לשחקן ביתר.

ולגבי השער ועמדת הנבדל, גם אם השחקן שבנבדל לא נוגע בכדור, ברגע שהכדור עובר דרכו כמו במקרה של טוטו, הוא מפריע לשוער ובעצם מעורב במשחק, ולכן זה נבדל גם אם השחקן לא נגע בכדור. מה שיותר מצחיק הוא שטוטו רץ לקהל כאילו הוא הכובש (מה שרמז שהוא הרגיש לפחות שההסתה של הכדור על ידו היא הגורם לשער ולכן הוא ירשם כשער שלו)

חזרה לפורום
ישן 01-11-2009, 17:47
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "לגבי הצהוב השני, לא שמתי לב..."

שוב לא ראיתי את המשחק אז קצת קשה לי להגיב על המקרים
אבל במידה והשחקן בעט בכדור אחרי השופט עצר זה כרטיס צהוב ולא משנה כמה השחקנים יהיו בהלם
זה שרוב השופטים לא מוציאים על זה זאת אשמתם והם אלה שטועים
לפני שבוע הרחיקו את אבוחצירא במשחק של לאריסה בגלל שהוא בעט לשער אחרי שהשופט שרק לנבדל , גם זה היה צהוב שני אבל שם אף אחד לא בא בטענות .

לגבי הגול , לא ראיתי את המקרה אז אני לא יודע איפה טוטו עמד וכמה הוא היה קרוב לכדור או איך הוא הסתיר לשוער
אבל חלוץ צריך לעמוד בתוך הרחבה ויכול לקרות מצב שהוא הסתיר את הכדור לשוער ואז גם השוער אשם
כל עוד טוטו לא נוגע בכדור הוא לא מעורב בהתקפה , אפשר לפסול כזה גול אבל גם אפשר לאשר אותו
( שוב לא ראיתי אז אולי כל מה שאמרתי פה זה שטויות )

חזרה לפורום
ישן 01-11-2009, 22:25

אז שוב אתקן אותך בנוגע לגול מנבדל.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "שוב לא ראיתי את המשחק אז קצת..."

זה חוק ידוע (אין שום ויכוח), ברגע ששחקן שנמצא בעמדת נבדל משתתף במהלך אז יש לשרוק לעבירת נבדל. החוק מוגדר כך ששחקן בעמדה כזו נחשב מעורב גם ללא נגיעה בכדור, ועצם היותו שם השפיע על תוצאת המהלך.

עם ישראל הכיר את החוק הזה במשחק של חיים רביבו בליגה הספרדית, פסלו להם גול במשחק חשוב (נראה לי מול ריאל או דפו או ולנסיה...), ולקח לשדרים שלנו איזה 10 דקות להבין מה בדיוק קרה.

ולגבי "ויכול לקרות מצב שהוא הסתיר את הכדור לשוער ואז גם השוער אשם" אז אולי הוא יבעט לו גם בביצים? לשוער אמור להיות שם מגן פלסטיק, ואם לא, אז זה אשמתו...

לגבי הטענה של הצהוב השני, אמרת את משפט הזהב - השחקן אמור לעשות את החשבון נפש ולא השופט, אם זו עבירת צהוב אז זה בעיה של השחקן... אבל פה מגיע מה שמעסיק את התקשורת בימים האחרונים, זה ברור שבוכבוט לא היה ממהר עם האצבע על ההדק מול שחקן ביתר. (ונראה לי שלגבי הצהוב הדיון די נגמר פה, עם ייתרון שלך...)

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר