לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2005, 12:34
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
מכתבים אישיים

הרהורים בנושאים מרגיזים: מכתבים אישים.

מאת אלכס לוין כתובת לתגובות alex@levin.name

להלן שלושה מכתבים שנשלחו היום בנושאים המרגיזים את כולנו.

לכבוד מיכאל איתן יושב ראש וועדת החוקה

כנסת ישראל ירושלים

הנדון חברות הביטוח וכפיתן על אזרחי ישראל .

כאדם מהשורה אשר נזקק מפעם לפעם לשרותיהן של חברות הביטוח ניתקל אני בנוהג לא כשר של חברות הביטוח בנושא תשלומי חברות הביטוח על תביעות אזרחים כלפיהם, על פיצוי זה או אחר .כאשר מגיעה לך תשלום בגין נזק של צד שלישי בגין תאונת דרכים. או כספים המגיעים לך בגין נזק גופני או בגין גנבה ואו כל דבר אחר. כאשר הגעת לסיכום עם חברת הביטוח על פיצוי זה או אחר. הנך מקבל המחאה לביתך ובו הסכום הראשוני שהנך צריך לקבל מחברת הביטוח. לפעמים הסכום הוא כולל וסופי.

על גב ההמחאה חברת הביטוח מדפיסה הצהרה שעליך לחתום עליה. להלן ההצהרה כלשונה .

א.אני הח"מ מאשר בזה כי קבלתי מאת....חברה לביטוח בע"מ את הסכום לתשלום הרשום מעבר לדף.

עם קבלת הסכום האמור אין לי ,לנו כל דרישה ואו תביעה ואו זכות כלשהן בכל הקשור והנובע מהמקרה הזה לפי הפוליסה הנ"ל.

ב. אני הח"מ מאשר בזה כי קבלתי מאת....חברה לביטוח בע"מ את הסכום לתשלום הרשום מעבר לדף. לסילוק סופי של כל התביעות נגד המבוטחים. המבטחים וכל הבא מכוחם בכל הקשור למקרה שתאריכו ומספר הפוליסה שלו מעבר לדף.אם תוגש נגד המבטחים תביעה בגין נזק שבגינו קיבלת פיצוי ,הריני מתחייב לפצותם על כל הכספים ואו ההוצאות שיצטרכו לשאת בהם.

הארה: סכום הביטוח הרשום בפוליסה יופחת במקרה נזק לרכוש בסכום התביעה הנ"ל עד לחידוש הביטוח בסכום המלא.

הנוסח נלקח מהמחאה אשר קבלתי מחברת הביטוח" ישיר איי.די.איי. חברה לביטוח בע"מ"

אני מחקתי את כל הכיתוב הנ"ל חתמתי על ההמחאה והפקדתי אותה לחשבוני.

ההמחאה הוחזרה על ידי הבנק .כלומר בנק לאומי שהוא הנפיק את ההמחאה והדפיס על ההמחאה את כל הכיתוב הנ"ל ( אני משאר שכך נוהגים גם שאר הבנקים) החזיר את ההמחאה ולא הסכים לכבדה.

פניתי באופן אישי למנהל הסניף ששם מנהלת אותה חברת הביטוח את חשבונה ושאלתי לפשר הדבר אני הרי חתמתי על ההמחאה מדוע לא כובדה , הוא ענה לי כי אנו לא מוכנים לכבדה כי אתה לא מוכן לחתום על ההצהרה.נשאלת השאלה האם הבנק שותף בחברת הביטוח או פוחד לאבד לקוח טוב וחזק. האם יש כאן קרטל או תאום אינטרסים.האם הבנק הוא המוציא לפועל את רצונותיהן של חברות הביטוח.

פניתי למפקח על הביטוח ,לפניות לציבור, שם בזלזול ענו לי כי אני חייב לחתום אם לא ,לא אקבל את הכסף.אמרתי כי חברת הביטוח עדיין לא שילמה את כל אשר מגיע לי ,בואו ונאמר כי הם חייבים לי 9000 שקל וההמחאה היא רק על 3000 שקל למה אחתום על הצהרה כזאת ברגע שאחתום למה שישלמו לי את כל השאר הרי אנו עדים יום יום מה נעשה עם חברות הביטוח בבתי המשפט. .התגובה של נציגת המפקח על חברות הביטוח הייתה אז על תיקח את הכסף.מה קורה עם אזרח שאת הכסף הזה הוא צריך בכדי לשלם למוסך או לקנות רהיטים שנגנבו ממנו או לשלם על נזקים אחרים שנגרמו לו.תגובתה הייתה עצבנית ולא עינינית על תיקח את הכסף ותתמודד עם זה .אנו האזרחים הקטנים איננו יכולים להתמודד עם חברות ענק אלו אשר מושכות את התשלומים הללו חודשים ושוחקות אותנו עד דק, לא שלוחות את מלא הסכום שסוכם עליו מחלקות אותו ל שניים ודורשות מאיתנו לחתום על כתב וויתור שכובל את ידנו. התשה זאת שוחקת את האזרח עד דק וגורמת לאזרחים לנזקים כספיים לא קטנים. כמו כן גורמת לנו להרגיש חסרי אונים כלפי עושקים אלו.

אני מבקש מכבודו להעביר תיקון בחוק בנושא זה בכדי להחזיר למבוטחים שהם אזרחי המדינה את כבודם ולמנוע מבנקים וחברות ביטוח את האפשרות למרר לאזרחים את חייהם ולכפות על מבוטחים את היכולת לקבל בכבוד את המגיע להם ובלי עוגמת נפש מיותרת.

בברכה

אלכס לוין

לכבוד שר הבריאות מר דני נווה 11.4.05

הנדון: מאגר מוח עצם

כאדם החולה במחלת הסרטן הנקראת מאלומה נפוצה - סרטן מוח העצם אני כותב לך שורות אלו.

אני עליתי ארצה בשנת 1960 כלומר לפני כ 46 שנים. מאז אני חיי בארץ הזאת ולא עזבתיה לחו"ל אלה רק למטרות טיול או נסיעה עסקית.כלומר אני חיי כאן 46 שנים ברציפות. למדתי כאן. שרתתי בצה"ל נפצעתי ואני נכה צה"ל.עבדתי במדינה הזאת 30 שנה ברציפות שלמתי מיסים של כ 50% .ביטוח לאומי מלא ,קופת חולים מלא. שרתתי במילואים ולא התחמקתי אפילו יום אחד.בניתי את המדינה בדרכי. הבאתי לה הישגים רבים. תרמתי את חלקי וממשיך לתרום גם כיום.אני בעל 100% נכות מוכרת על ידי ביטוח לאומי. משרד הבריאות ועוד בעל נכות מוכרת על ידי צה"ל .אני מקבל קצבת נכות מצה"ל בגין נכותי .הנה אני זקוק לתרומת מוח עצם. מה לעשות אני חולה סרטן. בלי תרומה זאת אני לא אשרוד הרבה זמן.

הנה לתדהמתי מתגלה לי כי חיפוש תורם למוח עצם לא כלול בסל הבריאות. וכי העלות היא כ 30-50 אלף דולר. כבוד השר למה שילמתי את מס ההכנסה. את ביטוח הלאומי. את מס הבריאות. בכדי שכאשר אזדקק לכך המדינה תעזור לי. לא תתנכר לי ותיתן לי למות ותכסה את עיניה בכדי לא לראותני עוד.למה ועבור מה שרתתי בצה"ל נלחמתי במלחמת יום הכיפורים ונפצעתי. בניתי את המדינה. שרתתי אותה בנאמנה כעובד ציבור בכיר. שלמתי מאות אלפי שקלים מיסים שונים ובצר לי אתם אומרים לי תמות .גמרת את תפקידך ואתה יכול למות וכמה שיותר מהר יותר טוב.

ביתי משרתת כיום בצה"ל מה עלי להגיד לה תהיה ראש קטן.תתחמקי מהשרות. כי ביום פקודה אפילו לא יפנו אותך משדה הקרב( היא חובשת בצה"ל) כפי שלא הזדרזו לפנות את החיילים שנפגעו בקבר יוסף.או כאשר לא תוכלי יותר לתרום למדינה הזאת היא תתנער ממך.האם זה המסר שר הבריאות.

על המדינה להקים בנק מוח עצם על חשבונה. על המדינה לממן חיפוש מוח עצם לחוליה . על המדינה לקחת אחריות על בריאות תושביה.אחרת אין זכות קיום למדינה ואין לאזרחיה מחויבות כלפי המדינה. אין לנו צורך במדינה שמפקירה את אזרחיה בצר להם.

בברכה

אלכס לוין

לכבוד אריק שרון 11.04.05

ראש ממשלת ישראל

ירושלים

הנדון: הדיונה האחרונה.

כבוד ראש הממשלה כאדם החיי במדינה הזאת 46 שנים . כאדם אשר ראה איך נמחקו בארץ כל חמדותיה היפות של הארץ הזאת מביצות אחולה ועד לחופי הארץ שנמכרו בנזיר עדשים לכרישי הנדל"ן ועד להרס הנחלים והמדבריות הנה נחרדתי בימים האחרונים לראותך מדלג על גבעות החול בניצנים. מיד ראיתי לנגד עיני טרקטורים ענקיים מוחקים את הדיונה האחרונה. מוחקים את החי והצומח .ראיתי לנגד עיני מייד כבישי אספלט ובתים מכוערים או יפים ואיך צבאים. והנחשים ושאר החיות נעלמים ואין מושיע. מה נוריש לילדנו כבוד ראש הממשלה מדינת אספלט. זיהום אויר. זיהום ים. זיהום סביבתי ללא כל פינות חמד ושמורות טבע. כן נעשיר עוד כמה בעלי עניין .אך נאמלל ארץ זאת ונשאיר לדורות הבאים ארץ בטון אספלט והרבה אתרי אשפה.

אתה כאיש האדמה אסור לך לתת יד לכך . אם תיתן יד לכך בספרי ההיסטוריה שיכתבו על ידי אחרים תיזכר כהורס הדיונה האחרונה במדינת ישראל. כאדם אשר זרע אספלט ובטון והשאיר לנו ארץ ענייה מבחינת אוצרות נוף וטבע. תהיה אתה כאיש האדמה וכנטוע בארץ הזאת שומר ולוחם על אחרון אוצרות הטבע שלה.

בברכה

אלכס לוין

שלושת המכתבים נשלחו למכותבים כל תשובה שאקבל אפרסמה מידית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2005, 14:25

מכתב אישי למשרד הבריאות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכס לוין שמתחילה ב "מכתבים אישיים"

.להלן שני מכתבים אותם הפנתי למשרד הבריאות הנושא קופת החולים הכללית.
מכתב ראשון:
לכבוד מיכל עבדי בויאנגי 14.3.05
סמנכ"ל משרד הבריאות ירושלים

הנדון : התעללות קופת חולים הכללית במבוטחיה.

אמא שלי בשם לוין תקוה ת.ז......... המתגוררת ברחוב ........בנתניה . ילידת שנת 1932.
הצטרפה כחברה לקופת חולים הכללית בשנת 1960. היא שמרה אמונים לקופה 45 שנים ברציפות ולא החסירה אפילו תשלום אחד לקופה. בנוסף לכך שלמה לקופה ביטוח משלים.
בפעם הראשונה לאחר חברות של 44 שנים היא פנתה לקופה ( לא פנתה לקופה אף פעם במשך 44 שנים אפילו פעם אחת.) והייתה בפיה בקשה אחת אני לא רואה כלום בשני עיני הרופא זיהה קטרקט קשה בשני העיניים.נקבע לה תור בבית החולים על שם רבין בפתח תקווה להסרת הקטרקט 7 חודשים מרגע הפניה.אמרו לה יש תור ארוך.התור נקבע לתאריך 29.3.05 היא הכינה את עצמה . לאחר המתנה של 7 חודשים התקשרו אליה היום ואמרו לה גברתי הנכבדה אנו דוחים לך את התור לעוד חודשיים.היא הרימה קול צעקה ואז הם אמרו לה מה את רוצה אנו עמוסים . חוץ מזה גם כך לא התכוונו עכשיו לטפל בך רק לבדוק אותך.
אני לא מבין את הקופה הנ"ל אימי כבר לא רואה מה הם ממתינים שהיא תמות?
האם הקופה הנ"ל בכלל מעוניינת לשרת את מבוטחיה? , הדבר לא נראה לי הם רוצים רק להתעלל במבוטחים ועדיף שימותו.
יש לה ביטוח משלים ,גם זה שקר בקופה הנ"ל כל מטרתו היא גביית כסף במרמה מהמבוטחים.
הם מושכים בכוונה תחילה את הזמן אולי הקשישה תמות והם ירוויחו זמן וטיפול. מה איכפת להם מהמבוטחים.
אני מבקש מכבודך,א) שאמא שלי תעבור את מלא הטיפול בתאריך שנקבע.
ב) לבקש הסבר מקופת שרצים זאת הסבר איך דוחים אישה קשישה, שכבר לא רואה 7 חודשים ,איך יש להם החוצפה לדחותה בעוד חודשיים.
ג) לבדוק האם יש עוד מקרי התעללות כאלה בקשישים על ידי קופה זאת אשר ממתינה בתשוקה יתרה למות מבוטחיה.

ממתין לעזרתך בטיפול וסיועה לאישה קשישה ולהחזיר לה את מאור עינה ולתת לה איכות חיים על אף גילה .

ב ב ר כ ה

א ל כ ס ל ו י ן
ישן 09-04-2005, 14:27

מכתב אישי למשרד הבריאות חלק ב
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי אלכס לוין שמתחילה ב "מכתב אישי למשרד הבריאות"

מכתב שני:
לכבוד מיכל בויאנגי עבדי 21.3.05

סמנכ"ל משרד הבריאות

הנדון: מכתב המשך בנושא לוין תקוה ת.ז........ מנתניה.

ברצוני להוסיף לך עוד שני פרטים חשובים למכתבי שנשלך לך בתאריך 14.03.05
אמא שלי בקרה אצל רופא מומחה לעיניים ולהן קביעתו ( תאריך הביקור 17.03.05)
ד"ר דומיניץ יובל מנתניה.
להלן קביעתו( ראי מסמך מצורף להלן)
יש צורך דחוך לטפל מידית בעין אחת בקטרקט . באם לא יטופל מידית אמא יכולה להתעוור עקב ההזנחה ומשיכת הזמן של קופת חולים הכללית.
כלומר הזלזול והזילות בחיי אדם יכולים לגרום לאימי עיוורון לצמיתות .
התנהגות קופת החולים הכללית גובלת העבריינות. אשר בבא הזמן תגרום לנו להגיש נגד קופה זאת תביעה על נזיקין בבית המשפט וכן תלונה במשטרה על גרימת נזק בזדון וברשלנות רפואית בכוונה תחילה מצד ראשי הקופה ,שמזלזלים בכבוד האדם ובבריאותו.

ב ב ר כ ה

א ל כ ס ל ו י ן

להלן המסקנות שלי לגבי קופת החולים הכללית.הם מושכים זמן בכוונה. הם רוצים לחסוך כסף חיי אדם לא מעניינים אותם.
הם מעדיפים למשוך זמן אולי החולה ימות לפני כן.
הזלזול בחיי אדם ובבריאותו הוא לא רק זועק לשמיים ,הוא בוטה ,מתנשא וכל מילה נוספת מיותרת לחלוטין.
מעניין איך הם מטפלים יפה במקורבים . הקופה הזאת איבדה מזמן את אשר היה חרוט על דיגלה זכויות החולה וטובת החולה אני חושב שעל הציבור לקרא טוב טוב את אשר כתבתי ולהגיב בהתאם ביחסו לקופה זאת.אני בטוח שמייסדי קופת החולים הכללית לבטח מתהפכים בקבריהם כאשר הם רואים את המנהלים ואת מעשיהם הקופה הנ"ל.
ישן 16-04-2005, 12:56

לאחר חוסר התיחסות להלן מכתב שלישי למשרד הבריאות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אלכס לוין שמתחילה ב "מכתב אישי למשרד הבריאות חלק ב"

לכבוד ד"רקרני ז. רובין 17.4.05

נציבת קבילות הציבור

לחוק ביטוח בריאות ממלכתי

משרד הבריאות

ירושלים

הנדון:תיק מספר 250965

לפני כחודש פנינו והתלוננו על הזלזול של קופת החולים הכללית בחוליה. על כך שהקופה הנ"ל גורמת במזיד לחוליה לנזקים בריאותיים חמורים ושכל מטרתה היא המתנה שהחולה ימות בכדי לחסוך כמה שיותר את תקציבי הטיפול..עד היום לא קבלנו כל התייחסות לכל מכתבנו מקופת חולים זאת. כי מי אנחנו. מה שווים חיו של אדם בעיני קופה זאת.אימי ממשיכה לסבול. מצבה הולך ומחמיר. והקופה קולה אינו נשמע. אלה רק על גבי המרקע עם פרסומות הכזב שלה על שיפור השרות כביכול לחולים. עד מתי נמתין לתשובת הקופה . עד אשר החולה ימות כפי שהקופה רוצה.

בברכה

אלכס לוין

ת.ד. 6007

ראשון לציון
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר