לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2010, 14:10
  משתמש זכר pleomax pleomax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.08
שלח הודעה דרך MSN אל pleomax
מגע רופף באייבוד דור רביעי

שלום
ממש עכשיו אחרי שחזרתי מבית ספר רציתי להנעים את הנסיעה שלי באוטובוס עם האייפוד שלי, לפתע אני שומע רק באוזן אחת ואז אני מסובב את הפלאג 3.5 מ"מ של האוזניות ואני שומע בחצאי חצאים, הבנתי שזה מגע רופף. באתי הבייתה חייגתי ל איי דיגיטל לתמיכה טכנית ורציתי לשאול אותם כמה עולה הסיפור הזה, אז היא אמרה לי את הדבר הכי הזוי ששמעתי בחיים שלי, "אם הייתה לך עוד אחריות על הנגן היינו מחליפים לך את אותו הנגן בחדש, היות והאחריות שלך הסתיימה לפני כ שלושה- ארבעה חודשים אין באפשרותינו להחליף או לתקן את המוצר, אנחנו יכולים לתת לך 25 אחוז הנחה בקניית נגן חדש". וואלה ועכשיו אני חושב זה נגן ב800 ש"ח שזה סכום לא מבוטל וזה כולה שנה שיש לי את הנגן הזה!? מה זה הדבר הזה?
השאלה שלי מה אפשר לעשות כאן!?
נ.ב
אני אמרתי לה שהמצב ממש מצחיק 25 אחוז בקניית נגן חדש? הרי הנגן שלי הוא ללא כיסוי והצבע נראה יפה מאוד(ירוק) ללא סריטות על המסך וללא שום פגיעה ואמרתי לה שאני יכול בשקט למכור אותו באינטרנט ב 450 ש"ח ואולי קצת יותר או פחות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2010, 22:11
  משתמש זכר pleomax pleomax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.08
שלח הודעה דרך MSN אל pleomax
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "ניסית אוזניות אחרות? יכול..."

ניסיתי הרבה סוגים של אוזניות ואני כבר מיואש, אגב אני אף פעם לא תיארתי את עצמי קונה מוצר של אפל, פשוט אני שמעתי שחברתי לכיתה קנתה אותו ואני לקחתי אותו "לסיבוב" של כל ההפסקה כ רבע שעה והסאונד היה פצצה.
מה מצחיק, עדכון חם חם!
ניסיתי 4 סוגים של אוזניות מתוכן אוזניות של חברת שור(אם מישהו מכיר ב 400 ש"ח) והם לא תקינות ועוד שני סוגים של אוזניות מסוג AKG שגם הם לא היו במיטבם כנראה ונמצא והנגן תקין. איזה מזל תארתי את עצמי בוחר עכשיו חדש. יש לציין שכל האוזניות שלא פעלו העפתי אותם מהחלון על הרכב של השכן. חחח פעם ראשונה שחיברתי אוזניות של 10 ש"ח והנגן כן עבד. כנראה שצריך לקנות אוזניות ב 10 ש"ח ולא בסכומי עתק.
תודה לכל המגיבים שהיו איתי בזמן הקשה. בצהריים איי דיגיטל צלצלו אלי ושאלו אם אני רוצה להרחיב את האחריות ואני אמרתי להם שלא, ואז הם בדקו שבכלל נגמרה לי האחריות אז זה היה בכלל מצחיק. שבסוף אני מדבר איתו על מכוניות ועל האייפון (שאם אני אגיד את דעתי על האייפון כנראה שיתלו אותי אז אני שותק ) ושוב תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר