לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2009, 18:56
  roby5167 roby5167 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.05
ברכות לשופט יוסף אלרון שהרשיע את השוטרים מנהריה

ברכות לשופט יוסף אלרון שהרשיע את השוטרים מנהריה

‏יום ראשון 25 אוקטובר 2009

Powerful people are immune to moral lessons - the only way is to confront and to ridicule them. Anonymous

אדוני השופט, בשם כל המשפחות, - שהתקשורת קוראת להם ברשעות "משפחות ארגוני הפשע" (אברג'יל, אלפרון, רוזנשטיין, אבוטבול, חרירי, מור, וחברים נוספים), החלטנו להכתיר אותך "השופט למופט לשנת 2009", על הרשאת השוטרים מנהריה שניסו לפגוע באזרחים חפים מפשע. אתה משמש דוגמה למונח "מבחן בוזגלו", שטבע זקן השופטים, נשיא בית המשפט העליון השופט אהרון ברק. מהו מבחן בוזגלו? מבחן בוזגלו הוא בדיוק מה שהשופט גולדסטון טען, "ישראל וחמאס שווים בפני החוק. שניהם ביצעו מעשים נגד החוק ושניהם צריכים לשלם באותה המידה". גם שוטרים צריכים לשלם על איומי רצח נגד המשפחות שלנו! לזה קוראים "צדק"!

לאחר שנים שהתקשורת ליכלכה עלינו שאנחנו בשולי החברה, הצלחת יחד עם הפרקליטות, להוכיח לכולם, שהחברה לא יכולה להתקיים לללא אנשים כמונו. אנחנו חלק אינהרנטי של החברה הישראלית. ועובדה היא שאנשינו יוצאים לחופשי פעם אחרי פעם, בעזרת כל מיני הסדרי טעון שמסדרת לנו הפרקליטות יחד עם השופטים. אנחנו סה"כ אנשי משפחה בעלי מקצועות שלא כל אחד מוכן לעסוק בהם: הלוואות בשוק השחור, הלבנת כספים, סמים, רועי זונות, סחטנות ופרוטקשיין. תראו לי מדינה שאין שם אנשים בעלי מקצועות כמו שלנו. אין, נכון? למה? כי זקוקים לנו. מה יעשה גבר שזקוק ל- f*** - ואשתו לא יכולה או לא רוצה? בשביל זה אנחנו כאן לשירותכם 24 שעות ביממה. ומה יעשה איש עסקים שנקלע לחובות וזקוק להלוואה דחופה? הנה אנחנו מוכנים מיד, בלי ערבויות ביורוקרטיות להלוות לו כסף בכל מטבע שבעולם, בריבית צנועה של 70%. ומה יעשו ה"בני טובים הצפונים" שעושים מסיבה וזקוקים לכמה ג'וינטים וקצת קוקאין? מצלצלים אלינו ותוך חצי שעה אנחנו עושים משלוח מנות ומצילים את המצב. הודות לך, אדוני השופט, קיבלנו סוף סוף הכשר על ידי מערכת המשפט. כל הכבוד לך!

אנחנו אנשי כבוד, אדוני השופט. וודאי שמעת מעמיתיך שזקוקים לנו כדי "להתפרק" מדי פעם – שהם יכולים לסמוך עלינו, אנחנו מאוד דיסקרטים! שלא תייהנה כל אי הבנות כבוד השופט, אינני מרמז על משהו! אנחנו סה"כ בני אדם ויש לנו צרכים ודחפים!

כהוכחה להכרת תודה ולנדיבות ליבנו, החלטנו להעניק לך ולמשפחתך, מינוי שנתי חינם, של "פרוטקשיין" כנגד התעללות והתעמרות של הנציגים הברוטליים של החוק. אנחנו נאבטח אותך ואת האשה ואת הילדים. לא נרשה לאף אחד לשים לכם רימון או מטעני חבלה, לא בבית, לא במכונית ולא באולם בית המשפט, שאותו אנחנו מכירים כל כך טוב. אנחנו נדאג שאף אחד לא ירה עליכם בנשק חם. האמן לי, אדוני השופט היקר, אנחנו מומחים בתחום הזה, אתה יכול לסמוך עלינו!

שלך בכל הכבוד

Michael Moore, Netanya

נ.ב. כמעט שכחתי. אני מבקש שתודה בשמי, לשופט ששלח אותי לחופשי כדי שאמשיך לעסוק במקצוע שלי, לאחר שהסכים להסדר הטעון במשפט שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2009, 12:10
  מתןן מתןן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
גועל נפש..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roby5167 שמתחילה ב "ברכות לשופט יוסף אלרון שהרשיע את השוטרים מנהריה"

תתבייש לך... ברכות אתה אומר?
אולי כי הסיפור לא נוגע אליך אישית..
על מה השופט הרשיעה את השוטרים? על נסיון לרצח? על נסיון התנקשות ? או כל ניסוח משפטי שטותי אחר?
כי אם כן אז למה העונש הקטן הזה של שנה? הרי לפי הכתב אישום הם היו צריכים לקבל הרבה יותר..
זה היה משפט ראוותני וחוסר צדק..
איפה נשמע בעולם שבנאדם יאיים ואף פוגע במשפחות של שוטרים ובשוטרים עצמם ??
זה רק מראה לנו למה המשטרה איבדה את כושר ההרתאה שלה.. בגלל מע' בתי משפט שמורכבת משופטים פחדנים בלי עמוד שידרה שלא מגבה את השוטרים שלהם שעושים עבודת קודש..
תארו לכם עכשיו מקרה שכל השוטרים מתפטרים כי אין מי שיגן עליהם בחוק.. מה יקרה אז ???

ברכות אתה אומר? הלוואי שיעשו ככה לילדים שלך בהווה ובעתיד ואז נראה איך תנהג..
הלוואי שאנשים כמוך יחוו אישית את המקרים האלו ואז יפתחו ת'פה..

"אנחנו תמיד נהיה בתוככם , אבל אף פעם לא נהיה חלק מכם..!"

ישן 10-11-2009, 08:27
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
קשה מאד לשפוט אותם לחיוב, אך באותה מידה קשה מאד להתעלם מעבירה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roby5167 שמתחילה ב "ברכות לשופט יוסף אלרון שהרשיע את השוטרים מנהריה"

אין לי ספק שהיה איום ממשי על השוטרים הללו ואותו עבריין נפשע חצה קווים אדומים שגם במשוואה שוטרים=גנבים שומרים על כללי המשחק. הפושעים יודעים שלהתעסק עם החוק משמעותו השקעת משאבים הרבה יותר גדולים באיתורם והעונש הוא בדרך כלל חמור יותר.
אותו שופט רצה ליצור מידתיות על פי הבנתו ועל כן פסק עונש שבו מתכוון לשבור את כללי המשחק של מי יכה חזק יותר. לדעתי העונש הושפע משיקולים אלה. ייתכן כי אם לא היה עומד מעשיהם של השוטרים מול עיניו גם עונשו של מיכאל מור היה חמור יותר.

אבל באשר למעשה השוטרים. צריך לקחת את דוגמת ברזיל שהמשטרה הקימה לעצמה גופי שיפוט וענישה קיצוניים ביותר ובמסגרתם נרצחו עשרות ילדים ובוגרים בפואבלה שלטענת אותם שוטרים היו שותפים במעשי פשע רבים [ובין השאר נרצחו עשרות חפים מפשע שלא ניתנה להם הזכות לערער].

החשש שצריך להרתיע אותנו הוא מפני היווצרות vigilante (אזרחים הנוטלים את החוק לידיהם במטרה להעניש פריטים שלדעתם עוברים על החוק).
במקרים רבים אותם "מענישים" אינם מבחינים בין טוב לרע וגם לא איכפת להם באופן מיוחד עם יפגעו גם חפים מפשע.
לא נעים להיום שוטר כאשר הם מאויימים בידי עבריינים, אבל להטמין מטען העלול להתפוצץ ליד גן ילדים או תוך כדי נהיגה שלי או שלך עם פגיעה בחפים מפשע, הוא בעיני לא פחות חמור.

ישנם מספיק פתרונות יצירתיים להכות באותם פושעים, אבל בטח לא לשחק לידיהם כפי שקרה במקרה הזה שאותם שוטרים משלמים בפרנסתם וכבודם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר