לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2009, 13:57
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כן, אני נותן להם את הספק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
כן, אני נותן להם את הספק שאולי שבת הבאה הם יפגינו בשקט ולא באלימות. כמו שאני נותן לכל מגזר אחר להפגין בגלל הסיכוי שהפעם יהיה שקט. בהפגנות הנכים לא נפצעו שוטרים? בהפגנות האתיופים נגד השמדת הדם? בהפגנות הערבים?

זה כמעט פוגע בי,שאתה משווה בין מטרות הפגנה של נכים ואתיופים,לבין זו של החרדים.
הפגנה יכולה להדרדר לאלימות וזה לגיטימי(לא שאין לעצור אותה עקב זה),אך המטרות של הפגנה זו או אחרת הן אלה שעושות את ההבדל.
אתה פוחד מדיקטטורה רכה,אבל לא פוחד מאנרכיה.מוזר וחבל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2009, 16:46
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא, לא, ושוב לא! אתה לא בוחן..."

מה הקשר לאנרכיה? הצדקתי אלימות? ואם ההפגנה שלהם היתה שקטה באופן תמידי, גם אז לא הייתם תומכים? הרי לשיטתכם הנושא פסול.

ומי יקבע מהו נושא לגיטימי ומה לא? האם לדעת אחד הפגנה של צמחונים כנגד פיטום אווזים בקיבוצים וניסויים בבע"ח במכון וייצמן היא לגיטימית או לא? האם הנושא חשוב או פסול? מי יקבע? אתה? אני? מפקד המחוז? ואם אני חושב שאותם מתנגדים לניסויים הם מחבקי עצים מחורבנים שאוהבים קופים יותר מבני אדם? ואם אני חושב שהאדם גזע עליון ולכם מותר לנו לפטם אווזים למאכל? ואם אתה חושב שתרופה לסרטן לא חשובה כמו רווחת הקופים? ואם אתה חושב שאסור להתעלל באווזים?

איפה הגבול? מי יחליט?

עריכה: בלאט, הגבתי לעצמי...

ישן 21-11-2009, 22:10
  נאחס עד ייאוש נאחס עד ייאוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "מה גורם לך לחשוב שיש היתר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BigSmoke
מה גורם לך לחשוב שיש היתר להפגנה הזו? העדה החרדית לא מכירה במדינת ישראל, נראה לך שהם הגישו בקשה למשטרת ירושלים לביצוע הפגנה?

מתי שנוח להם הם מכירים במדינה.
צריך להוכיח כל יהודי על טעותו,אבל כביכול זאת טעות שלו הוא יוכל להתמודד איתה לבד.
גוועלד!

שלום חנוך - אלוהים

אם היה אלוהים - בא ורואה אתכם
היה מתרחק מכם היה מתייאש מזמן
מעומק ליבו היה מתבייש בכם
היה מתגרש מכם היה מסתלק מכאן

אם שמע אלוהים שאתם מדברים בשמו
אומרים שאתם עמו שמים את הכל עליו
ומה שמדהים גם את אלוהים עצמו
הוא לא מדבר עברית והוא לא מרגיש כוכב

אבל זה אלוהים. אחד שברא עולם
יודע מתי נמות ומה נשלם בסוף
שוכן במרומים יוצא מסתכל משם
איך הוא רואה עד כאן איך הוא רואה כי טוב

אם היה אלוהים, נניח, יודע עלי
הייתי פוגש אותו היה מארגן הכל
כמו אלוהים היה כבר עושה שלום
היה נהנה לחתום היה כבר סוגר עניין

אם
היה בא אלוהים
אם היה אלוהים
בא ורואה אתכם
היה כבר מראה לכם

ואם יבוא אלוהים
אני אעבור לדום
וודאי אתקשה לנשום
מגודל המבוכה
אם אהיה בחיים
ברגע ובמקום
יעלו בעיניי דמעות
ואני אבקש סליחה

כי רק אלוהים
יזכור בעזרת השם
שאני כבר אמרתי לו
אני בן אדם פרטי
ואם הוא אלוהים
אז יש לי איתו הסכם
אני לא מתעסק איתו
והוא לא מתעסק איתי

היה תופס אתכם
היה כבר מראה לכם
היה מתעקש איתכם
היה מאתר אתכם
מפטר אתכם
היה מפזר אתכם...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-11-2009, 00:25
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הרשה לי להיות לרגע פרקליטו של השטן התקשורתי
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בעיה תקשורתית שיכלה להפתר אילו בכל מקום בו נאמר בחדשות 'העדה החרדית'"

ולומר לך שאומנם המתפרעים עושים זאת בגלל רגשות עדתיים (כלומר, הם מהעדה החרדית והם מרגישים שמותר להם להרביץ) אבל אתה לא בדיוק שומע מחאות נמרצות מצד החרדים. אפילו סגן ראש העיר י-ם החרדי שהגיע לשם וספג יריקות , קללות ומכות עדיין שימש כסנגורם של ישראל בשעה שראיינו אותו ברדיו.

חוץ מזה, התיאור שנתת על העדה החרדית ארוך מדי. אם כל מהדורת חדשות רדיופונית הייתה משתמשת במינוח הזה לא היה נשאר זמן אפילו לתחזית...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-11-2009, 09:37
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כבר הצלחת לגרור את 'כל הדתיים' לקלחת?"

ניתן היה להסכים עם דבריך בקלות, אלמלא השימוש שעושים בדת עצמה.
במקרה ספציפי זה , מדובר בציבור חרדי קיצוני שפועל בשמה של הדת.
במקרה אחר מדובר ברבנים המטיפים לרצח פשוטו כמשמעו [ דין מוסר, דין רודף].
רבנים המטיפים למרידה וסרבנות בצה'ל
במקרה אחר , תנועה עם אוריינטציה גזענית מהסוג השפל ביותר, המטיפה בשם הדת לגזענות, לדה-הומניזציה של ציבור חילוני (אוכלי טריפות, חמורים וכו').
ועוד כהנה וכהנה דוגמאות בשם הדת.

בסופו של דבר אתה מגיע למסקנה, כי כל מי שפועל בשמה של הדת, מוכלל באותה קטגוריה שקשה לעשות בה הפרדה בין השפוי לבלתי שפוי, בין הקיצוני לבין המתון ובין המתפרע לבין זה שמעדיף בשבת להעלות גירה מהצ'ולנט [משקולות ברגליים במקרה כזה]
ישן 22-11-2009, 10:37
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
'דת' טוב או רע זהו נושא לאשכול עב כרס לכשעצמו...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "ניתן היה להסכים עם דבריך..."

בסופו של דבר גם יריב אופנהיימר, גם האפיפיור וגם חסיד תולדות ממוצע - כולם דתיים. איש איש ודתו.

רוב בני האדם בעולם הינם 'מסורתיים'. האחד מאמין ב'אחרית הימים' ובשכר ועונש נוצריים ובהפניה תאורטית של הלחי השניה וקופץ מעת לעת לכנסיה, האחד מאמין שמתישהו הערבים ירצו שלום ומבקר בסניף מרצ והשלישי משתדל למלא סעיפים נבחרים מעשרת הדברות, לזכור את ההיסטוריה של עמו ולכן הולך לבית הכנסת ביום הכיפורים.

המשותף לכולם היא התקווה כי יש תקווה למשהו טוב יותר מהמציאות כפי שהיא משתקפת לנגד עיני האדם הקטן מול הג'ונגל הגדול בחיי היום יום.

אצטט באוזניך את דברי 'דר ביצות' למכשפה 'הרציונלית' בספר הנוצרי אך מקסים 'כס הכסף' מדברי ימי נרניה: גם אם אין דבר כזה כמו 'שמש' או אריה כמו 'אסלן' - מוטב לי להאמין בקיומם מאשר לחשוב כי רק עולמך החשוך הוא הקיים...

נכון שלפעמים בני אדם לוקחים את ענין האמונה צעד אחד רחוק מדי או לחילופין עושים מזה ביזנס מצליח. יוסי ביילין, הפופ מרומא ורכז התרומות של הסאטמרים - כולם לא חפים בענין זה.

עם זאת, אין לבטל בגללם את כלל ערכם של האמונה, התקווה והאופטמיות בעיצוב דרך האנושות, ביצירת סדר ומסגרת 'מגינה' וביציקת כח בליבו של האדם מול היאוש שבעולם.
ישן 21-11-2009, 14:13
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
ההפגנות של העדה החרדית הם פשוט ניסיון לחסל את המדינה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "אינטל הר חוצבים: מאות חרדים מפגינים בשעה זו בשכונה הסמוכה. כוחות משטרה נמצאים במקום."

במסווה של "דאגה לקדושת השבת", הם עלולים להבריח מכאן את מפעל אינטל, ולגרום נזק כלכלי עצום לעיר ירושלים. נסראללה עוד עלול ללמוד מהם, ולשלוח את ערביי ישראל להפגין מול מתקנים חיוניים תוך טענה של "פגיעה בקודשי האיסלם". והנה ככה, פוגעים פגיעה ממוקדת במדינת ישראל בלי לירות אף קטיושה ובלי חשש לתגובה של צה"ל.
אני עוד לא מבינה למה המשטרה לא מחסלת את זה פעם אחת ולתמיד. הגאב"ד והראב"ד צריכים להבין שהם אחראים אישית לצאן מרעיתם. שולחים את צמרת העדה החרדית לכמה ימים לכלא, וכל הסיפור נרגע. בנוסף, צריך להחיל את הריבונות של המדינה על מאה שערים, ולהקים שם תחנות משטרה, בסיסי צה"ל ומוסדות ממשלתיים.
אגב, מעניין מה יקרה אם חרדי יעז לקרוא "נאצי" לשוטר של הLAPD.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 21-11-2009 בשעה 14:19.
ישן 21-11-2009, 15:30
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ההפגנות של העדה החרדית הם פשוט ניסיון לחסל את המדינה"

זה לא קורה בגלל שהמדינה הזאת נתנה לחרדים יחס של עילוי. הם היחידים שלא צריכים לעבוד בשביל לפרנס משפחות של 6-7 ילדים, לא צריכים להתגייס ומותר להם להתבטא איך שהם רוצים ומתי שהם רוצים!

בואו שניה נחשוב מה היה קורה אם קומץ חילוני היה קם להפגין בצורה אלימה כזאת- אם לא היו עוצרים את כולם, פותחים לכולם תיקים במשטרה ומפזרים אותם בזרנוקי מים וגז מדמיע.

ושיפסיקו לדבר פה שטויות כל התומכים בהפגנות האלה- לא מדובר פה בכלל בדמוקרטיה! מדובר בנסיון של הטמעת דעת מיעוט על דעת הרוב בכוח ובנסיונות הפחדה!
אם הם היו מפגינים בצורה דמוקרטית הם היו מקבלים,קודם כל, היתר להפגנה והם גם לא היו מיידים אבנים ומשחיתים רכוש פרטי וממשלתי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר