לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2009, 16:26
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
אתה דווקא לא צריך להיות עצוב, אלו דברים ברי טיפול :)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי THE EL שמתחילה ב "בעקרון מה שהכי מפריע לי זה..."

אם בענין פצעים אתה מדבר על אקנה, בטח אתה יודע שאפשר לפתור את זה.
לא חסרות אנטיביוטיקות, משחות או כדורים, אפילו למצב חמור במיוחד.
אם אתה מדבר על כתמים באמת אתה יכול לפנות לרופא עור שיגיד לך מה לעשות. תופתע לראות שיש היום פתרונות כמעט להכל.

לעניין שיניים לא ישרות גם יש פתרון, פשוט לוקח להם תקופה מסויימת להסתדר כמו שצריך.
אם הם מפריעות לך באמת, ודאי שמעת על יישור שיניים?

בקיצור, אתה צריך לחייך (: אם באמת תרצה וזה יגרום לך להרגיש יותר טוב, שווה להשקיע ולטפל בזה. ושוב, אלו לא עניינים בעייתיים במיוחד

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2009, 14:21
  tomer_g123 tomer_g123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.05
נושא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי THE EL שמתחילה ב "שונא את המראה שלי !"

בסופו של דבר הכל נמצא בראש שלך.
יש אנשים ממש מכוערים שיוצאים עם דוגמניות, מקימים משפחה ומביאים ילדים לעולם (ולצורך העניין אנשים יפים ומוצלחים מאוד שנשארים לבד).
בסופו של דבר רובנו נמצאים אי שם באמצע. הכל עניין של הערכה עצמית, בטחון עצמי והאהבה עצמית.

אני חושב שמה שניסו להגיד לך פה, זה ברגע שתרגיש טוב יותר עם עצמך ותאהב את מי שאתה - הדברים יתחילו להסתדר מעצמם.
בשביל זה, אתה צריך לעשות דברים שיגרמו לך להרגיש טוב עם עצמך, דברים שאתה אוהב וטוב בהם (ורק אתה יכול לדעת מה גורם לך תחושת אושר, אנחנו רק יכולים לייעץ ולתת דוגמאות).
כמו כן, שינוי גופני לא יכול להזיק (אבל הוא בשום פנים ואופן לא העיקר).

אהבה והערכה עצמית משפיעים על כלל תחומי החיים ולא רק בפן הרומנטי.

נערך לאחרונה ע"י tomer_g123 בתאריך 07-10-2009 בשעה 14:24.
ישן 08-10-2009, 22:52
  MyHeart MyHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי THE EL שמתחילה ב "שונא את המראה שלי !"

אם כבר נפתח נושא כזה,
אני רוצה לפתוח פה דיון או נקודה למחשבה, שמעצבנת אותי כל פעם מחדש.

אנשים, שלא ניראים טוב.
כל היום נפגעים מהסביבה.

- יורדים עליהם
- משפילים אותם
- מתחברים איתם כהכרח ולא ברצון
- לא מעירים להם על המראה

וכו' וכו' וכו'...

ואני רוצה להתייחס לנקודה האחרונה שהדגשתי.

כשאנשים ניראים טוב, הם זוכים לשבחים מהסביבה מכל הסוגים. ("איזה חתיך", "איזו פצצה", "איזה גוף", "יא כוסון(ית)").

אבל, כשאנשים לא ניראים טוב, לא מספיק שהם בלי ביטחון עצמי, גם דואגים להוציא להם אותו עוד יותר - גם בירידות, אבל גם - בהתעלמות !

ברגע שמישהו אומר לחבר שלו "איזה חתיך", ולידו יש בנאדם שיודע שהוא לא מוערך מבחינת מראה - לא רק שה"חתיך" קיבל מחמאה, אלא ה"מכוער" קיבל השפלה.
כי ברגע שמעירים משהו טוב לאחד, והאחר נימצא ממש לידו - ולא מתייחסים אצלו לאותה נקודה, הוא מיד מרגיש שהוא פחות טוב, ואין משהו אצלו שגורם לאחרים להתרשם ממנו.
ובנאדם שלא הולך לו עם אופנה - צריך להרגיש את זה שוב ושוב ושוב, עם כל מי שמקבל מחמאות מהסביבה.

בהנחה שקלטתם את ההסבר החופר והמבולבל שלי, מה שאני מנסה להגיד זה -

הגיע הזמן לשנות את היחס למראה של אנשים.

1) לא לתלות את כל הגורל של האנשים במראה שלהם. אנשים מכוערים לא בהכרח פחות טובים.

2) תשתדלו להמנע משבחים ליד בנאדם שידוע שהוא "לא בשיא האופנה".
ועכשיו תגידו...אבל אז, הוא יחשוב שהוא פצצה, ולא תהיה לו מודעות למצב שלו.

ולכן - אני מגיע לרעיון והעצה ה3.

3) כשאתם רואים מישהו שלא ניראה טוב, במקום להתעלם / לשבח מישהו אחר לידו - תנו לו מחמאה על משהו אחד לפחות שניראה עליו טוב (חולצה יפה, נעליים, שילוב צבעים...או כל דבר אחר שקשור),
ומלבד זאת - במקום לרדת עליו, תגידו רעיון שלדעתכם הוא יכול לעשות כדי לשפר ת'מראה שלו.

סתם דוגמא: "היי אחי, אהבתי ת'חולצה, רק פעם הבאה - אל תקפל שרוולים בצורה כזאת, זה לא יפה". (אני בטוח שתמצאו שיפורים יפים יותר).

בקיצור, תתחשבו באנשים "הבעייתיים", זו לא אשמתם שאין להם חוש לאופנה. צריך ללמד אותם.

תודה

נערך לאחרונה ע"י MyHeart בתאריך 08-10-2009 בשעה 22:54.
ישן 29-11-2009, 22:55
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MyHeart שמתחילה ב "אם כבר נפתח נושא כזה, אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MyHeart
אם כבר נפתח נושא כזה,
אני רוצה לפתוח פה דיון או נקודה למחשבה, שמעצבנת אותי כל פעם מחדש.

אנשים, שלא ניראים טוב.
כל היום נפגעים מהסביבה.

- יורדים עליהם
- משפילים אותם
- מתחברים איתם כהכרח ולא ברצון
- לא מעירים להם על המראה

וכו' וכו' וכו'...

ואני רוצה להתייחס לנקודה האחרונה שהדגשתי.

כשאנשים ניראים טוב, הם זוכים לשבחים מהסביבה מכל הסוגים. ("איזה חתיך", "איזו פצצה", "איזה גוף", "יא כוסון(ית)").

אבל, כשאנשים לא ניראים טוב, לא מספיק שהם בלי ביטחון עצמי, גם דואגים להוציא להם אותו עוד יותר - גם בירידות, אבל גם - בהתעלמות !

ברגע שמישהו אומר לחבר שלו "איזה חתיך", ולידו יש בנאדם שיודע שהוא לא מוערך מבחינת מראה - לא רק שה"חתיך" קיבל מחמאה, אלא ה"מכוער" קיבל השפלה.
כי ברגע שמעירים משהו טוב לאחד, והאחר נימצא ממש לידו - ולא מתייחסים אצלו לאותה נקודה, הוא מיד מרגיש שהוא פחות טוב, ואין משהו אצלו שגורם לאחרים להתרשם ממנו.
ובנאדם שלא הולך לו עם אופנה - צריך להרגיש את זה שוב ושוב ושוב, עם כל מי שמקבל מחמאות מהסביבה.

בהנחה שקלטתם את ההסבר החופר והמבולבל שלי, מה שאני מנסה להגיד זה -

הגיע הזמן לשנות את היחס למראה של אנשים.

1) לא לתלות את כל הגורל של האנשים במראה שלהם. אנשים מכוערים לא בהכרח פחות טובים.

2) תשתדלו להמנע משבחים ליד בנאדם שידוע שהוא "לא בשיא האופנה".
ועכשיו תגידו...אבל אז, הוא יחשוב שהוא פצצה, ולא תהיה לו מודעות למצב שלו.

ולכן - אני מגיע לרעיון והעצה ה3.

3) כשאתם רואים מישהו שלא ניראה טוב, במקום להתעלם / לשבח מישהו אחר לידו - תנו לו מחמאה על משהו אחד לפחות שניראה עליו טוב (חולצה יפה, נעליים, שילוב צבעים...או כל דבר אחר שקשור),
ומלבד זאת - במקום לרדת עליו, תגידו רעיון שלדעתכם הוא יכול לעשות כדי לשפר ת'מראה שלו.

סתם דוגמא: "היי אחי, אהבתי ת'חולצה, רק פעם הבאה - אל תקפל שרוולים בצורה כזאת, זה לא יפה". (אני בטוח שתמצאו שיפורים יפים יותר).

בקיצור, תתחשבו באנשים "הבעייתיים", זו לא אשמתם שאין להם חוש לאופנה. צריך ללמד אותם.

תודה

זה נחמד שאתה מנסה לשנות את טבע האדם אבל אם אתה לא רוצה להפוך את כל אוכלוסיית העולם לקהילת צבועים עדיף שהמצב ישאר כמו שהוא.

לרוב אנשים משדרים את מהשהם חושבים, אני רואה המון פעמים אנשים שאומרים משהו אחד ומשדרים דבר שונה לחלוטין בלי להיות מודעים לזה והם בטוחים שאנימאמין להם, זה ניראהפשוט נורא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר