לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2009, 21:59
  nowdot nowdot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.09
מידע עדכון: זה אמור לקרות מחר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "חוק המאגר הביומטרי יעלה היום להצבעה שניה ושלישית"

למי שעדין מתעניין....

מחר: הכנסת צפויה להצביע על חוק המאגר הביומטרי
15/11/2009

צפויה מחר (ב') הכנסת להצביע בקריאה שנייה ושלישית על "הצעת חוק - הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגר מידע" ("חוק המאגר הביומטרי").

לפי ההצעה, יחוייבו אזרחי ישראל לתת טביעות אצבע וצילומי פנים למאגר הממשלתי. המתנגדים, שלא ממניעים של פרטיות, טוענים בפשטות כי פריצה למאגר ממשלתי זה, ככל שיוקם, תוכל לפגוע קשות באזרחים. כך למשל, אם יגנב לאלמוני טביעת אצבעו, שודד דירות יוכל לשתול את טביעת אצבעו בדירה נפרצת והאזרח הפשוט, שלא פשע כלל, יעצר ויצטרך לספק אליבי.

הצעת החוק, שעברה קריאה ראשונה לפני כשנה, זכתה לרוב גדול של 18 ח"כים מול אחד בלבד, דב חנין מחד"ש.

כתבה מלאה:
http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000513636

כתבה קצרצרה מחדשות 10 - המהדורה המרכזית
15/11/2009
משפטנים, פוליטיקאים, קציני משטרה - הקואליציה של המתנגדים לחוק הביומטרי רחבה מתמיד ועדיין הוא צפוי לעבור מחר בקריאה שנייה ושלישית בכנסת
מאגר טביעות אצבע, תווי פנים ותעודות זהות חכמות - יכול להיות שכבר מחר המושגים הללו יהפכ לחלק בסיסי בחים של כולנו: הממשלה עומדת לאשר את חוק המאגר הביומטרי שכולל הנפקת תעודות זהות חכמות והקמת מאגר נתונים ממשלתי בו ירוכזו פרטי כל האזרחים.לדעת מתנגדי החוק, אישודרו מסכן את חופש האזרח ופותח צוהר להתערבות מסוכנת של הממשלה בזכויות האזרח ולמעשי רמייה קשים. פרופסור אלי ביהם מהטכניון מסביר "גופי פשע יוכלו להגיע למאגר הנתונים ולבדוק כל פרט לגבי אורח החיים של כל אזרח".

החוק זוכה לתמיכה רחבה בקרב כל מפלגות הכנסת. עם זאת, בשל ההתנגדות הרחבה לחוק הוא צפוי לעבור עוד מספר שינויים עד להעברתו לספר החוקים של מדינת ישראל.

לצפייה בכתבה + קליפ:
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=678012

השר משה (בוגי) יעלון: מתנגד למאגר הביומטרי
15/11/09
השר משה יעלון (ליכוד), הודיע כי הוא מתנגד להקמתו של מאגר מידע ביומטרי שיכלול מידע גנטי המזהה את כלל תושבי המדינה. לדבריו, "המהלך של תעודת זהות ביומטרית הוא מהלך נכון, אך המהלך של המאגר הוא מהלך בעייתי". בדברים שנשא בטכניון בשבוע שעבר אמר יעלון, כי בליכוד אין עמדה אחידה באשר לתמיכה בחוק הביומטרי שעשוי לעלות היום להצבעה בקריאה שנייה ושלישית במליאה.

"לפחות אצלנו בסיעת הליכוד התקיים על זה דיון", אומר יעלון, "המגמה היא לא לאשר את עניין המאגר, ולכן גם נבלמה החקיקה שאמורה היתה כבר לעלות להצבעה השבוע ואנחנו נגיד את עמדתנו כסיעה. מיקי איתן אצלנו מוביל את המהלך, והאמירה היא 'כן תעודת זהות ביומטרית - לא מאגר'".

לכתבה המלאה:
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1128249.html

המאגר הביומטרי: חקיקה שקופה? / דעה (מומלץ)
15/11/09
מקרה החוק הביומטרי הוא דוגמה לכך שתהליך החקיקה הפך שקוף ונגיש יותר לאזרח ועם זאת נותר פגום ולא דמוקרטי. המאגר הביומטרי צפוי לעלות מחר (ב') לאישור סופי של הכנסת

לכתבה המלאה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3805423,00.html

מה הדיל? למה ציפי לבני תומכת במאגר? (יהונתן קלינגר)
15/11/2009
מה הדיל?
מאז שעלתה הצעת החוק להקים מאגר ביומטרי שואלים אותי כתבים רבים "מה הדיל?", מדוע מאיר שטרית כל כך נחוש לקדם את המאגר הביומטרי? האם יש לו מניות שם? חברים? ג'ובים? האם יש לו הבטחה, או איזה דיל פוליטי? ובכלל, כיצד יכול להיות שהצעת חוק פרי הממשלה הקודמת, שהוגשה בתקופת קדימה כשמאיר שטרית היה שר הפנים, זוכה לתמיכה כה רחבה על ידי קואליציה שרוצה רק להדיח ולהמאיס כל דבר שקשור למתחרה השלטוני שלה. אולם, ההכרזה אמש של התנגדות פוטנציאלית למאגר מצד הליכוד על ידי משה (בוגי) יעלון היתה סנונית ראשונה לקראת ההצבעה היום על מה שעשוי לקרות.
אז מה אפשר לעשות? בשעה 11:00 יחל לפעול חדר המצב באגודה לזכויות האזרח; אני לצערי לא אוכל להיות שם: אני בכנסת בדיון על הצעת החוק של אלכס מילר ליידוע בדבר תכנים פוגעניים ואחר כך הולך לשתדל את חברי הכנסת להגיע למליאה, ובעיקר בעזרת קצת עבודה של הגיקים כאן שבנו משהו שלא יאמן. אפליקציה בקוד פתוח שיודעת להתממשק עם גוגלדוקס ולמצוא מי מחברי הכנסת שהפעילים שוחחו איתם ויודעים שיצביעו איתנו נמצאים בכנסת ומי לא, בעצם כדי לדעת למי לסמס (להורדה). האפליקציה יכולה לשמש לוביסטים, אבל היא גם יכולה לשמש אותנו.

בעצם יש לנו כאן מאבק בקוד פתוח: בלי ארגון, בלי הנהגה, בלי מנגנוני קבלת החלטות, הכל היה מאולתר לגמרי. אבל זה המאבק שלנו, זה העתיד של כולם.
מחר יהיה יום קשה, ארוך שיתחיל ב5 בבוקר ויגמר כנראה מאוחר בלילה. אני מקווה שזה לא יהיה היום האחרון של הדמוקרטיה הישראלית.

http://2jk.org/praxis/?p=2446

ועוד מידע רלוונטי:

בצל ההצבעה על הצעת החוק להקים מאגר מידע ביומטרי: כך תשמרו על הפרטיות שלכן

13/11/09
לקראת ההצבעה הצפויה בכנסת ביום שני על החוק, שלל עצות על שמירת הפרטיות מעיני השלטון (או ממי שיגנוב ממנו את המאגר)
לכתבה המלאה:
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1127875.html

זיגזוגים ביזיומטרים
11/11/09
מאז פתיחת מושב החורף מישהו החליט שהוא צריך לטמטם אותנו – מתנגדי הביומטרי. כל כמה ימים מגיע איזה מייל מעוזר פרלמנטרי, כתב מדיני, או סתם אחד שיודע, המודיע לקבוצה שמובילה את ההתנגדות, שהינה – ההצבעה תתקיים מחר, מחרתיים, שבוע הבא, שני הקרוב, שלישי הרחוק. פתאום אנחנו מגלים ששיט-רית בכלל נמצא החו"ל ושוב הייתה זו אזעקת שווא.

http://hashabak.org/blog/?p=801

ספר האצבעות יחתם מחר | אפשרות אחרונה לעצור את המאגר הביומטרי.
02/11/2009
http://2jk.org/praxis/?p=2430

.

נערך לאחרונה ע"י nowdot בתאריך 15-11-2009 בשעה 22:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2009, 23:14
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "עדכון: זה אמור לקרות מחר"

תודה רבה נאודוט, התגעגענו לאשכולות האינפורמטיבים שלך
בעצתו של הקרדינל, אני אשתדל להשאר אופטימי ולהדחיק את הפסימיות,
בתקווה שאולי בכל זאת, משהו יעצור את הטירוף הזה, למרות שיש פה מגמה ברורה להרדים את ההתנגדות

ציטוט:
זיגזוגים ביזיומטרים
11/11/09
מאז פתיחת מושב החורף מישהו החליט שהוא צריך לטמטם אותנו – מתנגדי הביומטרי. כל כמה ימים מגיע איזה מייל מעוזר פרלמנטרי, כתב מדיני, או סתם אחד שיודע, המודיע לקבוצה שמובילה את ההתנגדות, שהינה – ההצבעה תתקיים מחר, מחרתיים, שבוע הבא, שני הקרוב, שלישי הרחוק. פתאום אנחנו מגלים ששיט-רית בכלל נמצא החו"ל ושוב הייתה זו אזעקת שווא.

זה בדיוק אותה שיטה שבה נהגו כדי להעביר את הרפורמות הדרקוניות של אובמה,
לא נותנים לקרוא את החוק, ואז לפנות בוקר באמצע שום מקום, יש שעה שבה צריך להצביע על 1300 דפים של הצעת חוק.

זה המשך ההתנהגות הפאשיסטית והאנטי דמוקרטית שאופיינה בוועדה הדימיונית של אדם אחד ושמו שטרית,
שלכאורה היתה אמורה לפקח על הצעת החוק הזו - זה הכל תאטרון בובות גרוע כל כך.. אויש... נקווה לטוב :\
ישן 16-11-2009, 00:47
  nowdot nowdot אינו מחובר  

מגעיל מצפים שהחוק יעבור
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תודה רבה נאודוט, התגעגענו..."

לפי הכתבה הזאת וכל האחרות, כולם "מצפים" שהחוק יעבור ובגדול
אפילו מיכאל איתן שהיה כביכול אחד ממתנגדיו הקולניים ביותר מצהיר כי יצביע בעדו...

• השר איתן: "התנגדתי לחוק, אך כשר אני לא יכול להצביע נגד"
  • בליכוד צפויים רוב חברי הכנסת לתמוך בחוק
  • סיעת ש"ס תצביע כולה בעד החוק.
  • גם בש"ס ובבית היהודי צפויים לתמוך בחוק ואף להפעיל משמעת סיעתית
  • מי שעוד צפויים לתמוך בחוק הם חברי סיעת ישראל ביתנו
  • מפלגת העבודה, לא יצביעו כאיש אחד. שר הרווחה, יצחק הרצוג, יתמוך בחוק ואמר כי "אני מחויב להחלטות הממשלה"
  • בקדימה יתנו ככל הנראה חופש הצבעה. יו"ר האופוזיציה, ח"כ ציפי לבני, כבר הודיעה שהיא תומכת בחוק
מה עוד אפשר להגיד?

החוק הביומטרי צפוי לעבור בכנסת: "הוא מסוכן"

16.11.09
הח"כים של הליכוד, ישראל ביתנו, ש"ס וגם ציפי לבני וכמה מחברי קדימה צפויים לתמוך בחוק הביומטרי, שיובא לקריאה שנייה ושלישית בכנסת. ויש גם כאלו שמתנגדים: ח"כ בן-סימון: "יש סכנה בשימוש יתר בנתונים של כל אדם". השר איתן: "התנגדתי לחוק, אך כשר אני לא יכול להצביע נגד"

למרות המחאות, הסכנות ו האזהרות צפויים היום (ב') חברי הכנסת לאשר בקריאה שנייה ושלישית את החוק הביומטרי, אחד החוקים השנויים במחלוקת. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, רוב חברי הכנסת מהקואליציה צפויים לתמוך בחוק. בקדימה, סיעתו של היוזם ח"כ מאיר שטרית, יקבלו כנראה החברים חופש הצבעה.

בליכוד צפויים רוב חברי הכנסת לתמוך בחוק, למרות שיש כמה מסתייגים, כמו השרים דן מרידור ומיכאל איתן. האחרון אמר ל-ynet: "התנגדתי לחוק וניסיתי להיאבק, לתקן ולנסות לשנות, ללא הצלחה רבה. מה שקיבלתי זו הבטחה שייעשה שינוי התקנת תקנות ופיילוט שייעשה. אי אפשר להציג ככה את החוק כמו שהוא. אני מקווה ששר הפנים, אלי ישי, יעמוד בהבטחה. בתור שר בממשלה אני לא יכול להצביע נגד, אבל אני מקווה שלבעיה הזו יהיה פיתרון. אני לא אופטימי יותר מדי בעניין".

גם בש"ס ובבית היהודי צפויים לתמוך בחוק ואף להפעיל משמעת סיעתית. מקורבי השר ישי אמרו: "סיעת ש"ס תצביע כולה בעד החוק, תוך שתי הסתייגויות. האחת: שיהיה ברור לשר הפנים שהוא עובר על כל ההסתייגויות והם כולן מקובלות עליו. השנייה: שיהיה ברור שהוא יוכל להתקין את כל התקנות הנראות לו מבחינה מקצועית בשלב תיקון התקלות. אם שני התנאים האלה יתקבלו, כל הסיעה תצביע כאיש אחד בלב אחד".

מי שעוד צפויים לתמוך בחוק הם חברי סיעת ישראל ביתנו. קודם להצבעה יתכנסו הח"כים של הסיעה לישיבה בה הם יעלו הסתייגויות, אך ככל הנראה הם כבר החליטו להצביע באופן גורף בעד הצעת החוק.

בקדימה יתנו ככל הנראה חופש הצבעה. יו"ר האופוזיציה, ח"כ ציפי לבני, כבר הודיעה שהיא תומכת בחוק. עם זאת, בכירים בסיעה אמרו ל-ynet: "זה חוק לא טוב ואנחנו תקועים איתו. הצבענו רובנו בעדו בקריאה ראשונה, וזו הצעה של הממשלה הקודמת של קדימה". הסיעה תתכנס לפני ההצבעה לדון בחוק.

לכתבה המלאה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3805359,00.html

.
ישן 16-11-2009, 09:53
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מההה?.. מיקי איתן הולך..."

עוד הוכחה לצערנו, כל הפוליטיקאים שקרנים, אינטרסנטים ואין להם אלוהים.
העיקר להשאר בתפקיד ויהי מה! לא מעניין אותם כלום, עושים לעצמם שם, מורדים במשהו , מוחאים, צועקים ובסוף? כמו שאלכס ג'ונס תמיד אומר צד ימין מאזן את השמאל, המתנגד מאזן את התומך וכך הפירמידה נשארת לה עומדת יציב. גועל נפש של צביעות.

להבא לא להאמין לאף אחד! עד שנוכל להחזיר להם כגמולם ולהגיע למצב של שקיפות דו צדדים ולפתח דרכים להאזין, לנטר, לעקוב ולאכאן את אותם "נבחרי הציבור" ולדעת על תוכניותייהם. מתישהו גם זה יקרה, אנשי הטכנולוגיה האדישים יתאחדו כאחד נגד כל החוקים המפלצתיים האלו ויגיע היום שיהיה הקש ששבר את גב הגמל. אנשים כבר מתחילים להרגיש לא בנוח עם החוקים האלה.
אני גם רואה הרבה כתבות וטוקבקים שאנשים פשוט מבינים למה נועדו חוקים כמו מס הבצורת, מס על בנקים, ביומטרי, חיסונים, אפילו האופנוענים אתמול בהפגנה זו דוגמא משביעת רצון!
אנשים אולי ידעו לצאת לרחובות ולהפגין! רק כך נוכל לבטל את כל החוקים המחרידים האלו! סה"כ חוק הפירות וחוק הבצורת זה דברים שהתבטלו כי אנשים נלחמו על זה. רק באסה מאוד שבחוק הביומטרי אין מספיק מתנגדים שהם סלבס, אנשי הון וכאלו שיכלו קצת יותר לדחוף את זה לסדר היום כמו ההפגנה של האופנועים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-11-2009, 14:49
  nowdot nowdot אינו מחובר  

מידע עדכונים רלוונטיים נוספים מהיום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "חוק המאגר הביומטרי יעלה היום להצבעה שניה ושלישית"

ההצבעה בסביבות 17:00 לפי מה שהצלחתי להבין.

לינקים לכתבות:

היום: הכנסת תצביע בקריאה שנייה ושלישית על חוק הביומטרי

מאמר המערכת | חקיקה נמהרת ופוגענית

לכל איש יש טביעת אצבע

פנייה של הרגע האחרון לרה"מ: בטל ההצבעה על המאגר הביומטרי

היום: ההצבעה בכנסת על החוק הביומטרי; להצעת החוק נוספו תיקונים שנועדו להבטיח את חשאיות המאגר

היום האחרון של הדמוקרטיה?

ידיעות אחרונות" יוצא נגד חוק המאגר הביומטרי

נצחתי, אמרתי לכם שאנצח.
ציטוט:
אני אקום מחר מוקדם בבוקר, ואתמרק לי שעה ארוכה מול המראה. ואתגלח יפה, ואשים פודרה, ואלבש חליפה יפה. כי מחר, זה היום הגדול, זה היום הענק, בו אני, מאיר שטרית, הצלחתי לכופף את כל חברי הכנסת. חוץ מהערבים. כי אני, יודע לקרוא את המפה טוב יותר, ואם אני אומר שהחוק הזה עובר – אז החוק הזה עובר. וכוס עמק כל הנובלים, והפרופסרים, והדוקטורים, והמומחים לאבטחת מידע ואני מתעלם, בפשטות, באלגטיות, ממה שהם אומרים. כי מנהיג צריך להוביל, לא להישמע לפעייתם הרכה של ההמונים. ההמונים הם גוש גדול חסר צורה, ואני אשלוט בהם אם הם ירצו או אם הם לא ירצו. כי אני, רק אני העברתי את חוק המאגר הביומטרי. רק אני ראיתי וידעתי וניהלתי, והם כולם – הגרפיקאים, וערכי הסרטים, כולכם, יכולים לבחור אם לנשק את התחת שלי מימין או משמאל.

מחר, אסע לכנסת לחגיגת הניצחון,. ואצפה רגוע, איך אני, הבאתי כוווווווווווולם להצביע בשבילי. יחי אני, יחי המאגר הביומטרי, יחי האח הגדול הוא מאיר שטרית. אני.

ישן 17-11-2009, 08:04
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לגבי סעיף 1, אני לא חושב שזה..."

אומנם אנשים מתעוררים רק כשפוגעים להם בכיס, אבל זוטות?...ממש לא זוטות.
הרי מי שמנהל את חיינו ואנו נתונים לגחמותיהם הם פקידוני אוצר ולא נבחרי ציבור.

1. עוד פקקים בדרך אל העבודה וממנה - כי חלק מהרוכבים יחליטו לעבור למכוניות .
2. עלייה משמעותית בצריכת דלק.
3. שירות שליחים יעלה הרבה יותר.
4. חלק מחברות השליחים יקרסו
5. החניונים במרכז יעלו מחירים כי יהיה יותר ביקוש.
6. פחות מקומות חנייה במרכזי ערים
7. יותר זיהום אוויר - כי במקום אופנועים יגיעו מכוניות.
8. מחירי הרכב המשומש יעלה כי יהיה יותר ביקוש .

רשימה חלקית...

מעבר לפגיעה בכיס האזרחים, יש פה שוב צעדים להצרת צעדי האזרח הקטן ולפגיעה בחופש שלו, וכידוע לך לאנס, כל פעולה כזו נגד אזרחים מתחילה בצעדים קטנים, כמעט בלתי מורגשים.

ישן 17-11-2009, 10:00
  insideman insideman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.09

לדעתי, שיטרית יודע שאין סיכוי גבוה שהחוק יכנס פרופר בשטח על כל סעיפיו, אלא סעיפים שיתקבלו כפשרה.
ככה הוא משיג, התקנה של מערכת ביומטרית כזו- שבה עם הזמן יוכלו להוסיף/"לתקן" סעיפים לסעיפים החותרים כמה שיותר לשליטה, מתחת לאף של העדר. כל אלה יקרו בעוד אחת מעשרות המליאות השגרתיות של הכנסת. כי החוק כבר קיים אז "שיפוצים" שלו הם "עניין של מה בכך".

כנראה שהגלובליסטים רוצים "שפן ניסיונות" לראות איך מערכת כזאת עובדת בשטח וישראל מתאימה כמו כפפה ליצור כזו מערכת. מדינה קטנה, הרבה פשיעה "טרור" ועוד כהנה וכהנה שיצידקו את המאגר.
על פי "ההצלחה" שתהיה לזה פה, הם יעברו ליצירת מערכת גדולה יותר בשאר המדינות.....
ישן 17-11-2009, 15:14
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08

ביזיון, כמה בורות בעם אחד, לא שזה מחדש כאן משהו למישהו, הרי זה ידוע שתוכניות ריאליטי נועדו כדי לטמטם את העדר עוד ועוד יותר.

ציטוט:
בהמשך גליון "ישראל היום" מתפרסמת מודעה בת שני עמודים מטעם חברת קשת, מפיקת התוכנית, ובה מוצגים בפני הקורא נתוני "סקר 'האח הגדול'" שערכה הזכיינית לקראת שידור פתיחת העונה. מודעה זהה מופיעה על שני עמודים בעיתון "הארץ". בתשובה לשאלה "למה קוראים לתוכנית בשם 'האח הגדול'?" השיבו 38% מהעונים על הסקר כי השם לקוח מהספר "1984", ואילו 60% הסבירו "כי 'האח הגדול' הוא הדמות שמחלקת את ההוראות לדיירים". אל נא תזדעזעו בקול רם מבורות המשיבים. תגובה כזו משחקת לידי מפיקי התוכנית.

לקוח מכאן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:54

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר