לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2009, 15:09
  vq86846 vq86846 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.09
שאלה שיחרור ממילואים-יש לי כרגע 45 נפשי

היתי בועדה רפואית ראשונה ששם הורידו לי פרופיל ל-64 מ- 97 על בעיות בריאותיות. באזרחות הייתי מטופל אצל פסיכולוג עקב חרדות וכו', הלכתי לקב"ן צבאי והורידו לי ל-45 וסעיף שאין לי מושג מה הוא אומר.
שאלה ראשונה- איך יכול להיות שהורידו לי מ-64 רפואי ל-45 בלבד...באותו זמן חבר שלי היה גם אצל הקב"ן ואין לו בעיות רפואיות והורידו לו מ-97 ל- 45 ולי עם בעיות רפואיות קיבלתי רק 45?
שאלה שנייה-
האם אני יעשה שירות מילואים רב או שסתם אני יעשה תפקיד פשוט כמו-זימון מילואימניקים?
שאלה שלישית-אני לא רוצה לעשות מילואים בכלל, בגלל הבעיות הרפואיות שלי ובגלל בעיה נפשית שקיבלתי 45....אני לא מסוגל, והתווכחתי שעה עם הקב"ן שיתן לי פרופיל 21 ולא הצלחתי...לכן, לא קיבלתי את מה שרציתי אז מה אפשר לעשות...כי סביר להניח שיקראו לי לעוד ימי מילואים בעתיד...האם כאשר אני יגיע ליחידה החדשה אני יוכל לבקש שישחררו אותי על אי התאמה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2009, 08:11
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vq86846 שמתחילה ב "שיחרור ממילואים-יש לי כרגע 45 נפשי"

1. אין שום קשר לבעיות קודמות שלך - זה לא ניקוד מצטבר, אלא על כל בעיה, רפואית או נפשית, יש ציון מסויים, ואתה מקבל את הנמוך מכולם.
2. שאלה טובה. ברור שלא תשרת ביחידה לוחמת, מה שימנע ממך לעשות קוים, אבל יש תלות בשיבוץ שלך במילואים.
3. במידה וישבצו אותך, אתה יכול לנסות לבקש. קח בחשבון שהמפקד באותה יחידה הוא לא קב"ן. הוא יפעל לפי ההמלצות של הרופאים הצבאיים בד"כ.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 29-10-2009, 19:49
  vq86846 vq86846 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "1. אין שום קשר לבעיות קודמות..."

שאלה ראשונה- הבנתי שאני לא יעשה קווים אבל למה התכוונת שאמרת "יש תלות בשיבוץ שלך במילואים"? ייתכן ואני יעשה הרבה מילואים?????
שאלה שנייה-ברור שהמפקד הוא לא קב"ן, השאלה עם הרופאים הצבאיים ביחידה יכולים לשחרר אותי על אי התאמה אחרי שכבר הייתי בוועדה רפואית וקב"ן...יש לזכור שיש לי פרופיל 45 צעד וחצי לפני יציאה החוצה...כמו-כן דיברתי עם קצינת בריאות הצבא והיא אמרה לי שיש מלא מילואימניקים עם פרופיל 45 שהיחידה לא צריכה אותם ומשחררת אותם לגמרי!
שאלה שלישית-עם וכאשר לא יוציאו אותי מהצבא...מה אני יכול לעשות כדי כן לצאת? אני עדיין אצל הפסיכולוג בטיפול, ואחת הסיבות שאני אצלו זה כל עניין המילואים שמציק ומטריד אותי מאוד......
ישן 09-11-2009, 09:28
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי vq86846 שמתחילה ב "לא הבנתי מה הכוונה שלך?..."

לצורך העניין, נניח (המספרים בדיוניים רק לצורך הדוגמא) שיש ביחידה שלך 100 אנשים, ושלצורך התעסוקה השליש מקבל הקצאה של 1000 ימי מילואים בתשלום.

מה ז"א ימי מילואים בתשלום? - שאחרי זה אתה יכול לקבל עליהם כסף מביטוח לאומי, או שהמעסיק שלך מקבל כסף ומעביר לך (זה די אותו דבר).

עכשיו, עם 1000 ימי מילואים אפשר לזמן את כל 100 האנשים ל10 ימים כל אחד, או לזמן חלק מהאנשים לפחות זמן ובהקצאת הימים לזמן אנשים אחרים ליותר. ועכשיו, את מי לדעתך יותר דחוף לזמן ליותר ימים - עובד כללי או נהג, למשל?

מקווה שזה יותר ברור עכשיו..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר