לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2009, 14:05
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
אנימות חורף חדשות!

סליחה על שאני לא מציג אותן בפניכם בצורה מסודרת וערוכה כמו בפעמים הקודמות, פשוט אין לי זמן לזה (גם כן צבא מניאק. איפה אני ואיפה הרגילה שהבטיחו לנו???). אז אני אתמקד ממש באנימות שעניינו אותי ביותר.

Aoi Bungku
סטודיו: מאדהאוס.
מספר פרקים: 12
ז'אנר: אימה, פסיכולוגי, היסטוריה.
תקציר: הסדרה בעצם מציגה שש יצירות ספרותיות יפניות מפורסמות, ולא ברור (לי לפחות) איך הן משתלבות ביניהן- אם הסדרה תהיה מבוססת ארקים או שישלבו את כולן. בכל מקרה, יצאו כבר הפרקים של היצירה הראשונה- NO LONGER HUMAN, והם ממש מדהימים.
דעה אישית: הסדרה מומלצת מאוד למי שחובב סדרות מטרידות ועשויות היטב. אציין רק שהסדרה פונה לקהל די מבוגר, ובארבעה פרקים הראשונים יש סקס כמעט בכל פרק, והדמות הראשית היא מהפסיכיות והמטרידות ביותר שנראו על המסך בזמן האחרון. אבל בעצם אתם לא צריכים אותי. השם של הסטודיו לבדו צריך לגרום לכם לראות את הסדרה הזאת.
תמונות:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

Ride Back
סטודיו: מאדהאוס.
מספר פרקים: 12.
ז'אנר: מכה, מד"ב, דרמה.
תקציר: הסדרה מספרת על נערה בשם רין, רקדנית מוכשרת, שבעקבות פציעה נאלצה לעזוב את הריקוד, ואת ההפרדה המתנשאת שלה מהעולם, ולהתערב בנעשה מסביבה. היא מגלה שהעולם נשלט בידי תאגיד ענק, ומצטרפת ללחימה בו ע"י רכיבה על רובוט- אופנוע בשם RIDEBACK.
דעה אישית: שוב, העלילה אומנם נשמעת טפשית וקלישאתית לעילא, אבל הסטודיו הוא שעושה את ההבדל. לא תמצאו כאן סדרה פורצת דרך או ייחודית, אבל אם אתם מחפשים סדרת מכה קצרה ואיכותית, שעשויה בצורה רצינית, RIDE BACK היא אופציה לא רעה בכלל.
תמונות:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ולסיקור הבא, עליו שמחתי לשמוע במיוחד:

עונה חדשה לDTB

Darket Than BLACK: Ryuusei No Gemini
סטודיו: BONES
מספר פרקים: 12.
ז'אנר: פעולה, על טבעי.
תקציר: הסדרה היא המשכה של DTB (המעולה לטעמי), וממשיכה את סיפורם של הקונטרקטורים, אנשים שזכו לכוחות על טבעיים, ומאבקם בבני האדם. הסדרה חוזרת אל האי, שנראה מרושע מתמיד, הפעם ברוסיה, אחרי שהוא ויין בגדו בארגון שלהם, וברחו מיפן. הפעם האי מחפש אחרי ילדה בשם סואו, שאביה ומשפחתה מחזיקים במידע בעל ערך רב לקוטנרקטורים, שעסוקים, יותר מתמיד במלחמות בלתי פוסקות.
דעה אישית: אם אתם חובבי פעולה, ואוהבים סדרות רציניות ודמויות עמוקות, יחד עם אקשן סוחף, באמת שאין לכם מה לחפש בשום מקום אחר. DTB הוא מותג הפעולה המעניין ביותר באנימה בזמן האחרון.
תמונות:

בנוסף לסדרות האלו, יצאו עונות חדשות גם לZoku Natsume Yuujinchou ולHajime no Ippo.
ובאופן כללי, אל תושפעו מהקיצור שלי. החורף הזה יש הרבה אנימות שווה לבדוק, ואני מקווה שתשקיעו את הזמן ותסתובבו ותמצאו אותן. אחרי הכל, בשביל זה הפורום הזה כאן...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:33

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר