לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2009, 14:16
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי yarin89 שמתחילה ב ""אם תגיד לי מה שאר הציוד שיש..."

כן, הכוונה היא לפלאשים ומטריות על חצובות, שעובדים עם משדרים ומקלטים (בחתונה האחרונה שצילמתי הערוץ שלי היה אותו הערוץ של צלם שצילם באולם ליד, וגנבנו אחד לשני פלאשים. בעיקר אני לו, כי אני יורה די הרבה... ). אני מצלמת כמעט תמיד בחתונות של דתיים, וזה אומר רחבת ריקודים לבנות ורחבת ריקודים לבנים. אז לכל רחבה יש בד"כ שני פלאשים, ובחופה יש שני פלאשים.
אם היה לי 2.8? תלוי בשאר הציוד. בחתונות בלי פלאשים (כשאני עובדת עם צלם שאין לו פלאשים), הייתי יורדת לצמצם 3.2 או משהו כזה. אבל בחתונות עם פלאשים לא צריך לרדת מתחת ל-4.5-5.6, זה מכניס מספיק תאורה סביבתית ובסופו של דבר הפלאשים עצמם מאירים יפה וחלק, אז לא צריך כ"כ הרבה תאורה סביבתית.

מאחר ואתה עובד בלי פלאשים, אתה לא צריך לשנות את ההגדרות למה שאני משתמשת. אתה בשאיפה להכניס כמה שיותר תאורה סביבתית, כי הפלאש שלך מאיר בעיקר את הנושא העיקרי, ואתה רוצה שהאור הסביבתי יאיר את הרקע ויתן נפח לתמונה.
אני מניחה שאתה מצלם בחתונות של חילונים, והן בד"כ נעשות בגנים פתוחים, בניגוד לחתונות של דתיים שלרוב נעשות באולמות סגורים. אז הכל אצלך יותר חשוך, ואין מאיפה להקפיץ. זה קשה, אין מה לעשות.
אם אתה מגיע לאירועים עם רכב, הייתי ממליצה לך להשקיע כמה אלפי שקלים (בודדים) בשני פלאשים על חצובות עם מטריות שיעזרו לך קצת. אני קניתי באיביי לפני כמה חודשים שני פלאשים קטנים לסטודיו (בסה"כ 180W לכל אחד, נדמה לי), ושניהם יחד עם חצובות, מטריות וספטבוקסים (ומשלוח עד הבית) עלו לי 1500 ש"ח. אני בטוחה שתוכל למצוא שני פלאשים חלשים (אולי יותר חזקים משלי, אבל לא צריך הרבה יותר. אפילו שלי יכולים לעזור כששניהם מכוונים על אותה רחבה ריקודים קטנה), ולהוסיף להם חצובות חזקות יותר אצל וילנסקי (עולות בערך 300 ש"ח לשתי חצובות), ולעזור לעצמך להשיג תמונות פחות חשוכות.
בהצלחה!

[אה, אגב, אני מעבירה את האשכול ל"מצלמות, ציוד ועזרים" שם מקומו. שכחתי מזה...]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר