לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2009, 23:40
  vitaman vitaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי גפשטיין שמתחילה ב "אני חושב שאתה צריך להשאיר את..."

תודה על התגובות המהירות. אין כמוך.
המצב פה מתסכל נורא כשאתה בחו"ל.
לא ברור מה קורה ולמרות שפע המידע ברשת אתה תמיד מאחורי הדברים.
בלבנון השניה כבר לא ידעתי מה קורה ומתי להגיע ובסוף כבר לא היה עם מי לדבר כי כולם בפנים.
ניסיתי את כל מספרי הטלפון הללו וזה נראה לי יותר כמו איזה סקר סטטסיטי שמישהוא עושה ויום אחד ישתמש בנתונים האלה.
נאמר לי שנתונים נכנסים לטבלה ויעשו שליפה לפי צורך. יש דברים ונתונים שהם מעבר לזה. חבל שאין דרך ישירה ליצור קשר.
אני שומע שיש 90% גיוס אז זה אומר שצריך עוד 10% ותמיד יודעים שכדאי שיהיה 105% כי תמיד יש ענינים עם אנשים. בחומת מגן לא הפסיקו לקחת ובלי הגבלה.
סליחה על שאני פורק כאן תסכול אבל כאמור זה קשה מרחוק ששומעים שכולם מתגייסים ואתה מרחוק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2009, 07:41
  הכל בסדר הכל בסדר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
אתה קצת נסחף
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי vitaman שמתחילה ב "תודה על התגובות המהירות. אין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי vitaman
תודה על התגובות המהירות. אין כמוך.
המצב פה מתסכל נורא כשאתה בחו"ל.
לא ברור מה קורה ולמרות שפע המידע ברשת אתה תמיד מאחורי הדברים.
בלבנון השניה כבר לא ידעתי מה קורה ומתי להגיע ובסוף כבר לא היה עם מי לדבר כי כולם בפנים.
ניסיתי את כל מספרי הטלפון הללו וזה נראה לי יותר כמו איזה סקר סטטסיטי שמישהוא עושה ויום אחד ישתמש בנתונים האלה.
נאמר לי שנתונים נכנסים לטבלה ויעשו שליפה לפי צורך. יש דברים ונתונים שהם מעבר לזה. חבל שאין דרך ישירה ליצור קשר.
אני שומע שיש 90% גיוס אז זה אומר שצריך עוד 10% ותמיד יודעים שכדאי שיהיה 105% כי תמיד יש ענינים עם אנשים. בחומת מגן לא הפסיקו לקחת ובלי הגבלה.
סליחה על שאני פורק כאן תסכול אבל כאמור זה קשה מרחוק ששומעים שכולם מתגייסים ואתה מרחוק.

אחי, אתה יכול להיות קצת יותר רגוע, זה תמיד נראה גדול יותר מחו"ל.
אם יהיה משהו ענק, אתה כבר תשמע על זה, וכשתגיע ארצה ינתבו אותך לאן שצריך.
בינתיים המצב לא כזה, ובוא נקווה שיישאר כך, אם זה מרגיע אותך, אני ורוב חבריי שמשתייכים ליחידות טובות מאוד, עדין בבית.
ישן 04-12-2009, 19:25
  REB REB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.07
נצל"ש - להתנדב להיות לוחם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceberg2 שמתחילה ב "התנדבות למילואים? אפשרי?"

שלום,
אני משוחרר שנתיים וחצי, שירתתי כתומך לחימה (מוסמך רובאי 02). סירבתי לעבור סדרת הסבה ל-03 בסדיר מכמה סיבות וככה זה נשאר.
לצערי נושא המילואים ביחידה שלי בסדיר היה מאת טיפשי ולא נכנסתי ל"מצבה".
העבירו אותי לגדוד מילואים בלאי ולא עשיתי מילואים עד היום, למעט יום (יותר נכון חצי שעה) ראיונות.
אני חושש שלא יתאפשר לי להתנדב ליחידה מבצעית בסגנון זו שהייתי בה (יש מעט ולא נראה לי שיכשירו מישהו במסגרת המילואים). העברתי מכתבים למפקד היחידה שלי בבקשה להתנדב אך דבר לא נעשה וזה אבוד (לא שמרתי כשירות זמן רב ויש מחזורים צעירים יותר עם ידע טרי של מה שקורה בזירה).
אני שוקל לעבור הסבה ללוחם בהתנדבות.
האם זה אפשרי ומה אופק הפעילות שאותה יוכל לבצע מישהו כמוני? (אני לא משלה את עצמי שאני הולך להגיע למטכ"ל).
תודה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר