לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2009, 20:14
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
That's why God made microwaves

Giles: I got one thing, same as you.

House: Really? Well apparently you know me better than I know you.

Giles: I know that limp. I know the empty ring finger. And that obsessive nature of yours, that's a big secret.You don't risk jail and your career to save somebody who doesn't want to be saved unless you got something. Anything. One thing. The reason normal people got wives and kids, hobbies, whatever, that's because they ain't got that one thing that hits a man hard and that true. I got music, you got this, the thing you think about all the time, the thing that keeps yourself normal. Yeah, makes us great, makes us the best. All we miss out on is everything else. No woman waiting at home after work with a drink and a kiss, that ain't gonna happen for us.

House: That's why God made microwaves.

Giles: Yeah. And when it's over, it's over

House, season 1, episode 9, DNR

מעולם לא הצלחתי למצוא את המילים שתתארנה את מה שאני חש כבר זמן מה. מעולם, עד לפני זמן מועט. הבנתי למה התכנסתי בתוך עצמי ולמה אני הולך ונרתע מהמחשבה על הקמת משפחה או יצירת קשר קבוע במערכת יחסים.
הבנתי מה מרתיע אותי בשימת החותם על החיים, מה מרתיע בהתקשרות ארוכת הטווח. מה מרתיע אותי מללכת בתווך שהתוו לי אחרים. הבנתי.

כי אני כבר לא מפחד. לא מפחד שלחיי לא תהייה משמעות, לא מפחד שלא אמצא את הניצוץ, תחושות שעלולות לגרום לאדם אחר לחשוב שייעודו בחיים זה להקים משפחה. אני אתעלה על זה. אני אמצא את הדבר האחד שייתן לי את המשמעות הזאת.
אני לא יודע להסביר לכם מה אני חושב. אני עוד מתקשה להסביר לעצמי. אבל אני יודע שעלי לקום וללכת ולעשות מעשה. וכזאת אעשה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר