לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2009, 09:49
  MooCow MooCow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TNTal6 שמתחילה ב "שאלה של נפל"ט"

אני הייתי בשבוע ראיונות האחרון. סגרו לנו את האופציה של רחף שריון שהייתה האופציה המועדפת על הרבה מאוד אנשים (נשאר רחף תותחנים). למרות שאם יש לך רובאי ההבדל הוא טיפה הכשרה של מקצועות וזה שלא מבטיחים לך הקצאות ראשונת לפיקוד וקצונה.

בקשר לשאלה שלך- בשבוע ראיונות שלי בערך 60 אנשים מתוך ה90 שהתמיינו היו נפל"טים וכמעט כולם נפלו בצ'קים אחרי חודש-חודשיים. הם נמצאים במצב אידיאלי- הסיבה שהם נפלו לא תשפיע בשום מקום אחר ויש להם מעט מאוד פז"מ. בסופו של דבר יש לך הרבה תחרות על ההקצאות ואתה מתחרה מול אנשים שעל הנייר יש להם סיכוי שווה או יותר טוב משלך. זה לא אומר שלא תקבל כלום, אבל היו אנשים שציפו שכולם יקפצו עליהם והתאכזבו.
אחרי שאמרנו את זה נשאלת השאלה של מה אתה מעדיף. אישית אני חושב שברוב היחידות האלה פיקוד הוא די מוגבל אלא אם אתה מפקד במסלול (עוקץ, רוב הפלגות ביהל"ם, לוט"ר, תצפיתנים ורוכ"ש שלא יפתחו במחזור שלך). תעשה את ההחלטה שלך, אני נמשך מאוד לפיקוד כי אני חושב ששם ההשפעה הכי גדולה והתרומה האמיתית, אבל זו דעתי.

נערך לאחרונה ע"י MooCow בתאריך 26-11-2009 בשעה 09:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר