לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2009, 12:09
  BigSmoke BigSmoke אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.09
שר הביטחון הורה הבוקר לאנשי משרדו לגייס ולהכשיר במהירות האפשרית פקחים לאכיפת ההקפאה

שר הביטחון אהוד ברק הורה הבוקר (ראשון) לאנשי משרדו לגייס ולהכשיר במהירות האפשרית פקחי בנייה חדשים, שיאכפו את החלטת הקבינט המדיני-ביטחוני להקפיא משך 10 חודשים את הבנייה בהתנחלויות. כיום פועלים רק 14 פקחי בנייה באזורי יהודה ושומרון, אך בעקבות הוראת שר הביטחון, יגויסו ויוכשרו 40 פקחים חדשים בתוך שבועיים. בהמשך יגויסו עוד עשרות פקחים שיוודאו את יישום החלטת הקבינט. האכיפה תבוצע במאמץ משולב של משטרת ישראל, מג"ב והמנהל האזרחי, ובאחריות כוללת של צה"ל.

המשנה לראש הממשלה השר סילבן שלום, מתח הבוקר ביקורת על החלטת הקבינטי להקפיא את הבנייה בהתנחלויות. לדברי שלום, "ההחלטה מיותרת ולא מביאה לחידוש המשא ומתן. בדומה למה שהיה אחרי נאום בר אילן, הפלסטינים תובעים עוד ועוד ויתורים. זו החלטה מרחיקת לכת המחייבת דיון ציבורי ופנימי ואני מקווה שנעשה זאת תוך תקופה קצרה. אני מקווה שהאכיפה תהיה גם מול הבנייה הבלתי חוקית הפרועה בצד הפלסטיני". השר הוסיף כי "זו החלטה לגיטימית שהתקבלה במוסד לגיטימי אך הדרך היתה צריכה להיות אחרת".

http://news.walla.co.il/?w=/1/1615733&m=1&mid=78896
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר