לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2009, 14:23
  omri to k omri to k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DAVID_SHEI שמתחילה ב "קודם כל נתחיל בזה שהם לא חברים"

אחי יש לך בעיה חברתית ולא כזה קשה לפתור אותה..
אתה צריך לעדת איך להתנהג בחברה של אנשים כדי שיהיה להם כיף להיות איתך.
החברים האלה שבאים אלייך רק כדי לשחק איתך תמחק אותם (תעלם להם) הם לא חברים! דבר שני תמצא לך חברה אחרת ואל תעשה את זה מתוך נואשות לחברים.. אם אין לך בבסיס חברים אז תנסה לעבור בסיס.. ואחרי הצבא תעבור לגור במקום אחר איזו תקופה כי איפה שאתה נמצא כנראה שאין לך חברים... אני משל עברתי לאילת (לא בגלל שלא היו לי חברים מסיבות אחרות) ומשם יש לי עוד מלא חברים.. באילת יש לך מלא סוגים של אנשים ככה שאתה יכול למצוא מה שמתאים לך ורובים זמניים שם ככה שאתה יכול להמשיך לכיוון שלהם כמו טיול או כל מיני דברים..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2009, 15:09
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hhh111 שמתחילה ב "יום הולדת לבד, שוב.."

תנצל את יום ההולדת לחגוג עם המשפחה.
אני בדד"כ לא יוצאת עם חברים ביום ההולדת.
ולגבי מצב חברתי - זה מעין גרף שיש עליו המון שינויים במהלך החיים. לפעמים יש מעט חברים אבל טובים וקרובים
לפעמים יש הרבה חברים אבל אין חברים באמת קרובים. ולפעמים, בעיקר בתקופות מסויימות בחיים, קורה שמתנתקים
קשרים ועדיין לא נוצרים חדשים.
בן כמה אתה? כי אתה נשמע צעיר - כל החיים לפניך! במקום להתבאס ולהסתכל על מה רע - תסתכל על הדברים
הטובים בחיים שלך, בדברים בהם אתה טוב. ותקיף את עצמך רק באנשים שעושים לך טוב.
אנשים שבאמת אכפת להם ממך. לי הייתה תקופה שהאנשים האלה היו המשפחה שלי ועוד חברה טובה אחת.
היום המצב שונה. כמו שאמרתי - זה נזיל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 09-11-2009, 19:12
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hhh111 שמתחילה ב "אני בן 20, חייל.. ומה שעוד..."

טוב, זה כבר משהו אחר. אני יכולה לומר שיום ההולדת הכי מבאס שלי בחיים היה יומולדת 20 - מאז זה רק הלך
והשתפר . אתה כולה בן 20! ילד ממש! לאן אתה ממהר? קשר יגיע בזמן המתאים, וסביר להניח שזה יקרה כשהכי
לא תצפה לזה... אני מבינה שבמסגרת הצבאית לא מצאת חוג חברתי שנוח לך - לא נורא! תשתחרר, תלך ללמוד או
לעבוד, ותכיר אנשים חדשים....

הניסיון הלא רב שלי בחיים לימד אותי שתהליכים אסור להאיץ. דברים קורים בקצב שלהם וקורים לך כאשר אתה
מוכן להם (ולא כשאתה חושב שאתה מוכן). מהלכי החיים יכולים להפתיע, ופתאום תמצא את עצמך במקום שונה
לחלוטין מזה בו אתה נמצא היום. אל יאוש. הכל יקרה. יכול להיות שלך זה לוקח קצת יותר זמן - אז מה?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 17-11-2009, 19:47
צלמית המשתמש של idanmo
  משתמש זכר idanmo idanmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל idanmo שלח הודעה דרך MSN אל idanmo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "טוב, זה כבר משהו אחר. אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
טוב, זה כבר משהו אחר. אני יכולה לומר שיום ההולדת הכי מבאס שלי בחיים היה יומולדת 20 - מאז זה רק הלך
והשתפר . אתה כולה בן 20! ילד ממש! לאן אתה ממהר? קשר יגיע בזמן המתאים, וסביר להניח שזה יקרה כשהכי
לא תצפה לזה
... אני מבינה שבמסגרת הצבאית לא מצאת חוג חברתי שנוח לך - לא נורא! תשתחרר, תלך ללמוד או
לעבוד, ותכיר אנשים חדשים....

הניסיון הלא רב שלי בחיים לימד אותי שתהליכים אסור להאיץ. דברים קורים בקצב שלהם וקורים לך כאשר אתה
מוכן להם (ולא כשאתה חושב שאתה מוכן). מהלכי החיים יכולים להפתיע, ופתאום תמצא את עצמך במקום שונה
לחלוטין מזה בו אתה נמצא היום. אל יאוש. הכל יקרה. יכול להיות שלך זה לוקח קצת יותר זמן - אז מה?

אויי, כמה פעמים שמעתי את זה מאמליה
וכ"כ נכון!
לירוני ((: אומר/ת:
ואי אתה פרוייקט כזה טוב בפסיכולוגיה.
עידן משה אומר/ת:
אמרתי לך.

ישן 29-11-2009, 22:47
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי idanmo שמתחילה ב "[QUOTE=Tallyco]טוב, זה כבר..."

היי, גמני חייל ובחודש הבא אני אהיה בן 21 ואני יכול מאוד להזדהות עם ההרגשה שלך.
אני חושב שהיום אני נמצא במקום קצת יותר טוב מבעבר כי הכרתי חברים ממש טובים
עם תחומי עניין משותפים חזקים, אבל לפניהם גם אני הרגשתי בודד, ובעצם רובנו בודדים
כי לרובנו יש אינטרסים ליצור קשרים עם אנשים אחרים, ככה אני רואה את זה, ולמעטים שאצלהם
זה לא ככה יש המון מזל.

כך שלראייתי רוב האנשים במובן תאורתי בודדים ומאלצים את עצמם להסתובב עם אנשים שאין להם
קשר או חיבה אמיתית אליהם רק כדי לא להרגיש את הרגשת הבדידות שאתה חווה עכשיו,
אבל זה לא באמת עובד, ויש עוד הרבה אנשים שמרגישים כמוך ומתאמצים מאוד שתחשוב אחרת - היה חשוב לי להגיד את זה בעיקר בגלל שכשאני בדאון כשאני יודע שאני לא היחיד, זה מאוד מעודד אותי.

אני לא חושב שאתה צריך להילחם בזה, אני לא חושב שתשיג חברים טובים אם תחפש אותם בכוח,
אין שום פסול בלחוות תקופה של בדידות, לפעמים זה רק עוזר לך להכיר את עצמך טוב יותר ולבחון
דברים יותר לעומק.

תן לעצמך זמן, שנה את גישת החיים שלך לחיובית, תתרכז בתחומי העניין שלך, ברגע שתתרכז בתחומי העניין שלך ולא בבדידות שלך אתה לא תשדר אותה ואנשים יסתכלו עלייך בצורה שונה.

ככה אני רואה את זה לפחות, בתור אדם שעבר תקופה לא נעימה של בדידות, שאני חושב שהפקתי מימנה המון אגב.

בקשר לחברה - נו, רק היום גם אני חשבתי שכבר הגיע הזמן שגם לי תהיה (-: והינה תתפלא, יש עוד אנשים בגילך שזה לא קרה להם והינה אני אחד מהם ויש לי לא מעט חברים כאלה.

אז את השלב הזה בינתיים לא ממש עברתי אבל אני חושב ששוב, אל תנסה לגרום לדברים האלה להגיע בכוח, זה פשוט לא ילך ככה, וכדי שתכיר מישהי שבאמת תתאים לך ותמשוך אותך ולהיפך, צריך לחכות לא מעט זמן, יש אנשים שיכולים למצוא מכנה משותף עם כל אדם, יש כאלה שלא, תחכה לבחורה הנכונה,
אני עדיין מאמין שזה ישתלם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר