לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2009, 10:58
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
שני דברים היו השבוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "רק דברים טובים 29/11-5/12/2009"

התלבטתי אם לכתוב את קורות השבוע בדברים הטובים או באשכול הנאחס.
ביום א' נתבשרתי שמוציאים את כל החברה שלנו לחופשת חג מולד כפויה של שבוע. מצד אחד זה נהדר, אבל מצד שני, מה אני עושה בשבוע חופש? אני אתחרפן לגמרי!
חוץ מזה, כבר כמה שבועות שאני לא יכולה להתקלח יותר משתי דקות בלי שהמקלחת תוצף לגמרי. אז היום סוף סוף הזמנתי אינסטלטור, שטען שהביוב סתום ברמה סופנית, ופתח אותו עם מכונה חשמלית. ותאמינו לי שאתם לא רוצים לדעת כמה זה עלה לי. הקטע העצוב הוא שכל פתיחת סתימה היא על חשבוני בלבד, אבל לפחות אפשר להתפנק במקלחת במשך יותר משתי דקות. עכשיו המלונה כבר אחרי שטיפה יסודית, ואני מחכה בקוצר רוח למקלחת הבאה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2009, 19:00
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "איך היה?? :) ספרי חוויות..."

היה ממש ממש ממש ממש כיף!
אין יותר מדי חוויות לספר, אחרי הכל כולה 4 ימים שסתם התסובבנו בעיר, לא משו מיוחד...

היה לנו מלון מע-ו-ל-ה (כולם אמרו לנו שזה אחד המלונות המוכרים והיקרים בעיר ) אז נפלנו על דיל טוב.
העיר מהממת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! באמת באמת!
לא רציתי לעשות כלום חוץ מרק ללכת ברגל ולראות את הבתים. באמת ביום השני סתם הסתובבנו איזה 4 שעות בחושך, אפילו לא יודעים איפה.. סתם הולכים בכל מיני סמטאות רחוקות..)

אכלתי המוווווווווווון! וול, הארוחת בוקר של המלון הייתה מעולה (נו בטח, שמפניה בארוחת בוקר... עם מוזר ), וכל הזמן קניתי נשנושים... פשוט נוראי העלתי איזה 17 קילו בטח!

חוץ מזה, עשינו יום אחד טיול לכפרים ליד העיר ולכפר הדייגים. היה קרררררר בטירוף אבל ממש ממש יפה, ועוד חצי יום הסתובבנו עם חבר הולנדי שלי שאני מכירה מאז שהייתי בארה"ב. (איזה חמוד, הוא בא עד אמסטרדם בשבילי )

מממ... וזהו בערך!
היה אדיר!

ותמונות? לא יקרה... LOL

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר