לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2009, 01:18
  oompi oompi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.08
דיסק שאלה למבינים: איך מורצת התוכנה על הדיסק הקשיח?

אוקיי אני מעוניין לדעת איך התוכנה מורצת על הדיסק הקשיח במחשב
נגיד בזמן שמריצים את הקובץ: win.exe וכל הקבצים הקשורים אליו שמורצים יחד איתו
האם ההארדיסק קורה שוב ושוב את הסקטורים עליהם כתוב הקובץ (הקבצים של התוכנה)
יענו, מה שאני רוצה לשאול - האם כל עוד התוכנה רצה על המחשב, האם ההארדיסק עסוק/ עמוס בקריאת הקבצים שלה?

אם התשובה היא כן (כי אני לא יודע איך זה פועל באמת לכן אני שואל) אז אם אני מריץ במקביל את ה MPlayer.exe (המדיה פלייר [נגיד רואה איזה סרט]) אז אני מסיק שעכשיו ההארדיסק עסוק/ עמוס גם בקריאת ה win.exe וגם בקריאה של ה MPlayer.exe שכתובים עליו

אשמח לשמוע תשובה מעמיקה ככל האפשר (פה באשכול - ולא הפניה לספרי לימוד או קישורים חיצוניים)
ובהתאם יש לי עוד שאלות
תודה לכם על הקדשת הזמן לשאלתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2009, 04:19
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי oompi שמתחילה ב "אז אם אני מריץ את: - ווינדוס..."

לא בדיוק, אומנם עברו כמה שנים מאז שלמדתי את החומר הזה, אך זה לא תלוי רק ב ram או בכונן הקשיח/הכוננים הקשיחים.
אם אני טועה במשהו תקנו אותי בבקשה, עקב זה שעברו כמה שנים אז אולי שכחתי קצת מהחומר ואני טועה.

אם זאת תוכנה, שצורכת יותר כוח עיבוד או יותר גרפיקה ויש תוכנות כאלה. צריך להכניס למשוואה גם את המעבד וכרטיס המסך לשם הדוגמא.
דיברת על המדיה פלייר ועד כמה, שידוע לי, אפשר להתקין אותו או שהוא מגיע מותקן על המחיצה הלוגית של מערכת ההפעלה של החלונות לבד. סרט אם אתה מוריד לכונן פיזי אחר וסרט מופעל מכונן פיזי אחר אתה אמור לקבל יותר מהירות בעיקרון, אך זה תלוי בעוד גורמים , ככגון המעבד וה ram שוב.

לידע כללי, יש תוכנות יותר קלות ויותר טובות מהמדיה פלייר היום. הן יתנו לך ביצועים יותר טובים של המחשב. למה הוספתי את הפרט הכללי הזה? שאלת על חיסכון במשאבים ואופן העבודה של המחשב עצמו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 01-11-2009, 09:46
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי oompi שמתחילה ב "אז אם אני מריץ את: - ווינדוס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי oompi
אז אם אני מריץ את:

- ווינדוס מהארדיסק אחד

- מדיה פלייר מהארדיסק שני
*- ואת קובץ הסרט מריץ מדיסק שלישי

- ומוריד עוד איזה סרט להארדיסק הרביעי (שנימצא כל הזמן בכתיבה)

לדעתי דיסקים קשיחים זה לא צוואר בקבוק במקרה הזה. וינדוס, לא רלוונטי מאיזה כונן. אין קריאה וכתיבה סדירה לכונן המערכת בפעולה הזו. מדייה פלייר, שוב, לא רלוונטי. המערכת קוראת את קבצי ההפעלה לזיכרון בטעינת התוכנה בלבד. קריאה של סרט לא מעמיסה על הדיסק באופן מיוחד, אפילו לא סרט HD. גם הורדה של סרט במקביל לא אמורה להפריע. בתוכנת ההורדה פשוט להגדיל את גודל הבאפר, כך שלא יכתבו לדיסק כל רגע קטעים קטנים.

אתה צריך להשקיע בזיכרון RAM מהיר וגדול, ובמעבד מרובה ליבות. אם אתה מריץ סרטי HD, אז גם בכרטיס מסך שעיבוד התמונה יתבצע בו ולא במעבד. למרות שאת מה שאתה רוצה לעשות אני עושה על מחשב בן 3 וזה לא ממש מזיז לו...

וסתם שאלה, למה מדייה פלייר? אמנם יש את הערה של אילן מעלי, אבל אם במקרה אתה לא משתמש בWIN7, מדייה פלייר זה הדבר האחרון שצריך להשתמש בו למי שמפריעה צריכת משאבים.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 01-11-2009 בשעה 09:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר